רפי כהן- בסוף נשאר באום אל פאחם

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י roeiuzan, ‏30/1/08.

1. GAL_XD Member

הוא כולה בן 33 ...
    מה תגיד על ג'ובאני רוסו או דוד אמסלם ? הם מצליחים להישאר יציבים ברוב הדקות שהם משחקים ..
    אז נכון שהם לא משחקים באותה עמדה , כמו כן גם רפי כהן , אבל יש את המשפט שאומר -

לא משנה הגיל , העיקר התרגיל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

בהצלחה רפי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

2. אדום עולה בבלומפילד Member

כן אבל רוסו ואמסלם נשארו כל התקופה הזו ברמה הגבוהה ביותר- ליגת העל.

רפי כהן כבר כמה שנים מדדה בליגה הנמוכות ומשחק מול שחקנים ברמה פחות טובה וברמת אימונים פחות טובה.

3. Ariel Member

גם ככה אלו שפותחים לא משהו בכלל.

4. GAL_XD Member

הצרפתי ברדון כבר בהופעה השניה שלו הבקיע צמד ...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני יהודה היא במילא קבוצה שאני ממש רוצה שהיא תישאר,עכשיו שכהן אצלהם בכלל אני אחזיק להם אצבעות.
    לדעתי בתור חלוץ מחליף הוא יכול להיות לא רע,סך הכל הוא בתקופה לא רעה של התאוששות
    ויש לו מיקום טוב מאוד ברחבה,הבעיה היא איך המהירות שלו והאם הוא שיפר את היכולת
    מול השער כי הוא היה מחמיצן כרוני.

בכל מקרה שיהיה לו ולבני יהודה המון הצלחה[חוץ מנגד מכבי חיפה].

6. roeiuzan Member

בני יהודה כך מסתמן הביאה אותו על תקן חלוץ עם סיומת. לא אחד שיכבוש בסיטונאות ויכריע משחקים, אם כי אני מקווה שכך יהיה.
    בכל אופן אני עדיין מחזיק ממנו וחושב שיש לו מה לתרום, חלוץ זה לא כמו קשר שצריך לשחק לצד עוד שחקנים ולהיות מתואם כל הזמן. הוא אמור לשים את הכדור ברשת וביחד עם המהירות שלו אני בטוח שהוא יזכה לכבוש עוד כמה שערים בליגת העל לפני שהוא מסיים פרק יפה בחיים(סיום הקריירה). לשמחתו מאמן אותו אלי כהן שמאד מעריך את יכולתו המקצועית, נקווה שהוא באמת יתן לו הזדמנות הולמת אחרת זה באמת יהיה רק גימיק כמו שכבר נאמר כאן.

http://sport5.co.il/articles.aspx?FolderID...D=31827&lang=HE

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/08
  7. Ariel Member

ברדון קשר. כהן הובא על תקן מחליפו של דוארטה ששוחרר לסין.

8. הפועל אום אלפחם Member

הנהלת אום אלפחם סירבה לשחרר את השחקן !!!!

9. shabaaz Member

אני תמיד אהבתי את רפי כהן.שחקן שתמיד ידע איפה להתמקם,תכונות של סטרייקר אמיתי.
    ומעבר לכל:ספורטאי ובנאדם למופת.

מצד שני,רפי כהן הרבה מעבר לשלהי הקריירה שלו.מה שמצביע על עליבות ליגת העל שנזקקת לשירותים של שחקנים מבוגרים מליגות נמוכות.
    אולי בקרוב נראה על המגרש את איציק זוהר,אייל ברקוביץ',עודד מכנס,מוט'לה ואפילו איציק שום.
    עם כמות ההבקעות של היו אני לא פוסל לעשות סיאנס לכמה חלוצים כדי שהכדור יכנס.

10. a.m Member

בואו לא נגזים, זו החתמה טובה, אבל לא צריך לעשות רעש כזה גדול, בכל זאת, רפי כהן בא לבני יהודה בשביל לשבת על הספסל. קאמבק? אני בספק אם בגיל מתקדם כל כך אפשר לעשות קאמבק, כשלא הרבה אחר כך הכל כבר יגמר. בכל אופן המון הצלחה, זה שחקן שקשה שלא לאהוב אותו, עוד מהימים היפים בראשון ובחיפה עם השער באולד טראפורד ועד ההתדרדרות לליגה א', תמיד יודע להרעיד רשתות. דיברתם על המהירות שלו, גם אם המהירות שלו ירדה, אני בספק עם יש שחקנים בליגת העל שיש להם חצי מהמהירות של רפי כהן.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

במצב של בני יהודה היא מנסה לירות לכל כיוון ואולי ההחתמה של רפי כהן תתברר כבול פגיעה. בלתי אפשרי לדעת איך הוא יסתגל שוב לליגת העל, הוא יכול להצליח, הוא יכול ליפול, בני יהודה לא וויתרה על שחקן תמורתו אלא הביאה אותו בנוסף אז אני חושב שאין לה מה להפסיד מזה אלא רק להרוויח, הוא יעלה מהספסל לטעמי ואם אנשי בני יהודה יראו שחקן רעב שמתחבר מהר לליגה הוא גם יפתח בהרכב. כל סימני השאלה יפתרו אחרי כמה משחקים שיהיה אפשר לדעת איזה רפי כהן חתם בבני יהודה.

12. YANIROSH Member

רפי כן חלוץ טוב,ויכול לתרום לבני יהודה במצבה הנוכחי,הוא זריז,חמקמק ובעל כושר הבקעה טוב.והוא גם לא נמוך בכלל הוא בסביבות 1.80[1.78 נדמה לי] הבעיה שלו הייתה [תמיד]בחוסן הפיזי שלו ובמשחק ראש שלו[אין לו ניתור טוב],אבל השאלה היא אם אום אל-פאחם ישחררו אותו בכלל..

13. GAL_XD Member

אם הם לא היו רוצים לשחרר אותו הם לא היו נותנים לו להתאמן בבני יהודה ...
    אז ככה שנראה לי שהוא די קרוב לחתום וללבוש מדים כתומים בליגת העל ...

14. אנתוני שגיא Member

אום אל פאחם סירבה לשחרר אותו, כצפוי הם רוצים לסחוט עוד כסף

15. הפועל אום אלפחם Member

איזה כסף אתה מדבר בחיאתק !! הקבוצה עוד לא הבטיחה את העלייה - ההפרש לא ממש גדול , 6 נקודות ונשארו 13 משחקים , איך אפשר לשחרר שחקן שהבקיע יותר מחצי מהשערים !!

רק שתדע וכל החברה פהו ידעו , אם הפועל אום אלפחם לא עולה השנה - מלחמת עולם שלישית תקום בעיר ואף אחת לא יירחם על יו"ר הקבוצה -
    אם בסוף ישחרר את רפי כהן והקבוצה לא תעלה- הם יפגעו בו גופנית !!!!!! אני מדבר בשיא הרצינית

ההנהלה מפחדת מהקהל ובמיוחד בסוף העונה- אם לא נעלה חס וחלילה