רשמית: קלדרון הנשיא, הבטיח וקיים: קאפלו הוצג

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י E-tam-R, ‏14/8/04.

1. beks23 Member

אבל זה התחיל די לעצבן הקטע עם ריאל שהיא אומרת כל יום שהיא רוצה מישהו אחר עוד 12 יום נגמר מועד ההעברות ובסוף הם לא יקנו אף אחד . שיחליטו כבר על מישהו וילכו עליו בכל החוזק

2. RM #1 Member

הם שינו בגלל שהבינו שקנבארו לא מספיק טוב(בגלל הגיל)בשביל להיות שחקן מוביל במדריד!!! וכשניוקאסל שמעה שקמאצ'ו מעוניין בוודגייט היא הציע אותו לריאל,לי נראה שעסקת וודגייט תיסתיים(לטובה)ב5 ימים הקרובים! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. Max Member

א) ריאל טיפשים אם הם יקנו את וודגייט ב 15 מיליון.
    ב) ריאל עוד לא ירדו מקאנברו ומחכים לדעת את חומרת הפציעה שלו, חלק מהאנשים באינטר אומרים שהוא יצטרך לנוח שנה וחלק אומרים שזו פציעה קלה.

4. marvid Member

לדעתי וודגייט ישאר בניוקאסל.
    לדעתי אין שום דבר בין ריאל לניוקאסל,ניוקאסל וויתרו העונה על הצעה של ארסנל על וודגייט,ולא נראה לי שהם רוצים למכור אותו.

5. RM #1 Member

1.ריאל טיפשים???מה פתאום!!!וודגייט רק בן 24 הוא כבר הוכיח את עצמו גם בנבחרת וגם בניוקאסל.
    2.עדיין לא בטוח שזה יהיה 15 מיליון!

6. RM #1 Member

אם ניוקאסל הציעה בעצמה את וודגייט לריאל זה לא אומר שהיא רוצה למכור אותו???(ניוקאסל סירבה להצעה של ארסנל בגלל שהיא לא רוצה למכור אותו לקבוצה מהליגה האנגלית,היא סירבה גם להצעה של מנצ'סטר בתחילת הקיץ)

7. marvid Member

אתה לא יודע אם ניוקאסל הציעה אותו.
    נכון לעכשיו,האס הציע את וודגייט לריאל.
    אתה צריך להפסיק להאמין לכל מה שכתוב בעיתונים.
    אתה זוכר מה פרז אמר לאס ולמארקה?:"אטו בשום פנים ואופן לא ינחת בברצלונה".
    וכולנו יודעים מה קרה.

8. marvid Member

זה בדיוק מה שקרה עם ווירה.
    אני זוכר שראיתי שכתוב שארסנל וריאל הגיעו להסכם,וכולם היו בטוחים שמחר הוא חותם,ואז לאחר שבוע,פתאום אין הסכם ווירה לא רוצה לעבור.
    לפעמים הם אומרים דברים נכונים,אבל הם מנפחים אותם יותר מדי.

9. Max Member

שמע, אין מה לעשות, העיתונים הספרדיים גם אומנם פולטים הרבה שטויות אבל הם האמינים ביותר ביבשת עד כמה שאני יודע, יותר טובים מהעיתונים האיטלקיים והאנגליים.
    תמיד יש שמועות שמתבדות.
    מה שנמאס עליי זה שבכל כתבה על כוונת רכש של ריאל כתוב שיכול להיות שבשעות הקרובות הוא ילבש את החולצה הלבנה של ריאל, די נמאס מזה כי בסוף לא יוצא דבר.
    לגבי וודגייט, אם פרז התקמצן להוציא 25-30 מיליון על קראבליו אז להוציא 15-20 על וודגייט זה מוגזם.

10. Reyes Member

מה יש לפלורנטינו מאנגלים?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

לא היה משתלם יותר להוסיף כמה מיליונים, ולהביא את קראבליו במקום האיש שיבה (נו טוב, לא ממש) הזה?

עוד עיסקה איומה.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/04
  11. marvid Member

וודגייט הוא בלם טוב,אבל הוא לא שווה 20 מיליון יורו.
    וודגייט צעיר,אבל הוא נפצע הרבה,וזאת פשוט לא עיסקה טובה.
    מה גם,שאם הוא הסתדר לפעמים עם ההתקפות של אנגליה,זה לא אומר שהוא יסתדר עם ההתקפות הכי טובות שנמצאות בספרד.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

וודגייט בלם מעולה, אני החזקתי ממנו הרבה זמן כבלם העתיד של ניוקאסל, האיש שאולי סוף סוף יביא שקט וסדר להגנה של ניוקאסל. הקטע איתו שהוא נפצע בלי סוף, הוא למעלה משנה וחצי בניוקאסל והוא שיחק בערך 40 משחקים. נכון לעכשיו אגב הוא פצוע לאיזה חודש או משהו, פציעה שהוא סוחב מאז אפריל האחרון. נראה לי ניוקאסל אולי רוצה להיפטר מאוכל השכר הזה שלא משחק הרבה, אני באופן אישי מאוד אשמח אם הוא יישאר.

13. Max Member

פרז סגר את הבאסטה, אבל מי יודע, אולי בינואר כאשר הוא יראה שהלגרה ובקהאם לא מספיק טובים הוא יפתח אותה שוב, לבינתיים ריאל סיימה עם הרכש, לצערי.

14. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

המדרידאים עשו בהחלט רכש מספק העונה. שילמו הרבה כסף, אבל קנו 3 שחקנים מצוינים
    שיימנעו פאדיחות דוגמאת שנה שעברה. סמואל וודגייט יהיו החלק הקריטי שנה הבאה
    אצל הלבנים, ואם הם יציגו יכולת טובה, ריאל מדריד לא צפוייה להיתקל בבעייות קשות מידי.

15. Max Member

הרכש טוב, אבל לא מספיק, אם יש בעיות פיננסיות שיביאו בלם בינוני כמו קולוצ'יני, מגן ימני בינוני וקשר אחורי טוב כמו אלונסו, אם יש כסף אז להביא את וודגייט ואת אותם שחקנים.