שחקנים מבוזבזים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Claudio Lopez, ‏16/8/04.

1. ofer16 Member

אני מצטט את עצמי:

גם לאציו ופארמה היו מוצאות מימון לאואן, אם האופציה שלו הייתה קיימת מבחינתן.
    וזה לא הדיון, הדיון הוא על מה היה עדיף לאואן. ומבחינה מקצועית - בהחלט הייתה עדיפה אופציה שבה הוא יהיה חלוץ המפתח של הקבוצה, או לפחות חלוץ שפותח בהרכב כדרך קבע.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקי, נשכח את ההתיחסות לסריה אה.

הרבה שחקנים רואים בריאל מדריד כשיא. המקום הכי גבוהה שאפשר להשיג בקריירה. גם אם זה תלוי בלשבת על הספסל. שחקנים הרבה יותר גדולים ישבו בספסל וגם הוא יכול. הוא כל החיים שלו שיחק רק בליברפול, וחוץ מכמה גביעים (לא נרחיב) לעולם לא זכה בתואר חשוב. בהגעה לריאל הוא רואה את זה כדרך הטובה ביותר לזכות גם בתאירם חשובים. הוא עדיים צעיר יחסית ואם יתעלה על עצמו יוכל גם להגיע להרכב. ככה לפחות הוא חושב, אישית לא ממש מחזיק ממנו כחלוץ מהרמה הגבוהה ביותר.

3. ofer16 Member

אני מסכים עם רוב חלקי ההודעה, אך בכל מקרה, מבחינת אואן, זו לא ההחלטה החכמה ביותר מבחינה מקצועית. לבנות על שיפור ביכולת תוך ישיבה על הספסל היא טיפשית במקרה הטוב, וחסרת תקנה במקרה הרע.

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא רצה להעביר עוד שנה בבינוניות של ליברפול, עוד שנה ועוד שנה, והוא היה רואה את הקיירה שלו חולפת מבלי שהוא שיחק ברמות הגבוהות באמת. ההצעה מריאל הגיעה, ורילא היא קבוצה שמעטים שסירבו לה. הוא מאמין בעצמו ומאמין עוד יותר במטרה שלו. מה שכן הליגה הספרדית תעשה לו רק טוב ויהיה לו יותר נוח להצליח שם. אם זאת לדעתי, כמו שכבר ציינתי, אני לא מחזיק ממנו יותר מדי ולדעתי הוא צריך להיות האופציה הרביעית בלבד.

5. Kgt1 Member

אני לא רואה איתכם עין בעין.. לדעתי מחליף, אבל מחליף ראשון, עם פוטנציאל להילחם גם מתישהו או לפחות בחלק מהמשחקים על מקום בהרכב.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות מצב של מחליף לשחקן, לדוגמא אואן יהיה המחליף של ראול ומוריאנטס המחליף של רונאלדו, כפי שהוא עשה זאת בהצלחה במוקדמות ליגת האלופות.

7. juva Member

http://www.mundodeporte.net/images/futbol/McManaman.Xxx

כמה מילים שווה תמונה אחת?

נערך לאחרונה ב: ‏18/8/04
  8. ofer16 Member

לא הצחלתי לראות את התמונה, אבל לפי הכתובת שלה הבנתי שזה מקמנמן... מסכים איתך במאה אחוז, אחד מהשחקנים המבוזבזים של העשור האחרון.

9. שלומי אדרי Member

זכה פעמים באליפות אירופה ועוד שתי שלוש אליפיות בספרד אין ספק מבוזז להיות מחליף בריאל מדריד זה לא כזה נורא שנה שעברה הייתה שנה גרועה שלו

היו אני נזכר בריאל של סידוף רדונדו מקמן וסביו וגם בימים של סוקר מיאטוביץ' ופאנוצ'י
    ראול ומורו איזה כיף היה לראות אותם קודם כל הם לא נחשבו להכי טובים כמו היום
    אז ריאל הייתה קבוצה מהנה פאביו קאפלו המאמן הגדול בכל הזמנים ריאל בעונה שלו
    מילאן ב94
    רומא בשנים שלו
    נקווה שיחזיר את יובה לתקופות היפות שלהם !