שאלקה 04 13/14:: זקוקים לזריקת אדרנלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. OriRR Member

ולידיעה המשמחת של היום: קיריאקוס פאפאדופולוס השלים היום אימון מלא מאז שנפצע. כזכור פאפא נפצע באמצע העונה שעברה ולא חזר לשחק באותה העונה, היום הוא סוף סוף חזר לאימונים מלאים.

ברוך שובך פאפא! מקווה מאוד שנזכה לראות אותו חוזר לכושר שהיה בו.

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942454_10151612856099037_1652232204_n.Xxx

2. Kompany Member

שמתי לב שלא פירסמו פה את הבישול המדהים של דרקסלר ב9-0, אז תיראו ותהנו:

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זה מה שכתבת:

יכולת לשפוך 3 מיליון אירו גם על קלמנס בינואר, או 3.3 מיליון על גורצקה בינואר, או 8 מיליון על שאלאי בינואר.

ואני חושב שזה מצוין שהולכים עליו עכשיו. זה ישפר לו את הביטחון כי אם היו הולכים בדרך שאתה מציע, הוא לא היה בטוח מה התכניות לגביו וזה יכול היה להשפיע על היכולת שלו לרעה (אף על פי ששחקן כדורגל לא צריך להתעסק במה שמסביב וצריך תמיד לתת 100% מעצמו).

כתבת גם "תאר לך שהוא נפצע ולא מצליח לחזור לכושר". נו, את זה אתה גם לא יכול להגיד על כל הארבעה שהגיעו? פציעות זה חלק מהמשחק, כל שחקן יכול להיפצע. ראית את פאפאדופולוס. אני לא רואה את באסטוס כמו שאני רואה את אובאסי. אובאסי פלופ ונפלנו איתו חזק. אבל באסטוס זה כבר סיפור אחר.

4. OriRR Member

אתה שוכח שעל באסטוס יש לנו אופציית רכישה שנותנת לנו אפשרות לרכוש אותו בכל שלב במשך ההשאלה תמורת 4.5-5 מיליון אירו. על קלמנס/גורצקה/שאלאי אין את האפשרות הזאת כך שיכול להיות שאם לא היינו קונים אותם קבוצה אחרת הייתה עושה את זה. אצל באסטוס זה ממש לא ככה.

שוב, אצל האחרים אין לך אופציית רכישה, אצל באסטוס כן ולפי דעתי עדיף לעשות אותה בסיום העונה מאשר כבר עכשיו.

לגבי אובאסי, זה נכון שהשנה הראשונה שלו לא הייתה טובה אבל אני מאמין בו. אני חושב שבהופנהיים הוא הראה שהוא שחקן לרוטציה טוב מאוד, בטח בשאלקה.
    מאוד יעניין אותי לעקוב העונה אחריו ואחרי בארנטה, שני שחקנים שלפני שהגיעו אלינו היו טובים ואיכשהו לא הסתדרו פה. אני מקווה שהעונה הם יצליחו לחזור לכושר כי בתור שחקני גיבוי הם יותר מטובים.

נערך לאחרונה ב: ‏30/7/13
  5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

אובאסי נפצע, זה לא שהוא לא הסתדר.. ובארנטה זה בארנטה - הוא לא שחקן על, שחקן שהגיע לגיבוי נטו. הוא גם לא היה כזה מבריק לפני שהוא הגיע מלברקוזן. היו לו עונות טובות בין 2008-2010 אבל מאז הוא הרבה יותר חלש. חוץ מזה שכשיש את קלמנס אני בכלל לא רואה אותו מקבל דקות. הוא כרגע בעיניי על תקן עוד שחקן שמעבה את הסגל ותו לא.

והאמת שעד היום אני לא מבין איך אובאסי הגיע לפה בכלל. פשוט עשו עלינו עוקץ שחבל על הזמן. השחקן הכי פצוע שראיתי. הגיע אחרי אפס שערים ואפס בישולים בינואר 12. פשוט עצוב. חבל על הכסף והמשכורת. מעדיף את פוקי פי אלף מאשר את אובאסי.

ולגבי באסטוס: יש לו חוזה עד 2015 בליון. אם הוא נותן עונה טובה לך תדע אם הוא בכלל ירצה להישאר פה. אני מעדיף ללכת עליו עכשיו בכל הכוח ולא לחכות. כשמושכים את הזמן אף פעם לא יוצא משהו טוב.

6. OriRR Member

:aa1: שאלקה תשחק בעוד חמישה ימים בגביע הגרמני נגד נוטינגן וכרגע נראה שהקבוצה תחסר עקב פציעות את קלאס יאן הונטלאר שנפצע במשחק האימון מול אל סעד, ג'רמיין ג'ונס שסובל מבעיות גב וכריסטיאן קלמנס שנפצע אתמול במשחק האימון מול ליפצייג, קלמנס סובל מפגיעה בקרסול.

:aa1: הקבוצה סיימה אתמול את הכנותיה לקראת העונה הקרובה, שאלקה השתתפה בתשעה משחקי הכנה בסה"כ ומתוכם ניצחה בשבעה משחקים, סיימה בתיקו במשחק אחד והפסידה במשחק אחד. כובשי השערים של הקבוצה במשחקי ההכנה:
    1. אדם שאלאי - 8 שערים
    2. קלאס יאן הונטלאר - 6 שערים
    3. יוליאן דרקסלר, טימו פוקי - 3 שערים
    5. ג'פרסון פארפאן, לאון גורצקה, ראול (שותף במשחק ראווה) - 2 שערים
    8. מרקו הגר, מישל באסטוס, כריסטיאן קלמנס, בנדיקט הוודס, ג'ואל מאטיפ - שער אחד

:aa1: כאמור שאלקה ניצחה אתמול 2:1 את ליפצייג במשחק אימון מצמד של שאלאי, תקציר המשחק:

7. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הונטלאר, ג'ונס וקלמנס פצועים ובספק למשחק הגביע. מצד שני פפאדופולוס חזר להתאמן ומקווה בתוך שבוע עד שבועיים לחזור לאימונים מלאים.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

זה יישמע קצת רע אבל אני דווקא שמח שהונטלאאר לא יכול לקחת חלק במשחק הזה. כמה שיותר חופש פעולה לשאלאי, ככה יותר טוב. למרות שאת האמת, יכול היה להיות מעניין לעלות ב4-4-2 התקפי ולראות אותם משתפים פעולה.

ואם ג'ונס פצוע אז אני מקווה שגורצקה יפתח במקומו ונוישטטר ישחק על תקן המחליף של ג'ונס.

9. OriRR Member

אני מסכים איתך. אם עד לפני כמה ימים רציתי שהונטלאר יפתח את העונה בתור החלוץ הראשון שלנו אחרי שראיתי את שאלאי בשני המשחקים האחרונים + הקיץ הנהדר שלו (למרות שזה לא שהונטלאר לא כובש שערים) אני חושב ששאלאי צריך להיות זה שיפתח במערך של חלוץ בודד.

התחדשו הדיווחים בנוגע למעבר אפשרי של פאפאדופולוס לליברפול. אחרי שפאפא חזר לאימונים מלאים ליברפול מעוניינת להחתים אותו. דני בדיון של ליברפול טען שסעיף השחרור שלו (22 מיליון אירו) אמור לפוג מחר, אני לא זוכר שקראתי על זה איפשהו. מישהו כאן יכול לאשר או לשלול את זה?

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי דיווחים של השפורט בילד בסטוס עוזב לקבוצת אל עיין באיחוד האימירויות.

11. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

נו, שוין. זה אומר שקלמנס בהרכב הפותח של הקבוצה או שמתכננים לנו הפתעה. האמת, כשאני חושב על זה, זה מחזיר את אופצית קאדלץ לתמונה. הרי הוא חלוץ שיכול לשחק גם באגף שמאל. פייר? הלוואי. משום מה הוא מקושר לאיינטרכט פרנקפורט כל הזמן מאז שהוא דווח כמועמד אפשרי אלינו. שילכו עליו בכל הכוח אם באסטוס עוזב.

אבל לא ברור לי קצת. הוא מושאל אלינו עד סוף העונה הקרובה. אנחנו אמורים לקבל מזה כסף? הרי הוא בבעלות של ליון. פיצוי מסוים חייב להגיע לשאלקה.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/13
  12. OriRR Member

גם בקיקר כתבו על זה, טוענים שם שהוא לא הסתדר בגרמניה.
    מקווה מאוד שבכל זאת נצליח להשאיר אותו עד סוף ההשאלה (סיום העונה הקרובה) ואני בכוונה אומר עד סוף ההשאלה ולא מעבר לזה בגלל שמדובר בשחקן שעוד מעט בן 30 וזה יהיה סתם בזבוז לשלם עליו 5 מיליון אירו + חוזה גבוה.

במקרה והוא עוזב, קאדלץ זה מי שאתה רוצה לראות פה בתור מחליף, יובל?

13. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

קאדלץ בעיניי אופציה מעולה. דיברתי עליו כבר בדיון הקודם, בעיניי אם רצו להשקיע חמישה מיליון אירו בבאסטוס אפשר לשנות את היעד לצ'כיה ולהביא אותו כמה שיותר מוקדם. הוא גם שומר על המרקם הצעיר של הקבוצה והוא גם קנייה שיכולה להפוך להיות סופר-כלכלית בעוד שנתיים או שלוש. ערך השוק שלו זה בדיוק 5 מיליון. מיליון לפה או לשם יכולים לסיים את העניין ולהביא אותו לפה.

אם לא קאדלץ אז הייתי רוצה לראות את מקסימיליאן בייסטר.

14. OriRR Member

לא יודע, כמו שאני לא רוצה לראות כבר עכשיו את קלמנס או גורצקה בתור שחקני הרכב אותו דבר לגבי קאדלץ. הוא נראה לי עדיין לא מוכן ואם אני לא טועה השיא שלו זה ספרטה פראג. בייסטר נשמע לי אופציה מעולה, עם זאת זה גם נשמע לי לא ריאלי בכלל.

אגב, ב TM יש רשימה של מועמדים להגיע ולעזוב את הקבוצה, סיכוי העזיבה האפשרית של באסטוס עומד על 87% ושל פאפאדופולוס על 32%. יהיה מאוד מאכזב אם נסיים את הקיץ הזה כשהם לא נמצאים בקבוצה, בטח כשאנחנו כבר באוגוסט.

נערך לאחרונה ב: ‏1/8/13
  15. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לא מאמין שפאפאדופולוס יעזוב, אבל אם כן, אז יביאו עם הכסף שלו שחקן מספיק טוב בשביל שיחליף את באסטוס ואולי אפילו מגן ימני. בסך הכל יש לנו כבר שלושה בלמים וגם ג'ונס יכול לשחק כבלם במקרה חירום.

מצב נושא:
הנושא נעול.