שאר הליגות בעולם 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏22/7/11.

1. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

למה צריך לשים גבול? לחוקים ותקנות שמאפשרים לבני אדם חופש בחירה ומונעים ממועדונים להתייחס אליהם כאל רכוש? צריך לקחת את זה עוד שלב מבחינתי.

בקשר לפובס, בקישור שהבאת הוא אומר מעט מאוד בשביל להתייחס, אני בטוח שבראיון המקורי הוא דיבר בהרחבה יתרה (אחרת הוא לא אומר שום דבר משמעותי בעצם). אם כבר שחקני כדורגל שמבקרים את עולם הכדורגל כיום, ולא חסרים כאלו לפני פובס ויהיו גם אחריו, אני נשאר עם דן רומן שהכי הרשים אותי בביקורת עניינית וחדה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/11
  2. cazzo Il Capocuoco

גבול לשכר, על זה דיברתי.

אני הבאתי קישור באנגלית בכוונה, כדי שגם השאר יוכלו להבין. בישראל זה לא פורסם?

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/11
  3. shlomydavid מנהלים

הפתעה כבר במשחק הפתיחה בפורטוגל.

4. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא ראיתי את המשחק, אבל שני הגולים של בנפיקה יפים וכך גם גול שוויון של האדומים. בנפיקה ממשיכה את הגמגום מהעונה שעברה בפתיחת העונה, יש גם דמיון בכך ששוב הם משחקים טוב יותר (לפי התקציר) ולא מצליחים לנצח מסיבות שונות. אני מאמין שהעסק שם יתחבר בהמשך.

יואב, לא יודע אם זה פורסם בישראל. יש לא מעט שחקנים בעולם שיוצאים נגד ה"שיטה" או "עולם הכדורגל", כולל בישראל עצמה, אני מניח שלא כל אחד מהם מקבל במה פה.

5. Strawberry Fields Member

המספר הספציפי? כי זה מה שיצא לי במחשבון כשחילקתי את סכום העברה של סוארז בתג מחיר של רואיז.
    לגבי שאר ההודעה שלך אני מעדיף לא להגיב כי היא מתנשאת, מכלילה ויומרנית 'ברמות הכי גבוהות שיש'.

--------
    בנושא אחר, סלטיק שומרת על מאזן מושלם (9/9) עם ניצחון ביתי 1-5 על דאנדי יונייטד משערים של סטוקס, הופר, קי, לדלי ופורסט.

6. Muurad Member

שערים נפלאים במשחק של בנפיקה, שכחתי לגמרי מהמשחק.

התחלה לא טובה לבנפיקה, אבל לדעתי העניין יתחבר שם בסופו של דבר במיוחד כשההגנה תתייצב ותהיה בהרכב מלא.. מאוד שמח לראות שנוליטו אכן קיבל את המקום בהרכב וכבר בפתיחת העונה שזה אפילו מהר יותר ממה שציפיתי, הילד הזה שחקן ופשוט מגיע לו.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/11
  7. cazzo Il Capocuoco

גם ספורטינג מפשלת, אחרי שהוציאה יותר מ15 מיליון אירו על רכש, את העונה פתחה בתיקו 1-1 עם אוליאננסה. הירוקים היו בפיגור 1-0 עד הדקה ה75, אז מאראט איזמאילוב דאג לשער השיוויון.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה כי סנטיאגו אריאס עדיין לא איתם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

9. Muurad Member

אז פורטו תנסה לתפוס פער בפסגה כבר מהשבוע הראשון אחרי המעידות של שפורטינג ובנפיקה במשחק דיי קשה מול ויטוריה גימאראייש.

בתקשורת מדווחים שדפור ומאנגלה קרובים מתמיד ופורטו תודיע כבר היום\מחר על השלמת הרכישה של הצמד תמורת סכום כולל של 13 מיליון יורו(6 ו-7 בהתאמה), ליאז' כבר הוציאה הודעה על מסיבת עיתונאים מחר בבוקר ככה שכנראה אז זה ייסגר.

פלקאו ואלבארו פריירה ממשיכים על הספסל, וגוארין ואוטאמנדי חוזרים להרכב על חשבון רובן מיקאל ומייקון.
    פרננדו מושאר מחוץ לסגל פעם נוספת ודיי בטוח שהוא זה שיעזוב את המועדון בסופו של דבר עם ההגעה של דפור, וסאוזה הצעיר ממשיך לקבל מקום ב-11 במקומו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/11
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יותר מ-15 זה אנדרסטייטמנט או שהם באמת השיגו את מרבית שחקני הרכש במחירי מבצע (כמו רינאודו לדוג')? עם כל הרכש שעשו חשבתי שהוציאו יותר...

ספורטינג הייתה בעונה האחרונה קבוצה חלשה לדעתי, הביאו הרבה רכש ובניגוד לבנפיקה ששמרה על בסיס מוצלח במידה מסויימת, אני חושב שהם יצטרכו יותר זמן להתחבר.

11. Muurad Member

משהו כמו 19-20 מיליון.

בכל מקרה פורטו עם ניצחון קשה 1-0, מפנדל של הולק ממש בתוספת הזמן של המחצית הראשונה. ראיתי רק אותה, אבל לא הלך לפורטו חלק והיא לא שיחקה משכנע - אבל בשלב הזה של העונה במשחק קשה בחוץ זה בסדר גמור.

12. Muurad Member

הבלגים יצאו בהודעה רשמית על המכירה של ה-2, כאמור תמורת 13 מיליון יורו - 7 על מאנגלה ו-6 על דפור, והם כבר אמורים לעבור את הבדיקות הרפואיות מחר.

הדרך של פרננדו נראית סלולה החוצה, כשכריסטיאן רודריגס כנראה יעזוב גם הוא אם וכאשר ימצאו קבוצות שישלמו את המחיר שלהם.

עדיין מדברים על פלקאו לאתלטיקו עבור 40 מיליון יורו, בהתחלה זה נראה לא רציני(ועדיין קשה לי להאמין שפלקאו יבחר לעזוב) אבל מי יודע - כמו שרשמתי כשהאריך את החוזה העניין שהוא עבר למנדש והגדיל את סעיף השיחרור מעלה נקודה אדומה. אולי הפיתוי של הכסף שירוויח גדול מידי, ובסיכום כלשהו הוא יקבל סעיף שיחרור כמו שיש לו בפורטו כלומר שהאפשרות לעבור לקבוצה גדולה באמת עדיין יהיה זמין מבחינתו - בכל מקרה נדמה שמריצים את קלבר ברצינות כמחליף שלו ככה שזה גורם לסימני שאלה מצידי שאולי יש אמת בעניין. אגב היום גם הגיעה שמועה שליאנדרו דאמיאו יירכש מתי שפלקאו יעזוב תמורת 14 מיליון+וולטר.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/11
  13. Muurad Member

טוב אז פינטו דה קושטה ופורטו עושים את זה שוב, כשהם מוכרים את הכוכב הקולומביאני פלקאו גרסיה לאתלטיקו מדריד תמורת סכום שיא בפורטוגל של 40 מיליון יורו כשהסכום יכול לקפוץ עד ל-47 מיליון יורו בסופו של דבר, מעל סכום השיחרור שלו, ובנוסף אליו מצטרף גם הקשר הפורטוגלי רובן מיקאל שנמכר תמורת 5 מיליון יורו ומשחרר קצת מהפקק שנוצר בקישור.

סכום כולל של 45 מיליון, או 52 מיליון בעתיד, כש-2 השחקנים נקנו לפני שנתיים בסכום שנמוך מ-10 מיליון יורו..מדהים כל פעם מחדש. עם כל ההערכה שלי לפלקאו זהו סכום מוגזם לטעמי וכאמור ידם של פורטו שוב על העליונה בכל הנוגע למו"מ וקביעת מחיר.

חבל לראות את הקולומביאני עוזב לקבוצה שלדעתי נחותה לפורטו במתכונת העכשווית וכזו שלא יכולה להציע לו מקצועית אתגר גדול יותר ולא גורמת לו ללכת קדימה אלא לזוז לצד ולהשאר באותו מקום - אבל הכסף הגדול והמשכורת הכריעה לצד העדיפות של הליגה הספרדית על פני הפורטוגלית, למרות שלדעתי זה היה מינורי וכל העניין פה היה כספי.
    שמות של חלוצים אחרים כבר נזרקים לאוויר ואחד נוסף אמור להרכש, אבל נראה שלפחות בנתיים קלבר ימשיך לקבל את הקרדיט.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

מקסימום, יש מספיק שחקני אגף בשביל להעביר את הולק לאמצע. נכון שזה לא אידיאלי לברזילאי עצמו, אבל עדיין יהיה מדובר בחוליית התקפה טובה.

15. alexshw Member

מאמין שגם אתלטיקו מדריד תהווה עבורה מקפצה לעבר הטופ האירופי. הוא אומנם מוותר על הצ'מפיונס, אבל הולך לשחק בליגה הרבה יותר טובה.

נערך לאחרונה ב: ‏19/8/11