ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

פרסמת את הלינק הזה בשעתו כאילו זו הצהרה רשמית של אמבפה וזה אבוד והוא נשאר. כולה דיווח שאף אחד לא יכול לטעון שהוא בהכרח לא עוד דיווח סרק. אם אמבפה היה רוצה להישאר למה זה לא קרה עד עתה? ועובדה שגם אמא שלו הכחישה. הציעו לו מיליון יורו לעונה לפי דיווחים. הסאגה הזו מתישה, מעצבנת, ארוכה, הכל נכון, אנחנו מתמודדים מול...מדינה בעצם. לא כל פעם יש מקרה כמו עם כריסטיאנו שקיבלנו Oficial לכיף שלנו בחודש יוני. בייל הגיע בדקה ה-90 של חלון ההעברות ב-2013. הכל בסדר, טראנקילו.

2. סיונרה Member

ואם הוא היה רוצה לעזוב לריאל, למה זה לא קרה? פסז' סיימה את העונה.
    הנקודה היא שאי אפשר כל הזמן לדבר על זה כאילו הוא כבר סגור שזה כבר 3 שנים של סאגה מתמשכת.

3. Raulito Madridista

הקיץ הוא היה באמת קרוב, החזיקו אותו בביצים. זה לא 'שלוש שנים של סאגה מתמשכת'. לא היה לך סיכוי להביא אותו בקיץ 2020 כשיש לו עוד שנתיים בחוזה והקבוצה לא הוציאה אפילו לא יורו אחד על רכש. ההנחה היא שההודעה של אמבפה תגיע במחזור סיום העונה, זה מינימום של כבוד לקבוצה הנוכחית ששילמה לו הרבה כסף. כמובן שגם יושבים לו על הראש שם כל יום. פ.ס.ז' סיימה את העונה למעשה עם ההדחה בשמינית הגמר, מה ציפית, שלמחרת הוא יכתוב באינסטגרם שהוא עוזב? ברור שלא יהיה כלום עד יוני. אני כאוהד מצפה לו ומניח שהוא יגיע, במועדון צריכים שתהיה תוכנית ב' אם לזה אתה חותר - חד משמעית.

4. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/280056640_4633184763449168_7079538328674940631_n.Xxx?_nc_cat=106&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=N8u7WjcJr9gAX9mrawq&tn=DFMHHBuu4QCr52Yv&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=00_AT-22Am-koBiTuRNNHr437o8zAD9RlHn-GKRESbPi8SU0g&oe=627D7C7A

זה עדיין לא רשמי אך די ברור שארלינג הולאנד ישחק במנצ'סטר סיטי ולא בריאל מדריד. חלק חושבים שריאל מדריד לא ממש התעקשה והתאמצה לצרפו וזה לא נכון לפי הדיווח העדכני. לפי קדנה סר, פלורנטינו פרס הסכים לרוב התנאים אך בסביבתו של החלוץ (שגם סבל העונה מהרבה מאוד פציעות) דרשו לכלול סעיף שחרור ב-150 מיליון יורו החל מהשנה השנייה וכבוד הנשיא כמובן סירב.

מיותר לציין שפרס קיבל את ההחלטה הנכונה. זו ריאל מדריד, בחייאת ראבאק, אף אחד לא צריך 'לעשות לנו טובה', זו דרישה הזויה. מי שלא מבין כמה גדול המועדון הזה ואת הזכות לשחק כאן - נסתדר בלעדיו (לא ביקשתי כמובן שהוא יוותר על כסף כדי להגיע, אבל מה זו הדרישה הזו). גם בקיץ ריאל עשתה את המקסימום עם קיליאן אמבפה. מעניין אם יש תוכנית ב' אגב למקרה שהצרפתי חלילה יחמוק מאיתנו. עם כל הכבוד למספרים המשקרים של אסנסיו או לחודש אפריל הטוב של רודריגו, זה לא מספיק.

5. סיונרה Member

על בסיס מה אתה מניח בדיוק?
    אחרי זה אל תבוא אליי בטענות שזאת הגישה שלי.

6. Raulito Madridista

אני אבוא בטענות ואמשיך לבוא בטענות. היו מיליון דיווחים על אמבפה וריאל מדריד ומעט מאוד 'לכיוון השני', אתה תפסת טרמפ על אחד שהיה נוח לחזק את התזה שלך, למזלך הרע הוא הוכחש מיד על ידי אמא שלו. אתה ידוע בתור אחד שאוהב להגיד "אמרתי לכם". אני מניח שאמבפה יגיע משום שהוא עדיין לא האריך את חוזהו בפ.ס.ז' והיו לו מליון הזדמנויות לעשות את זה. משום שבספרד יש תמימות דעים שהוא סגור. כי המועדון שלו בכאוס. על סמך זה שהחלום שלו זה לשחק בריאל מדריד והוא מיצה את עצמו בפ.ס.ז'. אני גם מניח שאני מתעדכן ובודק וחוקר יותר ממך בטוויטרים ובאתרים (ולא בקטע מתנשא, להיפך, "הבעייה" היא אצלי). אגב, אני ממש לא אמרתי לך לא לכתוב שלדעתך הוא לא יגיע. אבל אתה כתבת "נמאס לי להתעסק באמבפה" ומיד לאחר מכן הבאת דיווח שכאילו סותר את מה שאמרתי ובמקרה..התעסקת באמבפה.

7. Ever Banega Member

אם פרס ירד מהאלאנד בגלל הדרישה הזו אני חושב שזו טעות, הרי הוא יגיע בהרבה פחות אז גם אם הסעיף שחרור יופעל ריאל תרוויח.

8. RubberSoul Member

בצדדים אחרים בתקשורת שהם לא מדריד טוענים שלא היה ולא נברא, ושזה מצג של שחקן שריאל סירבה לו ולא להיפך.

9. Raulito Madridista

זה לא עניין של להרוויח או להפסיד, זה סעיף, שאם היה קיים - נותן לארלינג הולאנד כביכול פתח מילוט אם מרגיש שזהו-זה אחרי שנתיים, זה סעיף של קבוצה קטנה וקצת מביך למיטב ידיעתי. מעבר לכך העסקה הזו היא הרבה מעבר ל-75 מיליון יורו שהוא סכום ההעברה ובהחלט רציתי את הנורבגי אצלנו. ריאל מדריד חייבת חלוץ מלבד קיליאן אמבפה אם יגיע. אני מקווה שראול דה תומאס יהיה כי לוקה יוביץ' ומריאנו דיאס ביחד הם לא שחקן כדורגל אחד. כן, קראתי את הסטטוס בבארסה מאניה ולא הבנתי למה זה עניינם ומה בער להם להגיד שהתקשורת במדריד 'מקבלת טאבו'.

10. RubberSoul Member

לא קראתי את זה רק בבארסה מאניה, אבל זה לא משנה מי כתב על זה קודם (במאניה כתבו את זה בעקיצה ברורה למדרידיסטה). אין בתקשורת המדרידאית קונטרה לפלורנטינו, האיש הכי חזק בעשרים השנים האחרונות. זה לא סותר את זה שזו עוד ידיעה שעלתה עם מטרה ברורה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

פספוס גדול שפרז לא התאבד עליו.
    בנזמה למרות העונות שיא בשנתיים האחרונות,כבר רואה את הסוף.

12. Raulito Madridista

ממה שקראתי לאתר ה-AS יש סכסוך ארוך מאוד איתו, זה פשוט לא נכון, בתור אחד שנכנס לאתרים האלה לא רק יום-יום אלא כמה פעמים ביום. חלק מהאוהדים חושבים שאי החתמת ארלינג הולאנד זו טעות היסטורית וחלק מטילים ספק. כשהיה צריך להעביר ביקורת - ביקרו את פלורנטינו - על רעיון הסופרליג הכושל, על מאזן האליפויות הדל, על שחרור ראמוס, על קיץ 2020 בלי רכש, על כריסטיאנו רונאלדו וכן הלאה. הוא קצת גדול מזה מאשר לבקש מכתב 'להמציא ידיעה' כדי להוריד את הולאנד מסדר היום. אולי המועדון בדיכאון מהפציעות הבלתי פוסקות של בייל ושל הזאר (שלגביו לא היה אפשר לדעת).
    אוף טופיק, אני כן קורא פה ושם בבארסה מאניה, לגבי מדרידיסטה אני חסום שם כי פרסמתי את האתר ואת הספר שלי, כל 'הקרבות' האלה בין האתרים נראים לי מגוחכים אם וכאשר ולפי הידוע לי זה גם עלה לטונים צורמים ומוערבות של הפייסבוק. כשאמרו שברצלונה אחרי הולאנד די צחקתי, בין אם זה לאפורטה או הספורט\מונדו (שם המועדון לא שולט? זה ממש שופר). אין לברצלונה כסף להחתים אותו.

אני מסכים שהעונה הפסיכית של בנזמה בעוכרינו במובן מסוים. שוב, אם אמבפה יגיע אז בסדר, אפשר לשחרר את תחושת המועקה הזו ואולי נתראה ע הולאנד ב-2025 או 2026 :) בינתיים דווח שרודיגר כבר סגר.

13. RubberSoul Member

לאף אחד לא היה ספק שלברצלונה אין את הכסף לארלינג הולנד, גם אף אחד לא אמר דבר אחר. כולם מסכימים שהיה ניסיון, השחקן היה בעד, ובחנו את המצב והחליטו לוותר.

העיתונים האלה הם שופר, אבל של האופוזיציה של לאפורטה, זה בא לידי ביטוי עוד בתקופת הכהונה הקודמת שלו.

14. Ever Banega Member

סכום העברה הוא כולה 75, אם דה יונג נמכר הוא כבר מכניס בערך משהו כזה. על המשכורת לדעתי פחות צריך להתייחס כי ברגע שהוא כבר יהיה בקבוצה הוא יחזיר את רוב השכר שלו.

15. Raulito Madridista

אבל זה תמים לחשוב שסכום ההעברה הוא אפילו חצי מסך העסקה. מה עם עמלת הסוכן\משפחה? שכר עתק כמובן כי המתחרה בשוק היא מנצ'סטר סיטי? ברצלונה במצב כלכלי לא טוב (גם אם פחות נורא מהירושה שקיבל ז'ואן לאפורטה) והיא רוצה לחזק עוד עמדות בסגל.

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1652289572651.Xxx

לפי המארקה, מרסלו חולם להישאר בריאל מדריד עונה נוספת מעבר לחוזהו הנוכחי שמסתיים בתום 21/22 כמובן ומשוכנע שיכול לתרום גם על כר הדשא. אולם, כרגע המועדון בעמדה של לא לחדש את חוזהו. נכון שגמר ליגת האלופות על הפרק אך לא היו גישושים אפילו. בכתבה הדגישו את הנתינה האינסופית שלו ולצערו נפצע כשעלה כמחליף נגד צ'לסי בגומלין רבע הגמר על חשבון פרלאן מנדי אך המשיך לשחק עם שריר סחוט כשהוא בקושי מסוגל ללכת, הכל למען הסמל. המגן שיהיה בחמישי הקרוב בן 34 - דחה את כל ההצעות שקיבל לאחרונה (בעיקר מברזיל וקצת מטורקיה ומארה"ב כנראה). בכל מקרה, אף אחד לא מערער על כך שמדובר במגן היסטורי, שיאן התארים בהיסטוריה של ריאל מדריד, אך צריך לדבר גם מקצועית ולעשות אולי ניתוח קר: המגן עם 59 הופעות בלבד בשלוש השנים האחרונות: 23, 19 ו-17 בהתאמה. יש לנו העונה 791 דקות (מדורג 18 בסגל) לעומת 1,339 דקות אשתקד ו-1,854 דקות בעונת 2019-20. מתוך 23 אלף מצביעים בסקר המארקה, 56% מעריכים כל רגע של האגדה הזו בברנבאו אבל חושבים שזה הזמן עבורו ללכת (כשחקן)| 44% חושבים שהוא יכול עדיין לתרום על המגרש ועל אחת כמה וכמה בחדר ההלבשה. בכל מקרה, מרסלו יהיה הראשון לדעת את ההחלטה הסופית לגבי עתידו.

מצב נושא:
הנושא נעול.