שחקנים ראש בראש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י עד המוות הפועל, ‏27/11/04.

1. אלי מתחן Member

אוחנה

2. עד המוות הפועל Member

1) בניון
    2) רביבו
    3) ברקוביץ'

נמני?
    מה הוא עושה שם?

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה רק אני או שהדיון מאבד את ערכו וגולש מהנושא?

וההשוואה הבאה, נמני או רוסו, את מי הייתם מביאים לקבוצה שלכם היום, מי לדעתכם שחקן יותר טוב?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/04
  4. Daniel_Harush Member

השוואה מעולה
    רוסו שחקן מעולה אין ויכוח בכלל אבל בכל זאת אני אקח את נימני מנהיג אמיתי שחקן שיכול להרים קבוצה שבפיגור 2 או 3
    (דוגמא לכך : מכבי ת"א בית"ר , שלוש מחזורים לסיום 2-0 לבית"ר במחצית , נימני שלושער 3-2 בסיום)

5. TariboWest Member

רוסו-שחקן ואופי הרבה יותר טוב מנמני.

6. עד המוות הפועל Member

עם כמה שאני שונא את רוסו, (גם את נמני אני שונא אבל פחות) הייתי לוקח את רוסו, כי הוא לא רק שחקן שאפשר לבנות סביבו קבוצה, ויכול להיות ההבדל בין קבוצת תחתית לקבוצת צמרת, הוא גם יכול להרים את המורל בקבוצה...

בשביל להראות עד כמה ההבדל גדול- תדמיינו שנמני היה בהפועל פ"ת- לדעתי הם היו עדיין בתחתית..
    ולעומת זאת תתארו לעצמכם את הפועל פ"ת עם ג'ובאני רוסו... קבוצת אמצע טבלה ומעלה.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם גילי...אבל אני משוחד...
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדברים של גילי באמת נכונים, אבל לא בדיוק עבור התקופה הנוכחית של עכשיו שבה נמני בכושר טוב עם 7 שערים העונה (או 8?) ורוסו מפציעה למחלה וממחלה לפציעה ולא מצליח לחזור לכושר משחק.

מעכשיו כל השוואה תמוצה, והודעה שבה מישהו סתם יזרוק שני שמות של שחקנים תימחק.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/04
  9. -94- Member

השוואה בין נימני לבין רוסו היא קצת קשה. נכון שהם פחות או יותר באותה עמדה אבל כל אחד מהם יש לו סגנון משחק שונה לגמרי. נימני הוא שחקן של הברקות ועושה המון כאלה במשחק הוא יכול לקחת לתת פה סיבוב ולהמשיך לבד או לתת לשחקן כדור לבד מול השער ולא להשאיר יותר מדיי סיכוי. לא סתם הוא נחשב לישראלי הטוב ביותר שמשחק היום בישראל באחד על אחד.. פשוט קשה מאוד לעצור אותו.

לעומתו רוסו הוא שחקן שטוב באחד על אחד אבל מה שהוא טוב יותר זה לקחת את הקבוצה שלו קדימה יש לו תאץ' מדהים עם הכדור והוא יודע לדחוף את כולם קדימה הוא משפיע על כל השחקנים ונותן להם אפשרות להיות חופשים יותר וזה דבר שאין לנימני

בתור קשר אחורי או פליימקר אני חושב שרוסו טוב יותר מאשר נימני מהסיבה שציינתי הוא יכול לקחת ולמשוךא ת כל הקבוצה שלו קדימה לעזור לקבוצה שלו לרוץ בקצב מעולה למצוא שחקנים בכל מיני פינות וכל השחקנים יודעים שהכדור אצלו שהם רק צריכים לרוץ הוא כבר ימצא אותם. בנוסף יש לו גם יכולת לא רע של כידרור כדור והוא גם נילחם מעולה במרכז.

לעומת זאת עם מדבר על קשר קדימי שמשחק מאחורי החלוצים נימני עדיף כי פה צריך את השחקן שידע לעבור מהר שחקן, למצוא תא חבר שלו המהירות היכולת שלו בתוך הרחבה להעביר לסחוט פנדלים וכו'.. נותנת לו עדיפות גדולה בכל מה שקשור לחלק הקידמי של המגרש.

10. Daniel_Harush Member

ראש בראש חלוצי הליגה
    זוזו' דוארטה או ליאור אסולין או רוברטו קולאוטי או יניב קטן או שי הולצמן

הנה הרשימה שלי:
    1) יניב קטן
    2)זוזו' דוארטה
    3)שי הולצמן (מתייחס לשנה שעברה)
    4)רוברטו קולאוטי
    5)ליאור אסולין

11. אלי מתחן Member

חבר'ה הדיון הוא ראש בראש, לא ראש בראש בראש בראש בראש בראש בראש.

תנו 2 שחקנים שאפשר להשוות ביניהם

12. TariboWest Member

מבחינת כדורגלן-יניב קטן הכי טוב בארץ, מבחינת חלוץ סקורר אז הרוב עולים עליו.

13. גרגמל Member

אני ינסה..
    יניב קטן או פיני בלילי

שתי שחקנים צעירים שנחשבים הלבטחות גדולות. שתי שחקנים שנלחמים אחד בשני מאז ומעולם עם זה בקבוצות שלהם או על מקום בנבחרת..

היתרונות של כל אחד מהם..

פיני בלילי - בהפועל ת"א קיבל הרבה מאוד דקות משחק בשנים הראשונות מהיר מאוד.. עושה הרבה בלאגן עם שליטה לא רעה בכדור.. הסיומת שלו די חלשה.. בליגה הטורקית הוא הסתדר טוב מאוד וגילה יכולת טובה מה שמעיד על שחקן מעולה. דברים שהוא צריך לשפר זה את הסיומת שלו וגם מסירות לשער...

לעומתו יניב קטן.. כלה זמן במכבי חיפה נמצא בסביבה של שחקנים מעולים עם זה בקבוצה שלו או בנבחרותה שונות שהוא משחק.. שחקן מהיר מאוד פיזי מאוד.. בעל שליטה מעולה בכדור וראיית משחק מעולות. דברים שצריך לשפר יותר זשה את הלחימה שלו על כל כדור.. ולחץ עלש חקני ההגנה בנוסף. לרוץ הרבה יותר בלי כדור ולנצל את המהירות הגדולה שלו.

לפי דעתי בעיקר השנה יניב קטן לוקח בגדול. שהוא מקבל כדור הוא יודע מה עלשות איתו ניראה מפחיד ודורש לא פעם יותר מ2 שחקנים כדי לעצור אותו. לפי דעתי הוא הולך השנה להיות בין שחקני העונה המובילים. ובקרוב מאוד להגיע לאיזה קבוצה באירופה..רצוי ליגה אנגלית. רואים שהוא למדת המון המון מיעקובו הוא די מזכיר אותו בסגנון המשחק שלו לפי דעתי.

לעומת זאת פיני בלילי בירידה בכושרו בעונה שעברה היה הרבה יותר והוא ממשיך לרדת. אבל עדין הוא חלוץ טוב מאוד. צריך שחקני קישור טובים שיפעילו אותו כדי להגיע רחוק.. ושהיה לו את זה הוא היה מעולה.

14. עד המוות הפועל Member

בבקשה ממכם!
    לפני שאתם זורקים סתם עוד 2 שמות,
    תתנו למצות את ההשוואה הקודמת!
    ואז אח"כ שאתם רואים שהאשכול שוקע,
    בכיף תתנו השוואה!

15. TariboWest Member

אתה מעליב את יניב קטן בהשוואה הזאת לפיני בלילי.