שאלקה 04 2009/10

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י דנידין, ‏27/6/09.

1. דנידין Member

מדובר בדבר מטומטם ולא אמור להכנס לגבולות הענף, פשוט לא קשור. כנראה מדובר במעטים תודה לאל, אבל זה גם לא הופך את זה ליפה. בסך הכל עד כמה שזכור לי מהשנים שאני עוקב, לכל קובצה כמעט היה עבר עם כמה אוהדים כאלו ועם קריאות גזעניות כאלו ואחרות.

למשהו אחר:
    http://www.bild.de/BILD/sport/fussball/bun...eine-stars.html
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏5/8/09
  2. johnnie walker Member

יש דיבור על זה ששאלקה מעוניינת להחזיר את אוזיל לקראת העונה הבאה.

אם היה להם טיפה שכל הם מעולם לא היו נותנים ללכת בגלל ויכוח טיפשי על שכר,
    אבל מצד שני אם היה להם שכל לא היו קוראים להם שאלקה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

אין לי בעיה שיחזור,אבל בליגה שבה גומז עולה 35 מיליון יורו אז אוזיל שווה לפחות את אותו הדבר,
    ישימו 35 על השולחן? יקבלו בשמחה, לא פני פחות.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

רק שאני לא בטוח שגומז באמת שווה 35 מיליון יורו. זה תג מחיר שנוקבים לבאיירן כי הם כמו הברון הנדיב שופכים כסף לכולם, אבל תג המחיר לא תקף לגבי קבוצות אחרות בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/8/09
  4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, כי בטח על קלוזה, לוסיו ואפילו איסמאל הקבוצות היו מקבלות פחות בחוץ. קבוצה מושחתת ומגעילה.

5. Bujuga Member

יונייטד ובאיירן שמו עין על נוייר, האם זו העונה האחרונה בשאלקה? יונייטד כנראה תיפרד בסיום העונה מואן דר סאר, ואולי גם מקוז'אק, ככה שנוייר יכול להיות אופציה אדירה כפוסטר יגבה אותו.
    באיירן תמשיך להסתמך על רנסינג לדעתי.

6. Bujuga Member

שאלקה החתימה את מיניירו, הקשר האחורי, שהיה שייך לצ'לסי בעונה החולפת, אי אפשר להגיד שיחק, כי מדובר רק במשחק יחיד.
    בכל מקרה שחקן עם נסיון רב במדי הרטה ברלין והסלסאו.

7. דנידין Member

האופוריה בעיצומה!

הנגיעה של מגאת' כל כך בולטת בשטח. איזה משחק שוטף, מהיר, חד ומאורגן רואים בארנה אוף שאלקה. כל שבוע זה הולך ומשתפר. אני יותר מחזיק מניצחון החוץ בשבוע שעבר, אבל גם השבוע אין מה להתלונן. מגאת' היה קשוח כל הקיץ עם השחקנים ועכשיו זה מניב יכולת במגרש. השחקנים של שאלקה רצים 90 דקות כאילו אין מחר, מזמן לא ראיתי את השחקנים ככה. אז באימונים כולם ממורמרים, אבל אחרי זה מנשקים למגאת' את הרגלים וחוגגים בחדר הלבשה. הניסיון של המאמן הזה זה פשוט עולם אחר.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

9. דנידין Member

משחק ההפסד מול פרייבורג, מצחיק לומר, היה המשחק הכי טוב שלנו העונה. החזקנו בכדור והגענו להרבה הזדמנויות שלא נכנסו. הקבוצה של מגאת' עומדת יפה על המגרש בשלב זה של העונה. אני מאוד שבע רצון.

10. רנדו Member

האמת אני די חדש באייסוקר (מאתמול).

מפתיעה אותי הבקיאות של הגולשים בקבוצות... איך לומר בשפה עדינה? לא מהדרג הראשון באירופה, כגון שאלקה. אני בכלל מופתע שיש לה אוהדים בישראל.

רק רציתי לשתף שאני נהנה מאוד בפורום (ולאו דווקא של שאלקה) - יש כאן בהחלט אנשים שמבינים עניין.

ממש כיף!

שתהיה שנה טובה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx

11. Yotam Member

ברוך הבא !
    אשמח אם תשתתף בשאר הדיוניםובשל שאלקה .

12. דנידין Member

מה עוד אפשר לומר על השינוי שחל בקבוצה עם כמעט ללא שינוי פרסונלי על הדשא, אלא רק על הקווים. בכל מקום בו הרגל של מגאת' דורכת, רואים קבוצה שלא מרבה לספוג, יציבה, מאומנת ולוחמת. מכניסים את מגאת' לקבוצה כמעט שבורה עם שחקנים שרוצים לעזוב וגרעון ענק ומקבלים קבוצה שחוזרת לצמרת ומדאיגה את קבוצות הצמרת בליגה. אם יש מאמן שמוכיח על פעם מעל כל ספק שהוא לא פלופ והוא באמת עובד ויודע את העבודה, זה מגאת'. צעד קטן גדול של המועדון שלנו העונה שעושה הבדל בין קריסה להצלחה בשנה כל כך קריטית למועדון. שאמרתי משיח, התכוונתי כמובן לכך בכל מובן המילה.

13. C-J Member

הנצחונות של שאלקה השנה היו נגד: נירנברג, בוכום, קלן, דורטמונד ו- פרנקפורט.
    כל הקבוצות האלה מאיישות את העמדות 10, 13, 15, 16, 17 בטבלה.
    תיקו נגד: הופנהיים (מקום 4).
    והפסדים נגד: פרייבורג, וולפסבורג (מקומות 9 ו- 6).

בינתיים שאלקה משיגה תוצאות של קבוצת אמצע טבלה ממוצעת: מאזן שלילי מול החזקות וחיובי מול החלשות.

בינתיים זה לא מבטיח שהתוצאות של מאגאת' יהיו בסוף עדיפות על אלה של סלומקה ורוטן.

נחכה למשחקים מול ברמן, המבורג, באייר ו- באיירן.

_________

אגב, אתמול ראיתי את המשחק מול פרנקפורט: רפיניה קשר ימני?! ווסטרמן מגן שמאלי?!
    ואל תגידו שזה הביא את נצחון.
    פרנקפורט הפסידה יותר מאשר שאלקה ניצחה. פרנקפורט קבוצה תמימה והשוער המחליף שלה בדיחה.

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/09
  14. דנידין Member

אתה יודע cj, בכדורגל התוצאה היבשה לא תמיד מעידה על האמת על פני השטח ובטח שלא בתחילת עונה עם מאמן חדש. למשל את ההפסד לוולפסבורג אפשר לקבל (אם באיירן אפילו הפסידו למיינץ), אבל ההפסד מול פרייבורג משקר את הסטטיסטיקה בשל היותו משחק בשליטה מוחלטת של שאלקה וחוסר מזל בשל החמצות רבות. בהמשך שאלקה מוכיחים שזה היה מקרי ומראים עליונות מול היריבות שלהם ויציבות. הקבוצה על הדשא פשוט נראת טוב ומאורגנת להפליא, זה התאכלס. לזלזל בשאר הניצחונות של שאלקה זה לא במקום, כי גם ברמן, באיירן והמבורג שיחקו מול קבוצות בסדר גודל כזה וכולן נמדדות כרגע בטבלה אחרי משחקים די דומים. איפה אנחנו בנתיים באותה טבלה? אליפות לא לוקחים מול באיירן ולוופסבורג כאמור, אלא מול הקבוצות העיקשות של הליגה כולה במשך עונה שלמה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/09
  15. johnnie walker Member

הלו הלו, להירגע, סיכומים עושים בסיום העונה ולא אחרי מחזור 8, באמת כל הכבוד למאגת שהוא ניצח את האימפריות של בוכום ונירנברג אבל הוא עדיין לא עשה כלום בינתיים, רוטן היה מאמן כל כך גרוע שאחריו אפילו שייע פיינגנבוים היה נראה כמו קאפלו, כל המאמנים המושמצים והמפוטרים של שאלקה בשנים האחרונות הביאו אותה להישגים יפים עם מקום שני בליגה כמו אצל סלומקה וכמו אצל ראנגניק, הם בכל זאת פוטרו בגלל שההנהלה של שאלקה זאת הבדיחה הכי עצובה בליגה, אם היה להם טיפת אורך רוח ראנגניק בשקט כבר היה מביא להם אליפות או שניים, נכון, הוא עדיין לא מאגת אבל גם מאגת לא היה מאגת עד שבשטוטגרט נתנו לו לעבוד בשקט. הנה ראנגניק, לקח את הופנהיים כפרוייקט בליגה פאקינג רביעית ובשקט עם גיבוי ואמון מהבוס שלו הביא קבוצה שלא קיימת בכלל במונחים היסטוריים לאחת עונות הבכורה המרשמיות ביותר אי פעם בבונדסליגה וכל זאת לא עם כוכבים מוכנים אלא עם חבורה אלמונית ורעבה וסגל של ילדים בתחילת שנות ה-20 שלהם. שאלקה לא תיקח אליפות השנה ואני חותם לך על זה, גם לצמפיונס היא לא תגיע למרות הווינריות של מאגת, אם יתנו לו לעבוד בשקט כמו שצריך ולא יפטרו אותו אחרי כמה הפסדים ברציפות אז אולי יראו גם תוצאות תוך שנתיים שלוש, בנתיים אין יותר מדי מה להתלהב, כמו ש-cj אמר, מאגת בסך הכל עשה את מה שהוא היה אמור לעשות, לנצח את הנמושות ולהפסיד לגדולות, את זה עשו גם סלומקה וראנגניק ואפילו יותר בהצלחה.