שאלקה 04 2011/12

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏16/5/11.

1. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חוראדו לדעתי היה עוזב בכל מקרה, גם אם ואן דר וארט לא היה מגיע. חוראדו לא שחקן שבונים עליו והוא עולה לנו יותר ממה שאנחנו צריכים. הבעיה היא שהוא עלה לנו 13 מיליון יורו (נו בטח, עידן מגאת') ואפשר להבין את ההתעקשות של המועדון על סכום המכירה שלו. אתלטיקו מדריד מוזכרת כמועמדת שמאוד רוצה אותו (ממנה חוראדו הגיע לגלזנקירשן) וגם מלאגה רוצה את חוראדו ולמלאגה לא חסר כסף. אני מאמין שבסוף הוא יימכר כי שני הצדדים מבינים שלחוראדו אין יותר מקום בשאלקה, זה רק עניין של זמן ומי שתציע יותר עד שהוא יימכר.

בקשר לואן דר וארט: אני מאוד מקווה שהונטלאאר הפעיל עליו קצת לחץ בזמן היורו. היה לו מספיק זמן לדבר איתו קצת ולשכנע אותו לבוא, לא נראה לי שבטוטנהאם הוא הולך לעשות משהו בעונה הבאה. למה אתה לא מתלהב ממנו? אני דווקא תופס ממנו, לדעתי הוא שחקן מאוד איכותי והוא בדיוק מה שאנחנו צריכים, מישהו שינהל את המשחק ההתקפי שלנו ושיגרום לכך שהמשחק לא יהיה בנוי רק על האגפים כמו שהיה כמעט בכל העונה החולפת. בארנטה, אגב, לא יבוא כשחקן הרכב לדעתי אלא יותר כשחקן רוטציה. לדעתי דרקסלר ימשיך לפתוח בשמאל אם ואן דר וארט יבוא. אם ההולנדי לא יבוא ולא יבוא קשר חדש לעמדה הזאת (מתחת לחלוץ, איפה שראול שיחק), אזי שהולטבי ודרקסלר יילחמו על העמדה הזאת ואם יזכה בה דרקסלר בסוף, בארנטה יהיה בהרכב הפותח. אע"פ שאפשר לשחק גם כשפארפאן ואובאסי באגפים..

נערך לאחרונה ב: ‏27/6/12
  2. Herrmann Member

ואן דר וארט של היום הוא לא ואן דר וארט של המבורג. הוא איטי, כבד וחלש מאוד בהגנה. אם הוא יחתום, כמו שאלקה תשלם לטוטנהאם?

3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אין לי מושג. גם הציוץ בטוויטר לא אומר סכום, הוא רק אומר שהצדדים הגיעו להבנות ועכשיו זה בידיים של השחקן.

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בנתיים אין דיווח אחד אמין על מעבר של VDV לשאלקה.
    קשה לי גם לראות את זה לפחות כרגע קורה.

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

סוף סוף דברים מתחילים להתקדם, טרנקילו בארנטה חותם בשאלקה לשלוש שנים בהעברה חופשית.