שברון הלב הכי גדול שלכם בכדורגל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י SkiMan, ‏20/1/08.

1. Giallorossi Member

כאוהד רומא יש לא מעט שברוני לב (ע"ע 10/04/07)

גם נבחרת איטליה נהגה לאכזב, הפעם שהכי העציבה אותי הייתה ביורו 2004.
    ב00 בדיוק התחלתי לאהוב את איטליה, וב02 הייתי ממש קטן, ועדיין לא חשתי את העצב כמו שחשתי אותו מאוחר יותר.

2. אלי אוחנה ג'וניור Member

מה שבאמת נגע לי ללב והכאיב לי נורא היה מותו של אנתוניו פוארטה, הוא הלך לעולמו ועזב את אשתו בהיריון, בנוסף: היה מדובר בשחקן טוב מאוד.
    גם מותם של דוד שמואלי ומאיר חיים ז"ל, אוהדי בית"ר ירושלים אשר הלכו לעולמם - מקרים כואבים.

3. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

- הצהוב לפאבל נדבד בחצי גמר ליגת האלופות לפניי כמה שנים, שמנע ממנו להשתתף בגמר נגד מילאן. הלב נקרע איך שהוא כזה שם את הראש על הדשא והידיים על הפנים, פשוט מרגש.

- שהורידו את יובנטוס ליגה + עונש הנקודות. אין דבר שביאס והכעיס אותי בו זמנית באותו הרגע.

- 2 ההפסדים בגמר הגביע אחד אחרי השני להפועל בגביע. אין דבר שביאס יותר מזה, כאשר בפעם השנייה ברציפות בית"ר מחטיאה פנדל גורלי שמביא להפועל את הגביע על חשבוננו, וביחוד לראות את זה מקרוב.

4. David Seaman Member

איך שכחתי - גומלין שמינית גמר הצ'מפיונס שנה שעברה, נסעתי לאנגליה במיוחד בשביל המשחק, הכנסו גול וזה נראה טוב עד שהגיע אלכס. בכיתי עם עוד 60 אלף אוהדים.

5. Emil Member

הולנד-ארגנטינה במונדיאל 98. הנגיחה של אורטגה בסנטר של ואן דר סאר, האדום, ושער הניצחון של ברגקאמפ. הפעם היחידה אי פעם שכמעט בכיתי מכדורגל.

אהבתי את אורטגה עד השנייה ההיא. האשמתי אותו בהפסד ובמומנטום/מוטיבציה/יתרון של הולנד אחרי האדום, בצדק או שלא בצדק. אף פעם לא סלחתי לו, והוא עד היום כנראה השחקן שאני הכי שונא בעולם.

6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצלי זה קצת מוזר, כי זה לא היה בדיוק נבחרת שהיא האהובה עליי. גמר יורו 2004, הייתי ילד בן 11. נסענו כל המשפחה לראות את פורטוגל, כשבתור ילד תמיד אהבתי אותה(בדיוק התקופה שבאמת התחלתי לאהוב כדורגל זה היה ביורו אז חיבבתי את פורטוגל). את ההמשך כולם מכירים. דקה 57 שער לזכות יוון מראשו של קריסטאס(אני אומר את השם נכון?), בסוף המשחק פשוט התחילו לזלוג לי דמעות ותבינו, הנחברת המועדפת עליי זה ישראל, אחרי זה איטליה ורק אחרי זה פורטוגל אבל עדיין, הכול היה כל כך כואב...

7. יהודה ברוך Member

איבוד האליפות של חיפה למכבי תל אביב בעונת 2002/03. זה כל כך כאב לי היינו הרבה יותר טובים בעונה הזאתי, היינו כבר בפור של 9 נקודות על מכבי ועדיין הפסדנו את האליפות. בקושי יכולתי להוציא מילה מהפה שלי במשך ימים אחר כך.

8. oFiRzZz Member

וגם דקה 84 במשחק של נתניה נגד לייריה..

9. JR-Riquelme Member

אני זוכר את ההדחה של ארגנטינה נגד גרמניה במונדיאל בפנדלים, אחרי שארגנטינה הייתה כל כך קרובה... כמעט בכיתי אחרי זה ואני אף פעם לא בכיתי חוץ מהפספוס בגמר גביע נגד הפועל רמת גן

10. beitar4ever Member

* בית"ר מפסידה להפועל ת"א בשני גמרי גביע המדינה ברציפות(98/9,99/00), זה שבר אותי.

* הפועל אשקלון מפסידה בגמר גביע המדינה בשנה שעברה ולמי אם לא המזליסטית הגדולה ,הפועל ת"א.(יחד עם זאת אפשר לקחת גם את זה שאשקלון ירדה ליגה בעונה שעברה).

11. 亚历山大帕托 Member

התלבטות:

http://www.dr.dk/NR/rdonlyres/02E36857-E35D-45A8-BB66-DB56F319E552/72696/182233d3f12347108368c797d91ece2f_400.Xxx
    (לא, זאת לא ההחמצה, אלא ההפסד הלא הוגן והלא חוקי)

או

http://www.repubblica.it/2006/05/gallerie/calcio/sheva-in-curva/reuters81316021405155610_big.Xxx
    (ולא, זאת לא הפרידה, אלא הבגידה)

12. tzachioy Member

שני הרגעים הכי כואבים בשבילי היו ההדחות מול מאלמו ורוזנבורג שתי משחקים שהייתי בשניהם ..
    אייאיי כמה בכיתי אחרי המשחקים האלה http://www.asoccer.co.il/fmisrael/html/emoticons/sad.Xxx

13. REAL MADRID Member

במחזורי הסיום של הליגה הספרדית כאשר לכולם זכור איזה קאמבק ריאל עשתה בכל משחק.. שיברון הלב הגדול מכולם היה במשחק המכריע נגד מאיורקה. ברגע שמאיורקה כבשה הרגשתי כאילו אני מת. הייתי בשוק, עמדתי (איך אפשר לשבת בכזה משחק?!) ולא זזתי - לא שמחה, לא עצב, לא כלום, פשוט קפאתי.
    בסופו של דבר ניצחנו את המשחק וזאת הייתה השמחה הכי גדולה שלי בכדורגל אבל אני לא אשכח את ההרגשה.

14. Frings Member

1.מונדיאל 2006 : גרמניה מפסידה לאיטליה בשתי הדקות האחרונות בהארכה .

2.קלוזה עובר לביירן אחרי שלוש שנים בברמן .

3.ההפסד 3-0 לאולימיאקוס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

15. avdz7 Member

יונייטד -
    הדחה מול בנפיקה בבתים, וההפסד למילאן 3-0 בסן סירו

ארגנטינה -
    ההפסד בפנדלים לגרמניה במונדיאל שעבר