שחקן השנה בגרמניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/1/07.

1. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

אם היית מסביר את עצמך יותר טוב אולי הייתי מבין קצת יותר מרצונך !!!!

2. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני אמור לתת דין וחשבון על דברים שלא אמרתי?

תגיד לי מה אתה מבין כאן:

3. Royrubi Member

בחרתי בקלוזה [בכל זאת שחקן מדהים מלך השערים וכ'ו...] אך אני חייב לציין כי אם היה מדובר בדיון ששאלתו הייתה מי השחקן הגרמני הטוב ביותר ב-2006 ולא רק בבונדסליגה הייתי בוחר ביינס להמאן. אין מה לעשות השוער של נבחרת גרמניה וארסנל הוא הכדורגלן הגרמני שנתן את השנה הטובה ביותר ב-2006. לקח את ארסנל לגמר עם ריצה של שישה משחקים ללא ספיגה, הביא את גרמניה לחצי גמר המונדיאל ותוך כדי גם העיף מהשער של הנבחרת את המניה הבטוחה ביותר בהרכב בעשור האחרון, אוליבר קאן. פשוט השנה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏3/1/07
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אפרופו מצטיינים ה 11 של המחזור נקבעו על ידי הקיקר...

רוברט אנקה ( הנובר 96) : אם משהו מחפש סמל בכדורגל נקה הוא כזה, חצי בולי וספרד רדפו אחריו בסוף הוא לא שכח כמה הנובר סייעו לו בטרגדיה האישית שלו והריך את החוזה עד 2009. בנוסף הוא היה השוער הטוב בגרמניה בלי צל של ספק.

קלמנס פריץ (ורדר ברמן): המגן שנבחר לטוב בגרמניה, אפילו על פניו של לאם מיודענו, תחילת הנסיקה שלו התחילה עוד בעונה שעברה במדי לברקוזן, והמשיכה בברמן, דחק מההרכב שחקן נבחרת אחר אובורמויילה ופשוט משתבח ממשחק למשחק.

מתיו דלפייר ( שטוטגארט) : מייי????? כן חברים הצרפתי האלמוני של שטוטגארט הוא מבין הברגים החשובים אצל הפתעת העונה עד כה, בלם סולידי עם משחק טוב ראש, ותיקולים מצויינים( אני הייתי בוחר את מיירה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )

נלדו ( ברמן) : עונה אדירה של הברזילאי, שנכון להיום לא רק שחקן הגנה ענק אלא גם סקורר מדופלם, כמו יין ברזילאי משובח.

פיליפ לאם ( באיירן מינכן): הילד הטוב של באיירן בעונה בינונית עד כה, אבל אני לא חושב שלמשהו יש הערות להכללה שלו.

טורסטן פרינגס (ברמן) : הלב והנשמה של ברמן והנבחרת ,אחד השחקנים הכי אנדרייטד שיש.

אלברט שטרייט (פרנקפורט) : מבחינת יכולת והספק הקיצוני הטוב בגרמניה, במיוחד בעונה בינונית של הקוסם הבווארי.

דייגו (ברמן ) : פנומן!!!!!!

בסטיאן שווינשטייגר ( באיירן מינכן ): את האמת לא כ"כ מגיע לו, אבל בסטי זה בסטי.

מריו גומז (שטוטגארט) : החלוץ גבה הקומה של שטוטגארט, מבין האחראים העיקרים לנסיקה של הקבוצה שלו, 8 שערים , 6 בישולים מדברים שפה ברורה.

מירוסלב קלוסה (ברמן) : מלך השערים הנוכחי, והשחקן שחצי אירופה רוצה.

ראויים ציון:
    פר מרטסקר ( ברמן) : מאז שחזר מפציעה ההגנה של ברמן הרבה יותר יציבה.

ארתור בוקה (שטוטגארט): משחק הראש שלו לא מושלם ( מה לעשות גמד), אבל בוקה הביא לשטוטגארט הרבה יציבות וחוכמת משחק, וגם אהוב האוהדים.

רפיניה (שאלקה 04 ): הברזיליאי הקטן נחשד בזיוף של מטוס קל בעל רגליים.

ואן בומל ( באיירן) : ההולנדי חלק בלתי נפרד הקישור של באיירן, אחרי קשיי התאקלמות קלים נראה שבאיירן לפחות לגביו יכולים לישון בשקט.

גקאס (בוכום) היווני של בוכום עם 7 שערים אחד מתגליות הסיבוב.

מאמן הסיבוב

ארמין פה (שטוטגארט): אף אחד לא ממש האמין בו, הוא היה על תקן מאמן זמני, פתח את העונה עם 2 הפסדים (ועוד בבית) משלוש משחקים, בתום הסיבוב, שטוטגארט רביעית, תוך כדי הצגה של כדורגל.

ראוי לציון>> תומאס ואן הוסן (בילפלד): עם כל המשאבים הצנועים וחבורה של נובאדיס ארמניה נלחמת על מקום לגביע אופ"א, רספקט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

שחקן הסיבוב: דייגו - הברזילאי של ברמן גבר על עמיתו לקבוצה קלוסה ברוב קולות.

5. Brian the Lion Member

אוקיי, לפני שאני מפרט רק רציתי להגיד, שאולי בבסוף השנה אני אבחר בדייגו, כי חצי עונה בשבילי זה לא מספיק בשביל שחקן השנה. (בוא נגיד שאם בשאר העונה הוא יכפיל את המאזן שלו ,אין שום סיבה שאני לא ארצה לזכות ב60 מיליון שקל בלוטו ולהשקיע את הכל בלקנות אותו בשביל באייר )

אבל כן בחרתי בקלוזה. למה? בגלל מילה אחת, יציבות.

הוא כובש, הוא מבשל, הוא דומיננטי, הוא ענק, הוא לוהט (הוא פולני אבל זה לא נקודת זכות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ) והוא יציב.
    יש לו 19 שערים (אם מחשבים את ה9 מחודש ינואר של הפגרה שעברה פלוס עוד 10 של השנה)
    יש לו גם בסביבות ה15 בישולים (אני משער), ללא כל צל של ספק זה מאזן יפה מאוד.
    (בל לא נשכח את התרומה שלו במונדיאל עם חמישה שערים ו2 בישולים בשמינית גמר)

אין עוד שחקן בגרמניה שעל פני השנה החולפת יש לו כזה מספר של שערים, הוא חתום על מספר נקודות שהביא בעצמו לקבוצה. הוא מותג עולה, בשנה האחרונה שאומרים ברמן זה אומר קלוזה, שאומרים קלוזה זה אומר ברמן.

כל קבוצה , אבל כל קבוצה הייתה לוקחת אותו עכשיו. זה בעצם אומר הכל עליו ולמה מגיע לו שחקן השנה.

ובקשר לדייגו, נעשה את הדיון הזה שוב בסוף העונה, ואם הוא ימשיך טוב אז הוא יהיה שחקן העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/1/07
  6. rami87 Member

לי זה נראה כמו:
    הלכתי על באלאק. לא היה לו מונדיאל יותר מידי טוב, הוא היה דיי גרוע בעונה הקודמת בבאיירן, לא תפקד בשמינית גמר ליגת האלופות כשבאמת היה צריך אותו...מממ אבל השנה בצ'לסי, כן השנה בצ'לסי...רגע, השנה בצ'לסי, למרות שהביאו אותו בסכום שאפשר להקים בעזרתו מחדש את אלמניה אאכן, הוא בקושי שחקן קבוע בהרכב. וגם אם כן, אז האנגלית האנטישמיים האלה לא מוסרים לו...רגע...אז באלאק לא ממש שחקן השנה.

אני הלכתי על דייגו. שונא ברזילאים, וזה דיי שקוף שקלוזה צריך לזכות, אבל לא היה שחקן כמו דייגו בבולי כבר הרבה זמן. ואני מאמין שעוד מעט ברמן תהפוך עבור דייגו כמו פ.ס.ז' עבור רונאלדיניו.

7. Henry AC Member

דייגו ללא ספק..
    שחקן עם כישרון אדיר...

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רמי, וזה רק השנה. זו כבר השנה השלישית שהעגלה עושה נזק לקבוצות שהוא משחק בהן.

9. Ampelmann Member

ברמן לדייגו כמו פ.ס.ז. לרונאלדיניו? אני מתקשה קצת להבין את ההקבלה שלך, בעיקר בגלל שרונאלדיניו היה על-סף שבירה בפ.ס.ז. וזוכר משם עד היום הרבה מאוד מהספסל של פרננדז...

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום אפשר להגיד, שלמרות מה שכתבתי עליו בתחילת העונה (אם כי נכון לאז ולאור מה שהיה בעונה שעברה זה היה נכון) אז שחקן העונה הוא קקאו. ידע לשחק כינור שני כשהיה צריך וידע לקחת את הקבוצה על הגב שלו כשהיה צריך. היום, במשחק הכי חשוב העונה ואחרי שהקבוצה הייתה בפיגור הוא בישל את הראשון והבקיע את שער הנצחון ממש מכלום.

11. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

בשבילי שחקן העונה הוא אלכסנדר פריי.יכולות פנטסטיות הוא כבש לקבוצה שלא התעלתה על עצמו בעונה
    הזאת ואני חושב שמגיע לו המון קרדיט עד כה 16 כיבושים ב33 מחזורים ומגיע לו המון מחמאות.

12. XabiAlonso Member

ברור שדייגו ברח מפורטו וחזר להיות כוכב ענק בברמן. כמה כישרון טמון בבחור הצעיר הזה!
    נקווה לראות אותו באחת מקבוצות הפאר בשנה הבאה.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה דיון ששייך לשנה שעברה (שנה לא עונה). פתחו דיון חדש אם בא לכם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx