שאלות מטומטמות שמטרידות אתכם

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י משוגע בירוק, ‏21/2/06.

1. SeRgInHo Member

אכן..
    אי אפשר לאכול בהפסקה רגילה? :aaarofl:

2. משוגע בירוק Member

מצטער אחי.. אבל לקרוא לזה שגיאת כתיב זה לא נכון כי אם נעלמת בטעות איזה מ' זה לא אסון...

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

משוגע בירוק, מדובר בסטייה אישית שלי. קשה לי לראות שגיאת כתיב, או אם אתה קטנוני טעות דפוס בכותרת של הדיון.

סרג'יניו, הדבר נהוג רק ביסודי בכיתות הנמוכות ואנחנו כבר לא זוכים להפסקת האוכל האגדית משום שמדובר בילדים קטנים היכולים להיחנק ועדיף שהם יהיו קרובים למבוגר (למרות שאולי זו תחושת בטן אבל יש לי ספק ביכולות ההחייאה של מורים בכיתה א').

4. SeRgInHo Member

Dennis Bergkamp
    מה רציני??פעם ראשונה שומע..אבל משום מה גם לי קשה להאמין ביכולת ההחייאה של המורים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

5. משוגע בירוק Member

חחח אני זוכר שבכיתה א' היו אומרים לנו להביא מגבת כזאת קטנה לאוכל.. חח תמיד כולם מביאים כאלה מגבות עם תפוחים ובכזאת תיבת אוכל.. חח איזה דבילי... אבל באמת אחרי היסודי ההפסקת אוכל נעלמת...

6. M_T_A Member

או שזה בגלל שילדים קטנים פחות עמידים בהרבה שעות בלי אוכל ואין קפיטריה בד"כ בבי"ס יסודיים אז מביאים אוכל מהבית ויש איזה רבע שעה לפני ההפסקה שכולם אוכלים ואז לא יהיה צריך לבזבז את ההפסקה...

7. FelaKaT Member

אם היית משנה את האות הראשונה במילה "כאפה" לאות שאחריה, הייתי שואל את השאלה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

בחז"ל כתוב שאחת הסיבות שקין הרג את הבל היה ניאוף האישה. בזמנם, כנראה, כל אחד נולד עם אישתו. הבל נולד עם 2 וזה הוסיף שמן למדורה שקין הדליק בעבורו ולכן הוא רצח אותו.

לי יש 2 שאלות שאשמח אם מישהו יענה עליהם:

אזהרה! לא מומלץ לאנשים עם בעיות באמונה.
    1.אם אלוקים הוא כל יכול, האם הוא יכול לברוא אבן שאין בכוחו להרים?
    2.בהמשך לשאלה על אדם וחווה, בהנחה שהם היו לבנים אז מאיפה באו הכושים? ואם ההפך, והם היו כושים אז מאיפה באו הלבנים?

8. SeRgInHo Member

פחחח אני זוכר היה לנו קיוסק(או קפיטריה, תקראו לזה איך שאתם רוצים)פעמיים בשבוע, בשני ובחמישי..עוד היו מודיעים על זה ברמקול :aaarofl:
    אחחח היו זמנים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/multi.Xxx

9. משוגע בירוק Member

שאלה שמטרידה אותי ברגעים אלה ותשובה מהירה בבקשה:

בתור אוהד של אף אחת מהקבוצות מה לראות?
    באיירן - מילאן
    או
    ריאל - ארסנל
    ?????

10. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

על השאלה הראשונה שלך אין לי תשובה, זה פרדוקס שמעולם לא שמעתי פיתרון שלו, השאלה השניה קשורה לאיזורי המחייה של השחורים, באפריקה יותר חם וטבעי שעם השנים האבולוציה תעשה את שלה. ואם אני לא טועה כל השחורים ברחבי העולם הגיעו בשלב כלשהו מאפריקה.

11. FelaKaT Member

7 תשובות יש לשאלתי הראשונה. האחת יותר מסובכת מהשנייה, אם אתה מעוניין בכל מקרה לעיין בתשובות(הן פשוט ארוכות מדיי בכדי שאני אנסה לקצר בהן) אני אגיד לך מחר בדיוק באיזה ספר תוכל למצוא את זה(ברח לי כרגע שמו).

לגבי התשובה השנייה:לא הגיוני. הטענה שעקב שיזוף רב שנתי האדם השחור בא לעולם, היא כנראה מוטעית. אני לא מאמין ששיזוף יכול להיכנס למערכת הגנים שלנו ולעבור בתורשתיות.

12. M_T_A Member

1. יש הרבה טענות בקשר לשאלה הזאת..
    אחת היא שהבעיה היא של השואל ולא של אלוהים כי הוא מגדיר את האבן בצורה כזאת שאי אפשר יהיה לענות על השאלה.
    טענה אחרת מתייחסת להגדרת המילה "להרים". להרים זה להפעיל כוח על גוף כלשהו כנגד כוח המשיכה של כדור הארץ או כל כוכב אחר ככה שהגוף יתרומם. אז בהנחה שאלוהים לא נמצא בכדור הארץ או בסביבה של כוחות משיכה, גם אם כן הם אמורים להיות אפסיים לעומת הכוח שלו, מה זה בשבילו להרים?

2. יכול להיות שהיה להם גן לצבע עור שחור אבל הם לא היו שחורים בפועל... ואז הצאצאים שלהם יכולים להיות שחורים, או הפוך. מי שלומד ביולוגיה יוכל להסביר...

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

M T A התשובה הראשונה שנתת לשאלה הראשונה היא פשוט התחמקות ולא תשובה, התשובה השניה יותר גם כן לא עונה על השאלה. זה לא ששואלים דווקא על האבן ועל ההרמה, זה כמו לשאול האם אלוהים יכול ליצור חומר שהוא לא יכול להשמיד, השאלה היא בעצם אם אלוהים הוא כל-יכול, אז האם הוא יכול גם להגביל את כוחותיו?

אני העליתי השערה לשאלה השניה של סרדוניק, יש פה איזה ביולוג שיוכל לומר לנו את התשובה?

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאפה -> אאפה?
    רק אני לא הבנתי?

ועזבו אתכם מפרדוקסים מפגרים, יש לי כאלה בשפע

15. FelaKaT Member

1.אכן, אלו 2 מתוך 7 התשובות ששמעתי. בעוד שהתשובה הראשונה לא ממש מספקת, התשובה השנייה יכולה לתת כיוון.
    מי שרוצה יותר פרטים יכול לעיין פה.

2.בכדי שיהיה להם את הגן הם צריכים לקבל אותו ממישהו(אלא אם כן אלוהים ברא אותו איתם, סיכוי נמוך), ומאחר וגן זה הוא לא דומיננטי אז אני לא מניח שאכן כך היה.
    אבא שלי הפנה את תשומת ליבי לדבר הבא שמובילה היישר לתשובה של ברקאמפ:שמות בניו של נוח היו שם חם ויפת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

אמרתי לאות שאחריה, איך לעזאזל הגעת לא'??!?
    אות אחרי כ' זה ל'.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/2/06