שדרות והנגב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י GUTE, ‏28/2/08.

1. תל אביב אדומה Member

אני לא יפסיק עם זה כי נמאס.

ממש כשאני כותב את ההודעה הזאת נופל עוד קאסם.

מצידי גם אם יש שם אזרחים חפים מפשע או ווטאבר זה לא מעניין אותי. יוצאים משם קאסמים שפוגעים באנשים מהעם שלי, ובגלל זה אני רואה את זה כלגטימי מאוד גם להפוך להם את החיים שם.

אם אפשר בלי מים בלי חשמל ובלי כלום.

העיקר שיפסיקו. כל עוד לא יפסיקו, האזרחים ה"תמימים" שלהם יצטרכו גם לסבול.

נערך לאחרונה ב: ‏4/3/08
  2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לך תתלה צלבי קרס בחדר ותחסוך את זה מאיתנו. עד אז, זה יימחק, יש בפורום חוקים והם תופסים לכולם גם (!!) ליהודים טובים כמוך.

3. spurs229 Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

תל אביב אדומה, למה לא לזרוק אותם לים וזהו?

אבו אל-עבד, תתעלם מהתמהוני הזה.

4. Gass12 Member

obafemi שלום מה שלומך?

ניסית פעם לחשוב על האוכלוסיה שחיה בשדרות .עוטף עזה ועכשיו גם אשקלון?
    האם אתה מסוגל לתאר לעצמך את החיים בstress עשרים וארבע שעות ביממה?
    יודע מה המשמעות של הדבר הזה?כשכל טריקת דלת .יללת אזעקה של רכב.מערכת כריזה בסופרמרקט
    צעקה של שכנה או צרחה של ילד .מקפיצה לך את כל הגוף ושורפת את הפיוזים במוח מהפחד?
    כשכל שרירי הגוף מתוחים ודרוכים .כשאתה לא נרדם וכשסוף סוף נרדם,השינה כ"כ טרופה
    שאפילו רחש קל שבקלים מעיר אותך?
    אוקיי עכשיו כשהפנמת תכפיל ב7 ימים
    אוקיי עכשיו כשהפנמת תכפיל בחודש
    אוקיי עכשיו כשהפנמת תכפיל ב84 חודשים

..דור שלם של אנשים מעורערים,ילדים עם שיער לבן, עכשיו בבקשה תן לי סיבה אחת
    רק סיבה אחת למה אתם מגנים על ברברים חיות טרף שגורמים לכל החרא הזה..
    ואז אולי נצליח לגרום לך להבין למה אנחנו בצד השפוי של המדינה לא אוהבים אתכם השמאלנים.

5. תל אביב אדומה Member

למה לא באמת?

הם פשוט לא מעניינים אותי, לא אכפת לי מהם. שימותו שיחיו.. זה לא משנה לי. העיקר שלא יפריעו לי לחיות בארץ שלי

אבל לא, זה בסדר. לכו תפגינו נגד צה"ל, נגד המדינה, נגד ה"חוסר מוסריות" שלנו.
    הלוואי על כל מדינה בעולם להיות מוסרית כמונו..

אנחנו מתעסקים עם ברברים חיות אדם, ואתם חושבים עליהם כעל אזרחים מסכנים.

נערך

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/08
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אנחנו לא יוצאים בחגיגות שזה המצב בשדרות, אנחנו לגמרי נגד המלחמה הארורה הזאת או כל אחת אחרת.
    כל שנאמר כאן זה שלא ראוי לדבר כמו הבחור כאן דיבר על לחסל את כל עזה. אפשר לכעוס על המצב, צריך לכעוס, אבל בחייאת ראבק איפה הגבול? זה דיבור הולם בדיון? ובכלל, זה דרך או פיתרון לדברים? בגלל שהם חיות גם אנחנו צריכים להיות פי 10 יותר חיות? לא.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/3/08
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מ-י מ-ג-ן?

אתם לא מטומטמים הרי, למה בכל פעם צריך להיכנס שוב ושוב להגדרות האלה ולזרוק לפח שלושה עמודי דיון רק בשביל להבין שאנחנו מסכימים אבל שדובר בכלל על משהו אחר בהתחלה. קריאות למחוק עם, אוכלוסיה, ושאר פנינים מהסוג לא חוקיים בשום פינה שפויה. לא מוסריים אצל אף אדם שפוי. זה לא אומר שאני מגן על החמאס, זה אומר שאני (וחוקי הפורום) מתגד לקריאות לרצח עם, אתה מבין את ההבדל או שבכל זאת בא לך עוד ויכוח חסר מטרה ותכלית?

8. Gass12 Member

איפה קראת שצידדתי ברצח עם? איפה קראת שצידדתי במחיקת אוכלוסייה?

אני קובע עובדה פשוטה!! החמאס אשר יושב בארץ עזה בשטח שהוא שלו.קיבל את כל השטח שהיה
    לכאורה כבוש ובכל זאת לא חדל אפילו לשעה אחת להתחמש לירות טילים פצמ"רים וכיו"ב
    ועל מי?? על אוכלוסייה אזרחית. מבחינתי אלו ברברים ,חיות אדם חלאות טינופות. מהסוג הבזוי ביותר
    וככאלו הם בני מוות .צה"ל עשה עושה ויעשה הכל על מנת להימנע מפגיעה באזרחים חפים מפשע
    הטינופות האלו שולחים ילדים בני 14-15 להניח את הקסאמים וכשילד כזה נפצע הם זועקים בראש חוצות
    שאנו פוגעים בילדים. אבל בעצם אין כאן שום חדש. הם מעתיקים את דפוסי הפעולה של חיזבאללה לירות טילים מתוך אוכלוסייה אזרחית, מתוך מסגדים מתוך בתי ספר ובתי חולים כי יודעים ומכירים את החולשה שלנו
    שאנחנו עם נאור עם מצפון ומוסר.ולא עם שעושה לינצ'ים (שכמעט נעשה היום)ולא נירה לשם.

בקיצור ולעניין שתי תובנות הם(החמאס) חיות אדם שלא מתחשבים בעם שלהם ומוליכים אותו לשואה
    וככאלו צריך לירות בהם כמו בכלבים.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, אוקיי, אז מה קשור אליי כל הנאום הזה על ילדים שמתעוררים כל לילה כי קסאם נפל להם בסלון?

10. Gass12 Member

כל פעם כשאני מגנה את השמאל אתה נעמד על הרגליים האחוריות בבחינת
    "על ראש הגנב בוער הכובע" להבא פשוט תצטרף אלי :)) בוא נשב על הברזלים ונקלל כאילו אין מחר
    נפצח גרעינים ונגיד טפי..אולמרט!!

11. שער 7 Member

ההודעה הנכונה ביותר שנכתבה בדיון הזה.
    אזורי השיגור הם היעד הראשי לחיסול, ורק אח"כ צריך לטפל בהנייה.

12. GUTE Member

החמאס הוא ארגון פוליטי - צבאי. כמו כל הארגונים וכל המערכות, הוא מונע משיקולים של עלות מול תועלת. החמאס צריך להבין שלא כדאי לו לירות רקטות לשטח ישראל. על כן, על מדינת ישראל להפוך את סדר היום של החמאס לגיהנום. כלומר, מבצע ארוך ואינטנסיבי של כוחות צה"ל בעזה יגרום לשחיקה הזו בחמאס.
    אל תלכו שולל אחרי תוצאות מלחמת לבנון השנייה. זה שהיא התנהלה בעצלתיים וברשלנות זה לא מצביע על יכולותיו של צה"ל כיום. לצה"ל יש את היכולת לבצע פעילות ארוכה בעזה ולחמאס אין יכולת להתמודד איתה לאורך זמן. הזמן פה הוא גורם המפתח, ככל שנתמיד בפעילות הצבאית נגד תשתיות הטרור בעזה ואפילו נגד ראשיהם של מנהיגי החמאס כך החמאס יבין שהוא הולך לאבד את כוחו ואת התשתיות, אותם הוא צריך בכדי להמשיך להתקיים.

בנוגע לויכוח בין השמאלנים והימניים.
    טענה אחת יש לי לשמאלניים שבניכם - איפה, אבל באמת באמת באמת, איפה אתם וזעקותיכם כאשר נופלות רקטות באשקלון ובשדרות? איפה אתם כשהם קוראים להשמדת ישראל?
    אתם ממהרים לגנות את דברים (המטומטמים יש לומר) של מתן וילנאי אך כאשר אתם שומעים מוות לישראל וליהודים מפי החמאס אתם טומנים ראשיכם בחול וממשיכים לסדר היום.
    השמאל בישראל הפך להיות שם נרדף לצביעות וזה לא טוב לכם (השמאלנים) וגם לדמוקרטיה הישראלית. ראוי שיהיה ויכוח, ראוי שיהיו צדדים אך בחייאת תפתחו ת'עיניים ותראו שיש פה שני צדדים שנפגעים.

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שאני נעמד על הרגליים. כשאתה מבקר את השמאל ובאותה ההודעה מבכה את אנשי שדרות ואשלקון, זה מצטייר כאילו בעיניך לשמאל לא אכפת מהם, שיש פה סוג של ניגוד דעות כשאין כזה. אני כתבתי כאן למשתמש שיפסיק לקרוא למחיקת עזה, ואתה פנית אליי אישית עם סיפורים קורעי לב על תושבי העוטף. אז מה אני אמור להסיק מזה חוץ מכך שיש לך התנגדות להודעה הקודמת שלי, זאת שהייתה נגד רצח עם?

אז זהו, שחלק גדול לא טומן את הראש בשום מקום, הם פשוט לא מתפרצים לדלת פתוחה. מה הטעם בלצעוק את מה שצועק כל בן אדם מסביון עד רמלה מקריית הממשלה עד ירוחם? המטרה בהפגנות וזעקות לשמיים זה הגברת המודעות, באמת נראה לך שיש בעיית מודעות עם שדרות ואשקלון? לא. יש בעיית פתרונות, רק שהרבה אנשים עדיין תקועים בשלב הראשון.

14. George Best Member

להגן על עצמך זה לעשות מבצע, לחסל טרוריסטים, לעצור מבוקשים, למנוע הברחות נשק(ים/יבשה) למיניהם.
    אז נכון שהפיתרון הגאוני שלך יחסוך את כל הפעולות הלא פשוטות שציינתי, אבל בחייאת רבאק, תחשוב כמו בנאדם.

gass12,
    אני האחרון שמגדיר את עצמי שמאלני, ואני חש סלידה גדולה מאוד כלפי כל אנשי מר"ץ וכו',
    אבל מה אתה רוצה מאובפמי?מישהו אמר שלא כואב לו?מישהו אמר שהוא שמח?
    סה"כ ביקשו בלי "הפצצות" בסיסמאות מגעילות כאלו ואחרות, זה שאתה או כל אחד אחר יוצא עם הצהרות כאלו ואחרות לא הופך אותך לנפש טהורה או מראה שאכפת לך יותר מכל אדם אחר.

15. Gass12 Member

ג'ורג'י אתה שוב טועה ומטעה. בוא נתחיל מזה שאני דווקא כן מסכים עם אובאפמי לגבי שפה נקייה,
    לא מתלהמת כאן בפורום .ראשית בגלל הדיון התרבותי ושנית בגלל תקנון הפורום.ככה שאין מחלוקת ביננו.

מה שכן יש לי ויכוח איתו .(והוא לא חדש) על דעות פוליטיות ודרכי התמודדות עם המצב. ואתה מוזמן לבדוק
    אחורה בדיונים דומים קודמים .
    בעולם תקשורתי שגם ככה פאקינג לא מאוזן בכלל .כש98 אחוז מרשתות העולם בוחרות לצלם את התעמולה
    של החמאס ולסקר שקרים וחצאי שקרים כאמיתות .כשכל העולם "הנאור" מגנה את הסבל של העם הפלסטיני. ומתעלם במופגן מהסבל המתמשך של עוטף עזה. הדבר האחרון שאנחנו צריכים זה "שגרירים מרצון " כמוהו .
    obafemi גם אם רק כתובות הן מילותיך. לא נעלמה מעיני נימת הציניות לגבי "סיפור הילדים שנפל
    להם קסאם בסלון" עכשיו אני יותר מבטוח שאתה שמאלן מתייפיף. שהיית ראשון לזעוק על דבר דומה אצל אוייבנו אבל שאתה בז בציניות לסבל של בני עמך ומשום מה?? רק מעצם היותם משתייכים למחנה האחר.

אני אחזור באוזניך על משפט שאמרתי לך לא אחת "מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו".
    ואפרד ממך במילות סיכום .אין לי בעייה אישית איתך תחזיק בדעותיך עד קץ הימים . רק שכאן בדיונים
    אתה מבחינתי לא בר שיח.