רק גרמנים!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏26/4/06.

1. Arsenal fan Member

הבנתי. האוביקטיביות בהחלט נוטפת ממך. אכן הארגריבס הוא בטופ. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

טרי הבלם הטוב בעולם. אשלי קול אחד המגנים הטובים בעולם. פרדיננד לא בתקופה טובה, אבל בכול זאת הוא אחד הבלמים הטובים בעולם. למפארד וג'רארד שניים מהקשרים הטובים בעולם. ורוני אחד החלוצים המפחידים והטובים בעולם.

נבחרת בלי שחקנים בטופ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

והוא חי בסרטים....כן בטח...

תגיד כמה עולה כרטיס לשובר קופות שלך? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx (מה קרה ל"קמפבל הבלם הטוב בעולם"?, מה קרה לאשלי קול הטוב ביותר בעמדתו? איך אומר חבר שלך..לך תמכור תותים!)

נערך לאחרונה ב: ‏2/5/06
  3. Arsenal fan Member

כן, כן. אני זוכר את אותו משפט כאשר צחקת על ההגנה של ארסנל.

אגב, ציטטתי אותך אחרי שעברנו את הגברת הזקנה. אז... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx
    אל תמציא שטויות. אני מעולם לא אמרתי את זה.
    על זה עוד אפשר להתווכח. אז חסכתי את המשפט הזה ל"אחד הטובים בעמדתו". או שגם זה לא נכון. אה כן, זה סרגיניו.

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לא הרבה השתנה אצלי במחשבה על ההגנה של ארסנל גם היום, אני עוד מחכה לראות אותם מסתדרים עם התקפה קטלנית בתקווה שבארסה תחשוף את הבלוף, יש לכם הגנה סבירה ותו לא, אתם ממש לא צ'לסי.

אמרת גם אמרתי, אם היה לי כוח הייתי גם טורח לחפש אבל אני לא אחפש ובנוגע לקול אל תכניס לי מילים בפה. אני מחשיב את עצמי לאדם אובייקטיבי ומעולם לא חשבתי שסרג'יניו טוב מקול או הטוב בעמדה שלו למען השם הוא בכלל קשר בתפקידו, בתור אילוץ הרכבי הוא עושה את העבודה שלו בצורה סבירה, על קול אני יכול לתת לך מספיק שחקנים שיותר טובים ממנו אבל כאן זה דיון על שחקנים גרמנים אז אני אפסיק.

5. Arsenal fan Member

הגנה סבירה. אולי שחקן שחקן זאת הגנה סבירה.

אבל ביחד זאת הגנת ברזל. הגנה שלא ספגה כבר 10 משחקים. ושברה את שיא כול הזמנים. ברצלונה הבאה בתור שתקבל בראש. קול הולך להאכיל את מאסי חצץ. ואני בטוח שהחומה שנקראת עמנואל אבואה יעיק על רונאלדיניו.
    היחיד אולי שברמה של קול זה זמברוטה.

אנחנו לא צ'לסי. ובכול זאת יש לנו את ההגנה הטובה ביותר העונה בליגת האלופות. ולא ספגנו שער בכול משחק בשלבי הנוק-אאוט. אז אנחנו רק......סבירים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אל תראה את זה לא נכון זה הישג מאוד יפה אבל האם טון, אייאקס וספרטה פראג הן מדד אמיתי? אל תזכור לי רק את ריאל מדריד ויובנטוס תזכור ה-כ-ל.

אחרי ה-18 במאי נדע באמת האם יש לכם חומה או לא, אני בינתיים נשאר בעמדתי.

7. Marcelinho Member

חברה בוא נזכור על מה תוכן הדיון...

ובקשר להשוואה שלך נדב, לא מסכים איתה במיוחד. רוב שחקני אנגליה איכותיים מאוד. עם קמפבל עוד אפשר להסכים שהוא עונה למה שרשמת עליו, אבל ג'רארד הוא בהחלט קשר מצויין ואחד הטובים שיש לנו בכדורגל העולמי, ועולה על הארגרייבס ללא ספק. להזכירך הארגרייבס ברוב שלבי העונה בכלל לא פתח בהרכב באיירן.
    פרדיננד לא בשיא כושרו אבל בלם מצויין.
    גם בקשר לבקהאם אני מסכים איתך, הוא לא השחקן שהיה בימי מנצ'סטר ואני לא חושב שהוא הראה יותר מדי כדורגל בשנה האחרונה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

פרדיננד הוא פלופ, האפס הכי גדול באנגליה. עדיף להם לעלות עם שחקן כדורגל, ולא בלרינה.

הנושא הוא על הכדורגל הגרמני והשחקנים הגרמנים, שישאר כך אם אפשר.

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

הארגריבס לא שיחק רוב העונה כי הוא היה פצוע בכלל בלי קשר ליכולת והעובדה מאז שחזר מפציעה הוא הדיח מההרכב את דמיקליס. להרגריבס יש להציע הרבה יותר מאשר לג'רארד אבל מבחינת האנגלים הוא אאוטסיידר (וזה לא פלא הוא מעולם לא דרך על אדמת אנגליה עד שנסע לשם עם באיירן) ולכן אין לו סיכוי לתפוס את המקום של ג'רארד שנחשב שם אליל. דרך אגב גם נוויל נחשב שם אליל פעם. אז מה?

לגבי אוהד ארסנל - מי בהגנה שלכם הוא בדיוק אנגלי? חוץ מסול קמפבל שיש עליו קונצנזוס.

לגרמניה שחקנים יותר טובים כמעט בכל עמדה מאשר לאנגליה.

10. רפאל Member

אריקסון בקושי נתן דקות משחק להאגריבס ובטח שעכשיו שהשנה הוא נעלם מהמגרשים אין לו סיכוי לקבל זימון על ידיי אריקסון.
    האנגלים תמיד משוויצים שהם הנבחרת הטובה ביותר בעולם ותמיד לפני תחילת הטורניר הם ממשיכים אם אותו בכיינות של "אוי לא נפצע לנו שחקן הנה הלך הטורניר".
    אצל הגרמנים אין את זה, שם לא בונים על כוכבים.
    במונדיאל זה יהיה תעלומה, או שהם יהיו בלחץ מהקהל הבייתי (הולנד 2000) או שהקהל יביא להם בטחון (צרפת 1998).
    המונדיאל מתקרב, מישהו יהיה שם?

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרדיננד הוא באמת שחקן אוור-רייטד. אבל טרי וקארגר הם באמת בלמים מצויינים.

12. city Member

אתה רוצה להגיד לי שהנבחרת הגרמנית לא בנויה על באלאק?

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

14. Arsenal fan Member

לא הבנתי מה ארסנל קשורה לפה. ואם כבר, אז גם אשלי קול אנגלי.

"לגרמניה שחקנים יותר טובים כמעט בכל עמדה מאשר לאנגליה. "

אני מוכן לעבור איתך עמדה עמדה. ותראה שלפחות ב-8 עמדות אנגליה עולה על גרמניה.

ופרדיננד הוא לא אוברייטד. הוא בחודש וחצי של תקופה רעה. שהוא בכושר טוב, הוא אחד הבלמים הטובים בעולם. ומצחיקה אותי ההשוואה של הארגריבס לשחקן ב-LEVEL של ג'רארד. שחקן שאין לו מקום מובטח בהרכב של באיירן.

15. SeRgInHo Member

בואו נצא מנקודת הנחה שכולם בריאים. רובו, טרי, ריו, אשלי, קראגר/נוויל בהגנה.
    סטיבי ג'י, למפארד, ג'ו קול, בקהאם בקישור.
    אואן+רוני בהתקפה.
    אין לגרמניה אף שחקן ברמה הזאת, נקודה. גם לא להמן שאוהדי הצרפתים הצבוהים משבחים אותו מכל עבר.