רקטת קסאם נחתה בלב אשקלון!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏4/7/06.

1. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

גירוש מאיפה? מהרצועה? כלומר לא לתת להם מדינה בסוף? וגירוש לאן? אף אחד לא לקח אותם ב-48' מי יקח אותם עכשיו?

ריאליות אנשים, ריאליות, גם אני יכול להציע רעיונות כמו "להמציא קרן לייזר שמוחקת לכולם את הזיכרון ואז ללכת ולהרוג את כל הפלסטינים ואז להגיד שזה היה ככה", בחייאת.

2. vladi14 Member

מה שצריך לעשות זה לשים את כל אנשי החמאס באיזשהו בית-כלא מיוחד רק בשבילהם ומשם הם לא יוכלו לפגוע בנו , ולא להתיחס למה שאומרים לנו באירופה

3. F-Sider Member

כמובן שגם אני שונא את החמאס ואת כל הפלסטינאים שתומכים בטרור אבל אתם מציעים כאלה פתרונות מוזגמים, אנחנו בשבועות האחרונים הרגנו להם הרבה יותר ילדים משהם הרגו לנו, וזה ככה גם בסטטיסיקיה הכללית, אז תבינו שהם מרגישים אותו דבר כלפינו כשאנחנו הורגים להם ילד או משמידים משפחה שלמה, פתרונות של רצח לא יעזרו כלום ואי אפשר לאתר אנשי טרור בכזאת קלות, יש דרכים להגיע להסכמה חוץ מהשמדה.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, בוא נתעלם ממה שאומרים באירופה, נתעלם גם מהסחר איתם, מהסנקציות, מהפגיעה ביחסים הדיפלומטים, מהחרם שעלול להיווצר כנגד ישראל... תגיד, אתה חושב אפילו טיפה לפני שאתה שולח הודעה?

5. vladi14 Member

האמת שהם לא אמורים להחרים אותנו , זה לא שהצעתי עוד פעם שנשמיד אותם
    אני אפילו מתחרט שהצעתי את זה מקודם
    אני כולה אומר שנשים את החמאסניקים בכלא
    הם שולחים לנו רקטות קאסאם עושים פיגועים
    ואני כולה מציע שנשים אותם בכלא רק בשבילהם
    אז כשחושבים על זה עוד פעם האירופאים לא אמורים להחרים אותנו
    הם יבינו אם הם ידעו מה הם עושים לנו

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/06
  6. Gerrard Member

נדפוק להם אחד אחד בדלת ונשאל אם הוא חמאסנ"יק או לא, אני בטוח שהם יודו בכך ויסכימו להתלוות אלינו לכלא בשיא השקט...

7. FelaKaT Member

אם הרוב קובע(והרוב כאן קובע-אם לא החמאס לא היה שולטים עכשיו ברצועה)אז הגיע הזמן להעיף את כולם. אף אחד לא דאג מה יהיה איתנו אחרי שהעיפו אותנו מכל חור אפשרי למרות שלא הזקנו להם(במיוחד לא התפוצצנו בסיטונאות), אז למה שלא נקיא את האויב שלנו סוף סוף?

8. Gerrard Member

בגלל נשמות טהורות בעמנו אשר מאמינות "בפתרון ריאלי", כמה חבל שכל פיתרון ריאלי אפשרי נוסה עד כה, אך כלום לא עזר...
    אני מצפה לשמוע את התגובות שלהם כשהקסאם הבא ינחת להם ממש בכניסה לבית

9. Ljungberg 8 Member

אחי זה לא שיש אתר אינטרנט hamas.com שיש שם רשימה שלהם, צה"ל מאתר אנשי חמאס ומחבלים אבל אי אפשר למצוא את כולם,
    זה שאתה שומע אותם מבקשים 200 אסירים בתמורה לגלעד שליט אלה לא 200 איש שצצו פתאום אלה מחבלים ואנשי חמאס שלכדנו.

נראה לי שנגמרו הרעיונות לפתור את המצב הזה, אנחנו הורגים להם יותר ממה שהם לנו אבל כנראה שהם הרבה יותר חזקים נפשית מאיתנו.
    נגיד את זה ככה: אין הרבה אנשים אם בכלל שיש להם פתרונות למצב פה ואם יש אנשים כאלה אלה בטח לא אולמרט ופרץ.

10. vladi14 Member

1)לחמאס יש איזשהו מפקד או משהו כזה
    אפשר ללכוד אותו , זה בטח גם יעכב אותם קצת
    2)בזמן הזה אפשר לנסות לגלות איפה הנשק ולקחת להם אותו

נו מה אף אחד לא חשב על זה קודם

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

1. הרגנו שניים כאלו, צומח כל פעם אחד חדש. זה ממש לא יעזור לנו.
    2. הם מחביאים נשק בכל מקום, נראה לך שעכשיו יתחילו לחפש בכל בית ובית?

12. vladi14 Member

1) טוב נו זה ברור שכל פעם צומח אחד חדש אבל זה לא קורה ישר זה בטח לוקח להם איזה כמה שבועות
    בזמן הזה הם קצת יותר רגישים וגם הם בטח לא יעשו לנו כלום בזמן הזה
    2)מישהו פה אמר שהם מבריחים כמויות ענקיות של נשק דרך הציר הפילדלפי
    למה אף אחד לא עושה כלום לגביו

13. Gerrard Member

כבר קיבלת את כוכב המנהלת בבית ספר היסודי שלך? למה ככה אתה נשמע..

אתה לא חושב שניסו כבר לעצור את ההברחות בפילדלפי? אתה לא חושב שיש שם תשתית טרור שבתוך ימים ואף שעות יכולה לגייס כמות אדירה של שהידים?

14. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

במבינו - צודק, בגלל שבכל ההסטוריה התנכלו אלינו, אז יש לנו זכות להעיף אנשים מהבתים שלהם לעזאזל (אולי למצרים, אם הם לא יסכימו אז לים). זה כמו שאני מתלונן על כך שצה"ל הורג חפים מפשע, ואז בא איזה מישהו ואומר "מה, ולהם מותר להתפוצץ?", אם אדם X עושה משהו רע, זה נותן לגיטימציה לאדם Y לעשות את אותו הדבר?

ולאדי - הלוואי שזה היה כל כך פשוט כפי שאתה מצייר את זה. יאללה, נתפוס את המפקד של החמאס, נגלה איפה הנשק שלהם, תגיד גם חשבת ככה על הדרך איך תעשה את זה בדיוק?

ג'רארד - אני נתנייתי, אוטוטו הקסאמים מגיעים גם אלי, אבל אני בחיים לא אציע למחוק חצי עזה, או להעיף את כל הפלשתינים לאנשהו ולרצוח את מי שלא מסכים, זה מזכיר לי תקופות חשוכות בהיסטוריה שגם אנחנו סבלנו מהם, כמו כן זה סתם בזבוז זמן, מילים וזלזול באינטיליגנציה של הקוראים בדיון הזה, נו באמת אז עכשיו צה"ל יתחיל לפנות את הפלשתינים למצרים? אתה באמת רואה איזשהו ראש ממשלה עושה דבר שכזה? פיתרון לא ריאלי זה עוד במילים יפות, זה פשוט מגוחך להציע דבר כזה ברצינות.

לגבי ציר פילדלפי - לאחר ההתנתקות מצרים קיבלה את האחריות, מאז כמויות אדירות של נשק, תחמושת וגם סמים (וזה גם מגיע אלינו בסופו של דבר) מוברחות משם. ישראל ממשיכה להפציר במצרים להדק את השמירה, אבל בואו נודה, לא ממש אכפת להם ויהיה לזה סוף ברגע שצה"ל יחזור לשם.

15. Gerrard Member

תאמין או לא אני לא מוצא שום פתרון אחר.
    אין דבר שלא ניסינו, אנחנו במלחמת קיום ודעתי הטהורה היא כזאתי...

אבל יודע מה עזוב את הסיטואציה הזו, נניח שהקאסמים אותם הם יתחילו לירות יהיו מצויידים בנשק כימי, גם אז תתמוך בפתרון נקדותי ולא במחיקה שלמה?
    וזו לא שאלה רטורית, אני רוצה לדעת מה היא דעתך בנוגע למצב ברגע שהוא יחמיר למימדים שכאלו.