שדרות והנגב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י GUTE, ‏28/2/08.

1. איגור .פ. Member

אני לא ימשיך בויכוח הזה רק יציין שהיום נפל כבר בתוך נתיבות על ידש הקבר של הבאבא סאלי.
    מעניין מה עכשיו יגידו האנשים שחושבים שלא צריך למחוק את עזה.

2. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי מגיב לזה, אבל אני מעדיף שלא.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

צה"ל הפציץ את לשכתו של הנייה:
    צה"ל החריב הלילה (ראשון) את לשכתו של ראש ממשלת חמאס ברצועת עזה , איסמעיל הנייה. הבניין נהרס לחלוטין. לדברי הפלסטינים, כלי טיס של חיל האוויר שיגרו שלושה טילים לעבר הבניין. עוד מדווח על כחמישה בני אדם שנפצעו. בצה"ל אישרו את תקיפת לשכתו של הנייה, וכמו כן את תקיפתו של אתר נוסף לייצור אמצעי לחימה.

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx , שימשיכו כך.

4. spurs Member

בדיוק. עכשיו הנקמה שכמה כאן רצו הגיע לידי ביצוע. יש 26! הרוגים בעזה, משהו השתנה?
    אם כוחות רגליים של צה"ל יכנסו לעזה יהיו כאן אנשים מאושרים? וחיילים מתים...

אולי רק אז תגידו שאולמרט בסדר (כנראה שגם אז לא). חבל שאתם לא מבינים שכך היה עם כל ראשי הממשלות. תפסיקו לחשוב שראש הממשלה לא עושה דבר (במיוחד אחרי אתמול בלילה בעזה)."

אם תהיה לוחם אתה הולך לשאת שבועה להלחם ולמות (אם יש צורך) למען מדינת ישראל
    זה לא יהיה בצחוק

צה"ל השתלט על שטחים שולטים בסג'עיה (מזרח עזה) ופאתי ג'אבליה ובית לאחיה... במהלך הפעילות נהרגו 2 חיילים מן הצד השני נהרגון מעל 40 חמושים (ו20 אזרחים)

המבצע הרחב מעבר לפינה

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/08
  5. GUTE Member

שוב החמאס מביא את ההרס אל האוכלוסייה האזרחית של עזה. אם הציבור העזתי היה מתעורר הוא היה מבין מזמן שהחמאס משתמש בו כדי להשיג רווחים פוליטיים בזירה הבינלאומית. מדינת ישראל צריכה לחסל את ראשי החמאס בזה אחר זה. יש להחזיר לפת"ח את ההגמוניה השלטונית שהייתה לו לפני עליית החמאס.
    בניגוד לחיזבאללה, את החמאס כן אפשר לרסק. החמאס הוא ארגון נקודתי שיושב על טריטוריה מוגבלת מאוד. כל איש חמאס, ולא משנה אם הוא מנהיג פוליטי או פעיל צבאי, צריך להיות מטרה לצה"ל.

ונחזור קצת להיסטוריה. מדינת פלשתין (הערבית) לא קמה בגלל סיכסוכים כאלה ואחרים בין משפחות החוסיינים והנאשאשיבים. כמו תמיד, הערבים בארץ ישראל לא משכילים ללכת אחרי הנהגה אחת. כך היום, המאבקים בין החמאס לבין הפת"ח. אין שום נאמנות ללאום הפלשתיני (אם בכלל יש כזה דבר).
    איש איש עושה למען שבטו בלבד.

נערך לאחרונה ב: ‏2/3/08
  6. beitar4ever Member

בקשר לאירועים שאירעו אתמול בעירי(אשקלון), ממש מאכזב אותי לדעת שעם כל חיל האוויר ועם כל חיל הים ועל הצבא החזק שיש לנו ,אנו נאלצים להתמודד עם מציאות קשה.
    אני חושב שקודם כל אסור לנו לשתוק על כל מה שקורה, כי אחרת אשקלון תהפוך לשדרות 2.
    צה"ל צריך לפגוע בגורמים שהכי משפיעים על המחבלים, שהם ראשי הארגונים,והבנקים (שבעזרת הכסף מפתחים המון נשקים מסוכנים).
    יש לי כמה מילים לאולמרט תתעורר. אל תברח מהמציאות הקשה לסין, תתמודד בשביל זה בחרו בך רוב תושבי המדינה , כי האמינו שאתה הוא המנהיג הטוב ביותר למדינה, בינתיים זה בכלל לא ניראה ככה.

7. King Kenny Member

אני חי בדרום, נפלו כמה קסאמים בקיבוץ שלי מאז ההתנתקות, הכריזה של הצבע אדום באזור הבית שלי בקיבוץ נמצאת 15 מטרים מהבית שלי.

נערך לאחרונה ב: ‏3/3/08
  8. FelaKaT Member

השמאלנים האלה עוברים כל גבול. כל פעם שישראל תנסה להגן על עצמה הם יצאו לרחובות, אבל כשתוקפים את אזרחי מדינת ישראל הם ישארו בבית (וינשמו לרווחה, העיקר שאין בינהם ערבים). בושה וחרפה של אוכלוסיה.

9. Gass12 Member

יצאנו מעזה .טפי על הממשלה הזו טפי..על ערימות החרא שבמשך כל היום והלילה עסוקים רק בכסת"חים
    נמאס מהאנוכיות . בזמן שמדינאים אמיתיים .מנהיגים ראויים .היו עסוקים קודם כל במה טוב למדינה ?
    כאן יש פוליטיקאים קטנים שחושבים רק על הבחירות הבאות.

ממילא על פי הבנתם .בדרום המדינה יש רק חקלאים כורדים שטובים בשביל לגדל נענע ופטרוזיליה
    ומרוקאים שמגלגלים מופלטה.

10. GUTE Member

מאיר ידידי, לצערי אתה צודק. גם לי לא ברורה היציאה הפתאומית הזאת של כוחות צה"ל מעזה. יש להמשיך בפעולה עד שהחמאס יגיד דיי!! אסור לתת לחמאס להרים את הראש מעל המים. צריך לקבור אותו וזה אפשר לעשות רק בעזרת פעולה מתגלגלת ממושכת. הממשלה שומרת על שלומה יותר מאשר שלום המדינה ותושבי הנגב והדרום.
    באמת לא ברור!

11. תל אביב אדומה Member

אתם צריכים להבין שלחמאס לא אכפת מפעולת צה"ל בעזה.
    הם נבלות, הם חיות אדם. לאף אחד שם לא אכפת מהשני, הם מוכרים אחד את השני תמורת קופסת סיגריות שצה"ל נותן להם (מנסיון).

הבעיה היא שאומלרט כבר עשה טעות אחת עם מלחמת לבנון. לא היציאה למלחמה הייתה טעות אלא הפעולות שננקטו בדרך. והוא לא יעשה את זה שוב. הוא פחדן, הוא פוחד על הכסא שלו.. הרבה יותר נוח להיות 'לא מזיק לא מועיל' ולשמור עלה כסא שלך.

זה עצוב מה שקורה פה.

מה שעצוב שהכל ידוע מראש.. הכל כבר כתוב בספרים. 'מדיניות האיפוק' של ישראל עוד מימי כנען נשמרה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/3/08
  12. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע מי כאן חושב איפה הוא נמצא, אבל כל מיני קריאות למחיקת עזה ושאר פנינים יימחקו.

קודם כל תודה, שוב פעם. ואתה מפספס את ההגיון הפשוט. למה להפגין בעד קונצנזוס? האם מישהו חושב שלא צריך למצוא פיתרון בנושא שדרות? מישהו תומך בזה?

13. תל אביב אדומה Member

סליחה אבל אני שואל ברצינות..
    מה רע בקריאות למחיקת עזה?

(באמת)

14. George Best Member

אם יגיע ערבי לפורום ויכתוב "להשמיד את תל-אביב", איך היית מגיב?
    ניחוש קל - לא היית שותק, והיית מגיב לו ב"למחוק את עזה".
    במה אתה יותר טוב ממנו?

15. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי כבר תפסיק עם זה?
    עברת כל גבול.....