שאלקה 04 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י דנידין, ‏27/6/09.

1. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

למה בניגוד אלי? לא קבעתי יעד ולא אמרתי מתי. לא מנחש ולא מתעסק בניחושים, כבר אמרתי.

למעט כמה קבוצות מאוד בודדות בעולם שמרוויחות בסופו של יום יותר מההוצאות, רוב מועדוני הכדורגל בעולם בחובות. שאלקה ישארו בחובות והמטרה שלהם היא לצמצם אותן. כאמור, לא ידוע כמה זמן זה יקח ועדיף שלא תנקוט במספרים, אבל הם התחילו לחשוב חיסכוני שם ואם הם ימשיכו כך, יש להם סיכוי טוב.

מה שבטוח, הם הביאו את האדם הנכון לבנות להם קבוצה ולמזער את הנזק. מגאת' עובד יפה מאוד בנתיים (כהרגלו).

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/10
  2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

עליה וקוץ בה הייתי אומר שכן מגאת כבר הצהיר שהוא לא ידע לפני שחתם שהמצב כ"כ קריטי. הוא מאמן גדול, אבל נאמן או לא, אם המצב לא ישתנה בקרוב גם הוא יזרוק את המטפחת.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

האתגר של שאלקה יהיה להשאיר את מגאת' במועדון. חשבתי על זה היום ושכחתי לכתוב כאן. אם לא יצליחו, אז הם ידפקו. למישהו יכאב? (תסלח לי דניhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/10
  4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

למרות שאני לא סובל אותם, לא הייתי רוצה לראות אותם נופלים.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה היה רק בצחוק, אני באמת מאמין שהם יהיו בסדר.

6. דנידין Member

חשוב לחזור מהפגרה ולהמשיך לנצח. לא חשבתי שנחזור מהפגרה לכושר שיא והתאקלמות של כל השחקנים החדשים פתאום ביום בהיר אחד, אבל למגאת' יש דרך ויש קונספציה קבועה ואיתה הוא רץ. המון שקט זה מביא על השחקנים ושיש שליט כמו מגאת', אין מקום לשאלות, הכל ברור לכולם. אירגון וסדר כזה לא היה אצלנו כבר שנים רבות וזה דבר שקשה ליצור בבקעת הלחץ בגלזנקירשן. שימשיכו כך.

נערך לאחרונה ב: ‏18/1/10
  7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

:aa1: מגאת' נפרד מווסטרמן לכמה שבועות

ניתוח בברך שיהפוך את המשימה של שאלקה להדבק לצמרת עוד יותר מאתגרת.
    גם הנבחרת תסבול (כרגיל) מהעניין. ספק אם יגיע בשיאו לדרום אפריקה.

8. דנידין Member

אנחנו האנדרדוג של הצמרת ועכשיו אולי יותר מכל רגע אחר של העונה. לא יכול לומר שאני לגמרי שבור מהפציעה הזאת, כי גם שאני לא אוהד גדול של ווסטרמן וגם שאני אשמח בהמשך התהליך של שילוב שחקנים צעירים.

יהיה בסדר. המטרה מקום 3-5.

9. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מטרה שלמרות ההצלחה נהפכת ליותר ויותר קשה להשגה. בנוסף לווסטרמן גם הרכש החדש פר קלוגה יעדר מ"ס שבועות. ופתאום אין במגן שמאלי (מה יהיה עפ פנדר? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx ) ואין קשר אחורי.
    עם כל הכבוד לצעירים, הם לבד יחד עם קוראני ונוייר לא יספיקו.

אני חושב ששאלקה יותר תלויה בקבוצות שממקום 6 ומטה, ברגע שאחת תכנס לשוונג יהיה קשה לשאלקה לשמור על המיקום שלה.

10. דנידין Member

אל תחשבו שאני אדיש לחג בישראל שהפך גם לחג בגרמניה ביום שישי. יש לנו עמוד שידרה של אלופים, אבל צריך להיות ריאליים, לא ניהיה אלופים עם איך שבאיירן רצים. מה שבטוח, השלישיה הראשונה בטבלה פתחה פער מספיק גדול כדי שאפשר כמעט לומר שליגת האלופות כבר בהישג יד. המקום אליו אנחנו כל כך שואפים וצריכים (כלכלית) לחזור אליו!

11. דנידין Member

לוח המשחקים שלנו לשלושה המחזורים הקרובים יכריעו אם נשיג את הכרטיס לליגת האלופות בעונה הבאה. המבורג, לברקוזן ובאיירן. אליפות זה רק בגדר נס ולא מוגדר כמטרה מובהקת של המועדון בשלב הזה. בנסיבות והבעיות במועדון הכרטיס לליגת האלופות חשוב מכל, הכנסות נטו והתייצבות חזרה בטופ הגרמני. אנחנו 9 נק' מהמבורג שגם מחפשים את המקום לצ'מפיונס ויש לנו גם מפגש נגדם.

מתח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

12. eran levy Member

יש המון מן הצדק בדברים שלך, ששאלקה צריכה להתרכז במקום בליגת האלופות ולא באליפות, אבל כאוהד קשה לי להבין אותך. לאוהד שהקבוצה שלו נמצאת במרחק של שתי נקודות מהמוליכה צריכות להיות שאיפות אליפות! העניין הכלכלי חשוב, גם הנהלת שאלקה חושבת על זה ויודעת שצ'מפיונס ישפר את תזרים המזומנים שלה, אבל למה לאוהד מן השורה לרצות במצב כזה פחות מאליפות? הרי אוהד לא יושב בישיבות הנהלה, למה לאהוד על פי פרוטוקולי ישיבות?

13. דנידין Member

הלוואי ותגיע אליפות, ההודעה שציטט עלתה לפני שבועיים והמתח גובר משבוע לשבוע כי אנחנו ממש בתמונה. אולי אם נמשיך כך צמודים לבאיירן גם 3 מחזורים לסיום העונה, אני כבר ממש איזה באקסטזה. בנתיים יש לנו משחקים נגד לברקוזן, המבורג ובאיירן ויש סיכוי שנאבד גובה בטבלה. בכל מקרה וחשוב מאוד, הצ'מפיונס ליג קרוב.

14. דנידין Member

נקודה אחת בנתיים בסדרת 4 המשחקים המכריעים של העונה. נקודה בהמבורג זה בסדר גמור. עכשיו מארחים את באיירן בגביע, תואר הוא דבר אפשרי מאוד ויהיה יוצא מן הכלל. לאחר מכן יוצאים ללברקוזן וגם שם אפשר לצאת עם נקודות. המשחק הרביעי יהיה שוב אירוח של באיירן בו חייבים לנצח ולתת נוקאוט במאבק האליפות.

אני מאמין!

15. דנידין Member

איזה כיף להיות בפסגת הליגה אחרי ניצחון ענקי במגרש קשה. כל המחמאות לחבורה שמגאת' מחנך עד לפרטים הקטנים. משמעת אדירה שלא מאפשרת ללברקוזן לפתח משחק מהמרכז דרך קרוס ויציאה מבריקה למתפרצות כמו שקבוצות של מגאת' רק יודעות לבצע. היינו שווים אולי אפילו עוד שערים.

שבוע הבא אפשר לעשות K.o. לבאיירן בבוואריה ומשם אולי גם לכתוב היסטוריה!