שאלקה 04 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

ביי ביי אבה
    אבה סאנד מי שיותר מכל אחד אחר מסמן את שאלקה, וקפטן הקבוצה מן הסתם , לא יחדש את חוזהו אצל שאלקה ויעזוב בתום העונה!
    http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_279_2005_1.Xxx
    סאנד שמשנת 00\99 נמצא בגיזלקירשן ונחשב לאהוד האוהדים אומר שלום בגיל 33 ! סאנד ככל הנראה יחזור למולדתו דנמרק!

מי זה כריסטוף דאום http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/daum.Xxx?
    אחד המאמנים הגרמנים הטובים ביותר שיש!הוא התחיל את קדנציית האימון שלו בקלן( איפה שהוא נחשב לאליל) בעונת משחקים 82\81,משם עבר לשטוטגארט ב91\90 וב 92 הוא סחף את שטוטגארט לאליפות היסטורית משם הוא עבר לכסף של הטורקים והביא לבשיקטש אליפות! ב97\96 הוא חזר לגרמניה ללברקוזן , ב2000 הוא הביא ללברקוזן כמעט את האליפות ואז הגיע "פרשת הקוקאין" בה הוא נתפס משתמש בסמים והושעה מאימון קבוצות בגרמניה ,הוא עזב בלברקוזן קבוצה לתפארת שנבנתה על ידו, בעונה הבאה הגיע אותה הקבוצה לגמר ליגת האלופות! ב01\00 הוא עזב את גרמניה בעקבות האיסור שהוטל עליו ווחזר לאמן את בשיקטש למשך שנתיים. ב04\03 הוא עבר לאוסטריה ולקח עם אוסטריה וינה את אליפות אוסטריה! בעונה הבאה הוא שוב חזר לטורקיה לפנרבחצ'ה, איפה שהוא עדיין נמצא! בעונה הקודמת מיותר לציין פנר היתה אלופת טורקיה!

2. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא רואה את דאום מגיע לשאלקה מהסיבה הפשוטה שאת דאום מאוד אוהבים בסארצ'וגלו ולא יתנו לו ללכת כל כך מהר. אין הרבה מאמנים זרים שמבינים כל כך הרבה ומסוגלים אל הכדורגל הטורקי. למרות שאפשר לומר שהוא די כשל באירופה השנה, ושהבטחתו של אזיז ילידירים שהקבוצה תביא תואר אירופאי עד שנת ה-100 שלה (שנה הבאה) כנראה לא תתגשם, הוא מאוד מוערך וגם המשכורת שלו בטח לא קטנה, חוץ מזה הוא לא היה בכדורגל הגרמני מאז לברקוזן והסמים לא?

3. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מישה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx , כל מילה פנינה...
    ואכן כמו שמישה אמר ,פנר לא משחררת את דאום, והוא עצמו גם לא נשמע נלהב לעבוד עם "אויבו " אסוואר.
    שאלקה תאלץ לחפש מועמד אחר!

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אחרי דאום גם ראניירי אומר לא לשאלקה!
    ראניירי שלא דובר את השפה, הסביר השפה היא הבסיס לאימון קבוצה....

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

המועמדים לאימון הקבוצות בעיקבות ירדידתו של ראניירי מהמעומדים:
    פול לה גואן ( לשעבר ליון),אריק גרטס ( גלאטאסריי), הוב סטיבנס( לשעבר שלאקה והרטה, היום מאמן רודה),מרטין אוניל ( לשעבר סלטיק)....

6. Joel Gion Member

לא מובן לי איך מאמן מצויין כמו פול לה גואן נמצא מחוסר עבודה כבר כמעט חצי שנה. אני אישית מאוד מחזיק ממנו ולדעתי הוא המאמן הבכיר מהרשימה שפרסמת פה לירן. אם הוא יבוא לשאלקה זה יעשה רק טוב לקבוצה.

7. sagiv Member

אני לא בטוח שלה-גואן עולה על מרטין אוניל, אם כי מחוץ לאי הבריטי בהחלט יכול להיות שכן.
    בכל מקרה, שניהם מאמנים מצויינים. הרבה יותר מחרטס ובטח מסטיבנס שבעיקר נכשלו במשימות האחרונות שלהם בבונדסליגה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוניל יכול בכלל לאמן?הוא עזב את סלטיק בגלל אישתו ולא נראה לי שהוא יאמן בכלל,חוץ מזה נראה לי
    שהוא יחכה לשמוע מה קורה עם פרגסון.

לה גואן לא מאמן כי הוא לא רוצה לאמן כבר הציעו לו כל כך הרבה הצעות[או לפחות הוא היה מקושר עם
    כל כך הרבה קבוצות] שהוא כבר היה יכול לאמן בחצי עולם.

9. Waters Member

יש הרבה כאלה. למשל יש את אירורטה הספרדי שפוטר מדפורטיבו בזמנו ועדיין מחוסר עבודה.
    הרבה אומרים שהוא בין המאמנים הספרדים הטובים שיש ולדעתי הוא גם עולה על לה גוון.

10. Marcelinho Member

עכשיו בשאלקה אסוואר והשותפים מבינים שעל טעויות משלמים... ראגניק עשה עבודה לא רעה ונכון שלא הוביל את המועדון לצמרת, אבל בהחלט הביא את הקבוצה לתצוגת כדורגל יפה בצ'מפיונס ליג למרות אי ההעפלה הוא עדיין השיג תוצאות טובות (נחמת עניים, אבל זה לא ששאלקה השפילה את עצמה - נהפוכו). הפיטור של ראגניק בוודאי שלא היה צעד חכם במיוחד בשלב זה של העונה ועכשיו אסוואר אוכל את הלב, לפחות עד שיימצא מחליף שיוכיח את עצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/05
  11. Marcelinho Member

כריסטיאן פאולסן נבחר לשחקן השנה בדנמרק

"אני שמח ומודה לכל האנשים שחושבים שהגיע לי לקבל את הפרס" אמר הקשר של שאלקה. "הייתה תחרות קשה עם סורן לארסן ומיכאל גראבגראאד שחשבתי שינצחו אבל אני שמח שיצאתי עם ידי על העליונה" הוסיף הקשר האחורי.

ידיעה קצת ישנה, מקווה שלא פורסמה פה עוד.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גלאטאסריי לא משחררת את גרטס
    שאלקה ניסתה לנצל את המצב הכלכלי העגום של האימפריה הדועכת מטורקיה ולנסות להחזיר את המאמן הבלגי אריק גרטס לגרמניה, נסיון זה כשל גלאטסאריי לא משחררת את הבלגי,
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/28/32/02/8x335x150x58,property=original.Xxx
    גרטס, חשק במשרה אצל אסוואר , ישאר אבל באיסטנבול

החיפוש של שאלקה אחרי יורשו של רניגניק נמשך...

13. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כתבה נחמדה של "וואלה " על רלף רנגניק מאמנה לשעבר של שאלקה ועל סיפור נפילתו עם שאלקה
    http://sports.walla.co.il/?w=/163/824669
    אני מאד מעריך אותו כמאמן!

14. Waters Member

זה רק אני או שבקרב העיתונות (אם אפשר לקרוא לדבר הגרוע הזה בארץ שקורא לעצמו כך) עולה הפופולאריות של הליגה הגרמנית, סוף סוף, ?
    אם זה באמת נכון, נקווה שזה גם ישפיע על ערוצי הספורט בנוגע לשידורי הליגה... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/1/06
  15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

בלי שום קשר לנושא..."וואלה" תמיד תמכו בליגה הגרמנית, לטעמי ההכי טובים בתחום הבונדסליגה!