שאלקה 04 2010/11

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י דנידין, ‏18/7/10.

1. שלו Guest

2. cazzo Il Capocuoco

אריק יינדרישק?

סלובקיה זה לא סלובניה.... :aaaprot:

3. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

וצ'כיה?

4. דנידין Member

צ'כי, סלובני, כל אלו לא הדאגות שלנו עכשיו. הדחיפה המורלית מהגעתו האפשרית של ראול תיהיה טובה מאוד. עדיין יהיה נכון לראות עוד קצת רכש כדי שבאמת נשחזר עונה טובה בריצה על הטופ 3 כמו בעונה אשתקד, אבל מעבר לראול ואולי לעוד שחקן לא נראה שמגאת' באמת מתכוון להשקיע את כל ה 30 מיליון שקיבל עוד בקיץ, אלא אולי חוסך משהו לחיזוקים אפשריים בחורף. זה מאוד נבון מצידו.

5. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להגיד שהגעתו של ראול היא הרבה יותר מאפשרית. שלשום צולמה אישתו עושה קניות בדיסלדורף (שזה לא רחוק) ואתמול הוא צולם בעצמו בגרמניה.
    עם זאת, לא בטוח שזה היה מעשה נבון. לטעמי, הימור גדול מידי.

6. eran levy Member

לא מעשה נבון? פרט ונמק.
    לדעתי הוא עשה טוב. ראול הוא כוכב עולמי (למרות הירידה ביכולת שלו) והוא בחר לעבור דווקא לליגה הגרמנית שלא מפסיקה להתקדם. אם לא ההילה שלו הוא לא היה מגיע לגרמניה, זו עדיין לא תחנת פנסיונרים (ראה MSL). אין ספק שריברי, רובן וראול זו רק ההתחלה. אולי לא הכסף הגדול, אבל בהחלט במה אירופית תחרותית.

7. דנידין Member

אני מסכים איתך שמקצועית הסיכוי שראול יתן 15 שערים עומד על פיפטי פיפטי (בוא נגיד), אבל כלכלית כאילו שלא השקענו דבר כי ההכנסות ממנו יכסו על ההוצאה עליו. בכל מקרה קוראני לא רצה להשאר וההימור הזה עשוי להיות מעניין ומורלית טוב לקבוצה. רק קודם שיגיע.

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ראול בגרמניה:

http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/schalke/2010/07/28/raul/raul-auto-17127305__MBQF,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx

http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/schalke/2010/07/28/raul/raul-nah-17127305__MBQF,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx

ברכות על העיסקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

ערן, אני התכוונתי שהמעשה לא נבון מבחינתה של שאלקה, לא מבחינת ראול. מבחינתו הוא צודק במליון אחוז. בטח עדיף להיות שחקן הרכב בקבוצה בליגה הגרמנית ושגם משחקת בליגת האלופות (עם סיכוי לא רע לעבור את שלב הבתים) מאשר בספסל של ריאל או בקבוצת מרכז טבלה בליגה אחרת.
    עם כל הכבוד לראול. זה לא ראול שאנחנו זוכרים. לא לחינם הוא נדחק לספסל בריאל. הוא כבר לא מסוגל לתת את מה שהוא נתן. הוא גם התבגר והשנה הוא יתבגר עוד יותר ושנה הבאה עוד יותר. עם ההתבגרות היכולת שלו עוד תפחת והוא גם יהיה יותר חשוף לפציעות (אין מה לעשות נגד הטבע). מעבר לזה, לבנות את כל ההתקפה על שחקן אחד זה לא דבר חכם לטעמי. מה יקרה אם ראול יפצע לחצי שנה חו"ח? מי ישחק בהתקפה?
    כמו כן, מי יודע איך הוא יתאקלם במדינה חדשה, במזג אוויר חדש, בשיטה חדשה.
    ועל כל זה נוסיף שהבחור עולה להם הון עתק, בטח במונחים של הליגה הגרמנית. משכורת של 6 מליון יורו בעונה.

ההימור פשוט גדול מידי. ב - 12 מליון יורו היה אפשר למצוא משהו עם סיכון הרבה יותר קטן. ואפילו שני חלוצים טובים. מה גם שהיה לשאלקה את קוראני ביותר זול. בחור צעיר שהוכיח את עצמו בשנה האחרונה לפחות וגם הוכיח שהוא מתאים לקבוצה.

ואני מצטער לאכזב אותך דני, אתם לא תמכרו מרצ'נדייז של ראול ב - 6 מליון יורו בכל עונה משתי העונות שהוא יהיה אצלכם. הוא לא יחזיר את הכסף בדרך הזו, אפילו לא קרוב לזה.

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב הם הולכים להחזיר חלק גדול מההשקעה בו דרך המרצ'נדייס וחוץ מזה שהוא מומן על ידי תרומת אוהדים.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הם יחזירו 2 מליון יורו ממרצ'נדייז זה יהיה הרבה. וממה שהבנתי זו הלוואה מהאוהדים והלוואות צריך להחזיר.
    כך או כך, גם בלי העניין הכלכלי זה הימור גדול מידי. יותר מידי ביצים עדינות מידי בסל אחד.

12. Raulito Madridista

טוב, אני מנסה להשאיר את הכתם הגדול והעצב הרב מאחוריי(אני אעכל סופית את מה שקרה רק במשחק הראשון בעונה הבאה) ולכתוב תגובה נורמלית בדיון שלכם - אפשר להגיד שמהיום יש לכם 'אוהד חדש'. עד עכשיו באיירן מינכן הייתה הקבוצה בה התעניינתי בבונדסליגה והייתי בעדה בקרב על האליפות, אך כעת המצב משתנה.
    אני לא יכול להגיד שאני שמח שראול בחר בשאלקה כי אני פינטזתי שיפרוש בריאל מדריד, אבל אם עוזבים את ריאל מדריד הצידה - מדובר בבחירה טובה ואני אסביר - ראשית, העובדה ששאלקה תשחק בעונה הבאה בצ'מפיונס מאוד משמעותית, לדעתי גם מבחינת ראול. אני בתור אוהד ראול מקווה ומאמין שהוא יבקיע עוד שערים, לפחות בשלב הבתים, לפחות העונה הזאת, וכך יוכל לא לתת לשאר להתקרב אליו. זה חשוב לי שהוא יהיה מלך השערים של ליגת האלופות בכל הזמנים(אך ברור שכריסטיאנו ומסי עלולים להשיג אותו במוקדם או במאוחר), כי ליגת האלופות פשוט מזוהה עם ראול. כמוכן, שאלקה לא זכתה באליפות כבר 50 שנה אם אני לא טועה, ואם ראול יהיה זה שיצעיד אותה לאליפות אחרי כל-כך הרבה זמן - מדובר בעוד הישג נאה בקריירה המרשימה שלו.
    דבר אחרון - הצד המקצועי. אל תטעו - ראול אומנם נחלש ואי-אפשר לצפות שברבע הגמר מול יונייטד, אם שאלקה תיהיה שם, הוא יבקיע צמד ויעשה בית-ספר לכל מי שיבוא מולו. אבל, לקחת את העונה האחרונה כאינדיקציה ליכולת שלו זה פשוט חטא. הרעים יגידו שראול שיחק 39 משחקים בכל המסגרות וכבש רק שבעה שערים. ו...האובייקטיבים באמת יציינו שלמעלה מחצי שנה ראול היה נכנס במקרה הטוב לרבע שעה. אם ראול יגיע מול השער הוא יבקיע. לא ואסילינה כמו פעם, אבל יש לו מה לתת מול השוער.

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://bilder.bild.de/BILD/sport/fussball/bundesliga/vereine/schalke/2010/07/28/vorstellung-raul/WIE__280710__02__2.jpg__17136327__MBQF-1280321302,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx

http://sportbild.bild.de/SPORT/bundesliga/vereine/fc-schalke-04/2010/07/28/raul-wechsel-zu-schalke-perfekt/fg_20ankunft/FC_20Schalke_2004_20Presents_20Raul_20Gonzalez_20As_20New_20Player__17137407__MBQF-1280325912,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/10
  14. Rudess Member

אני שמח בשביל שאלקה שההחתמה הזאת סוף סוף יצאה לפועל, המועדון שהכי מזוהה עם לוזריות בגרמניה, קיבל לשורותיו את אחד הווינרים הגדולים באירופה ומי יודע, אולי בסוף העונה האליפות תגיע לגלזנקירשן. מבחינת ראול זה צעד חכם, יהיה שחקן הרכב באחת הליגות הטובות באירופה (ליגה שיש בה יותר מתח ותחרותיות מאשר בליגה הספרדית), ישחק בליגת האלופות וירוויח משכורת יפה מאד.

לגבי קוראני והמעבר שלו לרוסיה? האם אין קשר ל-Gazprom? בסוף נגלה שפוטין ומדבדב הכריחו את קוראני לעזוב את שאלקה, אחרת הם יסגרו את צינורות הגז לאירופה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/10
  15. אפנברג Member

100,000 אוהדים באו לקבל את פני ראול בפתיחה המסורתית של הקבוצה לפני פתיחת העונה:
    http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...eiern-raul.html

אין ספק שזו חגיגה אמיתית לאוהדים. אחד מגדולי השחקנים נחת אצלם ויש לו עוד מה לתת, גם בליגה ובוודאי בליגת האלופות עם כל הנסיון שלו.