שחקני הבית נחוצים או לא?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י beitar4ever, ‏6/11/07.

1. ReL Member

מהסיבה היחידה , שיש להם עתיד מצויין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. יהודה ברוך Member

נו באמת, חמישה שחקנים ברמה גבוהה לאירופה ממחלקת הנוער?! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx כל הכדורגל הישראלי ביחד מוציא חמישה שחקנים ברמה גבוהה לאירופה בעשור, אז שפיגל רוצה להוציא את אותו מספר בשנה? אין בעולם מחלקת נוער שיכולה להוציא מספר כזה בשנה. בנוסף לכך הוא גם רוצה לקחת אליפות ולעלות לצ'מפיונס ליג בכל שנה?! אין לי מושג מה הוא שתה שהוא התראיין בראיון ההזוי הזה אבל אני בטוח שזה כבר עבר לו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

3. אלי אוחנה ג'וניור Member

הזילזול שלך לא יוביל אותך לכלום, סתם עצה. כי דיברת שטויות.

4. סמואל אטו Member

אם זאת המטרה שלו כנראה שהוא יודע משהו לגבי גידול שחקני נוער ומחלקת הנוער של בית"ר שאתה ואני לא יודעים.
    ד"א בעונה שעברה סיימו את גיל הנוער בבית"ר שי ניסים,חן עזריאל,קובי מויאל,שי חדד ושמואל קוזו'קין 5 כישרונות גדולים בכדורגל הישראלי לכל הדעות. והם גדלו במחלקת הנוער של פניג'ל.

5. JR-Riquelme Member

מה לעשות המועדון רוצה להתקדם והלצליח ואי אפשר לשתף שחקן אפס מאופס שלא יודע להכניס גול ואין לו שום תכונה חוץ מלהכניס מול שער ריק.

6. JR-Riquelme Member

לי חבל על חן עזרא ממכבי נתניה שלא שותף העונה פעם אחת חוץ מהמשחק נגד מכבי ת"א בחוץ 5 דקות לסיום, שבחייאת ראבאק מה הוא כבר יכול לעשות? הוא הרבה יותר כשרוני מבונדאה, לא ברור לי למה הוא לא מקבל אף דקה. הוא יעזוב את מכבי נתניה בסוף העונה, זה ברור שזה יקרה אם זה ימשיך ככה, ואז נתניה תאכל קש שהיא תראה אותו מככב במקום אחר.

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

טארק נטור הוא מעכו במקור, נכון?

8. יהודה ברוך Member

5 כשרונות גדולים..... אולי חלס כבר לברבר על הכשרונות הצעירים של ביתר. אף אחד מתוך החמישה שהזכרת לא פתח במשחק של ביתר בליגה העונה, אף אחד מהם לא הבקיע ואף אחד מהם לא בישל. הם לא עשו שום דבר בכדורגל אבל זה לא מפריע לכם להתיחס אילהם כאילו כל אחד מהם הוא מינימום רונאלדיניו. שתבינו כל עוד גאידמק בביתר (מצב שלא ימשך יותר מידי זמן) הסיכוי של שחקן נוער של ביתר להשתלב בהרכב הפותח דומה לסיכוי שהדגים בים ישירו את הימנון הגרוזיני באידיש.

9. Don Joan Roman Member

אף אדח לא פתח במשחק של בית"ר בליגה פשוט מאוד כי שניים מהם לא נמצאים בכלל בקבוצה אלא מושאלים, 2 מהם משחקים על העמדה שבה משחקים 2 מהחלוצים הטובים ביותר בארץ, המגן הימני הכי טוב בארץ ושחקן של נבחרת ישראל, כלך שהם לא משחקים בגלל שיש שחקנים טובים אחרים ספסל, את הדקות שלהם הם יקבלו, במיוחד חן עזריאל.

10. יהודה ברוך Member

מה שאתה אומר מצדיק את הטענה שלי שהסיכוי של שחקן נוער של ביתר להשתלב בקבוצה הבוגרת אפסי, מכיוון שביתר מלאה בשחקני רכש. ככה שלא הבנתי למה אתה חושב שהם יקבלו דקות.(אם התכוונת דקות בתור מצחצחי נעליים אז הכל מובן) ואוהדי ביתר עד ששפיגל יצליח להרים פה מחלקת נוער כמו שהוא רוצה ארקדי יהיה כל כך רחוק מכם אתם לא תוכלו לראות אותו עם טלסקופ. ככה שאל תתלהבו יותר מדי מכל השטויות האלה שמוכרים לכם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/07
  11. TariboWest Member

לא יודע מאיפה הוא ספציפית, אבל נאטור זה בדר"כ מקלנסוואה...

12. Don Joan Roman Member

שחקן נוער באמת טוב וראוי יימצא את מקומו בהרכב או כשחקן שנע בין ההרכב לבין הספסל בדיוק כמו שברוכיאן מצא את עצמו וברק יצחקי מצא את עצמו כשחקנים חשובים בבית"ר כשהשני הוא אולי השחקן הכי טוב כיום בארץ.

ואני מציע לא להתעסק עד מתי ארקדי יישאר כי כשהוא הגיע נתנו לו חצי שנה, אחריי שעברה חצי שנה נתנו לו עוד שנה והפלא ופלא הוא פה כמעט שנתיים וחצי, כך שלא הייתי ממה רלנחש מתי הוא יזרוק את בית"ר ואם בכלל מי אמר שכאשר הוא יילך הוא ישאיר אחריו אדמה חרוכה ולא ימכור את המועדון לאיש שנמצא בלייבל שלו מבחינה כלכלית ולא חסר כאלו כך שמספיק להתעסק בעתיד של ארקדי בבית"ר כי אתם לא קובעים רק ההוא שבמרומים ובכל מקרה ומצב להכין תוכניות זה תמיד טוב, זה גורם לך להיות מוכן לכל תרחיש.

13. סמואל אטו Member

אתה כנראה אומר את הדברים האלה מהניסיון שלך כאוהד מכבי חיפה כשחיפה שלטה בכדורגל הישראלי,אבל עצם זה שהם לא טיפחו שחקני נוער באותו הזמן לא אומר שככה יקרה בבית"ר,ועובדה שיצחקי וברוכיאן הצליחו לשתלב בהרכב בית"ר.
    על הכישרון של החמישה שהבאתי אין עוררין ואם לא ימצאו להם מקום בבית"ר זה יהיה פספוס ענק מבחינתה ורווח אדיר של הקבוצה שכן תמצא להם מקום.

בית"ר הולכת להשקיע בזמן הקרוב המון כסף במתקני הנוער ופיתוחם,הם לא יתנו לכל ההשקעה להיזרק לפח.
    במיוחד לא שפיגל: http://sports.walla.co.il/?w=/157/1190220

ותמשיכו לנחש מתי ארקדי יעזוב בינתיים הוא פה והוא הכי רוצה להוכיח לכולם שהם טועים.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/07
  14. Yellow Hell - מכבי נתניה Member

בשבילי שחקן בית הוא שחקן שעובר לנתניה לפני גיל בוגרים.

אלמוג כהן גדל בטוברוק והחליט לעבור לנתניה והוא נחשב בשבילי ובשביל כל הקהל שחקן בית.
    טארק נאטור הגיע גם הוא לנתניה והוא נחשב לשחקן בית אבל הוא לא משולב במשחקים.

חן עזרא חייב לשחק יותר הוא שחקן ענק והוא הוכיח את זה היום, כנ"ל צגאי (אני יודע שהוא לא שחקן בית שלנו)

שחקני בית שמשחקים הרבה בנתניה: קלמי סבן - פותח כל משחק, אלמוג כהן - אם אני לא טועה הוא שולב בכל המשחקים שלנו העונה, ולפחות חצי מהפעמים בהרכב הראשון, וגם שנה שעברה.
    אמיר טגה - שהוא כשיר הוא פותח, עכשיו הוא פצוע ועוד חודש בערך הוא יחזור. שנה שעברה פתח ב-90% מהמשחקים, והעונה כל משחק שהוא היה כשיר הוא שיחק בו, וגם הבקיע נגד אשדוד.
    דלה ימפולסקי - בשנה שעברה לא קיבל הרבה דקות אבל שיחק פה ושם, העונה הוא פותח כבר כמעט בכל משחק ובתקופה האחרונה ממש בכל משחק.

עוד שחקני בית שלא משחקים הרבה:
    חן עזרא אולי בשבילכם לא נחשב שחקן בית, אבל בשבילי כן, כי הוא הגיע אלינו לפני גיל בוגרים ומשחק בנוער הרבה (הגיע מבאר שבע)
    אדם ואייר שיחק היום כמחליף וגם הבקיע שער בתוספת הזמן.
    שניר גואטה היה מצוין במשחק שעבר נגד חיפה בגביע הטוטו.
    ויחסית משחקים בנתניה יותר שחקני בית העונה מבעונה שעברה.

אלירן דנין בהחלטה טיפשית החליט לעבור מבית"ר ששם הוא נאבק על עמדת המגן השמאלי עם יואב זיו ודוד אמסלם למכבי חיפה ששם הוא צריך להיאבק עם פיטר מסיללה, שחקן נבחרת דרום אפריקה, שנמצא גם בתקופה טובה והסיכוי של דנין להיכנס להרכב קלוש.

הוא היה חייב לעבור לקבוצה כמו בשנה שעברה, כפ"ס, הרצליה, אשדוד וכו'.

עמית בן שושן שחקן מהיר וכישרוני וחבל שהוא מתבזבז בבית"ר כמעט בלי לקבל דקות.
    בבית"ר יש הרבה צעירים שמתבזבזים כמו חן עזריאל, טוטו תמוז (אני יודע שהוא לא שחקן בית) , בן שושן כמו שאמרתי כבר, דנין שהחליט לעבור לחיפה ששם לדעתי הוא עוד יותר יתבזבז ועוד בטח שלא עולים לי עכשיו.

הפועל משתפת הרבה צעירים וכל הכבוד לה, אבל היא לא כ"כ מצליחה, ואי אפשר להעפיל עליהם את התיק, אבל למי שזוכר גם הפועל פתח תקווה בשנה שעברה שיתפה הרבה מאוד צעירים ונמצאת בדיוק במקום שאליו הפועל תל אביב בדרך.

מכבי חיפה משלבת את בירם כיאל, ליאור רפאלוב, תומר חמד ועוד, והיא בטח כ"כ מצטערת שהיא ויתרה על מאור בוזגלו והוא לא מתכוון לחזור אליה.

למכבי תל אביב יש נוער טוב אבל חסר ניסיון וזה הבעיה של כל השחקנים בגילאים האלה.
    קפילוטו אחלה בלם, שטרית עושה עבודה טובה, שירן ייני - לא התרשמתי ממנו יותר מידי אבל לגיל שלו ולניסיון שאין לו הוא בסדר גמור.
    יובל שפונגין מצוין, הוא פצוע או משהו? הוא נעלם.

וכאן נגמרת לה תגובה יותר ארוכה מהנושא עצמו D:

15. JR-Riquelme Member

שחקן בית לא הייתי מחשיב אותו, חוץ מזה מבאר שבע הוא בכלל לא הגיע, שיחק בסה"כ שבוע באיזה קבוצה נערים של באר שבע וישר עזב (עשה את ההחלטה הכי נכונה שאפשר לעשות), הלך לנסות את מזלו בטוברוק והצליח, אחרי זה בנתניה. לא יודע לי הוא לא נראה שחקן בית של נתניה אבל לאלה שלא מכירים אותו הוא יכול להיראות, כמו שלי ברק יצחקי נראה שחקן בית אבל מי שמכיר אותו מאשקלון יכול להגיד שלדעתו לא.