שחקן העונה 06/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏13/5/07.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תשמע יוני, בא נחזור לתחילת העונה...לקראת אמצע הסיבוב הראשון SHELL WE ?
    שאלקה מגיעה לשטוטגארט וחוטפת הפסד נוסף על הפרצוף ושלושה שערים, שניים באשמה ישירה של השוער דאז פרנק רוסט.
    מאז נוייר עומד בשער, מאז שאלקה החלה בסידרת הניצחונות שהביאה אותה עד הלום שההגנה זה הלחם והחמאה שלה. בורדון בכלל עושה עונה גדולה.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לפי בוחרי ה"בילד" אלכסנדר פריי נבחר לשחקן העונה ( כיאה לקבוצה שיש לה הכי הרבה אוהדים בגרמני לצד באיירן), דייגו הגיע רק במקום השני.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לירן מגיע לו אבל ! חח ובגרמניה יש 83 מיליון תושבים אני לא חושב שהקהל של דורטמונד בכמויתיו האדירות
    יכול לגבור על שאר התושבים שבחרו.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

עזוב, יש פה כמה שאני בספק אם ראו מספיק את המבורג שרפי שיחק. היה בסדר, משחקים פחות טובים, משחקים יותר טובים- אבל מכאן ועד לשחקן העונה? וואט דה פאק? איך לעאזעאזל, ולא משנה עד כמה הוא יותר מוכשר מ, אפשר להגיד שהוא תרם יותר מגומז', פריי, דייגו' וכו'?. גם במשחקים ששיחק היו לו יותר מדי תנודות ביכולת והעלמויות פתאומיות. בכללי, גם אם אני ממש עוצם עיינים, מעלה את כל מה שהוא בדרגה ועושה את העונה הזאת שלו לטובה מאוד(מה שהיא לא קרובה להיות), זה עדיין לא דומה להשפעה של שאר המועמדים על קבוצותיהם (שהגיעו קצת יותר מכמעט אופ"א) ולעובדה שאי אפשר להשוות את העונה הגדולה שלהם, אישית, לעונה של רפי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/5/07
  5. Bensh Member

מה לגבי פרננדו מיירה?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

היה פצוע חצי עונה...
    ומאחר ואני רואה בפרדו, היצלספרגר, גומז, דלפייר והילבראנד כפקטורים היציבים שהביאו אותנו הכי רחוק.
    מה עוד שעם טסקי היה לנו מחליף מצויין.
    שלא תבין לא נכון, מיירה שחקן ענק, אבל העובדה שהוא 3 חודשים וחצי לא שיחק ( לעומת חודשיים של גומז). אבל עדיין יש לו מניות רבות בהצלחה.