שאר הליגות בעולם 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י עומר, ‏22/7/11.

1. Strawberry Fields Member

סלטיק ניצחה בחוץ את אברדין 1-0 משער יפה של אנתוני סטוקס ונשארת היחידה בליגה שמושלמת. http://www.liverpool-il.com/forum/images/smiles/ynwaceltic.Xxx

אני מאוד מרוצה מההחתמות של לנון להגנה הקיץ. קווין ווילסון ואדם מתיוז' הרשימו אותי לטובה היום.
    איזאגירה נפצע והוחלף אחרי כרבע שעה. דיבורים על שבר בקרסול. אמיליו נשלח ישר לבי"ח להיבדק. מאחל לו החלמה מהירה.

http://cache.daylife.com/imageserve/0aqH5cZfJg9IK/610x.Xxx

---
    SkySportsNews Sky Sports News
    Celtic manager Neil Lennon confirms Emilio Izaguirre suffered broken leg in win at Aberdeen

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שמעתי הרבה מחמאות על הבחור, אבל לא יצא לי לראות אותו כמעט - קודם הפציעה לפני גביע הזהב, עכשיו זה...

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליאור רפאלוב כבש היום צמד במשחק נהדר של ברוז' בסנט טרוידן, כשהקבוצה שלו ירדה למחצית ב-3:0 קליל. אממה, סנט טרוידן החליטה לא לוותר וממש עם הסיום כבשה בבעיטה חופשית, את ה-3:3...הגול הראשון שלו היה תוך חיתוך למרכז כשהוא עובר שחקן וכובש בקלילות לפינה. השער השני, גילגול פשוט מריבאונד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/8/11
  4. Muurad Member

הולק התחפש לכבוד אוהדי פורטו לריקרדו קווארז'מה עם בישול פשוט אדיר עם ראבונה לרולאנדו, פורטו מוליכה 1-0 על ויטוריה גימראייש בסופרקאפ הפורטוגלי.

(עריכה - 1-1 כרגע עם גול מקרן)

והנה ה2-1 לפני המחצית, רולאנדו עם צמד בצל השמועות על עזיבה דוחק אחרי עירבוביה ברחבה.. פלקאו וגוארין בספסל אגב אם עידן מתעניין http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx פורטו אגב למרות היתרון לא נראים טוב, למרות שעם החיסורים ותחילת העונה זה בסדר. מה גם שבמשחקי אימון שלהם נגד קבוצות חזקות יותר הם שיחקו כדורגל יפה מאוד.

נגמר המשחק, 2-1 לפורטו שזוכה בסופרקאפ הפורטוגלי. לא משחק טוב שלהם ולעומת שנה שעברה באותו הזמן הם לא נראים מפחידים באותה מידה, אבל ניתן להם זמן.

השערים

אומנם לא קווארז'מה שבאמת נמצא ברמה משלו עם התרגיל הזה או כל השאר, אבל איזה בישול http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/8/11
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה התקציר של המשחק הנפלא בין ברוז' לסט. טרוידן מאתמול. תצוגה נהדרת של רפאלוב בחצי הראשון של התקציר, קאמבק ענק של סט. טרוידן בחציו השני.

6. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שמעתי הרבה השמצות על הליגה הבלגית, אבל מהמעט שנחשפתי במחזורי הפתיחה מדובר בליגה די מהנה עם קצב משחק לא רע ואצטדיונים נחמדים (מכאן גם איכות שידור).

אור, יש מודלים לחיקוי בנושא הרבה לפני קווארזמה, בורגי לדוגמא, אבל ביצוע בהחלט מרשים של הולק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אור, מה יהיה בסוף עם כל השמועות על שחקני פורטו? פאליטו לפ.ס.ז', רולאנדו ליובנטוס, פאלקאו לאתלטיקו מדריד, פרנאנדו לכל מיני קבוצות, גוארין לריאל מרדיד... יש סגל עמוק ותחליפים מבטיחים כמו תמיד, בחלקה מהעמדות פחות, אבל בשלב הזה כבר כדאי לדעת איפה עומדים.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא יודע לגבי האחרים, לי יש הרגשה חזקה שגם פאלקאו וגם גוארין יישארו בסופו של דבר. אני כבר כתבתי כאן כמה פעמים את דעתי מדוע נראה לי שגם כדאי להם להשאר, אני מאוד מקווה שזו תהיה ההחלטה שלהם בסופו של דבר והם ימשכו לפחות עוד עונה בפורטוגל. את אתלטיקו מדריד אני עוד מסוגל לעכל, אבל לגוארין אין כרגע מה לחפש באינטר, ריאל וכו'.

9. Muurad Member

רולאנדו ואולי אלבארו פריירה הכי הגיוני שיעזבו.. רולאנדו הגיע לשנה בה מותר לו לעזוב כדי להתקדם וכל הקיץ יש דיבורים על מחליפים שלו ולאחרונה אפשרות מאנגלה מליאז' נראית כמעט סגורה ורק צריך מועדון שישים את הכסף עבור רולאנדו על השולחן.
    ועם אלבארו פריירה הביאו את אלכס סאנדרו ב-9.5 מיליון יורו על העמדה שלו ככה שההשערה שלי בהתחלה הייתה שיעזוב כי לא הגיוני שבפורטו ישלמו סכום כזה אם לא חושבים לעשות רווח על אלבארו.

את גוארין פלקאו ופרננדו אני לא רואה עוזבים אלא אם כן משלמים את סעיף השיחרור הגבוה שלהם - המניה של פרננדו עוד משנה שעברה קצת בירידה והמקום שלו לא ממש ברור אבל עדיין קשה לי להאמין שיעזוב והחדשות סביבו דיי נרגעו, לגבי פלקאו האופציה היחידה מלבד צ'לסי שכאמור החתימה את לוקאקו נראית כמו אתלטיקו ש-א. אני לא רואה אותם משלמים 45 מיליון יורו עבורו, וב. אני לא מאמין שהוא באמת מסכים\יסכים לעבור לשם.
    גוארין לריאל מדריד אני שומע לראשונה ממך, וכשזה מגיע לריאל אין הרבה מה לעשות ככה שאם זה משהו רציני הוא כנראה יעבור, ויש לא מעט קבוצות איטלקיות שרוצות אותו גם כן אבל עוד פעם יש לו 30-35 מיליון יורו סעיף שיחרור.

מי שיכול לעזוב זה מוטיניו דווקא, שההשערה שלי מתחילת הקיץ הייתה שיעבור לצ'לסי עם וילאש בואש שהחזיק ממנו השחקן החשוב ביותר במערכת שלו, והמחליף שלו אמור להיות סטיבן דפור שמוכן להגיע במקרה שמוטיניו יימכר.. עם המצב הלא ברור של מודריץ' והקשרים שויאלש בואש לא מצליח להביא אני יכול לראות אותו יורד מעמדת ה"לא להכנע לדרישות של פורטו" ומשלם מה שצריך בשביל להביא מישהו מהבית שיריץ לו את הקבוצה.

חדשות תמיד יש סביב השחקנים, ויש סעיפי שיחרור שאם ישלמו אותם אין לפורטו מה לעשות - אבל סה"כ הכוונה למכור מישהו בקיץ הזה היא את רולאנדו באופן מוצהר ורשמי וכנראה אלבארו פריירה בגלל אלכס סאנדרו, יחד עם שחקני משנה - אם באמת יפעילו את הסעיף על פלקאו\מוטיניו\גוארין כמו שאמרת המחליפים כבר פחות או יותר מוכנים וכנראה גם יקנו עוד חיזוק קטן אם זה באמת יקרה, אבל פחות או יותר יודעים איפה הכל עומד כשמה שלא ברור לא ממש בשליטת פורטו.

נערך לאחרונה ב: ‏9/8/11
  10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

על גוארין פורסם היום ב א בולה. על פאלקאו אני גם לא האמנתי, אבל עכשיו מדווחים בספרד שיש סיכום כבר בין סוכניו לאתלטיקו.

אגב, בכל המקרים להוציא פאלקאו, אני חושב שהמחליפים כבר נמצאים בסגל והם לא רחוקים ברמה מאלו שמועמדים לעזוב. אצל הקולומביאני אפשר להסתדר בלי רכש, אבל זה דורש שינוי טקטי או תשלום קשה באיכות.

11. Muurad Member

אם זה ב-א בולה אפשר להתייחס לזה כמו כתבה בגול.קום כשזה נוגע לדברים בפורטו, כשזה מגיע לפורטו הדיווחים מרקורד ובמיוחד או ז'וגו הם אלה שצריך ללכת לפיהם.

אני מסכים לגבי החלק השני. אגב רשמתי לפני - קלבר מראה יופי של סימנים והשתלבות במערך ואומנם רק קדם עונה אבל הוא מאוד הרשים וכיכב, והראה שאם יתנו לו הזדמנות אם וכאשר פלקאו יימכר הוא ייקח אותה..אבל כמו שאמרת הירידה באיכות תהיה משמעותית לפחות בעונות הראשונות.

אולי עמדת הקשר בעייתית בלי מחליף - אבל אני משער שדפור יגיע גם אם גוארין יעזוב ככה שזה יחזיר את העומק שהיה. מי יודע אולי רובן מיקאל יקבל את ההזדמנות שלו בהרכב במצב כזה.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רובן מיקאל ובלוסצ'י, למרות ההבדלים בתפקוד, הם מחליפים מספיק טובים אני מאמין. למרות שברור שכל שינוי בהרכב הוא בתחילה פגיעה מקצועית.

אגב הקשר הפורטוגלי, הוא לא בדרך החוצה כבר?

13. Muurad Member

הוא תפס מקום במשחקי קדם העונה ושיחק דיי טוב.. כשזה מגיע לשחקני המשנה הכל יכול להיות במיוחד בקיץ כמו השנה כשלא אמורים לשחרר כוכבים, אבל לא נראה לי שנראה אותו עוזב - אם כבר מישהו יעזוב זה יהיה הארגנטינאי לטעמי. מגיע לבנאדם לשחק כדורגל, הוא אחלה של שחקן וכמוהו בלוסצ'י.. רק מראה איזה עומק היה בקישור שם שנה שעברה אה?

אגב בבנפיקה השמועות הן שגם קארדוסו וגם מארטינש הולכים לעזוב את המועדון, כשהפארגוואי קורץ לעבר טורקיה והפורטוגלי לצרפת.. לדעתי בלי קארדוסו בנפיקה דווקא תהיה טובה יותר - בסגנון המשחק שלהם הוא דיי תוקע ולשחק עם חלוץ אחד מהיר יהיה עדיף, בנוגע למארטינש עם ויטסל וגארסיה שנראה שירכיבו קישור באמת מצויין וממה שיצא לי לראות נראה שהבלגי ממש נותן לבנפיקה את האיזון הזה של התקפה והגנה והעבודה הקשה בקישור שהייתה כ"כ חסרה עם העזיבה של ראמירז, והכשרונות הצעירים האחרים שהביאו הוא בהחלט מישהו שלא ישפיע יותר מידי בחסרונו..אם יצליחו להבין ולהסתדר עם כל הסגל היותר מידי עמוק ולמצוא הרכב מתאים שירוץ הם בהחלט ידברו חזק השנה.

14. Muurad Member

אז העניין עם מאנגלה ודפור כמעט סגור.

בעניין מאנגלה רק מחכים לראות אם רולאנדו או בלם אחר ברוטציה של פורטו יימכר והוא יגיע עכשיו או יישאר עוד שנה בהשאלה בבלגיה, הוא אמור להגיע תמורת 5 מיליון יורו ו15% מכירה עתידית.
    לגבי דפור, הסוכן שלו אמר שפורטו דיברו איתו על השחקן והוא הודיע לליאז', כשדפור עצמו דחה הצעות מקבוצות אחרות בשביל האפשרות להגיע לפורטו ושיהיה לו עוד אינפורמציה בעניין היומיים שלוש הבאים.

ליאז' לא רשמה את השחקנים למסגרת האירופית, מה שכנראה מסמן את הכיוון. נחכה לראות מי בדיוק יעזוב את פורטו אם זה בקישור או ההגנה... בהגנה זה כאמור כנראה רולאנדו אם באמת מישהו יעזוב. בקישור יש פקק רציני אם דפור מצטרף ומישהו פשוט חייב לעזוב. כאמור בלוסצ'י לדעתי המועמד המוביל ללכת כי רובן מיקאל קיבל מקום בקדם עונה והראה יכולת טובה ונראה שויטור פריירה מחבב אותו. אולי גם פרננדו אם מתכוונים להכניס את דפור להרכב וכי הוא אחד השחקנים שיכולים להכניס הכי הרבה כסף בקיץ שאף כוכב לא אמור להמכר בהתחשב כאמור שאף אחד לא יציע 45\40\30 מיליון יורו על פלקאו מוטיניו וגוארין בהתאמה שלא לדבר על הולק ובזה שפורטו חייבים למכור מישהו כמו כל קיץ כדי להכניס כסף לקופה ולאזן את הספרים.

15. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קארדוסו כבר הכחיש שהוא מעוניין לעזוב. את מרטינס הייתי משאיר גם אם כשחקן ספסל שעולה לתת כמה בעיטות חופשיות.