רק הולנדי אחד ימשיך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏21/6/08.

1. Makaay#10 Member

חחח טוב תעזוב אתה מדבר בסיסמאות ואני צריך לגדול נו באמת..
    עלק שנאה ויריבות יש הבדל, ברגע שיש לך יריב מושבע כל כך כמו
    בין מועדונים כמו בוקה וריבר , מילאן ואינטר וגם הפועל-מכבי, השנאה נשפכת טיבעית
    אתה רוצה כדורגל לא טיבעי, בלי רגשות
    מילא היית רושם כדורגל ללא אלימות אז ניחא
    איזה קישקוש אני לא מאמין שאני מבזבז על זה זמן אבל זה פשוט משפט מפגר
    רק ניסיתי לדמיין את זה וכמעט הקאתי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/drunk.Xxx

2. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה משפטים על המשחק:
    *משחק מדהים נוסף תוצרת רוסיה. אני אצטט את חבר שלי שאמר שאולי הם לא כבשו יותר כדי שהולנד לא תחזיר את השגריר שלה ממוסקבה. שחקני הקישור ללא יוצא מן הכלל שיחקו מעולה, פאבלויצ'נקו מחמיצן אבל באמת הרג את הולנד כחלוץ בודד. רוסיה צריכה להזהר מההחמצות המרובות שלה. גרמניה, למשל, היא נבחרת שצריך לנצל מולה 100% מצבים.
    *טעות אחת של הידינק במשחק- 3 פעמים הרמות של VDV חלפו על פני השער כששחקני הולנד מחמיצים אותן. במקום לנקוט צעד מנע, לא נעשה דבר והרמה רביעית שרוד סיים ברשת יכלה לחסל את המשחק הטוב של רוסיה 85 דקות.
    *לא יודע להגיד אם החילוף של בולארוז היה נכון או לא, אבל מה שבטוח שהייטינחה היה גרוע מאוד. דקות אחרי שהוא נכנס הגול הגיע מחור ענק ענק ענק שלו, ועד סוף המשחק האגף שלו היה חור שחור ששאב אליו כמעט את כל ההתקפות הרוסיות. נסו להזכר כמה פעמים הרוסים הגיעו עד קו הרוחב מצד ימין של ואן דר סאר (כולל השער השני גם).
    *משחק ההתקפה של הולנד היום היה רק דרך האמצע בבעיטות של סניידר מרחוק (שיחק לבד פחות או יותר) וזהו. שום ניסיון דרך האגפים. לא ברור גם לי השילוב של אפלאיי במקום רובן שיש לו קצת יותר קילריות, ניסיון, מנהיגות ו...כמעט שכחתי- כישרון ברגליים.

כל הכבוד לרוסיה!

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חזרתי עכשיו מה-מ.א.ש. תענוג. אוי אמא שלי היתה גאה בי אם רק היתה רואה איך ששרתי ר-א-ס-י-י-ה-!-!-!

4. Don Joan Roman Member

אני כל כך שמח שהולנד הלכה היום הביתה, זה לא בגלל שאני אוהד נבחרת רוסיה או שונא את ההולנדים, ממש לא אבל פשוט לא יכולתי לראות את הרוסים בבית אחריי תצוגת כדורגל כמו שהם נתנו היום, לחץ אדיר על הולנד שהתחיל עוד מהחצי הכתום ונמשך עד לאזור ההגנה הרוסית, משחק מסירות יפה מאוד ומהיר מאוד תוך כדי ניצול כמעט מושלם של היתרונות של השחקנים שלהם אם זה המהירות של ארשבין מול האיטיות שלו אוייר, אם זה החוזק הגופני של פאבליוצ'נקו, אםפ זה יכולת הסמירה והמהירות המסחררת של זי'רקוב ואם זה בעיטות התותח של קולודקין, פשוט משחק נהדר של הרוסים שעלו בצדק גמור לחצי הגמר.

5. רפאל Member

תודה ענקית לאנגליה שיש לנו את רוסיה ביורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. y56kh Member

אם אנגליה אז גם בזכותנו

7. Giallorossi Member

זה די מצחיק שבחתימה שלך כתוב "כדורגל ללא שנאה", אבל בתמונה מופיע מטראצי.

8. Wave Member

איזה חלשים היו היום ההולנדים, הבלוף בהגנה - מתייסן שלא שייך לרמות האלה יחד עם אוייר האפס המאופס, הרוסים יצרו כל כך הרבה מצבים, כמה חורים בהגנה ההולנדית,
    גם ההתקפה היתה חלשה, קאוט היה גרוע ו-ואן פרסי עוד יותר, אפלאיי נכנס אבל לא עשה שום דבר, למה רובן לא נכנס במקומו?

9. אבו Member

תן ניחוש פרוע, גל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

10. אלי מתחן Member

בתור אוהד הולנד אני חייב לתת את מלוא הכבוד לרוסיה. אחלה קבוצה הידינק בנה שם ולמרות שהם עלו לטורניר במזל גדול הם מראים שיש להם מקום בחצי גמר.
    את ארשבין סימנתי עוד כשעשה מגרשון הרבה פחות ממה שהוא עשה היום מכל ההגנה ההולנדית (אולי היה מוקדם מדי לגמור לזמר את הקריירה?), זי'רקוב כבר מול ספרד הראה לראמוס את הגב מספיק פעמים, וגם שאר שחקני ההתקפה הרוסים שאני לא בדיוק מכיר את השם שלהם הראו ניצוצות.
    הבעיה היחידה עם השחקנים האלה זה שבגלל כל הכסף בליגה הרוסית לא נזכה לראות אותם בספרד או אנגליה, אני משוכנע שלארשבין יש מקום בכל קבוצה על הגלובוס.

11. Mehmet Member

עוד משחק משובח ביורו המטורף הזה.

הנבחרת הרוסית פשוט אדירה. ארשבין פשוט עשה צחוק מההולנדים, ונותר רק לתאר כמה כדורים ואן דר סאר היה מוציא היום מהרשת אם פוגרבניאק היה משחק. לא שפבליצ'נקו לא היה אדיר היום, אבל אם הוא היה משתף פעולה עם פוגרבניאק בחוד, זה היה יכול להיגמר בהשפלה. קולודין חיסל פשוט את ואן ניסטלרוי, והשוער הרוסי בקושי נגע בכדור.

ובנוגע להולנדים... אין מילים. ציפיתי מהם להרבה יותר, אבל את הביקורת שלי בנוגע להפסד היום אני מפנה בעיקר לואן באסטן ופחות לשחקנים. ואן באסטן היה אמור להבין כבר במחצית שהעסק לא דופק כמו בשלושת המשחקים הראשונים. אז הוא הוציא את קאוט והכניס את ואן פרסי. האם זה מספיק? האם אלפאי זהו הכלי, הג'וקר ההתקפי שיכול להביא את המפנה במשחק שבו כלום לא הולך? חסרים בהולנד חלוצים עם יותר ניסיון במעמדים כאלו? למה שחקן כמו ואן בומל לא בסגל? הוא בהחלט היה יכול לשנות דברים... ובנוגע להגנה, בכלל שערוריה רבתי. ארשבין ופבליצ'נקו עשו מה שרק רצו, שחקנים כמו אויאר והיינטינחה לא ראויים למעמד הזה. הבלוף מתגלה רק עכשיו, אבל ראו את זה גם מול צרפת.

12. Pele Member

מדהימה רוסיה, פשוט מדהימה.
    אחרי המשחק נגד שוודיה הפכתי לממש אוהד שלהם ביורו הזה.. ובמשחק הזה, התחושה רק התעצמה.

כולי תקווה שהם יזכו. הרבה זמן לא ראיתי נבחרת/קבוצה שמשחקות בצורה כזאת שוטפת, התקפות כאלה מאורגנות וטובות, בעיטות מדוייקות לשער ושחקן אחד ענק בשם ארשבין.

מדהים

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אין הרבה מה לומר הערב, הולנד לא הופיעה הערב, רוסיה שחטה אותנו, אם היינו עולים זה היה שוד, משחק חד צדדי לחלוטין, לכל אורכו, לא היה לנו מה למכור הערב נגד נבחרת תוססת ונלהבת. זה לא היה כוחות מהדקה הראשונה ועד הדקה ה-120.

מעבר לכך אין לי מה להוסיף כרגע, חוץ מכמובן VDS, תודה רבה לשוער ענק, אגדה ללא צל של ספק, שנחרט בליבי לתמיד ולא יהיה אפשר לשכוח אותו, נתן טורניר גדול, אבל זה כנראה לא היה מספיק.
    האנס ואן ברוקלן נכנס בזמנו להיכל התהילה ההולנדי, אחרי 3 שנים התחיל את דרכו ואן דר סאר והיה ברור שיש מחליף ראוי, ואני כל כך מקווה שבעידן שאחרי ואן דר סאר, לא נסבול מבעיה רצינית בעמדה הזאת.
    תודה VDS על 13 שנים של לב גדול ויכולת בלתי נשכחת.

נערך לאחרונה ב: ‏22/6/08
  14. OrelZo Member

לירן יש את סטקנלבורג מאייאקס שלדעתי גם שוער אדיר ויהיה היורש של VDS.
    רק צריך שיעבור לקבוצה בטופ של הטופ.

15. Nevermore Member

איזה כושר גופני, איזה כדורגל, איזה נחישות. ולצערי הכל התפוצץ על הולנד..
    כצפוי הכל יכל להיגמר במשחק אחד, כל ההיסטריה של שלב הבתים.
    אבל עם הגנה כל כך בינונית...קשה להשיג הרבה יתר. זאת לא הגנה שהולכים איתה עד הסוף. המהירות הרוסית הייתה יותר מדי בשבילם...
    כל הכבוד להם.

עצוב עבור הולנד. אולי פעם הבאה..