רקטת קסאם נחתה בלב אשקלון!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י XabiAlonso, ‏4/7/06.

1. Gerrard Member

בהחלט כן...
    אלא אם כן יש לך פיתרון אחר שעוד לא נוסה...
    אתה לא מבין את מהות הדבר נכון? פצצות נופלות בבתי ספר באשקלון ובשדרות, אם הייתה להם היכולת להשמיד אותנו הם היו עושים את זה בלי להסס, הבעיה היא שאם נמשיך במדיניות שכזו מה שיקרה לבסוף הוא שהם ישמידו אותנו.
    נגמר עידן הילדים עם האבנים היו זה שהידים עם קסאמים וכשיש לך עסק עם מישהו שלא יהסס למות רק כדי לפגוע בך אין לך יותר מדי ברירות אלא לממש את רצונו

לטעמי אין שום פיתרון אחר, הכל כבר נוסה על הכל כבר שילמנו מחיר כבד ובקרוב מאוד יקרה הגרוע ביותר.
    מה עוד שאם לא קראת ישנם דיברוים על נסינות שיגור של ראקטות עם נשק כימי, גם על דבר כזה אתה מוכן לחפש פיתרון "הומני"?

2. vladi14 Member

למה מה שהם עושים לא נקרא טרור , עוד מעט יפלו רקטות בתל-אביב
    הם פאקינג רוצים להשמיד אותנו אז עדיף כבר שאנחנו נעשה את זה ראשונים
    שום דבר לא יעזור חוץ מלגרש אותם או להשמיד אותם

3. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבצע של צה"ל בעזה, מה שהולך לקרות בקרוב, זהו גם פיתרון. לעשות משהו בקשר לציר פילדלפי, דרכו מוברחות כמויות אדירות של נשק ותחמושת, זה גם פיתרון, רצועת ביטחון, הפלת ממשלת החמאס, תאמין לי שפיתרון תמיד יש, גם אם הוא מאד כואב.

הפיתרון שלך לא ריאלי בשיט ואתה יודע את זה, אל תנסה להצדיק את ההצעה שלך כי לא רק שזה עצוב לשמוע שאתה קורא לרצח אנשים שלא מתפנים מביתם, אלא זה ממש לא הולך לקרות ומדינת ישראל אם תעשה דבר כזה, תביא על עצמה את חורבנה אחרי החרם הענק שהולך להיות בכל העולם עלינו.

ולאדי - אתה יודע לקרוא? אמרתי שהקסאמים הם לא טרור?

4. vladi14 Member

גם אם נפיל את ממשלת החמאס יכולים להיות עדיין פיגועים
    שום דבר לא יפסיק את הטרור הזה על ישראל אם לא נשמיד אותם

אני מציע את מה שאני מציע רק כדי להגן על המדינה שלנו זה הכל

חוץ מזה אני לא מציע כבר עכשיו להשמיד אותם אלא קודם כל ננסה להעביר אותם למדינה אחרת

נערך לאחרונה ב: ‏5/7/06
  5. Gerrard Member

זו ההגדרה הקלאסית לתקליט שבור...
    been there done that

ד"א אם כבר מדברים על רצועת ביטחון, לא מזכיר לכם משהו? איזה דרום לבנון ככה? :aaaprot:

6. ראול Member

אין לי אלא להסכים עם חברי אדום החולצה.
    גירוש כפוי למדינה שתיקח אחריות עליהם. לא תיקח אחריות, גם אנחנו לא.

ארתור, מתון.

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל זה בעיה שכל האירופאים המלוקקים פתאום יתחילו להשוות אותנו לנאצים...
    הרי אף אחד בעולם לא רוצה את כל הפליטים האלה שהורגלו לשנוא ולא לאהוב.

8. SUPER-INTER Member

צריך להכות בהם חזק! מכה אחת קשה וארוכה שתפיל את כל התשתית טרור שקיימת היום בעזה .
    אנחנו רואים פה התנקשות,שם תגובה ונאדה הדבר לא משפיע עליהם בגרוש. מצידם שימותו כולם, בראש יש להם רק מטרה אחת והיא להרוג את האויב הציוני.
    אם כך המצב צריך להבין שישראל במלחמה ובמלחמה עד שהאויב לא נכנע לא מרפים ממנו .
    הפתרונות "המתונים " כביכול שמוצעים פה לא יועילו בגרוש כי הפלשתינאים לא מחפשים שלום, אחווה ,חיים משותפים לשני העמים זה לצד זה ,אלא רק שישראל תעוף מהמזרח התיכון או אפילו יותר טוב תעבור שואה שנייה.
    כמה פעמים כבר ניסו פה ראשי ממשלה לשאת ולתת עם חיות האדם האלה ושום דבר לא צלח .
    אני שומע פה אנשים שמתחילים לחשוש רק אחרי שזה נפל באשקלון ומתוך כך שזה הולך ומתקרב לת"א,
    מה באמת צריך לחכות שזה יקרה ,לא הספיקה כבר הפעם הראשונה שהקטיושות החלו ליפול בשדרות כדי לקלוט שצריך לפעול ומהר ?!

"הקם להורגך ,השקם להורגו"....זה מה שצה"ל צריך ליישם !

9. spurs229 Member

אני כל כך אוהב את ההודעות המיליטנטיות והראליות שלכם... זה גורם לי לאתנחתא קומית בכל יום.

10. ראול Member

גם הציניות שלך שווה זהב.

ארתור, יצפאן.

11. Gerrard Member

רק זהב?
    לדעתי עליך לתת את אזרחותך הישראלית כאות הזדהות עם מנהיגי החמאס המסכנים, אשר אנו פוגעים בהם כל יום בלא עוול בנפשם.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wlcm.Xxx

12. XabiAlonso Member

ההתנתקות לא הייתה שווה כלום.. כל מה שמתנגדי ההתנתקות חזו התקיים. (הקסאמים על אשקלון..)
    בקיצור, חוזרים לקן הצרעות של עזה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

13. Riki Member

אני לא בעד רצח עם. אבל אני כן בעד צעד קיצוני שיראה להם אחת ולתמיד שאנחנו לא ניסבול את זה יותר.
    אם אנשים כאלה אפשר לדבר תגידו לי ?
    http://news.walla.co.il/?w=//935123
    המצב כרגע עומד על כך- אנחנו או הם. זה מאבק קיום שאין להקל בו ראש, כל השמאלנים המתחסדים יפיי הנפש שתומכים בממשלת טרור אז לכו תשירו איתם ארץ זבת חלב ודבש ותעזבו אותנו בשקט. אנחנו במלחמה !!
    אנחנו ממשלה חסרת אופי וחלשה שמבטיחה הגנה אבל מפקירה את האזרחים שלהם, אתם קולטים איפה זה נפל ? אתם קולטים כמה נס היה שלא מת אף אחד ?
    הם חוטפים ורוצחים יותר נכון טובחים בנו ואנחנו מתנהגים כאילו הדעה של שאר חלאות העולם יותר חשובה לנו מהגנה על המדינה שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/7/06
  14. Gerrard Member

מר אולמרט ,זה נחמד מאוד לשבת בוילה הנוחה של חבר שלך אי שם בצפון רחוק מכל המהומה ולדבר על "עליית מדרגה רצינית" כשהאמת היא ששום דבר חריג לא יעשה עד אשר רקטה שכזו תיפול לך או לחברך בחצר נכון?

ישראל מודל 2006/7, ה' ישמור http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

15. John Barnes Member

לא ידעתי שישראל היא קבוצת כדורגל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx אולי בעונת 07\08 יהיה יותר טוב...