רפאל נאדאל זכה ברולאן גארוס 2013

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏26/5/13.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    אליפות צרפת הפתוחה - הרולאן גארוס, טורניר הגראנד-סלאם המתקיים על מגרשי חימר יצא היום לדרך.
    האליפות נערכת מאז 1928 במרכז הטניס "רולאן גארוס" (טייס שהצטיין במלחמת העולם הראשונה), סמוך ליער בולון שבמערב פאריס.
    כאמור, האליפות מתקיימת על משטח החימר שנחשב לאיטי יחסית. האליפות נמשכת 15 ימים (מתחיל ביום ראשון ולא ביום שני, כמקובל).
    אליפות צרפת הפתוחה החלה כאליפות לאומית ב-1891, והתקיימה על מגרשי הדשא עד שנת 1928.
    בשנת 1925 היא "נפתחה" לטניסאים מחוץ לצרפת, ובשנת 1928 האליפות נערכה לראשונה על חימר במקומה הנוכחי.
    בשנת 1968 השתתפו לראשונה שחקנים מקצוענים באליפות צרפת והיא הייתה הראשונה מבין 4 טורנירי גראנד-סלאם שנפתחה למקצוענים.
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר נקרא על שמו של פיליפ שאטרייה שהיה מראשי איגוד הטניס הצרפתי.
    האיצטדיון נבנה ב-1928 סביב מרכז ה"רולאן גארוס". איצטדיון 'פיליפ שאטרייה' מכיל 15,059 מושבים.
    המגרש השני בחשיבותו נקרא על-שמה של סוזאן לנגלן, טניסאית צרפתית מצטיינת בשנות ה-20 של המאה ה-20. ה'סוזאן לנגלן' מכיל 10,076 מושבים.
    באליפות צרפת הפתוחה, משחקים רק בשעות האור ואין משחקי לילה עם תאורה מלאכותית.
    סה"כ הפרסים הכולל באליפות גדל השנה ביותר מ-2 מיליון יורו ויסתכם ב-21,017,000 יורו. שני הזוכים בטורניר יקבלו 1.5 מיליון יורו כ"א.
    בתחרויות הראשיות ליחידים ויחידות משתתפים/ות 128 שחקנים/ות, ובזוגות גברים ונשים משתתפים 64 זוגות.



    [​IMG]
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר - "פיליפ שאטרייה" (Philippe Chatrier)


    [​IMG]
    האלופים ב-2012: רפאל נאדאל (ספרד) ו-מריה שראפובה (רוסיה).


    לישראל יש בטורניר ייצוג של 4 שחקנים ושחקניות (2 מהם ביחידות):


    גברים:

    אנדי רם

    [​IMG]

    בן 33 מתל אביב
    דירוג בעולם (זוגות): 109
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם יוני ארליך.


    יוני ארליך

    [​IMG]

    בן 36 מתל אביב
    דירוג בעולם (זוגות): 62
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם אנדי רם.



    נשים:

    שחר פאר

    [​IMG]

    בת 26 ממכבים
    דירוג בעולם (יחידות): 136
    תשתתף בטורניר היחידות, ועדיין לא ידוע האם בזוגות.


    יוליה גלושקו

    [​IMG]

    בת 23 וחצי מת"א
    דירוג בעולם (יחידות): 150
    תשתתף בטורניר היחידות.


    יריבים/ות לישראלים/ות:


    שחר פאר:

    סיבוב ראשון: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 4)


    יוליה גלושקו:

    סיבוב ראשון: מריה-תרסה טורו-פלור (ספרד, 71)


    אנדי רם ויוני ארליך:

    תוצאות ההגרלה ביום ב'.


    * אלוף 2012, רפאל נאדאל (ספרד, 4 בעולם), יחל את המסע להגנה על התואר מול דניאל ברנדס (גרמניה, 60).
    נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) יפתח את הטורניר מול דויד גופין (בלגיה, 57).
    רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) יפתח את הטורניר מול פבלו סארנו-בוסטה (ספרד, 166) שעלה מהמוקדמות.

    * אלופת 2012, מריה שראפובה (רוסיה, 2), תפתח את המסע להגנה על התואר מול סו-ווי הסיה (טייוואן, 42).
    סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1 בעולם) תפתח את הטורניר מול אנה טאטישווילי (גיאורגיה, 83).
    ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 3) תפתח את הטורניר מול אלנה וסנינה (רוסיה, 36).


    * אנדי מארי (בריטניה, 3) ו-חואן מרטין דל פוטרו (ארגנטינה, 7) ייעדרו בגלל פציעות/מחלות.

    ההגרלה המלאה בגברים

    ההגרלה המלאה בנשים



    "הרולאן גארוס" בטלוויזיה:

    * ערוץ יורוספורט וערוץ יורוספורט 2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום ראשון ב-12:00.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * הרולאן גארוס אמור להיות משודר גם כאן.

     
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    להלן המשחקים הבולטים ביום הראשון (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: מילוש ראוניץ' (קנדה, 14) - חאבייר מאליס (בלגיה); מגרש 1
    13:45 (משוערת): ז'יל סימון (צרפת, 15) - לייטון היואיט (אוסטרליה); סוזאן לנגלן
    15:30 (משוערת): פבלו סארנו-בוסטה (ספרד) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); פיליפ שאטרייה
    16:00 (משוערת): מארינקו מאטוסביץ' (אוסטרליה) - דויד פרר (ספרד, 4); סוזאן לנגלן


    נשים:

    12:00 בצהריים: פטרה מרטיץ' (קרואטיה) - אנה איוונוביץ' (סרביה, 14); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: ארנצ'ה רוס (הולנד) - שרה אראני (איטליה, 5); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - אנה טאטישווילי (גיאורגיה); פיליפ שאטרייה
    18:30 (משוערת): אגניישקה רדוואנסקה (פולין) - ונוס וויליאמס (ארה"ב, 30); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * חלק מהמשחקים אמורים להיות משודרים גם כאן.


    כתבה מעניינת לקראת הטורניר - אין יותר חומות חימר: על היעלמות מומחי החימר בטניס.

     
  3. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    נקווה לראות משחקים מותחים ומעניינים,קשה לראות מישהו שלוקח מנדאל את הטורניר.
    לגבי פאר לא לצפות יותר מדי במיוחד עם הגרלה כזאת,6-0 6-2 כזה היא תפסיד
     
  4. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    מצטער על האיחור..

    [​IMG]


    פדרר, פרר, סרינה ואראני בסיבוב השני. פטרובה ו-ונוס וויליאמס הודחו כבר בראשון.

    כל התוצאות מהיום הראשון (אפשר לבחור בין גברים ונשים)


    * אחרי שמונה חודשים, אנדי רם ויוני ארליך יחזרו לשתף פעולה.
    היום נקבע בהגרלה שהם יפגשו בסיבוב הראשון את פאביו פוניני ודניאל ברצ'יאלי (איטליה) - 14 בטורניר.


    הישראלים/ות ביום השני:

    * שחר פאר (140) תפתח היום את הטורניר כשתפגוש את אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 4).
    מגרש 'סוזאן לנגלן'
    שעת המשחק: 12:00 בצהריים.


    ** יש סיכוי שהמשחק ישודר ביורוספורט הרגיל או 2. בכל מקרה לינקים לשידור באינטרנט יש בסוף הסיקור.


    * יוליה גלושקו (149) תפתח היום את הטורניר כשתפגוש את מריה-תרסה טורו-פלור (ספרד, 71).
    מגרש 10
    שעת המשחק (משוערת): 14:30.


    * המגרש לא מצולם ולכן אין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השני (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    13:45 (משוערת): רפאל נאדאל (ספרד, 3) - דניאל ברנדס (גרמניה); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 6) - אליאז בדנה (סלובניה); סוזאן לנגלן
    15:30 (משוערת): פיליפ פצ'נר (גרמניה) - מארין צ'יליץ' (קרואטיה, 10); מגרש 7
    16:00 (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה, 5) - גאאל מונפיס (צרפת); פיליפ שאטרייה
    17:45 (משוערת): סרגיי סטחובסקי (אוקראינה) - רישאר גאסקה (צרפת, 7); סוזאן לנגלן


    נשים:

    12:00 בצהריים: נה לי (סין, 6) - אנבל מדינה גאריגס (ספרד); פיליפ שאטרייה
    16:00 (משוערת): קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 10) - לאורה רובסון (בריטניה); סוזאן לנגלן
    18:30 (משוערת): מונה בארתל (גרמניה) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); מגרש 2
    19:00 (משוערת): סו-ווי הסייה (טייוואן) - מריה שראפובה (רוסיה, 2); פיליפ שאטרייה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * חלק מהמשחקים אמורים להיות משודרים גם כאן.
     
  5. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    [​IMG] כזה קל לחזות את פאר
     
  6. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    אני באמת לא מבין למה אתה מוחא לעצמך כפיים וציני ככה כלפי שחר.
     
  7. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    לא ציני,אני מאוד רוצה שהיא תצליח הבעיה שהיא בנפילה חזקה וכולה רשמתי את דעתי וזה מה שיצא.
    סה"כ אני אומר שקל לדעת איך יגמרו המשחקים שלה
     
  8. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    לרשום לפני המשחק את התוצאה הקלה שהיא תפסיד בו, ועוד אח?כ להתגאות בזה, זה לא מכובד כלפיה ובטח לא לרצות שתצליח.
     
  9. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    אני לא מתגאה בזה,סה"כ אמרתי את דעתי וזה מותר לי עד כמה שאני יודע [​IMG]
    ומכיתי כפיים זה רק לזה שניחשתי נכון בלי קשר לשחר פאר לקחתה את זה קשה
     
  10. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    זו לא בדיוק דיעה, אבל חבל על הויכוח.
    אני בסה?כ לא אוהב את הלעג לשחר וזה בדיוק מה שעשית עם כתיבת תוצאת המשחק מראש, ועוד יותר עם המחיאת כפיים לעצמך אח?כ.
    אולי ניסוח אחר ובלי לחזות את התוצאה מראש, היה יותר מכובד ועדיף לדעתי. אבל על זה כנראה לא נסכים.
     
  11. BvB

    BvB Member

    הצטרף ב:
    ‏1/5/13
    הודעות:
    1,136
    לייקים שהתקבלו:
    0
    במשחק בגברים שהסתיים לא מזמן גבר גאל מונפיס על תומאס ברדיך 3-2 במערכות במשחק נפלא ששוחק ביותר מ-4 שעות.
    מונפיס הצרפתי הוביל כבר 2-0 במערכות ברדיך הצ'כי חזר ל2-2 אבל הצרפתי שמשחק מול הקהל הביתי נתן שואו במערכה החמישית וניצח במשחק כולו.
     
  12. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    שחר פאר ויוליה גלושקו הודחו בסיבוב הראשון.

    נאדאל, צונגה, גאסקה וצ'יליץ' עלו לסיבוב השני. ברדיך וגורגס הודחו כבר בראשון.


    כל התוצאות מהיום השני


    הישראלים ביום השלישי:

    * אנדי רם ויוני ארליך יפתחו היום את הטורניר כשיפגשו את פאביו פוניני ודניאל ברצ'יאלי (איטליה) - 14 בטורניר.
    מגרש 14
    שעת המשחק (משוערת): 14:30.


    * המגרש לא מצולם ולכן אין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השלישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: טומי האס (גרמניה, 12) - גילום רופין (צרפת); סוזאן לנגלן
    13:45 (משוערת): נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - דויד גופין (בלגיה); פיליפ שאטרייה
    15:30 (משוערת): ניקולאס מאהו (צרפת) - יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 8); פיליפ שאטרייה
    16:00 (משוערת): סטאניסלאס וורינקה (שוויץ, 9) - תיימו דה באקר (הולנד); מגרש 1


    נשים:

    12:00 בצהריים: מריון ברטולי (צרפת, 13) - אולגה גובורצובה (בלארוס); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: קימיקו דאטה-קרום (יפן) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 9); מגרש 1
    18:00 (משוערת): אלנה וסנינה (רוסיה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 3); פיליפ שאטרייה
    19:00 (משוערת): פטרה קוויטובה (צ'כיה, 7) - ארוונה רזאי (צרפת); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * חלק מהמשחקים אמורים להיות משודרים גם כאן.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏27/5/13
  13. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    רם וארליך עלו לסיבוב השני.

    ג'וקוביץ' עבד קשה בדרך לסיבוב השני.


    כל התוצאות מהיום השלישי


    להלן המשחקים הבולטים ביום הרביעי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: אלברט מונטאנס (ספרד) - דויד פרר (ספרד, 4); מגרש 1
    12:00 בצהריים: ניק קירגיוס (אוסטרליה) - מארין צ'יליץ' (קרואטיה, 10); מגרש 7
    13:45 (משוערת): ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 6) - יארקו ניימינן (פינלנד); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): ניקולאס מאהו (צרפת) - יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 8); מגרש 1. משחק דחוי מאמש (סיבוב 1)
    15:30 (משוערת): מילוש ראוניץ' (קנדה, 14) - מיכאל לודרה (צרפת); סוזאן לנגלן
    15:30 (משוערת): אדוארד רוג'ר-ואסלין (צרפת) - ניקולאס אלמגרו (ספרד, 11); מגרש 3
    16:00 (משוערת): גאאל מונפיס (צרפת) - ארנסט גולביס (לטביה); פיליפ שאטרייה
    16:15 (משוערת): ז'יל סימון (צרפת, 15) - פאבלו קוובאס (אורוגוואי); מגרש 2
    18:00 (משוערת); סומדב דוורמן (הודו) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); סוזאן לנגלן


    נשים:

    12:00 בצהריים: אלנה וסנינה (רוסיה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 3); פיליפ שאטרייה. משחק דחוי מאמש (סיבוב 1)
    12:00 בצהריים: פטרה קוויטובה (צ'כיה, 7) - פטרה קוויטובה (צ'כיה, 7) - ארוונה רזאי (צרפת); סוזאן לנגלן. משחק דחוי מאמש (סיבוב 1)
    12:00 בצהריים: אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 4) - מאלורי בורדטה (ארה"ב); מגרש 1
    14:30 (משוערת): ג'אנה ספלובה (סלובקיה) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); מגרש 2
    18:00 (משוערת): קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 10) - בויאנה יובאנובסקי (סרביה); מגרש 7
    18:30 (משוערת): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - קרוליין גארסיה (צרפת); פיליפ שאטרייה
    19:00 (משוערת): יוליה פוטינצבה (קזחסטן) - שרה אראני (איטליה, 5); מגרש 1
    20:00 (משוערת): מתילדה יוהאנסון (צרפת) - אנה איבנוביץ' (סרביה, 14); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * חלק מהמשחקים אמורים להיות משודרים גם כאן.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏2/6/13
  14. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    ווזניאקי בחוץ, פדרר וסרינה טיילו, הצרפתים חגגו.

    כל התוצאות מהיום הרביעי


    להלן המשחקים הבולטים ביום החמישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: לוקאס פאויל (צרפת) - גריגור דימיטרוב (בולגריה, 26); סוזאן לנגלן
    12:00 בצהריים: גרג זמלייה (סלובניה) - קיי נישיקורי (יפן, 13); מגרש 2
    12:00 בצהריים: ין-הסון לו (טייוואן) - פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 16); מגרש 6
    13:45 (משוערת): נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - גאודיו פלה (ארגנטינה); פיליפ שאטרייה
    13:45 (משוערת): בנואה פייר (צרפת, 24) - לוקאש קובוט (פולין); מגרש 1
    16:15 (משוערת); אשלי בארטי (אוסטרליה) - מריה קירילנקו (רוסיה, 12); מגרש 2
    17:15 (משוערת); מיכאל פרזייסיזני (פולין) - רישאר גאסקה (צרפת, 7); פיליפ שאטרייה
    17:15 (משוערת); רפאל נאדאל (ספרד, 3) - מרטין קליזאן (סלובקיה); סוזאן לנגלן
    19:15 (משוערת); ראיין האריסון (ארה"ב) - ג'ון איזנר (ארה"ב, 19); מגרש 3


    נשים:

    12:00 בצהריים: קריסטינה מלאדנוביץ' (צרפת) - סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 9); פיליפ שאטרייה
    12:00 בצהריים: נה לי (סין, 6) - בתאני מאטק סנדס (ארה"ב); מגרש 1
    12:00 בצהריים: ילנה יאנקוביץ' (סרביה, 18) - גארבינייה מוגורוסה (ספרד); מגרש 3
    14:30 (משוערת): אניקה בק (גרמניה) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס, 3); סוזאן לנגלן
    15:30 (משוערת): ג'ני בושארד (קנדה) - מריה שראפובה (רוסיה, 2); פיליפ שאטרייה
    17:15 (משוערת); מריון ברטולי (צרפת, 13) - מריאנה דוקה-מרינו (קולומביה); מגרש 1
    18:00 (משוערת); טומי האס (גרמניה, 12) - ג'ק סוק (ארה"ב); מגרש 2
    19:15 (משוערת); פרנצ'סקה סקיאבונה (איטליה) - קירסטן פליפקנס (בלגיה, 21); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-5 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * חלק מהמשחקים אמורים להיות משודרים גם כאן.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏2/6/13
  15. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,669
    לייקים שהתקבלו:
    412
    [​IMG]


    ג'וקוביץ' ואזרנקה עלו לסיבוב השלישי.

    כל התוצאות מהיום החמישי


    הישראלים ביום השישי:

    * אנדי רם ויוני ארליך יפגוש בסיבוב השני את רוברטו באוטיסטה אגוט ו-דניאל חימנו טרבר (ספרד).
    מגרש 16
    שעת המשחק (משוערת): 14:30.


    * המגרש לא מצולם ולכן אין סיכוי לשידור.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    12:00 בצהריים: רפאל נאדאל (ספרד, 3) - מרטין קליזאן (סלובקיה); סוזאן לנגלן / משחק דחוי מאמש (סיבוב 2)
    12:00 בצהריים: מיכאל פרזייסיזני (פולין) - רישאר גאסקה (צרפת, 7); מגרש 1 / משחק דחוי מאמש (סיבוב 2)
    12:00 בצהריים: טומי האס (גרמניה, 12) - ג'ק סוק (ארה"ב); מגרש 2 / משחק דחוי מאמש (סיבוב 2)
    12:00 בצהריים: פרננדו ורדאסקו (ספרד) - יאנקו טיפסרביץ' (סרביה, 8); מגרש 3 / משחק דחוי מאמש (סיבוב 2)
    12:00 בצהריים: ראיין האריסון (ארה"ב) - ג'ון איזנר (ארה"ב, 19); מגרש 7 / משחק דחוי מאמש (סיבוב 2)
    14:00 (משוערת): ג'וליאן בנטו (צרפת, 30) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); פיליפ שאטרייה
    14:30 (משוערת): פליסיאנו לופז (ספרד) - דויד פרר (ספרד, 4); מגרש 1
    15:15 (משוערת): מילוש ראוניץ' (קנדה, 14) - קווין אנדרסון (דרא"פ); מגרש 7
    16:00 (משוערת): ויקטור טרויקי (סרביה) - מארין צ'יליץ' (קרואטיה, 10); מגרש 6
    16:15 (משוערת): גאאל מונפיס (צרפת) - טומי רוברדו (ספרד, 32); סוזאן לנגלן
    16:15 (משוערת): ז'יל סימון (צרפת, 15) - סאם קוורי (ארה"ב, 18); מגרש 2
    16:30 (משוערת): ג'ו-ווילפרד צונגה (צרפת, 6) - ג'רמי שארדי (צרפת, 25); פיליפ שאטרייה
    19:00 (משוערת): אנדראס ספי (איטליה, 20) - ניקולאס אלמגרו (ספרד, 11); מגרש 3


    נשים:

    12:00 בצהריים: מריון ברטולי (צרפת, 13) - מריאנה דוקה-מרינו (קולומביה); מגרש 1 / משחק דחוי מאמש (סיבוב 2)
    13:45 (משוערת): ג'ני בושארד (קנדה) - מריה שראפובה (רוסיה, 2); פיליפ שאטרייה / להשלים את המשחק.
    14:30 (משוערת): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - סורנה קירסטאה (רומניה, 26); סוזאן לנגלן
    17:00 (משוערת): סאבין ליזיקי (גרמניה, 32) - שרה אראני (איטליה, 5); מגרש 2
    18:45 (משוערת): ורוורה לפצ'נקו (ארה"ב, 29) - אנג'ליק קרבר (גרמניה, 8); מגרש 2
    19:00 (משוערת): וירג'יני רזאנו (צרפת) - אנה איוונוביץ' (סרביה, 14); פיליפ שאטרייה
    19:00 (משוערת): אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 4) - דינה פיצנמאייר (גרמניה); סוזאן לנגלן


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-6 (יש להוסיף שעה לכל שעה רשומה)


    * ערוצים יורוספורט ויורוספורט 2 ישדרו היום מ'הרולאן גארוס', החל מ-12:00 בצהריים. אתם מוזמנים לבדוק איזה משחקים ישודרו.


    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר

    * חלק מהמשחקים אמורים להיות משודרים גם כאן.
     
    נערך לאחרונה ב: ‏2/6/13

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!