שחקנים ראש בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עד המוות הפועל, ‏27/11/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע נדאלה בדרך לקבוצה מהליגה הלאומית למרות שיש למכבי מקום אחרי שהם העיפו את פנסטיל,
    כנראה שהוא לא כזה טוב..

2. שי'צנקו Member

השלושה מאוד שונים זה מזה ואת זה שחכת לציין.
    סלאם אבו סיאם או שחקן הגנה שממעט לתמוך בהתקפה וסובל לטעמי לפחות מהעדר טכניקה בולט,
    מדובר אומנם במגן מהיר ואגרסבי אבל ללא ספק רחוק מלהיות הדבר הבא.
    אלירן דנין הוא מגן קלאסי לקבוצת תחתית,שחקן הגנה אפור לא הכי יצירתי אבל שומר על השער בחסד עליון,
    יש גדולים ממנו אבל הזמן עשוי להפוך אותו לטוב יותר בעיקר במישור ההתקפי.
    וחיים מגרשווילי,אולי אם היה משחק עונה אחת במחציתו של אדורם קייסי היינו מרוויחים מגן נפלא,מרבה לתמוך בהתקפה אך לעיתים על חשבון הגנה,בא לידי ביטוי טוב יותר בקבוצות צמרת,כשישחק בקבוצה שמסתכנת יותר בחלקה האחורי יתגלה חור גדול בתפוקתו.
    מהיר וחזק,עם מסירה טובה ויכולת קריאת משחק פנטסטית,הגיע לשיא מוקדם מדי,ספק גדול אם יוכל עוד להתקדם מהמקום בו הוא נמצא כעת

3. TariboWest Member

בביתר הוא שיחק בלם, שזה לא התפקיד שלו. ותראה לי שחקן שיצליח לשחק טוב עם לחץ כזה מהקהל. מביתר הוא נזרק רק בגלל שהוא מוסלמי.

4. שי'צנקו Member

הוא גם לא הצטיין במיוחד והציג כמה טעויות שקשה לי להאמין ששחקן בוגרים עוד מבצע כמו מסירות רוחב סתמיות והמון איבודי כדור מסוכנים

5. burning soil Member

בעקרון נדלאה הובא למכבי כדי להיות המגן השמאלי הבכיר,אבל לאבו סיאם שהחל לשחק בבוגרים
    כבר בעונת 2001\2002 יש יותר נסיון,ויחד עם יכולת טובה הוא הפך להעדפה של קלינגר. נדאלה
    הושאל כדי שניתן יהיה להביא חלוץ זר. אני מזכיר לכם שאבו סיאם התעלה בכמה משחקים העונה,
    כשהשיא היה מול אייאקס בר"ג. כמובן שהיכולת שלו עדיין טעונה שיפור ובגדול הוא שחקן אפור,אבל
    הוא בסדר..

את חיים מגרשווילי לא יצא לי לראות הרבה,אבל בהחלט יש התקדמות אצלו ומדובר במגן שמאלי
    טוב שעוד מסוגל להשתפר כשהחלק ההגנתי הוא החלש אצלו.

השניים הראשונים צריכים לקבל הזדמנות בנבחרת של גרנט.

לגבי אלירן דנין,כפי שכבר הוזכר כאן,נחשב למגן השמאלי הכישרוני ביותר שקיים בכדורגל
    בארץ. בעונה הקודמת נהנתי לצפות בו משחק,יש בו לא מעט אלגנטיות וכבר אז בלטה המהירות,
    והיכולת להגביה. רק חבל שההתקדמות שלו בעונה שעברה קצת נעצרה והוא איבד את מקומו,
    אבל אני מאמין שהעונה הוא יהיה שחקן הרכב.

6. אלסנדרו דל פיירו Member

יש לי
    ההשוואה הבאה היא בין שני שחקנים צעירים שיש להם פוטנציאל ולא ממצאים אותו....
    הראשון הוא שי אבוטבול מהפועל ת''א
    והשני הוא אסי בלדוט מבני יהודה
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

7. Apu Member

ואי, הגדרה מזה קולעת לאבוטבול.. בנבחרת הנוער של ישראל הוא מלך, בהפועל חוץ משער מחצי מגרש שנפסל בטענה לא צודקת, הוא נבלע בתוך האפסיות של אבוקסיס שמשחק לידו.