שטוטגארט 09\2008

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏2/7/08.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תענוג!
    לא יודע אם שמתם לב או לא, אבל במשחק האחרון 7 שחקנים צעירים גרמנים היו בהרכב הפותח של הקבוצה:
    כריסטיאן טרש (21\ הברקה של באבל!),טסקי (23), קדירה (21), לניג (22), גבהארדט (20), הילברט (24) גומז (23)
    ואלו ולא אחרים יחד עם להמאן, דלפייר, מגאנין (בפורמה אדירה, ממש כמו בעונת האליפות!), היצלספרגר וקקאו מובילים אותנו לצמרת הגבוהה.

לא יודע איפה המסע יתסיים, אני מקווה בחמישיה הראשונה, אבל העובדה שבאבל עשה סדר בקבוצה, נפרד מפרדו כדי לתת לקדירה ולניג את ההזדמנות, זרק את בשטורק (כרגיל פצוע) וסימק לקצה הספסל, הבין שהקבוצה ממזמן היתה צריכה להושיב את אוסוריו על הספסל.
    פשוט תענוג!

ד"א באבל מקבל מחמאות מבקנבוואר והיצפלד. שניהם בטוחים ששטוטגארט יכולה להיאבק על האליפות.
    אני עם באבל, שהקבוצה רק תישאר רגועה ותמשיךמ לעבוד קשה. ואיך אמרו גדולים ממני, שאחרים ידברו שהקבוצה תדבר משבת לשבת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/4/09
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מתחילים לבנות את הארינה

http://www.vfb.de/media/images/news_2009/baggerbiss_552x245.Xxx

60 מיליון יורו יהפכו את האיצטדיון של שטוטגארט מאיצטדיון אתלטיקה לאיצטדיון כדורגל נטו. עכשיו רק לעצבן קצת את הבווארים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. 100%Bayern Member

בכך שתבנו איצטדיון חדש?

ממש לא מעניין אותי... אני אוהב את האווירה באליאנץ כמו שהיא... מצידי שתבנו את הבארנבאו...

שיהיה לכם במזל.. זה רק מעלה את הרמה בגרמניה.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עונה אדירה של שטוטגארט מגיעה לסיומה. עונה שמסתיימת בטעם של עוד. הרבה שחקנים התגלו אצלנו העונה ורובם ככולם גרמנים. למרות הכל לא הכל ורוד והקבוצה חייבת חיזוק בהגנה, בקישור ובהתקפה (ביי ביי מריקה, סימק, בולארוז' ושות).

היום שוב הרכב שכולו ככולו כמעט גרמנים (אם מחשיבים את קקאו כגרמני ואת מניייה כנספח גרמני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx).

נותר גם לקוות שההצלחה של באבל לא היתה מקרית. אם זה אכן ככה יש הרבה סיבות להיות אופטימים

5. doundoun Member

עד מתי חתום באבל כמאמן ?

6. dudi Member

קיץ 2011

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מתחילים להתרגל לעידן של אחרי גומז, הקבוצה כמובן חייבת חיזוקים, בין השאר הועלו מ"ס שמות כמועמדים להחליף את מריו:

קווין קוראני - לא הייתי מתנגד, אבל הכל יהיה תלוי במגאת. קווין ישמח לחזור הביתה.

פטריק הלמס - חלום ורוד שאני פשוט לא רואה קורה. אולי אם באייר תפסיד לברמן והם לא ישחקו באירופה.

ווגנר לאוו - אחרי הלמס האלטרנטיבה האהובה עליי, אבל גם פה ממש לא ריאלסטי, בעיקר משום שיש לו תג מחיר דומה לזה של ....גומז

מרקו ינקו - מחורר הרשתות מאוסטריה, יכול להיות פיתרון טוב כמחליף למריקה, בטוח לא למריו

אנדריי וורונין - OMG ....הלאה ומהר

מילובצ'ה נובאקוביץ' - שחקן נחמד, גם הוא במקום מריקה, לא גומז!

דמבה בה: הכי טוב מבין שמות הריאלסטים. שחקן מעולה שיכול להתפתח, מתאים מאד לקונצפט ויעלה פחות מ 10 מיליון. למהר לפני שהוא מאריך חוזה עם הופנהיים!

ניקולאס בנטנדר (ארסנל) - שחקן צעיר עם פוצטנייאל ששיחק מ"ס משחקים בארסנל. לא רואה את זה קורה. ואולי עדיף שככה (מהדיווחים של החברייה בפורום של ארסנל...

הייתי מאד שמח לראות את גם את מריקה עוזב וככה הקבוצה תקח שני חלוצים חדשים שאחד מהם אני מקווה יוכל למלאות לפחות חצי מהעבודה של סופר מריו.
    העיתונים אגב מדווחים שהקבוצה תשתמש בכסף שתקבל ממריו כדי להחזיר את א. חלב לשטוטגארט. מ"ס עיתונים דיווחו שהעיסקה גמורה. גם פה קשה לי מאד, מאד להאמין.

הולך להיות קייץ מעניין.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

לא שמעת מה אודו לאטק חושב על חוזים? כל ילד שעוקב אחרי כדורגל יום וחצי יודע שאין להם משמעות. המטרה של חוזים היא ביטחונות של הקבוצה שבזמן שהשחקן ירצה לעבור אז היא לפחות לקבל עליו משהו. אז הופנהיים יאריכו חוזה לדמבה בה כדי לא להפסיד אותו בחינם. תנקבו מחיר הוגן (במחירי השוק המטורפים של היום "ההוגן" הזה עשוי להיות 12 מיליון שזה כמעט חצי מגומז, ואז תביאו עוד שחקן והלך כל הכסף שהרווחתם על גומז. השוק היום פשוט יצא מפרופרציות) ותקבלו אותו.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המתמטיקה שלי היא פשוט:
    מריו גומז - 30 מיליון יורו
    +
    מריקה - 5 מיליון יורו

-

דמבה בה : 10 מיליון יורו
    מרקו ינקו : 7 מיליון יורו
    אלכסנדר חלב ( כל השאר)

עם זה אני יכול לחיות. למרות שבעיקר עם חלב זה מאד לא ריאלסטי ...

10. johnnie walker Member

הנה רוזנר,
    גומז מבין אותך:

Ich verstehe, dass viele VfB-Fans nicht nachvollziehen können,
    dass ich nun zum FC Bayern wechseln möchte, hoffe aber,
    dass sie sich genauso gerne wie ich, an die überragende Zeit zurückerinnern,
    die wir gemeinsam hier erleben durften."

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/09
  11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מצד אחד צריכים להודות לו על שנים נהדרות בקבוצה, הוא היה הדמות הכי דומיננטית בקבוצה, סחף אותנו לאליפות ולהופעות יפות בליגה.
    ואני שמח בשבילו שיש לו את הלוקסוס לבחור. אני לעולם לא יבין למה דווקא הוא בחר בהם, לעולם לא.
    מעברים כאלו בתוך גרמניה דינם לכישלון ואני מקווה שהוא יבין זאת מתישהו.

שיהיה לו בהצלחה, בלב של כל אוהדי שטוטגארט תמיד תישאר פינה חמה השמורה לו. אבל יצר הבוגדנות והמעבר לקבוצה אולי הכי שנואה על שטוטגארט לצד קרלסרוהה הוא דבר שקשה לכל אוהד שוואבי לבלוע, פשוט ככה.

יש לו ד"ש מפודולסקי

12. C-J Member

רוזנר, אני מסכים איתך לגבי תחושת הנבגד. זו תחושה סובייקטיבית שאי אפשר להתווכח איתה.

לצד תחושה זו, וכמו שאמרת, יש אור בקצה המנהרה.
    30 מיליון יורו זה המון כסף במונחים של הליגה הגרמנית. המון.

נכון שקאקה והנרי לא ינחתו אצלכם בעונה הבאה, אבל ישנם הרבה מאוד שחקנים שבלטו בליגה הגרמנית ומחוצה לה בעונה האחרונה ושישמחו להצטרף למועדון עם מסורת וסדר גודל כמו שטוטגרט.

ולכן, במקרה זה, "החמדנות" של באיירן דווקא מיטיבה עם מועדונים אחרים בגרמניה ונותנת להם כלים להביא שחקנים מחו"ל ולהרים את הרמה בבונדסליגה.

התעודד!

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יקירי, גם אתה יודע שמחליף לגומז שטוטגארט לא תמצא ויותר מזה כל קבוצה בעולם יודעת ששטוטגארט מחפשת חלוץ בנרות וכסף יש ותנסה לעשוק את הקבוצה עם מחיר לא ראלי.
    מספיק לי מריקה כדי להבין שהחיפוש של הלדט לא יהיה קל.

ולא על זה המירמור שלי...

14. רפאל Member

לדעתי בסופו של דבר המעבר הזה של גומז יעשה רק טוב לשטוטגארט, בדרך כלל שקבוצה נפרדת מהשחקן הטוב ביותר שלה היא מייד משתפרת כמו אתלטיקו מדריד לפני שנה בלי טורס או המבורג השנה בלי ואן דאר ואארט לדוגמא.

15. C-J Member

לא מובנת הפסימיות שלך.

חזור 10 חודשים אחורה, ובדוק אם מישהו עוד שמע על איביסיביץ', בה, אובאסי, דז'קו או גרפיטה ?

לשטוטגרט היתה שנה שלמה לעשות עבודת סקואטינג רצינית, כי עוד מלפני שנה התחילו הדיבורים עם באיירן, ואף אחד לא חשב שגומז יישאר בשטוטגרט עם הכושר שלו.
    אז עם כסף ביד, והרבה מאוד זמן לסקאוטינג, או ואבוי אם לא לא יצליחו השוואבים למצוא מחליף ראוי!