שחקן העונה 06/07

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י nfcb, ‏13/5/07.

1. Mehmet Member

ואן דר וארט הוא שחקן העונה שלי.

בהחלט מרשים איך שהציל את המבורג מירידה שנראתה די ודאית איפשהו בדצמבר...

גומז מקום שני.

2. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כל הכבוד לואן דאר וארט וההינצלות המרשימה של המבורג בחצי השני של העונה, לדעתי שחקן שלא שיחק בחצי ממשחקי העונה אינו יכול לקבל את התואר, וזה לא משנה מה הוא עשה בתקופה שהוא שיחק.

דבר נוסף\ אני טרם בחרתי את שחקן העונה שלי למרות שהוא מתבשל אצלי בראש, אבל אני מאמין ששחקן העונה צריך לבוא מהאלופה ולכן אני מחכה לשבת ואז אכריע סופית.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז תן לי לתקן אותך..
    ואן דר וארט שיחק בליגה 25 משחקים (בכולם הוא פתח בהרכב),וכבש 8 שערים. בליגת האלופות הוא פתח ב-3 משחקים וכבש 3 שערים.
    הוא נעדר כולה 3 חודשים,שהם היו ללא ספק קריטים להמבורג,אבל 3 חודשים תסכים איתי שזה לא חצי עונה.
    המיספרים אומרים עליו הכול,אבל בוא ניתעלם מהמיספרים,רק להיסתכל על הביצועים שלו על המיגרש,על המהלכים היפים והשאו שהוא נותן כל משחק,לדעתי אין ראוי מימנו להיות שחקן העונה,למרות המיקום הגרוע של המבורג בטבלה.

4. tiktin Member

בא נגיד שהייתי בוחר בדייגו אם ברמן היתה רושמת משו בדפי ההסטוריה השנה, אבל מאחר וזה לא קרה אני בוחר בו כדמות הטרגית (אם יש כזה דבר.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx )
    לדעתי אלקסנדר פריי הוא האיש של דורטמונד ללא ספק ומאריו גומז עשה התקדמנות יוצאת מן הכלל. אני מתלבט עדין עם נטיה קטנה לפריי מכיוון שבשטוטגרט יש את קקאו שגם הוא מכונת שערים, בדורמונד רק פריי פריי פריי

5. טום17 Member

הבחירה שלי היא בואן דר וארט , נכון שהמבורג השנה לא קבוצת צמרת וחוותה את אחת העונות הגרועות ביותר שלה , אבל ואן דר וארט הוכיח שהוא מנהיג אמיתי שסחף את המבורג להישארות בליגה . אילולא הפציעה שלו בתחילת העונה אני מאמין שהמבורג היו מדורגים במקום גבוה יותר .
    למי שלא זוכר בתקופה שהוב סטיבנס בא כמחליפו של תומאס דול , אחרי המשחק נגד הרטה ברלין ואן דר וארט לא הפסיק לכבוש נגד דורטמונד, ברמן, פרנקפורט, שאלקה ואילולא הפנד לשהחמיץ זה היה מגיע למצב של 5 משחקים רצופים.
    לכן אני בוחר בואן דר וארט כשחקן השנה.
    מאריו גומז תגלית העונה.

6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת מצחיק אותי לראות אנשים בוחרים בואן דר וארט לשחקן העונה. אין ספק שהשחקן כישרוני והרבה פעמים כיף לראות איך הוא משחק. אבל לבחור בשחקן שמשחק בקבוצה שהשקיעה הכי הרבה כסף העונה מכל קבוצות הליגה, שכולם ציפו שתתמודד על האליפות ולבסוף אולי אולי הם יזכו למקום באינטרטוטו ואחרי שרוב העונה הם היו בסכנת ירידה מוחשית, זה ממש לא לעניין.

הוא משחק כקשר וכבש 8 שערים ובישל 4. הנה סתם מספרים של שחקנים שמשחקים בקבוצות הרבה יותר צנועות שהגיעו להישגם לפחות כמו אלה של המבורג. אז אם הוא שחקן העונה מה הם?
    סאנקו קשר/חלוץ נירנברג (שמעל המבורג וגם תשחק בגמר הגביע) 9 שערים - 6 בישולים.
    ולאד מונטיאנו קשר קוטבוס (הקבוצה עם התקציב הכי קטן בליגה) 11 שערים - 6 בישולים.
    מיסימוביץ קשר בוכום 7 שערים 11 בישולים.
    ברנד שניידר קשר לברקוזן (רבע גמר גביע אופ"א) 6 שערים 10 בישולים (בליגה).
    ויש עוד.

7. טום17 Member

אל תשכח שרוב העונה הקבוצה סבלה מפציעות מרובות , שכל הזמן פגעו בה.
    נכון בהשוואה לקשרים אחרים בקבוצות זה דל אבל ככה זה שחצי מהקבוצה פצועים ושמים אותו חלוץ.

8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב,מעבר לסטטיסטיקה היבשה,רואים שהבחור כל משחק נותן שואו,עם מהלכים יפים,וביצועים שלא הרבה שחקנים עושים בבונדסליגה,כל שער שלו יותר יפה מהשני.
    וכמו שהבחור מעלי הזכיר,המבורג סבלה ממכת פציעות באמת מטורפה,ולא קרה העונה אפילו פעם אחת לראשות המאמן עמד סגל מלא.
    ובכול זאת,הוא היה שם וסיפק את הסחורה,ובלא מעט משחקים הוא שיחק לבדו,וניצח משחקים להמבורג. תראה לי שחקן אחד שמופיע ברשימה שניצח כ"כ הרבה משחקים לזכות הקבוצה שלו לבדו,ושרוב הניצחונות הם קריטים.
    אני חושב שזה אומר הכול עליו,ואני לא הידי שחושב ככה מיסתבר..

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואולי אם לא כל המשחק היה בנוי רק עליו הם היו יותר מצליחים (ראה שאלקה, ראה ברמן)?
    בקיצור שחקן עם 8 שערים ו - 4 בישולים שהקבוצה שלו במרכז טבלה בקושי לא יכול להיות שחקן העונה. גם דייגו עושה מבצעים יפים ויש גם עוד כמה. אז מה.
    ואם נהיה כנים עם עצמנו, רק מאז שבא סטיבנס הקבוצה החלה להתרומם ומי שאחראי להצלה שלה זה הוא (סטבינס) ולא הוא (ואן דר וארט).

10. נעם Member

תאמינו לי אם מיינץ נשארת ליגה זה רק בזכות מוחמאד זידאן, חצי עונה וכבש יותר ממלכי השערים של ברמן - קלוזה ודייגו.
    אומן! טיפש שאף שוויתר עליו

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אתה מפספס את הנקודה..
    אם ואם ואם..אז סבבה המבורג לא טובה העונה, אבל ההשפעה שלו על הקבוצה גדולה יותר משאר השחקנים המועמדים לתואר. וביגלל זה הוא ראוי להיות שחקן העונה.

נעם הזכיר את זידאן של מיינץ,גם מועמד ראוי שלא הכללתם אותו,יש לו עונה (או יותר נכון חצי) אדירה. באמת שחקן ניפלא שגם צריך להיכלל ברשימה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/07
  12. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז מה אם ההשפעה שלו (של ואן דר וארט) על הקבוצה שלי גדולה יותר מאשר של אחרים (וזה גם לא נכון), עדיין, עם כל ההשפעה שלו הקבוצה שלו הוא בסה"כ הביא אותה לשום מקום אז לא מגיע לו שום שחקן העונה. תראה ברשימה שהראתי יש שחקנים שהשפיעו יותר על הקבוצה שלהם ממנו והביאו אותה למקום קצת יותר מכובד משל המבורג (בטח בהתחשב בהשקעה העצומה והציפיות הגדולות) ואף אחד לא חושב לבחור בהם כשחקן העונה. אז הוא שולט יפה בכדור, אז מה?

ושוב, אני בכלל לא בטוח שהוא סחב את הקבוצה מהתחתית, אלא סטיבנס.

13. אפנברג Member

כמי שאוהב לעמוד בשער כשמשחקים כדורגל בפארק...אני בוחר בנוייר. לפעמים ממעיטים בהשפעה שיש לשוער על הקבוצה אך זו טעות: שוער הנו תפקיד חשוב ביותר ונוייר הצעיר עשה זאת בהצלחה מרובה השנה. יש לו מניות רבות בכך שלשאלקה ההגנה הטובה בליגה. יש לו נתונים פיזיים מצויינים ולדעתי הוא שוער העתיד של גרמניה. שאלקה לקחו הימור כשנתנו לצעיר חסר נסיון את אפודת השוער הראשון, וההימור הצליח בגדול. חומר למחשבה גם לבאיירן, שיכולה לטעמי לסמוך בשקט על רנזינג הצעיר כמחליף הבא של קאן.

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

חחח, כפיר, אם אתה בוחר אז תתן לו את הקול שלך, כי בנתיים אף אחד לא בחר בו.

גם אני מתקשה להבין עם כל הסימפטיה איך אפשר לבחור את ואן דר ווארט לשחקן העונה. עם כל הכבוד כמו שנדב אמר ללא סטיבנס המבורג יכול להיות היתה היום כבר בדרך לליגה השניה. ואן דר ווארט במשחקים ששיחק היה טוב, אבל רק במעטים הוא ממש הצטיין. וזה משהו שאסור לשכוח.

המועמדים הריאסלטים לטעמי הם : דייגו, גומז או היצלסברגר ונוייר או בורדון שנתנו עונה אדירה ולהם מגיעים כל הקומפלימנטים.

15. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

נויר?או בורדון? אני לא ממש חושב,נויר ללא ספק שוער מצוין ועוד מצפה לו קריירה ארוכה ובאמת בחלק הראשון
    של העונה ראינו ממנו פלאים וחשבנו אולי הוא יהיה שחקן העונה אבל אז הגיע החלק השני של העונה ושם
    הוא נפל ולא הצליח להוכיח שוב את יכולתו.