שאלקה 04 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשאיר את הויכוח הזה בצד, אבל אני בכל זאת טוען שהחיים לא כאלה יפים ושום אתר של שאלקה לא ישנה בן אדם. אסוואר הוא בן אדם בעל אגו גבוה, והמון פילפל, אנשים כאלה לא משתנים. וזה שבאתר יהיה רשום משהו אחד, לא אומר שום דבר לגבי המציאות. אני אומר את הדברים שלי על סמך נסיון בחיים עם אנשים ואני בטוח שבאופי של אסוואר הוא בחיים לא ישאר מאחורי אור הזרקורים, הוא איש של מעשים, תהילה והמון אגו. יכול להיות שאני טועה, אבל זו דעתי.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ג'ראלד אסמואה האריך את חוזיהו בשאלקה עד 2008, הווינגר\ חלוץ של שאלקה האריך את חוזהו שאמור היה להסתיים בתום העונה.

לעומת זאת כריסטיאן פאולסן הדינמו הדני של שאלקה מבקש עד זמן למחשבה לפני שהוא מחליט אם הוא יאריך את חוזהו בשאלקה או יעבור לספרד.

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אסאוור הוא הנשיא החדש של שאלקה
    אורי, בנושא השיחה שלנו מלפני כמה ימים , היום ההודה הרשמית!
    אסאוור נאלץ לוותר על עמדת המנג'ר ( העמדה החזקה בשאלקה), והופך החל מהקיץ באופן רישמי לדמות ייצוגית נטו בשאלקה בתור נשאי הקבוצה!
    נשיא הקבוצה עד עכשיו גרד רהברג פורש בקיץ, ויפנה מקום לנשיא החדש של שאלקה רודי אסוואר, מיותר לציין שאסאוור נלחם עד הרגע האחרון ברוע הגזרה אבל נוצח, אנדראס מולר הוא האיש החזק בשאלקה!
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/29/74/56/0x335x150x1210,property=original.Xxx
    אנדראס מולר במרכז הוא האיש החזק בשאלקה,מימין אסאוור, משמאל רהברג, גם אם זה לא טעים להרבה אוהדי שאלקה

אסוואר נשמע מדוכדך עם ההחלטה" אני נאלץ לקבל את זה, אני אצטרך להתרגל לזה, יהיה לי קשה להישאר רחוק מהקבוצה, אבל זה המשימה הבאה שלי, ואני ימלאה."

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/1/06
  4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אי אפשר לומר שאסאוור נכשל. הוא בנה את הקבוצה אט אט לשיאים בשנים האחרונות. אם הוא פוטר על כך שאין אליפות זה פשוט ביזיון. במצב כזה כל המנג'רים של הליגה יפוטרו, והוא היה אחד הטובים שבנה קבוצות, ולא פעם אחת, שהתחברו מצויין עד כדי לאיים באמת על באיירן מינכן שיש לה תקציב גדול בהרבה.

עוד יתגעגעו למר אסאוור...

נ.ב. עכשיו אני לא אדבר לגופו של העניין אובייקטיבית. אני מאחל להם מכל הלב שיביאו את דריקס שנה הבאה, שירדו ליגה מצידי

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

5. Mourinho Member

בתקשורת הספרדית טוענים שכריסטאן פאולסן קרוב לויאריאל, האמונם?

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נכון מאד,סוכנו של פאולסן אישר שהם מדברים עם ויאריאל.
    חוזהו של פאולסן תם בסוף העונה, ככה שלא מדובר על מעבר מיידי אלא רק בתום העונה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/1/06
  7. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

עולים למקום הרביעי אחרי 2-0 בפריץ וולטר שטאדיון על לאוטרן משער של לינקולן ופנדל של קוביאשווילי. ובכל זאת אני עדיין בספק שהקבוצה תצליח להדביק את ברמן או המבורג, חבל שלגרמניה יש רק שלוש נציגות בצ'מפיונס!

8. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שמועות מספרות שמאחורי הקלעים של הדרבי הגדול בין דורטמונד לשאלקה נועדו ראשי שאלקה באחד החדרים עם המאמן של דורטמונד ברט ואן מרוויק ההולנדי והציעו לו לאמן את הקבוצה בעונה הבאה.
    את הידיעה הבאתי מאחד הפורומים הגרמנים בהם אני גולש, ונראה ששני הצדדים לא בדיוק טלית שכולה תכלת, קרי יש דברים בגו!
    אם זה יוצא לפועל אני לא מקנא בוואן מרוויק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

9. rami87 Member

זה יצא לעיתונות, אני כבר לא מקנא בוואן מארוויק. או שכבר נערכו ראיונות של הכחשות גורפות?

10. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רודי אומר ביי ב2008
    השם של שאלקה מחובר עם שמו רודי אסוואר , האיש והסיגר, היום אומר אסוואר ב2008 אני סוגר את העסק, אנחנו נצטרך להתרגל ששאלקה זה לא יותר רודי אסוואר.
    החל מהשנה הבאה הוא יתפקד כנשיא המועדון.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחרי אי זימונו למשחק מול איטליה הבשורה הרעה הבאה לקווין קוראני, אתמו הוחלט שקווין חייב לעבור ניתוח בקרסול, הוא יעדר לא פחות מ 4 שבועות!!!
    החלוץ הצעיר חושש לאי זימונו למונדיאל, אבל קלינסמן התקשר אליו והבטיח לו ששום דבר עדיין לא סגור.

12. Marcelinho Member

סלומקה עד יוני 2007

לא רק בפורום מהללים את סגנון המשחק של שאלקה, והבוסים במועדון מרוצים ומופתעים מהמאמן שהיה אמור לשמש את המועדון רק עד שיגיע מישהו בכיר יותר. אם זאת, שאלקה הוכיחה עצמה כקבוצה בכושר הטוב ביותר בגרמניה, וההנהלה של הקבוצה מרוצה מאוד מעבודתו של סלומקה. כתוצאה מכך האריכו את חוזהו עד יוני 2007. "אנחנו בטוחים ביכולת האימון של סולמקה ואין ספק שההחלטה הנכונה לעשות תהיה להשאיר אותו" אמר רודי אסוואר.

13. אבי ורדר Member

שאלקה היא המועמדת שלי לאליפות העונה...ומוזר שאף אחד לא מזכיר זאת.
    יש לה את כמות האיך אני קורא להם?מנהיגים.בכל חוליה יש להם שחקן מנהיג.
    רוסט.בורדון.לינקולן.קוביאשווילי.אלה שחקנים שלוקחים אחריות במיוחד בתקופה קשה.
    הרכש העונה היה קטן אך איכותי.
    פטר לובנדרקס הוכיח בגלזגו שהוא קיצוני קטלני מהיר בעל דריבל אימתני ומדוייק.
    הבומבר אלטינטופ מלאוטרן חיית רחבה קלאסי.
    ומה עם קוראני(יתן עונה גדולה הוא מחכה בקוצר רוח)וסורן לארסן(איזה מיקום הכי טוב בבולי)
    קעישור מבריק מאחור ארנסט.והאח השני לבית אלטינטופ.לינקולן מנהל את הענינים
    קוביאשוילי מאיים ממרחקים.בריימוביץ שועט באגפים.
    בורדון שר ההגנה.קרסטאיץ מחפה.ראפיניה מימין .והצעיר פנדר משמאל.
    ועל כולם מנצח סלומקה(מאמן התקפי מהסוג של שום אני אוהב מאמנים כאלה)
    רודי אסוואר אתה שם?רוץ לקובה מהר נראה לי שיש לך העונה אפשרות להינות מסיגרים ביציעים.

14. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עצם העובדה שבאיירן חלשים יותר, אכן יכול להביא לשאלקה את האליפות העונה.

אני ארחיב בהמשך על שאלקה.

15. guy1842 Member

שוערים : פרנק רוסט , כריסטופר הימרות'
    שחקני הגנה: בורדון, מלדאן קריסטאיץ,דריו רודריגז,רפיניה, תומאס קלסנר,תומאס וולדוך, כריסטייאן פנדר, מרקו ואן הוגלדם.
    שחקני קישור: לינקולן,פביאן ארנסט,חמיט אלטינטופ, גוסטאבו וורלה,לבאן קובייאשוולי,סימון קזוימור,זלטאן בריימוביץ, מימון אזאווגה.
    שחקני התקפה: קווין קוראני, אבה סאנד, סורן לארסון, ג'ראלד אסמואה.
    קודם כל נתחיל עם פרנק רוסט שוער ברמה גבוהה שבטח בעתיד יהיה בקבוצה גדולה יותר.
    בורדון ורפיניה מציבים את ההגנה.
    לינקולן ,אלינטופ,ורלה,קובאשווילי וזלאטן בירומיץ' מציבים את הקישור .
    ובהתקפה כל השחקנים יכולים לעשות צרות להגנות בבונדוס ליגה