שחקני הפוקר להתפקד

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י N-S-N-O, ‏2/3/09.

1. SeRgInHo Member

אין לי בעיה,
    אני אפילו מוכן לארח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. דימה Member

איזה דיון יא אללה, התגעגעתי לפוקר אחרי מנוחה ארוכה שנמשכת עד היום...
    לפני כמה חודשים אפשר להגיד גרתי בלונדון לתקופה של חודשיים בערך, כל יום הייתי משחק בקזינו שהבנתי שיש לו את הפוקר רום הכי גדול באנגליה בין 12-16 שעות פוקר.
    ראיתי הכל מהכל, שיחקתי עם שחקנים שראיתי בטלויזיה והרווחתי/הפסדתי קופות שמנות מאוד יחסית לזה שאני טירון.
    דבר נוסף שאני רוצה להגיד זה שלא קראתי את כל הדף פה עם כל הרצון ואני בטוח יקרא את זה בהמשך, אבל כרגע אין לי זמן ככה שאני כותב בקצרה יוצא לעבודה ונשתמע אחרי זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

OMAHA POT LIMIT 1/2
    שולחן נדיר, נפתח רק בסוף שבוע ורק לכמה שעות בודדות כי אחרת אין ביקוש.
    אומהה 2/5 ו 5/10 זה להיט יחסית בויקטוריה קזינו, אבל 1/2 מבחינתם זה זול מדי לכן לא משחקים כמעט...אני בגלל שרציתי לנסות אומהה, אני לא יכנס לשולחן של 2/5 או 5/10 בליינדים שזה מטורף מדי. הרי פוט לימיט בחיים זה לא מסתכם בבליינד ותמיד יש רייזים גדולים גם פרי פלופ.
    לצורך העניין, בליינדים 1/2 אומהה אי אפשר לראות פלופ אם משלמים פחות מ 20 לפחות. אני ממש לא רוצה לדעת מה הולך ב 5/10..

בקיצור אני נכנס לשולחן עם 120 פאונד כשכולם כבר יושבים טוב ואני אחרון בצ'יפים BY FAR מה שנקרא. 2 שחקנים פרו שאחד מהם ראיתי בטלויזיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    עכשיו אומהה זאת קהילה סגורה בניגוד להולדם. אני מתיישב ויש שם את הצחוקים שלהם וכולם מכירים את כולם, אני מתיישב וזה מכניס קצת מתח לשולחן.
    הם לא מכירים אותי אני לא אותם, אף אחד לא יודע מה השני יעשה בניגוד למה שהלך שם עד עכשיו.
    לאט לאט נכנסתי לעניינים עם פולדים חכמים, אחרי זמן קצר של משחק הגעתי לסביבות ה 300 פאונד. משמע 180 רווח.
    אני מקבל יד 5 5 Q 6, ואיכשהו באמת שאני לא יודע איך נכנסתי לראות פלופ. בדרך כלל ידיים כאלה במיוחד באוירה של הרבה כסף אני זורק לאלף עזאזל...אבל עם זאת משום מה נכנסתי. אני ושחקן אחד ביד.
    הפלופ
    5 K 2 (גם כן צבע לא רלוונטי)
    אני מדבר ראשון עושה רייז מקסימלי, הוא חוזר אלי ברירייז מקסימום.
    אני משווה, בטרן נפתח עוד 5 ואני יושב עם רביעיה. מצ'קצ'ק הוא גם מצ'קצ'ק ובריבר אני עושה רייז קטן והוא חוזר אלי לאול אין שלי.
    מן הסתם לא ברחתי אני פותח מראה רביעיה, הוא פותח מראה פול קינג.
    ורק אז קיבלתי את הכאפה איזה מזל היה לי ביד הזאת.
    היד הזאת הביאה לי 700 פאונד לכיסא, ונכנסתי עם 120, משמע 580 פאונד רווח אחרי לא יותר מדי שעות משחק.

אחרי שאני עם 700 פאונד וכולם התחילו לפחד ממני בשולחן בקטע של "מי זה החדש הזה מאיפה הגיע לקחת לנו את הכסף", המשכתי לשחק אותו דבר פולדים חכמים ולתקוף כשצריך, עד שקיבלתי את היד הזאת: 8 8 4 5, זה הרס אותי לגמרי.
    גם כן יד שאני חושב מאה פעם אם להיכנס, אבל דוקא כאן היה רייז קטן פליפלופ והייתי בביג אז אמרתי יאללה בוא נראה, אני יושב טוב אפשר להשתולל מדי פעם.
    ביד אני ועוד 2, אחד מהם זה אותו אחד שאכל ממני את הרביעיה בבאד ביט מטורף. השני שהשווה זה אחד שבדיוק הגיע לפני 15 דקות לשולחן אף אחד לא למד אותו וממה שאני ראיתי הוא היה קצת קל על ההדק. למשל באומהה לעשות רייזים מטורפים ולהפחיד כשהוא ועוד כמה שחקנים ביד, בסוף הוא מראה היי קארד אס. אומהה!!!
    בקיצור, אני יושב עם 5 4 8 8 נגד החדש וזה שקיבל את הרביעיה בפנים.
    פלופ
    J 8 7
    אני מדבר ראשון אני עושה רייז בדיקה קטן זה שאכל את הרביעיה פורש והחדש עושה לי רירייז מקסימלי בשניה בלי לחשוב בכלל.
    באותו רגע שמתי אותו על 9 10, אמרתי תפס את הסטרייט על הפלופ עכשיו יש לי שתי ברירות. או לברוח או לנסות לדוג זוג על השולחן ואני בטוח שהיד שלי. היה פוטנציאל גבוה ליד הזאת כי אני עם 700 פאונד והוא כיסה אותי בהרבה. פלוס כל הבליינדים וזה, קופה יפה מאוד.
    החלטתי להשוות - משווה והטרן יוצא 6
    עכשיו אני עם סטרייט נמוך אבל אני יודע שזה לא מספיק כי יש לו 9 10, ואני חייב זוג על השולחן. אני כבר התחלתי לפחד עשיתי רייז מחשיד והוא בלי להתבלבל תקף בכל הכוח.
    אני משווה ובריבר לא הגיע שום דבר מעניין, נשרתי עם 60 פאונד אז דחפתי גם אותם כבר לא היה לי מה להשאיר אותם...מה שנקרא מחוייב לקופה.
    אמרתי לו תראה לי 9 10 הוא מראה, אני קם לוחץ לו את היד והסתלקתי משם.
    בקופה היה משהו סביבות ה 2500 פאונד אולי קצת פחות, אבל פשוט סכומים שלא הכרתי עד היום.
    אני רק חושב על זה עד עכשיו שאם הייתי זוכה ביד הזאת, כל הטיול שהוצאתי על טיסות וכדורגל שהלכתי והכל היה בחינם. פשוט מאכזב עד דמעות.

יש לי עוד הרבה סיפורים כמו שכתבתי אני כל יום שיחקתי בין 12-16 שעות בדרך כלל הולדם אבל מדי פעם נגיעות אומהה.
    ראיתי רויאל פלאש מול רביעיה הפסדתי עם פוקט אס ביד יותר מכל אחד אחר פה לדעתי, הרבה פוקר יש מאחוריי.
    אז מקווה שנתראה פה הרבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אשכול מבורך!

3. דימה Member

איזה דיון יא אללה, התגעגעתי לפוקר אחרי מנוחה ארוכה שנמשכת עד היום...
    לפני כמה חודשים אפשר להגיד גרתי בלונדון לתקופה של חודשיים בערך, כל יום הייתי משחק בקזינו שהבנתי שיש לו את הפוקר רום הכי גדול באנגליה בין 12-16 שעות פוקר.
    ראיתי הכל מהכל, שיחקתי עם שחקנים שראיתי בטלויזיה והרווחתי/הפסדתי קופות שמנות מאוד יחסית לזה שאני טירון.
    דבר נוסף שאני רוצה להגיד זה שלא קראתי את כל הדף פה עם כל הרצון ואני בטוח יקרא את זה בהמשך, אבל כרגע אין לי זמן ככה שאני כותב בקצרה יוצא לעבודה ונשתמע אחרי זה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

OMAHA POT LIMIT 1/2
    שולחן נדיר, נפתח רק בסוף שבוע ורק לכמה שעות בודדות כי אחרת אין ביקוש.
    אומהה 2/5 ו 5/10 זה להיט יחסית בויקטוריה קזינו, אבל 1/2 מבחינתם זה זול מדי לכן לא משחקים כמעט...אני בגלל שרציתי לנסות אומהה, אני לא יכנס לשולחן של 2/5 או 5/10 בליינדים שזה מטורף מדי. הרי פוט לימיט בחיים זה לא מסתכם בבליינד ותמיד יש רייזים גדולים גם פרי פלופ.
    לצורך העניין, בליינדים 1/2 אומהה אי אפשר לראות פלופ אם משלמים פחות מ 20 לפחות. אני ממש לא רוצה לדעת מה הולך ב 5/10..

בקיצור אני נכנס לשולחן עם 120 פאונד כשכולם כבר יושבים טוב ואני אחרון בצ'יפים BY FAR מה שנקרא. 2 שחקנים פרו שאחד מהם ראיתי בטלויזיה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    עכשיו אומהה זאת קהילה סגורה בניגוד להולדם. אני מתיישב ויש שם את הצחוקים שלהם וכולם מכירים את כולם, אני מתיישב וזה מכניס קצת מתח לשולחן.
    הם לא מכירים אותי אני לא אותם, אף אחד לא יודע מה השני יעשה בניגוד למה שהלך שם עד עכשיו.
    לאט לאט נכנסתי לעניינים עם פולדים חכמים, אחרי זמן קצר של משחק הגעתי לסביבות ה 300 פאונד. משמע 180 רווח.
    אני מקבל יד 5 5 Q 6, ואיכשהו באמת שאני לא יודע איך נכנסתי לראות פלופ. בדרך כלל ידיים כאלה במיוחד באוירה של הרבה כסף אני זורק לאלף עזאזל...אבל עם זאת משום מה נכנסתי. אני ושחקן אחד ביד.
    הפלופ
    5 K 2 (גם כן צבע לא רלוונטי)
    אני מדבר ראשון עושה רייז מקסימלי, הוא חוזר אלי ברירייז מקסימום.
    אני משווה, בטרן נפתח עוד 5 ואני יושב עם רביעיה. מצ'קצ'ק הוא גם מצ'קצ'ק ובריבר אני עושה רייז קטן והוא חוזר אלי לאול אין שלי.
    מן הסתם לא ברחתי אני פותח מראה רביעיה, הוא פותח מראה פול קינג.
    ורק אז קיבלתי את הכאפה איזה מזל היה לי ביד הזאת.
    היד הזאת הביאה לי 700 פאונד לכיסא, ונכנסתי עם 120, משמע 580 פאונד רווח אחרי לא יותר מדי שעות משחק.

אחרי שאני עם 700 פאונד וכולם התחילו לפחד ממני בשולחן בקטע של "מי זה החדש הזה מאיפה הגיע לקחת לנו את הכסף", המשכתי לשחק אותו דבר פולדים חכמים ולתקוף כשצריך, עד שקיבלתי את היד הזאת: 8 8 4 5, זה הרס אותי לגמרי.
    גם כן יד שאני חושב מאה פעם אם להיכנס, אבל דוקא כאן היה רייז קטן פליפלופ והייתי בביג אז אמרתי יאללה בוא נראה, אני יושב טוב אפשר להשתולל מדי פעם.
    ביד אני ועוד 2, אחד מהם זה אותו אחד שאכל ממני את הרביעיה בבאד ביט מטורף. השני שהשווה זה אחד שבדיוק הגיע לפני 15 דקות לשולחן אף אחד לא למד אותו וממה שאני ראיתי הוא היה קצת קל על ההדק. למשל באומהה לעשות רייזים מטורפים ולהפחיד כשהוא ועוד כמה שחקנים ביד, בסוף הוא מראה היי קארד אס. אומהה!!!
    בקיצור, אני יושב עם 5 4 8 8 נגד החדש וזה שקיבל את הרביעיה בפנים.
    פלופ
    J 8 7
    אני מדבר ראשון אני עושה רייז בדיקה קטן זה שאכל את הרביעיה פורש והחדש עושה לי רירייז מקסימלי בשניה בלי לחשוב בכלל.
    באותו רגע שמתי אותו על 9 10, אמרתי תפס את הסטרייט על הפלופ עכשיו יש לי שתי ברירות. או לברוח או לנסות לדוג זוג על השולחן ואני בטוח שהיד שלי. היה פוטנציאל גבוה ליד הזאת כי אני עם 700 פאונד והוא כיסה אותי בהרבה. פלוס כל הבליינדים וזה, קופה יפה מאוד.
    החלטתי להשוות - משווה והטרן יוצא 6
    עכשיו אני עם סטרייט נמוך אבל אני יודע שזה לא מספיק כי יש לו 9 10, ואני חייב זוג על השולחן. אני כבר התחלתי לפחד עשיתי רייז מחשיד והוא בלי להתבלבל תקף בכל הכוח.
    אני משווה ובריבר לא הגיע שום דבר מעניין, נשרתי עם 60 פאונד אז דחפתי גם אותם כבר לא היה לי מה להשאיר אותם...מה שנקרא מחוייב לקופה.
    אמרתי לו תראה לי 9 10 הוא מראה, אני קם לוחץ לו את היד והסתלקתי משם.
    בקופה היה משהו סביבות ה 2500 פאונד אולי קצת פחות, אבל פשוט סכומים שלא הכרתי עד היום.
    אני רק חושב על זה עד עכשיו שאם הייתי זוכה ביד הזאת, כל הטיול שהוצאתי על טיסות וכדורגל שהלכתי והכל היה בחינם. פשוט מאכזב עד דמעות.

יש לי עוד הרבה סיפורים כמו שכתבתי אני כל יום שיחקתי בין 12-16 שעות בדרך כלל הולדם אבל מדי פעם נגיעות אומהה.
    ראיתי רויאל פלאש מול רביעיה הפסדתי עם פוקט אס ביד יותר מכל אחד אחר פה לדעתי, הרבה פוקר יש מאחוריי.
    אז מקווה שנתראה פה הרבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx
    אשכול מבורך!

4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין בן אדם שהפסיד עם פוקט אס יותר ממני. הפסדתי 9 פעמים ברציפות עם היד הזו ואני מדבר על אול אין לפני פלופ.
    זה הגיע למצב שאם מישהו העלה ב-20 ¤, ישר דפקתי את כל מה שהיה לי ועשיתי לו את הפרצוף של "כן, מספיקה לי הקופה, הזדיינתי מספיק עם היד הזו". כמובן שזה לא עזר, תמיד משווים לי (עד כדי כך כבר לא הפחדתי אף אחד, לפעמים גם ב-150 ¤, רק משום שכולם כבר ידעו עד כמה אני מנחוס עם היד הזו) ותמיד לוקחים אותי.

5. SeRgInHo Member

איזה עצבים

לפני יומיים היה לי משחק בבית ובהשקעה של 200 לקחתי נקי 450 שקל לכיס כשאני מיישם את שיטת הסלואו פליי.
    היום שוב היה משחק אצלי בבית ובמקום להמשיך עם השיטה נכנסתי למלא ידיים סתם ככה והפסדתי 350 כשהפסדתי מלא ידיים בבד ביט. איך מתמודדים עם הטילט לעזאזל?
    ובכלל מה הגבולות שלכם? כמה אתם מוכנים להשקיע בערב אחד? הרי תמיד אחרי שמפסידים אומרים שהנה, ריבאיי הבא אני חוזר לעצמי. זה בדיוק מה שקרה לי לפני יומיים. הפסדתי 100, נכנסתי עוד 100 ובסוף יצאתי עם 450 נקי.
    מחר יש עוד משחק. אני אבוא עם 150 שקל, לא יותר.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד לא מזמן, 200-300. היה ערב אחד שנתתי לזה להגיע ל-650 ומאז אני לא מרשה לעצמי להגיע עם יותר מ-250. כפי שאמרת, אני מכיר את התחושה של 'הנה אני מחזיר'.

מישהו ראה היום בצהריים את היי סטייקס פוקר? טום דוואן עשה שם את המהלך הגדול ביותר שיצא לי לראות.
    טום דוואן - 10 J
    אלן מלצר - K K

טום דוואן העלה לפני הפלופ סכום מכובד מאוד. הפלופ היה A - 2 - 10, בטרן עלה עוד 10 ובריבר J. בסופו של דבר, טום דוואן השלים בקלף האחרון פול-האוס, בזמן שלאלן מלצר היו זוגות. אז מה כבר יכול להיות כל כך גאוני?

אלן מלצר היה בטוח שהוא מפגר כבר מהפלופ. מבחינתו, טום דוואן העלה לפני הפלופ, כנראה שהוא לא עשה את זה סתם והוא החזיק A ביד לכל הפחות. לאחר שאלן מלצר צ'יקצ'ק בקלף האחרון, טום דוואן החליט שהוא מהמר על הכל - ודווקא זה מה שגרם לאלן מלצר להרים גבה ולתהות האם יש לו תשלום. סך הכל, למרות שכבר הצטברה שם קופה יפה, אני משוכנע שאלן מלצר אפילו לא היה טורח לחשוף את הזוג קינג שלו במידה וגם טום דוואן היה בוחר לצ'קצ'ק מתוך אמונה שטום דוואן מחזיק A, אבל איכשהו זה היה נראה כמו בלוף גרוע, שפיתה את השמנמן להשוות.

דררררררררררררררררררררררררררר :aaa8:

7. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערב שישי מוצלח נוסף עבר על כוחותינו עם 520 ¤ רווח. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. Carlo Zampa Member

איזה יום שחור היה לי. הלכו לי 300 שקל.
    פעם ראשונה שאני מפסיד אחרי שבועיים בערך

9. Ryan Giggs11 Member

אשמח לשתף אתכם במשהו שלא נתקלתי בו עוד במשחקי הפוקר שלי.
    לפני הפלופ שחקן לידי עושה רייז, אני עם זוג אס עושה רירייז, השלישי אול אין ושלושתנו בפנים אול אין לפני הפלופ.
    אחד זוג 9,השני זוג 10 ואני זוג אס.
    הפלופ:9,10,אס.

למזלי לא יצא שום רביעייה ולקחתי אחלה קופה, מה הסיכוי לפלופ מדהים כזה?

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים, פשוט פלופ מטורף !

11. דימה Member

גיגס זה מתמטיקה נטו וזה די פשוט לחשב...
    הבעיה שאני אחרי לילה ואין לי ראש לדברים האלה עכשיו, אבל כשאני קם אם לא ענו לך אני יענה אל תדאג http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אגב, איזה כיף זה לקחת קופה בבלופ טוב, הא?
    הרבה יותר מספק מלזכות ביד שבתכלס מגיעה לך מבחינה מתמטית - יענו שאתה באמת הובלת.
    לנצח בבלופ זה אדרנלין בשמיים..

12. Carlo Zampa Member

לא יודע למה אבל תמיד 7, 4 מביא לי פלופ טוב. כל כך הרבה פעמים ניצחתי עם זה והיו מקרים שהוצאתי פול על הפלופ.
    לעומת זאת A,K היד הכי זבל שתמיד מפסידה.

13. SeRgInHo Member

אתמול היה לי פוקט 10 ביד, מישהו עושה רייז ואני מחזיר לו באול אין (בסביבות ה 80 שקל) ועוד אחד נכנס אול אין עם 40 בערך.
    לאחד היה 9,9 ולשני נראה לי מלכה/אס.
    הפלופ שנפתח לא משמעותי, אני מוביל,
    בטרן 10,
    בריבר 10

אחחחח זה היה כיף http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

תגידו גם אצלכם קורה ב 90% מהמקרים שכשיוצאים לכם זוגיים בפלופ אתם מפסידים בסוף את היד, כשתמיד יהיה מישהו שיתפוס שלישייה/רצף? אתמול זה הרג אותי, היה לי J 8 ביד אני עושה רייז קטן לפני הפלופ והפלופ שנפתח זה J 8 Q. אני עושה רייז קטן, השני משלים ובטרן יצא 10.
    אני עושה צ'ק, הוא נותן לי באול אין (והוא אחד שאוהב לבלף) אני בכלל לא שם לב שיש שם רצף ומשווה. 90 שקל הלכו לפח... קנה את הרצף בטרן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

ועוד יד מעצבנת שהייתה לי אתמול,
    אני עם A 6 סוטד לב,
    הגענו כבר לקופה די גדולה (סביבות 120 שקל) כשהפלופ היה משהו בסגנון אס, 2, 4 כששני הראשונים בצורת עלה. נשארנו שניים. צ'ק צ'ק. 6 עלה בטרן. צ'ק צ'ק. מלכה עלה בריבר. הוא עושה לי רייז של 40, אני נכנס לבונקר ובסוף מקפל את הזוגיים שלי. הוא מראה לי 9 10 אדומים. בלוף מושלם. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx
    תאכלס לדעתי זו הייתה פרישה טובה כי כל עלה היה מעיף אותי לעזאזל. נפלתי כבר מלא פעמים מול השחקן הזה ואני אישית מתקשה לקרוא אותו. מלכה בריבר די הרסה לי את התוכניות כי אז הייתי משווה כל רייז.
    אתמול הייתי ברווח של 200 שקל בשלב מסוים ובסוף יצאתי בנזק של - 20. לא נורא.

14. Ryan Giggs11 Member

סרג'יניו,
    בנוגע לזוגיים בפלופ, אין עוד מישהו שיזדהה יותר ממני.
    כמות הפעמים שהפסדתי עם זוגיים בפלופ היא אדירה, עד כדי כך שאני רואה זוגיים בא לי לקפל את היד פשוט ככה.
    ללא ספק הקטע הכי מעצבן שהיה לי היה כשאמרתי אול אין בפלופ אחרי זוגיים(שוב, לא מהלך חכם אבל כל כך רציתי כבר לקחת עם זוגיים בפלופ ככה שרציתי שכולם יברחו)ומישהו נכנס איתי היה לו ביד אס משהו, לי היה 9 10.
    הפלופ היה 9,10,אס וטרן וריבר הגיע 66 מה שזיכה אותו בזוגיים גבוהים יותר.
    שונא זוגיים בפלופ!!

15. SeRgInHo Member

נכון יש את הקטע הזה בהיי סטייקס שכשמישהו באול אין אז לפעמים הם פותחים את קלפי הקהילה פעמיים/ארבע? מה קורה במידה ויש שוויון? ספליט?

נערך לאחרונה ב: ‏2/2/11