שאלקה 04 13/14:: זקוקים לזריקת אדרנלין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י HapoelFan, ‏19/7/13.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Die Werkself wir sind die Macht am Rhein

יובל ואורי - במקרה של מערך עם חלוץ אחד, אתם תעדיפו את שאלאי או הונטלאר?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/13
  2. OriRR Member

שאלה טובה. סוף סוף יש חלוץ שיכול להוות תחרות לצייד.
    עד עכשיו במשחקי ההכנה שאלאי נראה יותר חד אבל זה משחקי הכנה ואין לזה הרבה משמעות.
    אני חושב שזה תלוי בכושר ששני השחקנים האלו יהיו. כרגע הונטלאר נחשב לחלוץ הפותח ובצדק, יש לו רזומה הרבה יותר מרשים. אבל הכל תלוי איך תתפתח העונה. במשחק הראשון שיערך במידה ונשחק עם חלוץ אחד אני חושב שהונטלאר יפתח.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/13
  3. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

שאלאי בלי ספק.

4. OriRR Member

בנדיקט הוודס ימשיך לכהן בתור קפטן הקבוצה גם בעונה הבאה. סגנו ימשיך להיות קלאס יאן הונטלאר. במקרה ששניהם לא המגרש מי שיתפקד כקפטן יהיה (לפי הסדר הזה): ג'רמיין ג'ונס, יוליאן דרקסלר, טימו הילדברנד וטרנקילו בארנטה.

http://www.schalke04.de/de/aktuell/news/13...3--10-213-.html

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/13
  5. OriRR Member

היום מתפרסם ראיון בבילד עם שחקני הקבוצה פליפה סנטנה ומישל באסטוס. הראיון הזה מתפרסם אחרי שלפני כמה ימים גם ג'רמיין ג'ונס התראיין לבילד והצהיר ששאלקה מכוונת השנה לאליפות. הנה כמה דברים מתוך הראיון המשותף של סנטנה ובאסטוס:

מראיין: ג'רמיין ג'ונס התראיין לא מזמן ודיבר על השאיפות לאליפות, האם זה ריאלי?
    סנטנה: "אני כבר שיחקתי בדורטמונד ולקחתי איתם אליפות. יש תחרות גדולה בליגה וגם אני חושב ששאלקה יכולה להתמודד על מקומות 1-3."
    באסטוס: "באיירן עם פפ הם הפייבוריטים כמובן אבל אנחנו צריכים לשאוף תמיד הכי גבוה. תמיד יכולות להיות הפתעות."

מראיין: אתם משחקים ביחד בשאלקה, תרצו לשחק ביחד גם במדי ברזיל במונדיאל 2014?
    סנטנה: "זה החלום שלי. כשאני משחק עם שאלקה בליגת האלופות אני גם מנסה לשכנע את המאמן לקחת אותי. אני מאמין בסיכוי שלי."
    באסטוס: "כרגע אני מתרכז בעונה הקרובה בשאלקה. יש לי תחרות גדולה בעמדה עם ניימאר, יהיה לי מזל להיות בגביע העולם."

מראיין: האם ניימאר יותר טוב ממסי?
    סנטנה: "מסי השחקן הטוב בעולם. ניימאר גם יגיע לזה."
    באסטוס: "כן."

מראיין: מי תחגוג יותר ב 2014, שאלקה או נבחרת ברזיל?
    באסטוס: שאלה קשה, אני מאחל לשני הצדדים לחגוג כמה שיותר.

http://bilder.bild.de/fotos-skaliert/boxen-33634838-qf-31432956/2,w=650,c=0.bild.Xxx

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

חי בסרט באסטוס...

7. עוגיפלצת Member

דיבורים על אליפות מעצבנים אותי. בואו נהיה ריאלים, שאלקה אומנם בהחלט פייבוריטית להיות בטופ, אבל אנחנו צריכים שרשרת של ניסים כדי לזכות באליפות. אני די בטוחה שיותר אנשים יהמרו על לברקוזן להיות אלופה לפני שאלקה.

אנחנו ממש לא שם, וזה בסדר. אבל אנחנו צריכים להבין שאנחנו לא שם כדי שנוכל לבנות קבוצה שכן תגיע לשם מתישהו. אם נמשיך לדבר על לקחת אליפות כשברור שאנחנו לא בנויים לזה נגיע להיות ליברפול, חיים באשליות של עצמנו.

8. OriRR Member

סדרת הראיונות עם שחקני הקבוצה ממשיכה והפעם תורו של קלאס יאן הונטלאר. החלוץ התראיין היום לבילד ואמר כמה דברים מעניינים:

גרמיין ג'ונס דיבר על אליפות. מה אתה חושב על כך?
    אני עדיין לא חושב על זה הרבה. העונה מתחילה בעוד שלושה שבועות, התואר יוענק במאי צריך ליצור התחלה טובה ואז להתקדם צעד צעד. מובן שאנחנו רוצים להגיע הכי רחוק.

באיירן יכולה לזכות באליפות שלישיית ברציפות?
    אפשר לעשות עוד עונה גדולה כמו שהם עשו שנה שעברה, כבר בעונה שעברה הם היו קבוצה חזקה. מספיק להסתכל על משחקי הידידות בשביל לראות שהם יכולים להפוך את זה למציאות.

יוליאן דרקסלר נשאר הקיץ בקבוצה למרות שקיבל הצעות ממועדונים גדולים. החלטה נכונה?
    בעונה שעברה יוליאן התבגר ונהיה שחקן מפתח, יש לו יכולות גבוהות והוא עוד ישתפר בשנים הבאות. אני מאמין שהוא יגיע למועדון גדול.

9. OriRR Member

עוד ראיון מתפרסם היום, הפעם בקיקר כאשר שוער הקבוצה טימו הילדברנד התראיין לאתר החדשות ואמר כמה דברים מעניינים:

מה המטרות שלך לעונה הקרובה?
    אני רוצה לשחק כמה שיותר וכמובן ברמה הגבוהה ביותר. יש לנו הרבה שחקנים חדשים וטובים ואני בטוח שנסיים בארבע המקומות הראשונים. אנחנו כבר מחכים למשחק שלנו בחודש אוגוסט במסגרת פלייאוף ליגת האלופות ואנו מצפים לעלות לשלב הבתים.

אני (הכתב) אוהד שטוטגרט. האם גם אתה עדיין אוהד אותם?
    בטח, האהבה שלי אליהם לעולם לא תיגמר. עדיין יש לי הרבה חברים שם והמשפחה שלי גרה שם. שטוטגרט היא נקודה חשובה בקריירה שלי.

ג'רמיין ג'ונס אמר שהוא רוצה לזכות באליפות. איך אתה רואה את זה?
    באופן אישי, אני קצת פחות מאמין. זה יהיה מאוד קשה לזכות באליפות וצריך להיות תסריט מאוד אופטימי כדי שנזכה באליפות. באיירן היא הקבוצה הגדולה במדינה. אבל אני חושב שטוב שיש לנו מישהו כמו ג'רמיין שמגדיר לו את המטרות הכי גבוהות.

האם אתה שמח על האמון שינס קלר נותן לך כשוער מספר 1 לעומת קודמו הוב סטיבנס?
    בטח. אני אדם עם ביטחון עצמי גבוה וצוות המאמנים רק מוסיף לי עוד ביטחון. ינס עשה עבודה טובה מאוד בחצי העונה שלו איתנו ולכן הגיע לו לקבל חוזה חדש.

האם תרצה להאריך את החוזה שלך במועדון גם אם זה אומר שבעונה הבאה תהיה השוער השני?
    שאלה טובה, השאלה הנגדית שלי: למה שארצה להיות שוער שני בשאלקה?

ובכן, כל דבר יכול לקרות, אבל שאלקה...
    (צוחק) תשובה טובה מאוד, בעיקרון אני לא חושב על העתיד כרגע. אני מקווה שאשחק בעונה הקרובה בצורה טובה וירצו שאמשיך כשוער הראשון גם בעוד שנתיים.

איך מתנהלים האימונים כרגע?
    אנחנו עובדים מהבוקר עד הלילה... לא ברצינות, זה לא כ"כ נורא. למרות שעכשיו במחנה האימונים אנחנו מתאמנים הרבה, שני אימונים ביום ואנחנו מזיעים כל יום בחום. במהלך העונה אנחנו בדרך כלל מתאמנים פעמיים ביום או פעם אחת וכך יש לי יותר זמן למשפחה, כאשר אנחנו משחקים בליגת האלופות אנחנו מבלים הרבה על המטוס ויום אחד לפני משחק ליגה אנחנו בבית מלון.

איך זה מרגיש להחזיק קריירה בבונדסליגה?
    מאוד כיף. אני כבר הצלחתי שוב ושוב, למרות שיש לי משהו לומר: ברוב המקרים זה פשוט עניין של מזל.

מי הוא השוער הטוב ביותר בכל הזמנים עבורך?
    היו כ"כ הרבה כך שזה לא יהיה פייר להזכיר רק אחד. פיטר שמייכל כמובן, וולטר זנגה, ג'יגי בופון, וכמובן אוליבר קאן ויינס להאמן שהיו איתי במונדיאל 2006.

מי החבר הכי טוב שלך בשאלקה?
    אנחנו מאוד מגובשים בקבוצה. אבל יש לי כמה שחקנים שאני מסתובב איתם יותר: טרניקלו בארנטה, רומן נוישטטר ואדם שאלאי, למרות שהוא חדש, הוא בחור נהדר ומשתלב כראוי בקבוצה.

אתה כבר רוצה שהעונה תתחיל?
    כמובן. אני אשמח להתחיל את העונה כבר מחר.

איזו אחריות יש לך בקבוצה בתור שחקן וותיק?
    כמובן להראות לצעירים איך הם צריכים להתנהג, אתה צריך לשמש דוגמה ולהיות זהיר כדי שהנערים לא יקבלו רעיונות.

האם אתה רוצה להמשיך לשחק כדורגל עוד הרבה שנים?
    למען האמת, כן, תמיד היה לי כיף לשחק כדורגל. ועברתי דרך ארוכה, למרות שהיה לי קצת מזל. ואתה? אתה רוצה לשחק כדורגל?

כן, בשאלקה.
    אז אתה מבין עניין!

יש לך כמה טיפים בשבילי?
    ברור. אני תמיד אומר שהכי חשוב שאתה נהנה לשחק. כל דבר אחר שימושי בפני עצמו.

זה לא מלחיץ שיש לך שני מתחרים כמו רלף פהרמן ולארס אונרשטאל?
    אין ספק, שניהם שחקנים מאוד טובים והם כמובן רוצים לשחק. הלחץ שלי הוא לשחק טוב בבונדסליגה ולא לאכזב את הקבוצה והאוהדים.

http://mediadb.kicker.de/news/1000/1020/1100/3000/artikel/789808/800-1374759864.Xxx

10. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

הלדט אומר שלא מן הנמנע שגם אחרי המונדיאל דרקסלר ישחק בשאלקה. נחיה ונראה..

11. OriRR Member

חוץ מהניצחון אתמול 9:0 על אל סעד אחד הדברים שמשכו את העין זה עניין החולצה. מי ששם לב בגב החולצות הופיעו כתמים כחולים, מה שלא אמור להיות בעיצוב המקורי של החולצה.
    העניין הוא כזה - שאלקה השיקה בימים האחרונים קמפיין חדש שסובב סביב "היד הכחולה" שמסמלת משהו שקשור לכורים (גלזנקירכן זאת עיר כורים ידועה).

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/63042_10151608513759037_1878020495_n.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/13
  12. עוגיפלצת Member

אזהרת פורנו

עריכה - למה אני לא מצליחה לשים סרטון מיוטיוב?

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/13
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

14. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

יופי של שער (באמת), אך איך זה רלוונטי לדיון של שאלקה? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אויש, אוהד הפועל, למה אני מופתע... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

זה היה סתם קישור של יוטיוב כדי להראות לה...ותלמדו קצת מהכדורגל הזה, אולי תהיו פקטור בצמרת.

מצב נושא:
הנושא נעול.