רצח הילדה תאיר ראדה - משפט זדורוב

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אחד_מנתניה, ‏10/8/13.

1. אחד_מנתניה Member

בימים אלו נכתב פסק הדין המשלים בעניינו של רומן זדורוב לאחר שהורשע בבספטמבר 2010 ברצח הילדה תאיר ראדה בדצמבר 2006.
    ככל הנראה גם הפעם ההרשעה תישאר על קנה וזאת אף על פי העובדה שלא נמצאה ולו אף ראיה שקושרת את הנאשם במעשה.

אני ממליץ לכם לראות את סרט האימה של דורון בלדינגר אשר מגלה מחדלים חמורים של המשטרה, פרקליטות ובית המשפט. ? לתפור חף מפשע.

http://m.youtube.com/watch?v=kXTulGfnWKs

כמו כן אני מזמין אותכם להצטרף למאבק על חפותו של בנאדם חף מפשע אשר מרצה כבר על לא עוול בכפו של 7 שנים בזמן שהרוצחים האמיתיים מסתובבים חופשי. כדי להצטרף ושוב לבוא ממקום הכי אובייקטיבי אפשר למצוא את כל המידע בפייסבוק בקבוצה שניקראת - מי רצח את תאיר ראדה. כל אחד יכול לקרוא על הנושא ולהחליט באובייקטיביות, בכל אופן הסיפור הזה מפחיד וזה יכול לקרות לכולנו, יום אחד אתה עלול להתעורר בבוקר ולהיות חשוד במעשה שלא ביצעת.

2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אני עוקב אחרי הפרשה הזו כמה שנים, ראיתי את כל הסרטים והסרטונים ביוטיוב, קראתי הרבה באתרים, אני משוכנע שזדורוב הוא לא הרוצח.

תאוריית הקונספירציה המרכזית (שאני מכיר לפחות) היא שלנערות היה חלק/רצחו את תאיר. יש סרט של שרון גל שנקרא "רק תאיר יודעת", במהלך הסרט מראים ראיונות עם ידידות שלה. אחת מהן היא בת של שוטר בקצרין. מיד לאחר הרצח הם עזבו את העיר. אחת הבנות אומרת למצלמה "יש דברים שאני יודעת" או משהו בסגנון הזה, ודופקת חיוך כזה של "אני יודעת דברים שאתם לא". ואני לא מבין איך לא חקרו את הילדה הזו יותר לאחר פרסום הסרט. ברור שהיא מסתירה משהו!

מהצד השני, למרות שאני מאמין בחפותו של זדורוב, באמת קשה לי להאמין שחבורת בנות עשרה רצחו אותה והן מסתירות את הסוד הגדול הזה כל כך הרבה שנים לאחר כל כך הרבה חקירות. אז מה כן קרה שם?

זו בהחלט סצינה מסרט שקפצה למציאות. אמשיך לעקוב בתקווה שהאמת תתגלה.

3. אחד_מנתניה Member

נווה כל העובדות וההשערות בדף הפייסבוק אני מציע לך להיכנס.

https://m.facebook.com/groups/112467406167?...100006099464622

שם יש לא מעט מן האמת, כולל כל הפרוטוקולים, עדויות, כתב הגנה, פסק דין, תמונות מהזירה. אין שלל ראיות מדעיות ונסיבתיות כל האמת שםם.

4. Kompany Member

בתור אחד שרק משלים את כל הפרשה היום (רק בהתחלה), מישהו יכול לומר לי איך בכלל תפרו את אותו זדורוב? הוא זה הבחור שהתקשר אליה בעצם?

5. אחד_מנתניה Member

זדורוב הוא עובד קבלן שעבד בשיפוץ המקלט באותו ביה?ס של הילדה הנרצחת תאיר ראדה - זדורוב נעצר כשבוע לאחר הרצח וכעבור 8 ימי חקירה הודה במעשה ושיחזר אותו - אולם הסתבר שההודאה נעשתה באמצעיים פסולים ובעצם נבנתה על סמך מידע שמסרו חוקריו והשחזור לא תאם את ממצאי הזירה. אני מציע לך להתחיל בסרט ? לתפור חף מפשע?.

http://m.youtube.com/watch?v=kXTulGfnWKs

מפלט השיחות שלה לא נמצאו שום שיחות מבחור מיסתורי או הודעות איום!

6. אחד_מנתניה Member

7. skyday20 Member

למה שהוא יעשה שיחזור אם הא לא יודע מזה כלום וזה לא קשור אליו?

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הו הו.. מגוון סיבות.

לחצים מהחוקרים, איומים, פחד. לא חסרים סרטונים ומאמרים על איך אפשר לגרום לאדם לחשוב שהוא אשם בפשע שהוא לא ביצע.

זדורוב נחשב ל"טרף קל". מדובר באדם שבקושי דובר את השפה, עולה חדש. מתאים בול לתואר השעיר לעזאזל.

9. אחד_מנתניה Member

סקאיי ההיסטוריה מלמדת אותנו שאדם תוך כדי לחץ במהלך חקירה בין אם לחץ פיזי או לחץ נפשי עלול להודות ולשחזר מעשים שלא ביצע, תוך כדי אמון בחוקריו או תוך כדי הרגשת חוסר אונים ושיתוף פעולה עם המשטרה, בכדי לקבל הקלה בעונש.

בין המקרים אתה מוזמן לקרוא בגוגל על פרשת עמוס ברנס ורצח החיילת רחל הלר.עמוס ברנס הודה ושיחזר את המעשה. אך לאחר מספר שנים זוכה בבית המשפט העליון וקיבל פיצויים מהמדינה.
    אתה יכול לקרוא על הסיפור של החייל אולג שחייט, גם שם 3 נאשמים נתפסו והודו ברצח אך לאחר מכן נתפס נשקו של החייל בידי שני מחבלים.
    אתה מוזמן לקרוא על רצח חנית קיקוס. ויש עוד לא מעט דוגמאות שחושפות את פרצופה האמיתית של מערכת אכיפת החוק ומערכת הצדק.

כמו כן אין טוב ממראה עיניים ואתה מוזמן לראות את הסרט שפירסמתי.

10. אלי מתחן Member

האמת תמיד פחות מעניינת מהקונספירציות למיניהן, זה למה הן כל כך מוצלחות.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני דווקא נוטה להאמין למשהו אחר שראיתי באחד מהסרטונים על הנושא.
    היה ראיון עם נהג מונית שאמר שאסף 3 חברי כיתה של תאיר כמה דקות לאחר הרצח.
    הם נראו לחוצים ותוך כדי הנסיעה אחד מהתלמידים אמר : "יוו ואם הם יחשדו בנו שעשינו את זה?" והשני אמר לו : "תשתוק אל תדבר על זה בשום מקום. אף אחד לא יודע".
    הנהג מונית העיד שהיה דם על הבגדים של הילדים, ומיד לאחר שהוריד אותם, כ 50 מטר מהתחנה נמצאו הבגדים שלהם על איזה עץ עם הדם של תאיר.

אף אחד לא תחקר את הילדים או בדק מי אלו בכלל.

12. אחד_מנתניה Member

כמו כן נתפסו 64 טביעות אצבעות 17 מהן בדם. ואף אחד מהן הן לא של זדורוב.
    נמצאו שלושה עקבות בדם על האסלה, מיכל ההדחה, והקיר המפריד בין התאים ( מסלול בריחה ) והן לא של הנאשם.
    בכף ידה של המנוחה נמצאו שערות כהות וארוכות מהבדיקה של השערות לפחות 3 מהן הן של אנשים שונים. ואף לו שערה אחת של הנאשם. נמצא DNA זר בזירה וגם הוא אינו של הנאשם.

המענה של השופט בפסק דין היה ואני מצטט - ? ישנן שאלות שישארו עלומות לעד ?

כל זה מבוסס על כתובים ומסמכים רשמיים.

הסרט שהעליתי למעלה מלמד על בידוי ראיות, זיוף ראיות, עדויות שקר בביהמ?ש.

במדינה דיקטטורית יוצר הסרט היה נכנס לכלא, במדינה דמוקרטית יוצר הסרט היה מקבל תביעת דיבה או מנגד אנשי החוק היו נשפטים בביהמ?ש ורק בישראל לא קורה שום דבר...

13. אחד_מנתניה Member

14. אלי מתחן Member

מסמכים רשמיים, אפשר לראות כאלה?
    המשטרה לא תובעת תביעות דיבה אנשים פרטיים.

15. אחד_מנתניה Member

כן אתה מוזמן להיכנס לקבוצה בפייסבוק שפירסמתי למעלה ויש שם בנעוץ את כל המסמכים הרשמיים פסק דין, כתב ההגנה, פרוטוקולים ועדויות, ממצאים ותמונות מהזירה. הכל רשום שחור על גבי לבן, עובדות בלבד. אבל מצד שני אני לא יכול לשכנע מישהו שלא טורח לקרוא את העובדות זה הכל.