שאלקה 04 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏16/5/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא בטוח שסטיבנס, ראול והונטלאר מסכימים איתך...
    לדעתי שאלקה במיוחד עם סטיבנס יכולה לרוץ לאליפות, הם יכולים בהחלט להצהיר כוונות עם ניצחון בווסטפאלן שטדיון

2. Vanitas Member

הם יכולים לרוץ לאליפות כמו שגם ברמן ולברקוזן יכולים לרוץ לאליפות. גם דוט ושאף לא יסכימו איתי אם אומר אחרת, רק שאני לא שואל אותם ומפנה לאוהד המנוסה את השאלה. כולן יגידו שהן רצות למקום 1-3 ובסוף אולי יצליחו לסיים מאושרות עם מקומות 2-4.

שאלקה לא נבחנת במשחק אחד מול הקבוצה הכי חזקה בליגה במשחק דרבי. שאלקה נבחנת במוקשים מול הקבוצות הקטנות ומול היריבות בכוח שלה כמו ברמן ולברקוזן. את המשחק הבא שאלקה תפסיד מול האלופה והיא עדיין קבוצה נפלאה העונה שתלחם על להיות במקום בצמרת. סיפורים על אליפות תספר לעצמך.

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

איזה תענוג לראות את ג'וליאן דרקסלר. פשוט תענוג.
    עוד 3-4 שנים הקשר השמאלי הטוב ביותר בעולם.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

4. aloneli Member

דווקא הוא היה לא משהו...תמיד מדברים עליו ומדברים עליו וכל פעם שאני צופה בו אני מתאכזב מחדש.
    אולי מכל הדיברים אני מצפה ממנו ליותר מידי אבל כרגע זה ממש לא זה.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מחצית ראשונה היה גדול, בשנייה לא הורגש.

6. Raulito Madridista

http://img703.imageshack.us/img703/9927/136039356.Xxx

שלושעראול. המשחק בין שאלקה לברמן טרם נגמר(מי ייתן ונעדכן את ההודעה הזאת בהמשך) ובינתיים ראול רושם שלושער צנוע, שער 10 בליגה ו-12 בכל המסגרות. זהו השלושער השני של ראול בבונדסליגה כאשר גם אשתקד הקורבן הייתה...ורדר ברמן, גם אז המשחק הסתיים בניצחון 4-0 של שאלקה. את שני השערים הראשונים ראול כבש בדחיקות קלות מול שער חשוף והשער השלישי קצת יותר איכותי - נגיחה טובה אחרי הרמה של פוקס ממרחק. הידעתכם? השער הבא של ראול יהיה ה-400 שלו בקריירה!

הבטיחו עאלק 'שידור משולב' ובינתיים מזפזפים שם בספורט 1 לשאלקה רק בגולים ומזל שיש הרבה. בכל-מקרה, ניתוח קצרצר שלי על שאלקה: הלוואי וראול היה מוליך אותה לאליפות ורושם עוד הישג בקריירה הפנומנלית שלו. אבל זה לא יקרה. שאלקה במרחק רק 3 נק' מבאיירן אלופת החורף אבל מבין שלוש המובילות היא משחקת את הכדורגל הכי פחות איכותי. גם דורטמונד טובה ממנה. רק שנראה את המלך בצ'מפיונס בעונה הבאה.

7. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יש שמועות כלשהן לגבי רכש של שאלקה? לא, נכון?

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יש תחושה טובה באוויר. נצמדנו למקום ראשון, הכל תלוי רק בנו.
    חששתי מהמשחק מול שטוטגרט. בסיבוב הראשון (או בעצם במשחק הראשון) חטפנו שם כאפה די כואבת אבל התאוששנו ממנה מהר.
    המשחק "הגדול" הבא שלנו הוא מול גלדבאך, עוד שלושה שבועות. משחק שאם הטבלה תישאר כמו שהיא עד המשחק הזה, הוא משחק שיכול לקבוע המון דברים להמשך.

מאוד נבהלתי לגבי הוודס, אבל לפי מה שהבנתי הכל בסדר איתו וכנראה יהיה כשיר למשחק מול מיינץ (אני יודע שהוא בילה לילה בבית חולים אחרי המשחק עם שטוטגרט).

Allez Schalke Allez!

9. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שאלקה החתימה את רומאן נוסטאדר בן ה23 מבורוסיה מנשנגלדבאך שמסיים חוזה בסוף העונה. יצטרף לקבוצה ביולי 2012.
    שאלקה גם חתמה על חוזה מקצועני עם שחקן מחלקת הנוער, קאן אייחאן בן ה17 שמשחק עבור המועדון משנת 1999 (מגיל 4).

מישהו יכול לתת קצת פרטים על נוסטאדר? לא מוכר לי השם שלו. החתמה מעניינת של סטיבנס..

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נוישטטטר, קשר דפנסיבי (לא בהחכרח מספר 6) מאד דינמי, טוב מאד בתיקולים והראה גם כישרון בחלק הטכני.
    רק מה, הוא לא טוב יותר מג'רמיין ג'ונס ולא רואה אותו תופס מקום בהרכב של שאלקה...

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא מאוד התרשמתי מהבחור. לדעתי יש לו חלק חשוב מאוד בהצלחה של גלדבאך העונה. היתרון הגדול שלו על ג'ונס הוא שהוא לא מפורע. ג'ונס מצליח לקבל אדומים וצהובים על ימין ועל שמאל.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא חושב ככה נדב, ג'רמיין הוא גרזן, נוישטטר הוא שחקן צעיר שעושה את עונה הפריצה שלו ומשתלב בקבוצה שהכל עובד אצלה כרגע.
    הוא יותר 8 לטעמי מאשר 6, אבל הוא מתופקד כ 6 או 7 בגלדבך וזה יותר מצליח כי הכל מצליח להם כרגע

13. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

... או שהכל מצליח להם בגלל שהוא טוב בתפקיד שלו.
    כמובן שזה לא רק הוא לבד, גם נורדוויט ושאר השחקנים שעושים הגנה נהדרת והשוער מס' 1 בגרמניה כיום.
    ואם כבר מדברים על גלדבאך. קשה להגיד את זה, אבל אני הייתי שמח שהם לא יהיו באלופות שנה הבאה. קשה לי לראות אותם חוזרים על עוד עונה כזו, בטח אחרי האובדן של רוייס ונויישטטר.

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/12
  14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

תודה רבה על המידע. נשמע שסטיבנס ביצע יופי של גניבה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אתה מתכוון לאולרייש? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx