שוברים שיא?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏17/9/05.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מאמין שהרבה מפה כמוני שומרי מסורת. לא נראה לי שדווקא אז ישבר השיא.

2. Riki Member

צודק, אני לא יהיה פה ואני מאמינה שגם חלק גדול מהמשתמשים, חבל לנסות בכלל.

3. Alexander Hleb Member

חח אל תהפכו אותי לכופר....לא אמרתי שאני רוצה שכולם יתחברו לפורום בערב יום כיפור....
    התכוונתי שבערב חג שאנשים לא מעודכנים וכל המדינה במתח מהמשחקים הגורליים אולי תהיה התעניינות שיא של המשתמשים בפורום.
    ד"א, בשנה שעברה ביום כיפור דווקא היתה נוכחות מכובדת בפורום

4. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין יש יותר מדי שומרי מסורת. אני בכל אופן פותח דיון כופרים, נראה לכמה עמודים נגיע (אני מן הסתם מנצל את זה כדי לא ללכת לביתספר שבערך 66% יהודי)

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אני מן הסתם יטול חלק בדיון שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

6. Alexander Hleb Member

בשנה שעברה צמתי אבל גלשתי באינטרנט. אני מניח שתגידו שחצי חטא = חטא שלם, אז אם ככה אני מניח שגם אני כופר אבל על זה נדבר באמת ביום כיפור.

7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחי, אם אתה גולש באינטרנט אז אתה יכול גם לא לצום, אין דבר כזה חצי לכבד מסורת, או שאתה מכבד או שאתה מחפף את זה איך שנוח לך = לא ממש שם זין

8. Alexander Hleb Member

צודק, אבל במקרה שלי הצום היה רק כדי לראות איך זה יהיה ולא בקטע של מסורת.(עכשיו תשאלו אז למה דווקא ביום כיפור? ככה)

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא לא נשאל, אם כבר לבדוק את עצמך אז ביום כיפור ולא כשכל השאר דוחפים לך סנדביצ'ים מתחת לאף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. M_T_A Member

ביום כיפור גם כל החיים נפסקים ואתה יושב בבית ואין כלום. ביום כיפור הניתוק הזה מהחיים הרגילים הרבה יותר חזק מימי שבת וחגים והכי נוח לבחון את עצמך

11. Julian Joachim Member

מיכאל אל תדבר שטויות. איש איש באמונתו יחיה. אם עושה טוב למישהו לצום ולגלוש באינטרנט והוא מרגיש שככה הוא עושה את שלו, אז תן לו להרגיש ככה. מה זה מפריע לך? זה הרבה יותר צבוע, אם כבר מדברים על זה, לחטוא כל השנה ואז ביום כיפור לכפר על החטאים, ויום אחרי זה לצאת העירה ולאכול המבורגר עם גבינה או איזה שרימפס במסעדה.

12. Riki Member

מרתק לאן הדיון הזה הגיע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעשו מה בראש שלהם, אני רק מנסה למנוע מאנשים צום מיותר כי הם גם ככה לא רושמים את עצמם על הצד הטוב אצל "ההוא למעלה" כביכול

14. Riki Member

צום מיותר ? תקשיב חמוד זה די מעליב מה שאתה רושם, אני אומנם לא שומרת יותר שבת, אבל הדת נורא חשובה לי. אני שומרת מסורת באדיקות, שומרת מצוות ובשבילי יום כיפור זה משהו מאוד חשוב.
    לא מקובל עליי הזלזול הזה. כל אחד יעשה מה שבראש שלו, תשמור או לא אין לי בעיות אם זה ההפך, שמחה שאתה פועל לפי האמונות שלך. אבל לבוא ולזלזל ככה ? זה לא מקובל עליי.
    אני לא עושה את זה כדי ''לקבל הנחות'' אני עושה את זה בשבילי כי זה חשוב לי.
    טוב מקווה שלא נסחפתי ופתחתי ויכוח פשוט היה חשוב לי להדגיש, שלא משנה מה האמונות שלך יש אחרים שחושבים ההפך ממך וצריך לדעת לכבד את זה גם אם לא מסכימים ומבינים.
    ומיכאל לא דיברתי רק אליך.

15. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם את מאמינה וצמה אבל גולשת באינטרנט אז הצום הוא מיותר, כן.