רק גרמנים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏26/4/06.

1. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא נצא מנקודת הנחה שמתאוס ואפנברג וגרד מילר יכולים לשחק. מה זה בוא נצא מנקודת הנחה שכולם כשירים? מה זה משחקים ב"אם"? מדברים על מה שיש.
    ומכל השמות שנתת לא היית רוצה בקבוצה שלך אף אחד חוץ מלאמפרד ואולי טרי.

2. SeRgInHo Member

אולי כי אואן ורוני יהיו כשירים?
    אוקיי, הבלוף הגרמני טוב יותר מההרכב שציינתי, נכון? ד"ש מסלובקיה, מטורקיה וממי לא..

3. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוליבר קאן, ברנד שניידר, טורסטן פרינגס, מירוסלב קלוזה, כריסטוף מצלדר, אוליבר נויביל ומיכאל באלאק. כולם בסגל היום כולם שיחקו בגמר הגביע העולמי האחרון (חוץ מבאלאק שהיה מושעה).
    טים בורבסקי, פביאן ארנסט היו בסגל הנבחרת שהגיעה לגמר.

בנוסף לוקאס פודולסקי, פיליפ לאם, שוויני, אסמואה ואובומוילה - כולם הגיעו לשלבים היותר גבוהים של המפעלים האירופים השנה.

לגרמניה שחקנים מצויינים. הבעיה היחידה היא בעמדת המאמן ואולי גם המגן הימני.

4. SeRgInHo Member

רגע, אתה משווה בין טרי ומצלדר? בין למפארד+ג'רארד לשניידר+פרינגס? את נויביל לקול? את לאם לקול? אם הסגל של אנגליה בריא, אין אף שחקן גרמני שיכול להיכנס להרכב אנגלי.
    גם לא באלאק.

5. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מסכים. נבחרת חלשה מתמיד לגרמניה השנה, וזה עדיין לא אומר שעם משמעת קטקטית הם לא יגיעו שוב למעמד חצי גמר או גמר.

ומכאן חוזרים שוב לדור הגרמני הישן והטוב שידע רק ניצחונות בגלל חוסן מנטלי שהיה עולה על הכישרון והיכולת. נכון להיום הדור הזה בגרמניה פחות אוהב כדורגל ומתעסק בהרבה תחומים שונים ומשונים. העבודה של מערכת החינוך הגרמני באמת מדהימה, אך הכדורגל שילם מחיר כבד.

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  6. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל מה זה אם כולם בריאים? ומה אם נעשה את מתיאוס צעיר ב20 שנה או את בקנבאוור או אחרים. אם, אם לסבתא שלי היו גלגלים.

דבר שני אני משווה בין כולם ואני לא מסכים איתך.
    אשלי קול. שיחק בדיוק פעמיים העונה בליגת האלופות. נגד טון ונגד פראג בהתחלת העונה. מאז לא ראה דשא. לאם עולה עליו בשתי דרגות.
    ג'רארד. מצטער לא מחזיק ממנו. שחקן לוחם וזהו. אין לו כדורגל.
    לא יודע לאיזה קול השווית את נויביל אבל נויביל השיג קצת יותר מכל קול שאני מכיר ברמה של הנבחרות. אבל ממילא הוא רק שחקן מחליף.
    פרינגס בטח יותר טוב מג'רארד. ואם היה מאמן שבונה את הקישור נכון אז גם כל הקישור האחר היה יותר טוב.
    מצלדר חזר רק עכשיו מפציעה ואני לא רואה מה טרי הרבה יותר טוב ממנו והוא ממילא לא פותח בהרכב של גרמניה. אבל יתכן שזה באמת העמדה היחידה שלאנגליה יש יתרון.

רק תסביר לי מי יבקיע את הגולים בחוד האנגלי במונדיאל? פיטר קרואץ?

7. George Best Member

הארגריבס עולה על ג'רארד?פחחחחחחחחחחחחחח

טרי לא בטופ?הבלם מספר 1 בעולם

גם רוני לא בטופ שלך?

בנאדם, לך תראה קצת כדורגל אנגלי.אתה לוקח השנה את תואר "המשתמש הסובייקטיבי" בלי תחרות.

בשיא הרצינות שאין לך מושג, איך אתה יכול לומר על ג'רארד שאין לו כדרוגל?
    אתה משווה בין מצלדר לטרי?אתה פשוט מבזה את עצמך וגם חבריך אוהדי גרמניה טוענים זאת.
    אוליבר נוויביל טוב יותר מג'ו קול?תגיד אתה שפוי?
    הנה עוד הכוחה שאין לך מושג, "מאז לא ראה דשא"
    באמת איזה שחקן אפס, איך הוא לא שיחק כל הזמן שהוא היה פצוע, באמת איזה גרוע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/5/06
  8. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפוסל במומו פוסל.

רוני בטופ? למה רוני יכול לשחק בכלל? אנחנו מדברים על שחקנים פעילים לא כאלה שאם ואילו. וגם אם הוא היה בריא לדעתי הוא לא בטופ אבל זה בכלל לא קשור. הוא לא יכול לשחק בנתיים ולכן כל חלוץ שנביא אפילו את האווירון הוא יעזור יותר.

אם אתה מדבר על מי שלא מבין תסתכל על עצמך. להשוות את נויביל לג'ו קול? דווקא אני חושב שאוליבר קאן (לא נויביל - קאן) יותר טוב מג'ו קול. אה אי אפשר להשוות ביניהם כי זה לא אותו התפקיד? הבנתי, אז רק שתדע שנויביל וג'ו קול גם לא משחקים באותו תפקיד. אם אתה רוצה להשוות תשווה את אותם שחקנים באותם תפקידים.

מה לעשות מי שלא ראה דשא בגלל שהוא פצוע ולא יכול לשחק אז הוא לא שווה כלום. כשיחלים נדבר עליו. היית עולה איתו במצבו למשחק? לא. אז הוא לא מעניין. אנחנו מדברים על מי שבריא ומי שבגיל שיכול לשחק ולא על אם הוא היה בריא ואם הוא היה צעיר ואם ואם.

תקרא טוב פעם הבאה. לא אני השוויתי בין טרי לבין מצלדר. וגם אין מקום להשוואה כי מצלדר הוא לא הבלם הקבוע של גרמניה. אני גם כתבתי שאכן יתכן וזו העמדה היחידה שלאנגליה יש יתרון על גרמניה. תקרא טוב. עם זאת אני גם חושב שלפני טרי יש בלמים יותר טובים והוא בטח לא הטוב בעולם.

ולסיום ידידי אני לא יותר סובייקטי מאף אחד פה. כולנו סובייקטיביים כולל גם אותך. מי שחקן יותר טוב זה דבר שנתון לויכוח סובייקטיבי ולא אובייקטיבי - כל אחד לפי העדפותיו בדיוק כמו יופי. זה לא גובה שיש מדד אחד מוסכם וזהו א' יותר גבוה מ - ב'. בגלל זה שזה עניין סובייקטיבי אני מעדיף, למשל, את הארגריבס על ג'רארד. כי הוא עונה יותר למה שאני מחפש בשחקן כדוגמתו. הארגריבס לא פחות הורס התקפות יריב מג'רארד אבל מצד שני הרבה יותר מגוון. הארגריבס למשל יכול לשחק גם כקשר על הקווים (גם ימין וגם שמאל) וגם כמגן בשני הצדדים. את ארבעת התפקידים האלה הוא כבר ביצע בהצלחה. הארגריבס יכול לבנות משחק לטעמי יותר מאשר ג'רארד. זכותך לחשוב אחרת.

9. רפאל Member

הבלמים הטובים ביותר באירופה הם לויסיו, טרי ונסטה.
    נסטה השנה מאכזב מאוד ולויסיו עם כל הכבוד הוא לא טוב יותר מטרי שנחשב כרגע לבלם הטוב ביותר באירופה ובצדק.

10. Royrubi Member

הגרמנים הם וואינרים, אין מה לעשות. גם ב 2002 אמרו שיש להם נבחרת חלשה, ונבחרת שעולה עם מרקו בודה, זו נבחרת עגלה., אבל גם נכון להיום הם אמורים להיות חלשים, והמשמעת הגרמנית תביא תנבחרת שלהם לשלבים הגבוהים בלי צל של ספק.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/06
  11. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אי אפשר להסתמך על העבר של הנבחרת הגרמנית ולומר שסביר שהמצב ימשך כך. כשיש נבחרת לא מספיק טובה, ויותר גרוע מזה מאמן דיי אנונימי, קשה לרוץ עד הגביע כמו שעשו בעבר בצורה הרבה יותר מקצועית ומחושבת לטעמי.