שחקן השנה בעולם 2004

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י E-tam-R, ‏5/10/04.

1. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

מי ישמע איזה גאון אתה.
    טוב מה שניסיתי להתכוון שתהליך הבחירה הוא לא הכי הגיוני שיש כי יש שחקנים נהדרים כמו טבז לדוגמא שלא נמצאים ברשימה הזו מול שחקנים שלא צריכים להיות שם..אתה מתייחס רק לשלושה הסופיים ואני התייחסתי לתהליך כולו.

ואל תשים לי מילים בפה אני אמרתי שרק שבצ'נקו ראוי לפרס? הנרי הוא המועמד המוביל לפרס והוא בהחלט ראוי לזכייה ולא אמרתי בשום מקום שלא מגיע לו.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמרת שהפרס לא רלוונטי. שהוא קשור רק לפרסום. הפרס ניתן רק לשחקן אחד. אני לא ראיתי אותך רושם שאתה מתייחס לתהליך כולו, וגם אם כן - מה אכפת לך שאואן, ראול או קאן ברשימה? הם הולכים לזכות? ברור שלא, התחרות היא בין הנרי לשבצ'נקו, שני שחקנים שנתנו עונות פנטסטיות ובחירה באחד מהם היא מוצדקת לחלוטין ורלוונטית מאד.

3. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

התכוונתי בכך שהוא לא רלוונטי כי הבחירה צריכה לדעתי להיות מרשימה של שחקנים שההופעה שלהם בשנה החולפת באמת הייתה טובה ולא שם שרושמים שחקנים כדי למלא את הרשימה, אני חושב שהרשימה הורסת לפרס כי יש שם שמות שממש לא היו צריכים להיות שם.

4. dror_khayat Member

לדעתי,בכלל כל העניין הזה של "מי השחקן הכי טוב" הוא טיפשי לחלוטין!!!אין כזה דבר שחקן הכי טוב.יש קבוצה הכי טובה!בנוגע לשחקנים אינדיווידואליים-כל שחקן טוב יותר בתפקיד אחר,ותורם חלק אחר לקבוצתו.אי אפשר להשוות בין שני שחקנים טובים כשהתפקיד של כל אחד מהם שונה.אתם לא יכולים להשוות למשל את רונאלדו למלדיני.שניהם איכותיים מאוד,אבל כל אחד מצטיין בתפקיד אחר.מלדיני שחקן הגנה טוב יותר מרונלדו אז זה אומר שהוא שחקן טוב יותר?לא!רונלדו חלוץ טוב יותר ממלדיני אז זה אומר שהוא טוב יותר?לא!כל אחד מצטיין בתחומו.לכן השוואות כגון אלה כבר מראש הן מטופשות.חוץ מזה קבוצה שיש לה את ה"שחקנים הכי טובים" זה לא עושה ממנה הקבוצה הכי טובה.כדורגל זה הרבה אבל הרבה מעבר לכוכבים יחידים.מתי אנשים יקלטו את זה סוף סוף?!?!?!

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולכן אמורים לחלק את הפרס לשחק שהכי תרם לקבוצה שהכי הצליחה.

6. sela1 Member

יתנו או לשבצ'נקו או אולי לדקו? צריך לחשוב מי לקח את הקבוצה שלו רחוק באירופה, כל שנה בוחרים שחקן שהגיע רחוק עם המועדון שלו...
    השנה יש בעיה לבחור באחד כזה... כי זה לא היה השחקנים כמו שזה היה המאמנים, מוריניו יצא גדול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

לדעתי רונאלדיניו, הנרי או שבצ'נקו צריכים לזכות, שהמועמד העיקרי הוא הברזילאי

8. robson Member

מי שצריך לזכות הוא דקו.
    סחף את פורטו לזכייה בצ'מפיונס.
    סחף את פורטוגל לגמר היורו.
    סוחף את בארסה עד עתה לכדורגל נפלא.
    I rest my case

9. תונל Member

אז הבנו שני דברים:
    1. לרשימת ה-50 בוחרים שחקנים לא קשורים לכלום, סתם כי הם כוכבים ומתוקשרים, משחקים בקבוצות גדולות, והשמות שלהם ייראו טוב ברשימה הזאת.
    2. העניינים מסתדרים כשמצמצמים את הרשימה ל-3 המתאימים ביותר להיבחר כשהשיקולים המקצועיים מתחילים להיכנס לתמונה.

אז אם ככה, איך לעזאזל לא נמצא שחקן כדורגל העונה לשם פרנצ'סקו טוטי ברשימה הזאת?

1. כוכב ומתוקשר יותר מטוטי באיטליה- יש? מה פתאום, הוא שחקן רגיל, הוא לא אלוהים שם בכלל.
    - רומא- קבוצה גדולה? לאאא, היא רק הקבוצה הבכירה של עיר הבירה של איטליה.
    - השם שלו ייראה טוב ברשימה הזאת? - יש מקום שהשם שלו לא ייראה טוב בו?
    2. אצלי בשלישייה שחלק פה הסכים עליה- הנרי, שבצ'נקו ורונאלדיניו -אני שם את טוטי במקום הברזילאי. אצלי טוטי גם לוקח את התואר, הוא נתן עונה פשוט מעולה עם המון גולים ובישולים מגוונים, ויחד עם הנרי הם שני השחקנים שהכי קרובים לשלמות מבחינה התקפית. אבל בגלל שחייבים להכריע- ארסנל בלי הנרי היתה נפגעת פחות מאשר רומא היתה נפגעת בלי טוטי, ואצל מילאן בלי שבצ'נקו הפגיעה היתה הכי פחות משמעותית מבין ה-3. אם טוטי היה משחק למשל במקום קאקא במילאן השנה ולא היה צריך לסחוב קבוצה על הגב, אני חושב שכל הדיון הזה לא היה מתקיים כי היה ידוע מראש למי הולך התואר.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שטוטי אלוהים בשבילי, הוא לא יכל לזכות, גם אם היה מועמד.
    1. הזוכה חייב לזכות בתאירם חשובים - רומא לא זכתה בשום דבר בשנה שעברה, למרות שמה שטוטי תרם לרומא בשנה שעברה, אף שחקן אחר לא תרם לקבוצתו.
    2. היריקה - שחקן שעושה דבר כזה לא ראוי לזכיה בתואר.

11. *הפועל-רעננה* Member

המועמדים שלי הם:
    הנרי
    רונלדיניו
    שבצ'נקן

אני חושב הנרי לוקח...

12. E-tam-R Member

אני כמובן נתתי את ההערכות שלי והבחירות שלי ראשון... אבל אני חייב להגיד שמבין השלושה שנתתי: הנרי שבצ'נקו ורונאלדיניו - המועמד לזכייה הוא שבצ'נקו שנותן כבר מספר שנים עונות גדולות עם עשרות גולים בליגה שנחשבת לקשה בעולם... ובליגת האלופות הוא גם כן מצוין ומבקיע הרבה. זאת השנה שלו לדעתי והגיע הזמן שמישהו יעריך אותו ויתן לו את הפרס

בנוגע לרונאלדיניו... הרבה פה לא מעריכים את התרומה שלו... אני לא יודע אם בארסה הייתה קבוצה כל כך זוהרת כמו שהיא הייתה בשנה האחרונה בלי רונאלדיניו

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכח שהיא לא הייתה כזו עד אמצע העונה, ואז הגיע דווידס.

14. Deutschland Member

אני הייתי הולך על:

1. אנדריי שבצ'נקו
    2. אדריאנו
    3. תיירי הנרי

15. VaN Member

לדעתי שלושת בראשונים הם:
    דקו
    רונאלדיניו
    ת'יאו זאגוראקיס
    והזוכה- רונאלדיניו.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/04