שאלקה 04 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏3/7/08.

1. דנידין Member

מה חשבת שהוא ישאר בוולפסבורג לנצח? הלחץ בבאיירן עדיף? מי שמחפש לברוח מלחץ אין לו מה לחפש בענף.
    לאן הוא אמור לעבור? גלאדבך? הרטה? המבורג? דורטמונד?

נכון, הוא רודף בצע ידוע, אבל המהלך הזה חכם. אחרי עונה כזאת בוולופסבורג תבוא ירידה והוא הולך בשיא. בשלאקה הוא יקבל קבוצה עם תקציב גבוה יותר ולכן זה קידום בשבילו.

2. T0XiN Member

אין ספק שזהו קידום. אבל התזמון כ"כ גרוע!
    ככה עוזבים קבוצה?
    2 וחצי מחזורים לסיום?
    שיפרד יפה,יזכה,לא יזכה באליפות בראש מורם ובכבוד ויתפנה לעיסוקיו.

3. דנידין Member

פה אני מסכים איתך לחלוטין אלעד. התיזמון פוגע בזאבים וזה באמת יכל לחכות לאחרי. בקשר למה שרוזנר אמר זה פשוט בדיחה. הוא מצפה שמאמן במעמדו יקבר כמה שנים טובות בוולופסבורג? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

עריכה: הוא ושאלקה ניסו לעשות את זה בסוד בלי שאף אחד ידע, אבל זה הודלף החוצה כנראה. מגאת' לא רצה לפגוע בסיכויים שלו לאליפות הסטורית עם וולפסבורג, אבל התקשורת ביימנו פשוט מגלים הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/09
  4. דנידין Member

אני מאוד מאוד מודאג. לא אוהב לדבר הרבה על הקבוצה שלי, אבל אשמח לדעת אם אתם יודעים משהו שאני לא יודע. חשבתי שעם בואו של מגאת', מעבר לזה שיהיה לנו מאמן טוב, הובטח לו רכש ומי יודע מה עוד ובאיזה צורה פיתו אותו להגיע (כי אחרת הוא לא היה מגיע). כסף יש לו הרבה, אז הוא כמובן התעקש שהקבוצה תתחזק וגם סביר להניח מאוד שקיבל הבטחה כזאת לרכש. השאלה היא, איפה הרכש? אם לא עכשיו אז מתי? מה קורה עם זה?

5. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה לשאלקה יש שלד טוב שרץ כבר כמה שנים ולמעט שינויים קוסמטיים מגאת' לא צריך לעשות שינוי גדול מדי. אלברט שטרייט עבר להמבורג וחוץ מזה אין שום שינוי משמעותי בסגל. אני בטוח שמגאת' עוד מעט יתחיל לעבוד בצורה רצינית יותר- מה גם שהשוק העונה אינו תוסס במיוחד.

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

קודם כל אין תקציב גדול. דבר שני הבסיס הוא מצויין, אם כי חייבים ליטוש.
    מעבר לזה מגאת מנסה לנקות את הזבל שהקודמים שלו הורישו לו, כמו אורלנדו אונגלאר. בנתיים רק פנאתנייקוס וקבוצות הולנדיות הביעו רק עניין ראשוני בשחקן.

מה שכן, קריסטאיץ' עזב, בורדון בדרך. הקבוצה חייבת בלם ועוד קשר קריאטיבי לצד רקטיץ'. ואם יצליחו גם למכור את אלטינטופ, סאנצ'ז ואת הגנאי הוותיק ואז להביא שני חלוצים נוספים. אחד ממחלקת הנוער ועוד אחד שיהווה בק אם לקווין ולפרפאן.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מגאת מתחיל לעבוד וכבר ביום העבודה הראשון שלו הוא מפטר את כל הצוות האימון של שאלקה שכולל את בוסקנס ומולדר כמו גם אוליבר רק.

אז ברור, מאמן חדש מגיע ומביא את הצוות שלו, אבל אני חושב שלבוסקנס ובק הגיע קצת יותר כבוד ...

8. dudi Member

את נואייר הוא לא רוצה לפטר?? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx מאחל לו לקרוס עם המשחקים של הילד בן 3 ורבע האלה..

חוץ מזה באמת מסקרן אותי מה פיתה אותו לעזוב קבוצה עם סגל טוב שבליגת האלופות,לשאלקה?!

9. דנידין Member

כואב לי שהחברים מנופים מהמועדון בצורה כזאת, מאוד מפריע לי, אבל חייבים להודות בכמה דברים:

1. כמעט כל מאמן ללא יוצא דופן מביא איתו את הצוות שלו וזה כמובן בא בחשבון על הצוות הקודם.
    2. קשה לשפוט נגד מהלכים של מגאת', כי הוא עובד תמיד עם הצוות שלו בכל מקום בו הוא אימן. אז אולי זה לא נראה טוב, אבל מי יכול לומר שאלוף גרמניה לא יודע מה הוא עושה? הגיע קצת יותר כבוד? אולי, אבל אם אפשר להגיד שיש מישהו שיודע מה הוא עושה, זה מגאת'.

10. אפנברג Member