שחקנים ישראליים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י tiktin, ‏27/4/07.

1. Gustavo Boccoli Member

הכישרונות הגדולים (והצעירים) שיש כרגע בארץ (ואני מדבר על גילאי בן סהר וכאלה) צריכים פשוט להגיע לקבוצה טובה יותר. בן סהר אמר שזה שונה צ'לסי והפועל ת''א, שבצ'לסי מפתחים אותך, ולא רוצים לראות ישר תוצאות, והוא ממש צודק. יש עכשיו את הילד החדש, גיא אסולין, חצי מהקבוצות הגדולות באירופה רודפות אחריו. ואיפה הוא גדל (ואני מדבר התאמן כדורגל)? לא בארץ.

השאלה איך כל כישרון צעיר יצליח להגיע עכשיו לאיזה מועדון שיפתח אותו באירופה...

נערך לאחרונה ב: ‏28/4/07
  2. Gaudi Member

ומה מונע משחקנים צעירים לצאת לאירופה אתם כבר יודעים.

3. Gustavo Boccoli Member

לא הוציאו איזה חוק על זה?

4. BLUE MOON Member

זה מזכיר לי משהו: בכיתה ה' הייתי כמו כל ילד ממוצע בחוג כדורגל. באימון הראשון שלנו בשנה בה מאמן נוקשה שהריץ אותנו במשך חצי שעה, עשה לנו אימון כושר והאריך את האימון משעה וחצי לשעתיים. חזרתי הבייתה, כמו רוב הילדים, צולע ועייף.
    באימון הבא אותו מאמן כבר לא היה שם. אולי בגלל ההורים שהיתלוננו איך ילדיהם הקדושים חזרו הביתה עייפים ועם שריטה בכף הרגל, ואולי זו בכלל סיבה אחרת.
    וזה לדעתי די מתמצת את הכדורגל הישראלי. אומרים שבילדותה של שחר פאר היא הייתה קמה עם אמא בשעה 6 בבוקר, משחקת עד שמונה והולכת לבית הספר, ולאחר בית הספר הייתה חוזרת להיתאמן. כדי להגיע לטופ צריך לוותר על הרבה, פינוקים, חברים, ג'אנק פוד, ועד שבישראל לא נכול לוותר על זה, נשאר הדבר הכי גרוע שיש- בינוניים.

5. rocklee Member

המאמנים אצלנו לא מאמנים
    תסע לאנגליה אתה תיהיה בשוק
    מה שהילדים שלהם עוברים בגיל 5 לעומת מה ששלנו
    שתי דברים שונים
    שם בגיל 5 אתה רואה כבר ילדים רצים
    פה מלמדים אותם רק בסיס של הבסיס
    חוץ מזה באנגליה יש הרבה מוואלש וסקוטלנד מהסיבה הפשוטה שזה ליד אנגליה
    וזה חלק מאנגליה

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx
    זוהי ה בעיה המרכזית של השחקנים כאן.
    לכן גם כולם כל כך פוחדים שבן סהר בעקבות כל התהילה לה הוא זוכה בתקופה האחרונה תסנוור אותו ותפגום בהשתפרות המתמדת שלו.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/07
  7. tiktin Member

בקשר לחוק בן סהר, זה החוק הכי מפגר בספר החוקים של מדינת ישראל.
    בן אדם יודע לשחק כדורגל, אז למה לגרום לו לסבול באיזה שגרירות מפגרת שבה הוא לא יעשה כלום?... חוץ מזה גם שחקני הנבחרת הצעירה לא צריכים להיות בצבא. לא צריך אותם שיסדרו נירות ויעשו טלפונים. חוק מפגר ואני לא מבין איך רוצים שישראלים יסתדרו איתו

8. השחקן ה-12 Member

כי הוא חלק ממדינת ישראל ובמדינת ישראל יש חוק שמחייב אותך לעשות צבא גם אם אתה ראש ממשלה. מסכים איתך שלא צריך להחזיר אותו לכאן בשביל זה אבל לא רואה במה יכול להזיק לו השירות שם.

בקשר לנושא המרכזי,
    הבעיה העיקרית היא המנטליות של השחקן הישראלי. אנחנו גם לא בנויים טוב מבחינה גופנית לעומת האירופאים. השחיתות, הקומבינות, החלטורה, הכל תורם.

9. tiktin Member

יש לי רעיון מכיון אחר- אני חושב שזו המדינה היחידה שאנשים דוגרי שומרים שבת. אני בטוח שיש הרבה כשרונות דתיים שלא יכולים לשחק בגלל שהמשחקים נערכים בשבת.
    בכדורסל אגב, שחלק נכבד ביותר מן השחקנים דתי הליגה נערכת בימי רביעי.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מדבר על הארץ?כי אז רק הנוער והתיכונים באמת משחקים בימי רביעי,אבל עם כל הכבוד לא ראיתי
    יותר מדי כשרונות דתיים לא בכדורגל ולא בכדורסל ושחקנים שחזרו בתשובה כמו רוזבן ויוסי נגר לא נחשבים.

11. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל ספורטאי מצטיין צריך לקבל פטור מהצבא.חד וחלק.לא שירות לאומי בחו"ל ולא שום חרטא אחרת.
    בן סהר,וכל ספורטאי אחר(שחיינים,אצנים כדורסלנים וכו') יתרמו למדינה הרבה יותר אם יימשיכו בספורט שלהם מאשר שידליקו ממטרות פה בארץ.

12. M_T_A Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/goodpost.Xxx

וחוץ מזה המעמד של ספורטאי מצטיין כבר קיים, אז כל מה שצריך לעשות זה לפטור את כל מי שמחזיק במעמד כזה משירות צבאי או לאומי במקום הקייטנה שמעבירים אותם 3 שנים, שפוגעת בהם ובסופו של דבר גם במדינה

13. RiO_5 Member

צודק ב100% ...

ובטח שהשחקנים הישראליים (וגם כל הספורטאים) לא מתקדמים, בגלל שהם מתפתים לכל הפינוקים,ג'אנק פוד וכו כמו שBLUE MOON אמר כאן.כי בישראל אין מסגרות מספיק טובות, שבנויות בצורה הנכונה לספורטאים.
    אין מה לעשות, לפי דעתי יקח עוד הרבה זמן עד שהספורטאי הישראלי ישנה גישה, כמו הגישה האירופאית.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

בקשר לבן סהר, הבעיה הזו קרובה מאוד אליי, ככה שבמיוחד בן סהר עם הכשרון שלו, הצבא רק יפגע בו.

14. Ampelmann Member

משעשע אותי לראות שכל אלה היוצאים בחמתם נגד תופעת המשתמטים, הם בדיוק אלו שקוראים כרגע לביטול השירות לספורטאים מצטיינים. נכון, לא בניון, לא ברקוביץ' ולא רביבו הגיעו לאן שהגיעו בזכות השמירות האמיצות במוצבים ובפילבוקסים ולמעשה, עצם העובדה שהם דילגו על השירות הצבאי הרגיל ועשו שירות "דבש" משהו בטח תרמה לקריירה שלהם.
    מצד שני, אתם לא חושבים שלפטור ספורטאים משירות יביא לגל חדש מזן חדש של משתמטים? ואולי כדאי לדחות לבן סהר את השירות בעשר או חמש עשרה שנים? שיתן שנה אחת בגיל שלושים בתפקיד שהוא כבר מכיר ותודה רבה וזהו.

זו סוגיה הרבה יותר מורכבת ממה שעושים ממנה. אני לא חושב שזה הוגן לפתור שחקנים בדיוק כמו שאני חושב שזו צביעות מיותרת לא לאפשר למשתמטים לשחק בנבחרת (וההפסד, תשאלו את קשטן, כולו של ישראל).

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אפשר לחשוב שחסרים לנו חיילים במדינה. גם ככה יש לנו עודף של חיילים, ותאמין לי שחיילים אשר לא רוצים להתגייס לצבא ועושים זאת מחוסר ברירה רואים זאת לאורך כל השירות הצבאי, עם כאלו עדיף שלא התגייסו כלל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/5/07