שאלקה 04 13/14:: זקוקים לזריקת אדרנלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. OriRR Member

:aaarofl:

15 שנה בלי מונדיאל........

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/13
  2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

בתכלס לפוכס ולפארפאן יש רגל שיכולה להגיע לרמה כזאת של בעיטה.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

43 שנים בלי מונדיאל שיהפכו בקרוב ל-47 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

4. OriRR Member

ואני חשבתי שאנחנו מדברים על גרמניה וקולומביה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה אוהד גרמניה יותר ממה שאתה אוהד את נבחרת ישראל?

6. OriRR Member

אממ... לא, אבל אני גם לא אוהד גדול של נבחרת ישראל.
    וגם לי יש שאלה בסגנון, אתה אוהד קולומביה יותר ממה שאתה אוהד את נבחרת ישראל?

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוודאי. אין לי כמה קבוצות שאני אוהד. בכדורגל יש לי את הנבחרת הקולומביאנית ואתלטיקו נאסיונל. סה טו. כשאין ניגוד אינטרסים, אין לי בעיה לשמוח אם ישראל תצליח, אבל אם באיזה עולם היפותטי ישראל תשחק מול קולומביה בגמר גביע העולם, אני עם החולצה הצהובה. אני כבר למעלה מ-20 שנה אוהד אותם.

8. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שאלקה הציעה היום לליון חמישה מיליון אירו על באסטוס. ליון רוצה למכור וגם ניסתה ליזום את העסקה בעצמה. כנראה שזה ייסגר בזמן הקרוב.

9. OriRR Member

לא אוהב בכלל את ההחתמה הזאת. דבר ראשון כל הקו רכש של שאלקה בחלון העברות הזה הוא ללכת על שחקנים צעירים ומוכשרים, איך זה בדיוק מתאים אם עכשיו שופכים 5 מיליון אירו על באסטוס שעוד מעט בן 30?
    דבר שני עם כמה שבאסטוס בחצי שנה שלו אצלנו משחק טוב ושיפר את אגף שמאל של הקבוצה, אני לא יודע מה יהיה הכושר שלו בסיום העונה הזאת אז מסתיימת ההשאלה. אם אני לא טועה יש סעיף בחוזה שיש לנו אופציה לרכוש אותו תמורת סכום של 4.5-5 מיליון אירו בכל שלב בתקופת ההשאלה, לא יותר הגיוני לבצע את הרכישה הזאת לקראת סוף העונה?
    ודבר אחרון, תביאו כבר שוער! קחו את ה 5 מיליון האלו, תוסיפו עוד שניים ותקנו את באומן או לחלופין תביאו מישהו נורמלי לצד ימין. לא ייאמן איך אחרי שחיזקו כל עמדה שצריך (וגם כאלו שלא כ"כ צריך) אנחנו נשארים עם אוצ'ידה והילדברנד.

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

נראה לי שכתבת את הדעה שלך על עמדת השוער ועמדת המגן הימני בפעם ה100. ברכותיי.. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

מה יהיה? כמה פעמים עוד נתדיין על זה?..

אמרתי לך כבר, במועדון מחזיקים מאוצ'ידה וכרגע מסתפקים בהילדרברנד. צא מזה, לא יביאו שחקנים חדשים לעמדות האלה.

11. OriRR Member

מה אני אעשה שהנושא הזה כ"כ חורה לי? בכל אופן, טוב לדעת שמישהו סופר לי את הדברים האלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

מה אתה חושב על עסקת באסטוס? שווה לדעתך לקחת את הסיכון ולהוציא עליו 5 מיליון אירו עכשיו ולא לחכות קצת ולראות איך העונה תתפתח?

_ _ _ _ _ _

שאלקה ניצחה היום 2:1 את ליפצייג מצמד של אדם שאלאי, בזה סיימה הקבוצה את הכנותיה לקראת העונה הבאה וכעת תתרכז במפגשה מול נוטינגן בסיבוב הראשון של הגביע הגרמני.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/13
  12. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

חורה או לא, אני חושב שאתה יכול וצריך גם לדעת לשים את זה בצד. הבהרת את טענתך פעם אחת - לא צריך לשוב עליה יותר מזה.

אני, בניגוד אליך, חושב שזו עסקה מצוינת. באסטוס שידרג אותנו מאוד בקו השמאלי. כשדרקסלר עבר לשחק במרכז לא באמת היה מי שימלא את המקום בקו שמאל ובאסטוס הגיע בדיוק בזמן. אני מאוד נהנה מהמהירות שלו וגם מהמשחק שלו בנגיעה אחת - זה קריטי ביותר לשחקני כנף, בעיקר בעניין ההגבהות לאזור השער. מעבר לזה אני לא רואה את קלמנס נזרק למים העמוקים כבר מול המבורג (ובכלל לאורך כל העונה, למרות שאני מקווה שאתבדה), ובכללי אני מאוד מרוצה מהשלישייה פארפאן-דרקסלר-באסטוס. כשיש לך גיבוי מהספסל כדוגמת קלמנס (וגם פוכס כשחקן כנף שמאלי זו אופציה כלל לא רעה) אז אני די רגוע.

ודרך אגב. שאלאי סיים קיץ אדיר. אני מאוד מאוד מבסוט ממנו ואני מקווה מאוד שהוא גם יפתח כחלוץ ראשון אם ישחקו עם חלוץ אחד.

נערך לאחרונה ב: ‏29/7/13
  13. OriRR Member

לא יודע, זה לא נשמע לי נכון כלכלית. מסכים איתך שעד כה באסטוס נראה כרכש בינגו אבל עדיין, למה לשפוך עליו עכשיו 5 מיליון אירו כשאתה יכול לעשות את זה עוד חצי שנה? תאר לך אם הוא פתאום נפצע ולא מצליח לחזור לכושר? אני חושב שעדיף היה לחכות קצת עם זה.

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

את אותו הדבר אתה יכול להגיד גם על כל אחד מהארבעה שהגיעו, אתה יודע.

15. OriRR Member

ממש לא. על ארבעת השחקנים החדשים לא הייתה לך אופציה לקנות אותם בעוד שנה, על באסטוס כן הייתה לך.

מצב נושא:
הנושא נעול.