רצח רבין:הסיפור האמיתי?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י בית"רי מלידה, ‏17/8/06.

1. Waters Member

קנדי עדיין חיי ונהנה לו באי שלו שהספן שאחר כך התחתן עם אישתו הביא לו במתנה, אלביס פרסלי
    עדיין מסתובב בממפיס בחשאי, רוחו של ג'ים מוריסון מסתובבת עדיין בבית הקברות הידוע - פר לה שז.
    יש עוד משהו?
    אתם משעממים אותי עם סיפורי התיאורית קשר שלכם...

2. ReL Member

בסרטון נראה כאילו המאבטחים באים ואומרים לפרס זה יגאל עמיר הוא צריך לרצוח את רבין בוא נתחפף מפה מהר . ואיך הצלם כל הזמן מתמקד ביגאל עמיר?

3. בית"רי מלידה Member

שניהם, ביחוד אחד מהם, הוא שליחו , אולי אפילו ניק כפול של אחד המנהלים כאן - אחד שאני שם עליו זין !

בדו"ח הפתולוגי של רבין מאיכילוב ( לא זה של פרופסור היס ) , כתוב במפורש שיש פתח יציאה של כדור בגב - כלומר הוא נורה גם מלפנים!

בצילום מתוך סרט הירי, האקדח מרוחק מגופו של יגאל עמיר כמעט מטר וחצי - לא ידעתי שיש לו יד באורך כפול מאדם רגיל....

הצלם, קמפלר, עובד ממש במקרה בשב"כ...

אבל עזבו - הכל סרק במדינה הזו : הממשלה, הצבא, הפרקליטות.

4. משוגע בירוק Member

אני מאמין שיש אנשים מאחורי יגאל עמיר, אבל בשום פנים ואופן לא שמעון פרס... זה הגזמה פראית ולא נורמלית... זה לא שיש להם דיעות פוליטיות מנוגדות ואני חושב שזה ממש לא הוגן מה שעושים לו כי יצא לי לפגוש אותו פעם והוא בנאדם נחמד מאוד...

5. Engel Del Madrid Member

הוא מת, למה לטחון מים?!
    אני לא מזלזל בכבודו אלא ההפך, תנו לבנאדם למות בשקט.. בדיוק כמו קונספירצית קנדי.

6. בית"רי מלידה Member

רצח קנדי מתועד בצורה מעולה: רואים את המוח שלו עף אחורה...אבל לציבור האמריקאי מספרים שהוא נורה ממחסן ספרים מאחור... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

כמה זמן "כנופיית מע"ץ" ישבה סתם? כמה זמן עמוס ברנס ישב סתם?

7. spurs229 Member

הנה הסיפור האמיתי על רצח רבין:
    לפני כמה שנים ישבו זקני ציון ביחד עם אלוויס פרסלי וטופאק במשולש ברמודה והחליטו שהם רוצים להשתלט על העולם. בשביל זה דבר ראשון הם רצחו את פול מקרטני והרעילו את מרילין מונרו. אחד מהם סיפר איך עשרות שנים לפני-כן הוא ביים את הנחיתה על הירח. אחרי הסיפור המרתק הם הכינו כפיל של מקארטני והורו לו לרצוח את רבין. הוא טס בטיסה 800 של חברת TWA ופוצץ את המטוס מעל לונג איילנד, הוא ניצל ושט וברח ל"איזור 51", שם נחטף ע"י חייזרים שהביאו אותו לישראל. הוא הבריח את סוכן המוסד מרדכי וענונו מהכלא ושלח אותו לכיכר מלכי ישראל. וענונו ראה איזה צדיק באוטובוס, נתן לו סם שהקנה לו שליטה עליו- והורה לו לרצוח את רבין. רבין מת.

8. Spanish Weapon Member

מישהו אמר שהוא לא מת? אתם אפילו לא טורחים לקרוא את הדברים.
    יש הרבה קונספירציות בנוגע למי רצח את רבין ויש כל כך הרבה נתונים ומסקנות של וועדות חקירה שטויחו וטואטאו מתחת לשולחן שזה מתחיל להעלות חשדות האם השב"כ חיפש אדם כמו יגאל עמיר כשעיר לעזאזל או ש"באמת ובתמים" יגאל עמיר רצח את רבין.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אישית, אני חושב שכל התיאוריות מפגרות. השב"כ לא רצח ולא עזר לרצוח את רבין, גם פרס לא (נו באמת...).

אבל נגיד שיש בהן משהו מן האמת. אתם לא חושבים שיש כאן בעיה קלה? לפי התיאוריות, תראו כמה אנשים היו מעורבים בקונספירציה, מתחומים שונים. בכירים בשב"כ, מאבטחים בשב"כ, פרס, הצלם, הנהג של רבין, הרופאים... כל כך הרבה אנשים ואף אחד לא פוצה פה? מי בכלל מתכנן דבר שכזה ומאפשר שכל כך הרבה אנשים יהיו מעורבים בזה? אין בכך טיפת היגיון.

מי שרוצה להאמין בקונספירציות, יאמין בהן ולא משנה מה. בעיה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה אם היית קשור לרצח ראש ממשלה היית פוצה פה?
    תראה מה עושים ליגאל עמיר..

לא שאני יודע או חושב שאני יודע מה הלך שם אבל אם אתה רוצה למצוא היגיון אז זה התשובה לשאלה
    הראשונה.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת? לא, זה לא. יותר מדי אנשים כביכול יודעים מהסיפור הזה. אם זו היתה איזו "תוכנית" של מישהו, אין מצב שהיו מאפשרים להגיע לכך שכל כך הרבה אנשים יהיו מעורבים. מה, גם הנהג הוותיק של רבין עזר לרצוח אותו? גאונים.

12. Spanish Weapon Member

חלאס לדבר שטויות ,
    תאמין לי שכשהאנשים למעלה רוצים להגיע לאיזשהי מטרה , הם יסחפו איתם בכח או במוח הרבה אנשים , גם כאלה שלא תאמין עד כמה הם קרובים למטרה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תראה במה עוסק הדיון הזה. ראשי השב"כ, המאבטחים, החבר והשר, החבר והנהג, הרופאים, וכו' וכו', שכולם עשו יד אחת כדי לרצוח את רבין. ואני זה שמדבר שטויות?

14. Spanish Weapon Member

מתי שהדברים נראים לך יותר מדי לא הגיוניים , הם הגיוניים.

15. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק למי שנואש להאמין בקונספירציה. אדם אחד רצח את יצחק רבין. וכמה שזה נשמע מטומטם, טוב שכך. עדיף מאשר ההערכה שכל האנשים שמיניתי כבר פעמיים עשו יד אחת כדי שזה יקרה.