שאלקה 04 2006/7 - הדיון הרשמי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏4/12/05.

1. rami87 Member

אורי, אתה רואה את היצפלד חותם באמצע עונה בקבוצה עם ג'נרל מנג'ר כמו רודי אסאואר? היצפלד ידע תמיד להתרחק מהשערוריות האלה, אני לא חושב שהוא יכניס את עצמו בכוח לתוך אחת כזאת עכשיו. עובדה שהקולות שאומרים שהיצפלד יאמן בשאלקה הולכים ודועכים איך שעוברות השעות מרגע הפיטורים.

אוטמר אמר שהוא יחזור לאמן מתחילת העונה הבאה, יש לי איזה הרגשה שהיצפלד יושב ומחכה איזה קבוצה, שיש לה יומרות וסיכויים להתמודד גבוה בצ'מפיונס ליג, תשחרר את המאמן שלה בסוף העונה. זה לא כל כך דמיוני שבסוף העונה יעזוב אלכס פרגוסון, או אנצ'לוטי, ואני בטוח שיש עוד שמות ששכחתי שקצת מתנדנדים. שלא לדבר בכלל על מצב המאמן של ריאל מדריד כרגע.

2. Mourinho Member

איצפלד יחתום בעונה הבאה בריאל מדריד.

לגבי השאלה של 'אופבמי', אם אני לא טועה זה הולך ככה: אלטינטופ משחק בצד ימין, לינקולן באמצע ובאריימוביץ' בשמאל, מומחים, תקנו אותי אם אני טועה.
    אבל מה שאני יודע שלינקולן הוא עושה משחק קלאסי מאחורי החלוצים.

3. rami87 Member

לא הייתי אומר באסרטיביות כזאת משהו שהיצפלד עצמו עדיין לא יודע. ריאל יצליחו להחזיק חצי עונה בלי מאמן? (עם מה שיש להם עכשיו, שאני קורא לו 'בלי מאמן')

4. Mourinho Member

את ריאל מדריד מאמן היום לופז קארו, שהוקפץ מקסטיליה לקבוצה הראשונה, אני לא יהיה מופתע, אם ההצלחות יגיעו שהוא ישאר גם בעונה הבאה.

5. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע. סתם מותר לחלום קצת, לא.....

אובפמי: אתה מביא את צרפת כדוגמא, נבחרת שכאשר זכתה בגביע העולמי היו לה בסגל 3 או 4 צרפתים רסמים.....

6. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

כדי לעשות קצת סדר בעיניים:
    המועמדים האקטואלים לאמן את ה"מלכים הכחולים" -
    1. אוטמאר היצפלד - כל אוהד שאלקה חולם על זה, בנתיים הכחיש היצפלד בכלל קשר עם שאלקה.
    דיעה אישית, תקראו את מה שרמי אמר, כל מילה פנינה.

2.הוב סטיבנס - כן כן, ההולנדי שמאמן כרגע את רודה, ההולנדי שהוביל את שאלקה על סף זכייה באליפות גרמניה , הוא התבטא בתיקשורת לגבי שיחה עם המנכ"ל של שאלקה מולר.....למולר היה יום הולדת...אם רק על זה הם דיברו....

3. אדריאנסה מאמן פורטו- לפחות כרגע נראה לא ריאלסטי.

4. המועמד המפתיע - יורגן קלופ מאמן מיינץ 05, אם תשאלו אותי שאלקה תעשה את עיסקת חייה , ברמה האישית מקווה לראות אותו נוחת במקום אחר...אבל הכסף של שאלקה והחלום להוביל קבוצת צמרת בבולי יכול לעשות לו את זה.

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

תגובות בשאלקה אחריי ההגרלה באופ"א נגד אספניול ברצלונה ,
    רודי אסוואר: "הגרלה בהחלט מעניינת, ובהחלט אפשר לעבור לסיבוב הבא, תמיד רציתי להגיע עם שאלקה לברצלונה, אומנם ליריבה העירונית, אבל נתפשר גם על זה".
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/32/35/21/0x306x153x3,property=original.Xxx
    אסוואר מאמין בהעפלה ל4\1 הגמר

המנהל אנדראס מוילר :" קבוצות ספרדיות משחקות כדורגל התקפי, טכני , נאה לעיניים, וברמה גבוהה,לא סתם הליגה הספרדית אחת הטובות באירופה אם לא הטובה שבינהן.
    אנחנו לא מסתכלים על מיקומה הנוכחי של אספניול בפרימיירה דיוויסיון, אנחנו הולכים להנות ממשחקנים גדולים".

8. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים בגלל האגו של אסוואר כולנו (אוהדי שאלקה) נאכל קצת חרא. ועד שמאמן חדש יגיע הסיכוי לאלופות גם בשנה הבאה יהפוך לבלתי אפשרי.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/12/05
  9. Mourinho Member

כל כך חבל לי שהמאמן של שאלקה עזב אותה, יש לה אחד הסגלים הכי מרשימים בליגה.
    חבל, קבוצה שאני מאוד מחבב, אני מקווה שיבוא מאמן גדול{איצפלד} ויעשה סדר, כי כרגע זה לא נראה טוב.

10. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא עזב, הוא פוטר בגלל שהאגו של אסוור התמלא עשן מרוב הסיגרים.

11. Mourinho Member

ארנה אופ שאלקה, ככה קוראים לאיצדיון של שאלקה 04, לדעתי אחד האיצדיונים היפים באירופה,
    כמה הוא מכיל? וכמה שנים יש לאיצדיון הזה?

12. שייזלר סטף Member

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם טועים. לאיצטדיון של שאלקה כבר קוראים ולנטיס ארנה.

Veltins-Arena

http://www.veltins-arena.de/media/portrait_arena.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/12/05
  14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

האם כריסטוף דאום הוא יורשו של רנגניק?
    לפי מקורות של אתר הספורט הגרמני SPORT1, כריסטוף דאום הוא המועמד המוביל לאמן את שאלקה!
    http://www.sport1.de/coremedia/pics/29/74/56/0x335x150x1171,property=original.Xxx
    דאום עדיין מאמן את פנרבחצ'ה, מצוי במערכת יחסים קרבית עם המנג'ר של שאלקה אסוואר
    כידוע מערכת היחסים בין דאום ואסוואר רעועה, הרבה פעמים רבו השניים, ורק ילופי מהלומות היו חסרים, האם עכשיו יגיע הפיוס?
    קשה להאמין שכן אסוואר יצטרך לרדת מכבודו, אבל אם העיסקה יוצאת לפועל מדובר בהחלט בסנסציה!

15. Waters Member

לירן (או מישהו)? יכול אולי לפרט קצת על דאום, אני לא ממש מכיר אותו...