רפי כהן- בסוף נשאר באום אל פאחם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י roeiuzan, ‏30/1/08.

1. אשקלונה Member

רפי כהן חלוץ ענק,אין יל מושג איך הוא הגיע לליגה א'
    במשחק אשקלון נגד אום אל פאחם הוא הוא בעט 3 בעיטות ושלושתם נכנסו הוא פשוט סקורר
    חבל שלא בא לאשקלון אני בטוח שהוא יצליח בבני יהודה!

2. אנתוני שגיא Member

נראלך שבני יהודה לא תקנה את רפי כהן רק בגלל התנגדות של קבוצה מליגה א'??!!
    מקס' ילכו לוועדה למעמד השחקן יקבעו סכום ושלום על פאחם
    הסכוי היחיד שרפי ישאר באום אל פאחם זה שהוא יהיה ג'נטלמן ויסרב לעבור מה שכנראה לא יקרה

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה וועדה בדיוק?

רפי כהן רכוש של אום אל פאחם, אם הם אומרים לא אין עסקה ורפי כהן ובני יהודה יכולים לעשות שמיניות באוויר.

4. הפועל א.א.פחם Member

רפי כהן...אנחנו אוהבים אותך פה...
    אנחנו צריכים אותך..אל תעזוב !!
    ליגת העל שלנו זאת לא" הפרימירליג" של אנגליה...זאת חרא של ליגה..קבוצה אחת קימת בליגה.. אצלנו פה משחקים עם הנשמה..אצלנו הכדורגל זה לא מקצוע מביאים ממנה פרנסה..
    ותאמין לי..עם א.א.פחם אתה תשאר במרכז התמונה..כי הפועל יגיע רחוק ואנו רוצים שתהיה אחת השחקנים ההסטורים שלנו!

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אמסור לו.

6. idos87 Member

אם ליגת העל לא מגיעה ל"פריימירליג" של אנגליה אז ליגה א' כן מגיעה לשם? רפי כהן רוצה להתקדם. שחקן בגילו (33) חייב לנצל כל הצעה שהוא מקבל מקבוצה בליגת העל. האוהדים באום אל-פאחם לא מרוצים מהמהלך, זה ברור, אבל צריך להסתכל על המעבר גם מנקודת מבטו של רפי כהן. הוא מחכה כבר כמה שנים טובות להצעה מליגת העל ועד שהיא מגיעה הוא יגיד לה לא? זה הזדמנות של פעם בחיים. אם הוא יישאר באום אל-פאחם יש מצב שהוא לא יקבל הצעה דומה וישאר שם. אמנם הוא יהיה שחקן היסטורי של אום אל פאחם אבל בליגת העל הוא לא ייזכר חוץ מ-72 השערים שהוא הבקיע שם עד כה.
    בהצלחה לרפי כהן בבני יהודה!!!

7. אשקלונה Member

עדיף שרפי כהן יעזוב עכשיו את אום אל פאחם גם לטובתו וגם לטובת הקבוצה...אם הוא לא היה עוזב עכשיו הוא היה עוזב בסוף העונה בכל מקרה..עכשיו יש לאום אל פאחם מספיק זמן למצוא חלוץ טוב לעונה הבאה..היא תעלה בכל מקרה ליגה לדעתי,הם לא מקום ראשון ביגללו יש להם שחקנים טובים לליגת א' והם יעלו לארצית,

8. oFiRzZz Member

בוואלה רשום שאם כהן לא ישחורר לבנ ייהודה הוא יפרוש מכדורגל. . .
    אז כל אופן א.א פאחם נפרדים מכהן . .

9. GAL_XD Member

זה בעצם האולטימטום שהציב רפי לאום אל פאחם ,
    לדעתו ככה הוא יוכל לגרום להם לשחרר אותו לבני יהודה ...

10. LiranSH Member

אין סיבה שיכולה להיות הגיונית לזה שקבוצה מליגה א' לא נותנת לשחקן שלה לעבור לקבוצה מליגת העל.

11. הפועל אום אלפחם Member

השנה , הושקע בקבוצה יותר מ 2 וחצי מיליון שקל כדי לעלות , אף אחד לא מוכן לוותר על העלייה השנה - אם הוא עוזב הקבוצה שלנו נחלשת ומאבק העלייה יהיה קשה מאוד ואם לא נעלה זה יהיה אסווווווווווווון

12. beitar4ever Member

כמו שהזכירו פה אני תמיד יזכור לו שני משחקים ,הראשון הוא מול בית"ר כאשר הבקיע שלושער
    שהביא למהפך על בית"ר , והמשחק השני, הוא השער ניחומים מול מנצ'סטר באולד טראפורד.
    בכל מקרה כהן היה חלוץ סימפטי ,אך לדעתי החלוץ שהיה פעם כבר לא יחזור ,והרבה מהיכולת שהייתה לשחקן כבר נעלמה, כמו שאומרים :"הגיל עשה את שלו".
    ולמרות ששמעתי שהולך לו באום אל פחם עדיין ליגת העל זו רמה אחרת ויהיה לו קשה להסתגל מחדש לליגה הזו.
    בכל מצב אני ישמח לראות את כהן מככב בבני יהודה, מה אפשר עוד להגיד ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dunno.Xxx
    שיהיה לו בהצלחה!

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/08
  13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא הבנתי את גודל הטיפשות עד שצפיתי עכשיו בחדשות הספורט... רפי כהן התאמן היום עם בני יהודה שהוא עדיין תחת חוזה באום אל פאחם שלא הסכימה לשחרר אותו... אני לא מבין איך שחקן וקבוצה (בני יהודה) כל כך טיפשים ולא מקצוענים לעשות דבר כזה, איך אתה הולך להתאמן בקבוצה אחרת שאתה עדיין שייך לקבוצה ששיחקת בה... ממש טמטום. ממש מעליב מצד בני יהודה, לא יודע אם זה חוקי, אם זה לא חוקי הייתי מציע להוריד להם נקודות ולחרוץ את גורלם בבית משפט על החוצפה הזאת, איזו חובבנות. אני מאחל לרפי כהן שאום אל פאחם לא ישחררו אותו ושיפרוש מחר מכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/08
  14. Ariel Member

הלו הלו מה ההתפרעות מעל המהירות המותרת.
    סמיר עיסא מאמן אום אל פאחם אמר לרפי כהן "לך. מבחינתי אתה משוחרר". החלוץ הגיע רק למבחנים. הבעיות הגיעו כשבני יהודה רצו לסגור חוזה, אז צצה ההתנגדות של ראשי אום אל פאחם שלא ידעו מאום על מעשהו של כהן.

נערך לאחרונה ב: ‏31/1/08
  15. אדום עולה בבלומפילד Member

מזל שאתה לא זה שקובע עונשים