שאלות מטומטמות שמטרידות אתכם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏21/2/06.

1. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. cheddar Member

איך זה שאותו שער, כשהקבוצה כובשת אותו זה שער גדול וכשהיא סופגת אותו זה שער שאני לא מוכן שנקבל, שער טיפשי ושאר קלישאות

3. cheddar Member

איך המדינה קונסת את ההתאחדות לכדורגל, שבסוף זה גוף שהמדינה מפעילה ומתקצבת ורוצה לכאורה שהוא יצליח ויתקדם כי זה מייצג את המדינה

4. avicii Member

בעידן ה-VAR זה אפשרי, מה קורה אם שחקן עושה עבירה גסה ומוחלף, ואז ב-VAR קוראים לשופט לתת אדום על העבירה? מבטלים את החילוף או שהוא מקבל אדום מהספסל?

5. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר להחליף שחקן שמתבצעת לגביו בדיקת ואר של אדום אפשרי.

6. DRORIKO Member

למיה רגב נכרתה הרגל?

7. ~Omri~ Member

8. DRORIKO Member

שאלה שעלתה לי בראש בעקבות הסדרה הפליליסטיות. איך זה שיש המון פרחות שמצליחות בתור עורכות דין. הרי באף ענף לא תראו פריחה שמגיע לטופ. לא תראו פרחה שמנהלת בנק או מנהלת סטרט אפ ובטח שלא דיקנית באוניברסיטה, אז כן תוכלו לראות פריחות שמייצגות את משפחות הפשע ומרוויחות מליונים. מה עריכת דין זה מקצוע עד כדי כך קל שכל פריחה יכולה להצליח בזה? מה זה אותה רמת קושי של בניית ציפורניים?

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מירי רגב ואסנת מארק?

10. cheddar Member

זה לא קל, יש לימודים ארוכים ומבחנים לאורך הדרך, אולי הן לא סתומות בעצם כמו שנראה לפי איזה סטריאוטיפ או קלישאות כלשהן

11. DRORIKO Member

די נו, כל אחת שם נשמעת כמו מאיה דמאיו. עזוב את ה-PC עכשיו בצד. אתה לא תראה אחת כזאת מנהלת סטארטאפ או מהנדסת ראשית ברפא"ל.
    יש איזה אחד שהיה חבר שלי בתיכון. לא טמבל אבל גם לא גאון הדור, בן אדם מאד ממוצע וגם הציונים שלו היו ממוצעים. במקרה לאחרונה אני קורא באינטרנט שהוא הפך להיות ביג שוט בעריכת דין, בתחום המיזוגים. ואני אגיד לך את האמת? לא הופתעתי. אם הייתי קורא שהוא עובד במאיץ החלקיקים בשוויץ כן הייתי מופתע. נכון שיש את הקונפרס ליג שזה מפעל שהותאם בדיוק לקבוצות הנידחות, אז עריכת דין זה אותו דבר רק עם אנשים לא חכמים. רק שם הם יכולים להגיע לטופ ולהרוויח מיליונים.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO לא לימדו אותך לא להסתכל על הקנקן?

אני מכיר הייטקיסט מאוד מצליח, בחור שכבר בגיל 24 מכר עסק מצליח (לא סטארט אפ) שהקים שנתיים לפני. אם תראה את הבחור כלפי חוץ, אתה תגיד שחזות ״ערסית״ היא אנדרסטייטמנט בהקשר שלו.

אני לא בתחום עריכת הדין, אבל ההגיון אומר לי שכדי להצליח בתחום אתה צריך לא מעט מעלות שכל אחד מאיתנו היה שמח שיהיו לו. אז לא מדובר ביכולת מחקרית, או מתמטית, אבל מפה ועד לזלזל בתחום זה לא רציני.

13. DRORIKO Member

רק כדי להבהיר את עצמי אם חלילה הובנתי לא נכון. אני לא מדבר על חזות חיצונית אלא על סגנון דיבור.

14. avicii Member

למה מחליפים שעון קיץ/חורף? הרי באופן טבעי הימים מתארכים/מתקצרים, אז למה צריך גם שינוי מלאכותי של שעון?
    בסוף יוצא מצב קצת לא רגיל שבו בשיא החורף חשוך כבר ב-17 לעומת הקיץ שיש אור עוד ב-21, למרות שזו "רק הזזה" של שעה.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כי אי אז בשנות השמונים, אי שם בצפון אירופה שעון קיץ היה מביא חיסכון חשמל משמעותי. ובחורף היום קצר, אין עם מה לשחק. כאן ועכשיו יש רק הפסד מהשמש של קיץ עד שמונה בערב.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 2, אורחים: 7)

1. VAR