שאלקה 04 2012/13 :: דופקים בדלת של ליגת האלופות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏5/7/12.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אטסוטו אוצ'ידה חתם על חוזה חדש עד ה30 ביוני 2015. אני מקווה שבקבוצה יודעים מה הם עושים כי על אף שעמדת המגן הימני לא הייתה הבעיה הקריטית ביותר שלנו בשנים האחרונות, יש עדיין מקום לשיפור שם. אני מקווה כי אוצ'ידה יראה סימני שיפור במשחק ההגנה שלו בעונה הקרובה. שיהיה בהצלחה, בכל מקרה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

:aa1: כריסטוף מצלדר בספק למשחק הגביע מול סארברוקן, כמו גם ג'פרסון פארפאן. תגידו מה שתגידו, לא משנה כמה יריבה החלשה, אני ממש אבל ממש לא אוהב את כל החיסורים האלה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/12
  2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

3. purvis short Member

לדעתי מי שהולך להיות המגן הימני העונה הוא הובדס. גם במשחק של גרמניה נגד ארגנטינה הוא שיחק כמגן. אגב, יום לפני כן היה משחק של הנבחרות הצעירות ולואיס הולטבי היה פשוט אדיר. נתן הצגה. נקווה שזה מבשר על עונה טובה שלו.
    בכל מקרה, לדעתי ההרכב המסתמן של שאלקה כרגע הוא:
    שוער: הילדברנד (יש לי תחושה שסטיבנס מעדיף אותו כרגע על אונרשטאל)
    מגן ימני: הובדס
    מגן שמאלי: פוקס
    בלם: מאטיפ
    בלם: פאפאדופולוס
    קשר אחורי: ג'רמיין ג'ונס
    קשר אחורי: רומן נוישטאטר
    אגף ימין: פרפאן
    אגף שמאל: דרקסלר
    מאחורי החלוץ: הולטבי
    חלוץ: הונטלאר

4. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יכול מאוד להיות שאתה צודק לגבי הוודס. אני לא יודע, לא ממש התלהבתי ממנו כמגן ימני עד עכשיו, אני חושב שהוא הרבה יותר אפקטיבי כבלם, אבל לא אתנגד לראות אותו בימין. אני עדיין שואף לראות את אונרשטאל שוער ראשון, מקווה שזה יקרה, הילדרברנד שוער טוב אבל לדעתי אנחנו יכולים להשיג יותר עם אונרשטאל.

יהיו הרבה רוטציות בקישור ההתקפי. יש לנו את פארפאן, אובאסי, הולטבי, דרקסלר ובארנטה, רק שלושה מהם פותחים. הולטבי יפתח באופן קבוע, אין לי בכלל ספק ואם סטיבנס לא ימקם אותו במקום ראול אז הוא ייצא מאוד טיפש כי הולטבי מוכיח שהוא בדיוק השחקן להחליף את ראול.

:aa1: סיכום מעשיהם של שחקני שאלקה במשחקי הידידות הבין לאומיים במהלך השבוע:

- קיריאקוס פאפאדופולוס כבש שער והשלים 90 דקות בניצחון יוון על נורווגיה 3:2.
    - כריסטיאן פוכס פתח בהרכב והשלים 84 דקות בניצחון אוסטריה 0:2 על טורקיה.
    - טרנקילו בארנטה פתח בהרכב, כבש שער והוחלף בדקה ה47 בניצחון שוויץ על קרואטיה 4:2.
    - ג'רמיין ג'ונס פתח בהרכב והוחלף בדקה ה88 בניצחון ארצות הברית על מקסיקו 1:0.
    - טימו פוקי פתח בהרכב וכבש שער בתיקו של פינלנד נגד צפון אירלנד.
    - קלאס יאן הונטלאאר פתח בהרכב, כבש שער והשלים 90 דקות בהפסד הולנד לבלגיה 2:4.
    - בנדיקט הוודס פתח על הספסל, נכנס בדקה ה25 וכבש שער בהפסד גרמניה 3:1 לארגנטינה.
    - יוליאן דרקסלר נכלל בסגל גרמניה במשחק מול ארגנטינה, אך לא שותף במשחק.

5. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני אוהב את סטיבנס ואתם יכולים לסמוך עליו שתקבלו עוד עונה טובה במקום גבוה. אולי גם יצליח להחזיר אתכם לשמינית גמר ליגת האלופות ותעשו כמה הצגות שם. קצת חסר לכם עומק בספסל כדי לרוץ ב 3 חזיתות אבל ההרכב הראשון בעל פוטצנציאל גדול לעשות דברים יפים.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

הוודרס מימין זה בדיוק כמו קרוס כקשר אחורי.
    זה לקחת שחקן מצויין ולשחק אותה "לאוו" ולהמציא לו עמדה חדשה.
    גם אם פפדופולוס ומאטיפ טובים במרכז, עדיין הווודרס טוב משניהם!

יש לשאלקה הרכב ראשון טוב מאד, אין וויכוח על זה, אני אומנם לא תופס מהמגינים שלהם, ועדיין בדיעה שיש הייפ גדול מדי סביב דרקסלר (ואחרי מה שאני קורא פה, גם סביב הולטבי), אבל אם הכל מסתדר וסטיבנס שולט טוב במערכת הם יכולים לרוץ לאליפות
    אם...

7. Uli Hoeness Wer nicht hüpft ist ein blau-weißes Arschloch

אני לא חושב שיש להם עומק סגל כדי לרוץ לאליפות. עכשיו עם ליגת האלופות אז בכלל יהיו מחזורים שהם יגיעו מאוד עייפים ויאבדו על זה הרבה נקודות. אליפות עדיין לא באה בחשבון.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כמה רשמים מהמשחק היום:

- אין רשמים. אחד המשחקים היותר משעממים של הקבוצה בחודשים האחרונים. אבל אין מה להתלונן, זו רק פתיחת העונה, לא ההרכב החזק ביותר שלנו, לא יריבה משמעותית. בסך הכל אני מאוד מרוצה שניצחנו, בטח ובטח כשאני מסתכל על תוצאות שעשו קבוצות נוספות מהבונדסליגה שגרמו לי לחשוש לפני המשחק הזה שלא בטעות גם אנחנו ניפול בפח של הקבוצות הקטנות.

- אני כן מרוצה משני דברים:
    1. הנעת הכדור הייתה, בחלקים רבים של המשחק, מהירה ובנגיעה אחת. אהבתי מאוד לראות את זה כי בעונה שעברה היו לא מעט משחקים שלא הצלחנו להניע כדור כמו שצריך. אמנם, שוב, היריבה היא לא פקטור במקרה הזה בגלל הבדלי הכוחות אבל עדיין אני מרוצה מזה.

2. דרקסלר ומריקה. שניהם עם צמד שערים ובישול אחד, ספתח נהדר לעונה הקרובה. אני מאוד מרוצה מדרקסלר אבל אולי אני לא הכי אובייקטיבי בעניין שלו כי אני תופס ממנו מאוד, הוא נתן היום משחק טוב, היה פעיל וקצת התאכזבתי שסטיבנס הוציא אותו. לגבי מריקה, כמובן שנתן משחק טוב בעיקר במחצית השנייה כי בראשונה בקושי הורגש.

המשחק היום גרם לי לתהות: מה עושים עם ארבעה חלוצים בסגל כשמשחקים במערך שכולל חלוץ אחד בלבד? הונטלאאר, מריקה, פוקי ואדו, אחד מהם חייב יהיה לעזוב עד סיום חלון ההעברות. נראה לי שסטיבנס רוצה את אדו בסגל בעונה הקרובה אחרי שאת הpre season הוא סיים בצורה מצוינת, אבל מה יהיה באשר לפוקי ומריקה?

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יובל, צר לי לאכזב אותך אבל טימו הילדבראנד נבחר כמספר 1 של שאלקה.
    אחרי ראול לפחות יש לי דמות שאני יכול לסמפט בקבוצה הזאת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

10. aloneli Member

סטיבנס יכול לבנות על אדו כמחליף לדרקסלר ולפרפאן הוא כבר שיחק בעבר בעמדה הזאת בשאלקה.יובל,איפה אדו שיחק במשחקי ההכנה באגף או כחלוץ בודד?
    לגבי פוקי הוא שווה קצת יותר ממה שהוא מקבל וזה נראה שגם השנה הוא לא ישחק הרבה.מאריקה ככל הנראה לא הולך לעזוב ואני לא יודע עד כמה זה טוב.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

כן, כבר ראיתי אתמול שהילדרברנד נבחר להיות החולצה מס' 1 של שאלקה. בסדר, אני לא אבכה על זה, אני פשוט מעדיף את אונרשטאל, לא כי הוא יותר טוב אלא כי הוא צעיר ואפשר להתחיל לממש את הפוטנציאל שלו. הילדרברנד היה לא רע בעונה שעברה ואני מקווה שהוא ייתן עונה טובה.

אלון, אדו שיחק כחלוץ חוד. סטיבנס במשחקים האחרונים משחק עם פוקי בקישור ההתקפי, זה לא הולך כל כך רע, אבל עדיין פוקי לא משתלב שם. אז במקרה כזה, יש לנו חלוץ חוד אחד בהרכב (הונטלאאר) ועוד שלושה שמחכים לשחק - אדו, פוקי ומריקה. זה יהיה מאוד מוזר בעיניי אם כל שלושת האחרונים יישארו בקבוצה.

12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

http://www.schalke04.de/aktuell/news/einze...ertrag-auf.html

רשמית: אלכסנדר באומיוהאן עזב את שאלקה וחתם בקייזרסלאוטרן.

בכנות, אני מאחל לו רק טוב, אני חושב שהוא שחקן עם המון פוטנציאל והוא פשוט לא הצליח לממש את זה עדיין. אני מקווה שהוא יצליח בקייזרסלאוטרן. מעניין כמה שילמו לנו, כי יש לו חוזה עד יוני 2013 פה.

עריכה: לא ישלמו לנו; החוזה בוטל בהסכמת שני הצדדים ובאומיוהאן חתם לעונה עם אופציה לעונה נוספת בלאוטרן.

נערך לאחרונה ב: ‏21/8/12
  13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

:aa1: אנתוני אנאן הושאל לאוסאסונה. זה טוב כי בעונה הבאה החוזה שלו נגמר ובכך אנחנו מסיימים את התקשורת איתו.

14. golding מנהלים

הוא היה אמור להיות שחקן כל כך טוב. זה רק אומר שכל ההייפ הזה סביב שחקנים מסויימים יכול להיות דבר מטעה למדי.

נערך לאחרונה ב: ‏23/8/12
  15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זה נכון. אני זוכר את עצמי מרוצה מההחתמה שלו, אבל אין מה לעשות. כששחקן לא מצליח להשתלב אז מחפשים פתרונות זמניים וככה הוא מבלה את התקופה שלו בשאלקה: בהשאלות.