ריאל מדריד 2021/22: "אולי עוד קיץ" בלי ראמוס וזידאן, אבל עם בייל ואנצ'לוטי.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו לפני הכול צרכים עוד בלם.
    קמאבינגה שחקן אדיר,הרווחנו פה קשר לשנים הבאות. אבל יש עמדות הרבה יותר בוערות לחזק לפני מרכז המגרש.

2. k_700 Member

אתם צריכים בלם, אפילו 2.
    אבל לפני חודש לא רציתם לשלם לשני בלמים אצליכם את הכסף שרצו(נניח עם ראמוס שבקושי שיחק זה עוד מובן), תנחיתו עכשיו יום קונדה ביום האחרון בכסף שאין לכם ועם חוזה יותר גבוה ממה שצ'לסי סיכמה איתו?
    יהיה מפתיע.
    לא בלתי אפשרי אבל מפתיע.

3. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש עוד בלמים בשוק חוץ מקונדה.

4. Ohad_Glr Member

לפני רגע רצו להחתים את אמבפה ב- 180 מיליון, עכשיו אם הוא יגיע זה יהיה בחינם, אז כסף יש (אפילו אם אמבפה יקבל מענק חתימה שמן).

קאמבינגה הוא החתמה מצויינת. מודריץ' כבר מבוגר, קרוס גם מתקרב לזה וקסאמירו באמת נשחק ואין לו מחליף אמיתי. שחקן מאוד צעיר שישחק עוד עונה אחת- שתיים ליד מודריץ' ושתיים- שלוש ליד קרוס לפני שהוא וואלוורדה משתלטים לגמרי על הקישור.

ריאל מדריד צריכה בלם. אני מודה שלא ראיתי את קונדה משחק יותר מדי אבל לפי ה"פרופיל" שלו הוא נראה כמו רכש טוב.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קמאבינגה עדיין רחוק מאוד מלהיות שחקן ברמת הרכב בריאל מדריד, הפוטנציאל שם אבל ההייפ כרגע קצת מוגזם. לא אתפלא אם הוא יצטרף לרשימה ארוכה של שחקנים שהגיעו לריאל ונאמר עליהם שהנה אחרי שנה-שנתיים של התלמדות הם יהפכו לכוכבים הבאים ובסופו של דבר נשלחו לקבוצה דרג ב'-ג' באירופה במטרה להחיות את הקריירה. הוא עדיין לא ברמה של קרוס ומודריץ' אותם הוא אמור להחליף. אם ישחק במקום איסקו כקשר אמצע-שמאל שקאסמירו מאחוריו וקרוס/מודריץ'/ואלוורדה לצידו אולי יש לו מה לתרום בטווח הקרוב, אמצע של 2 שחקנים הוא לא יכול להחזיק בריאל לא משנה מי יהיה לצידו.

k_700 אוהב/ת את זה.
  6. Ohad_Glr Member

הוא לא הגיע כשחקן הרכב אלא כפוטנציאל צעיר לעתיד.
    הוא הקשר המרכזי הרביעי בהיררכיה (מודריץ', קרוס וולווארדה לפניו).
    אמצע של שני שחקנים לא יהיה בזמן הקרוב. קסאמירו הוא באנקר בהרכב ולידו תמיד יהיו עוד שני קשרים.

7. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאג, אם ריאל תחליט להחזיר לשורותיה את ברהים סביר להניח שתקבלו את קובו במקומו :)

עכשיו ברצינות, מקווה שמילאן תצליח למנף עוד יותר את הנסיקה שלה בשנים האחרונות ולשמור ככל האפשר על השלד הצעיר שהיא רצה איתו.

8. Raulito Madridista

תראה כמה שערים ריאל ספגה בליגה בעונה שעברה - 28 בלבד. רוב העונה לא רק שניהם נעדרו אלא גם קרבחאל היציב למרות שלוקאס ריגש. מעניין כי אתה חופר עם המנטרה שרפא ואראן חלש מאוד - ואכן הוא ירד קצת ביכולת. בכל מקרה אין לי בעיה שלא יגיע בלם, בלי פציעות אנחנו נשרוד. הרף לאליפות השנה לא גבוה. לא בכל ערב תהיה הפקרות כמו נגד לבאנטה. לגבי קמאבינגה - עדיין לא סופי, זה אם יגיע - משום מקום, חושבים צרפתית מה שנקרא. הוא מאוד-מאוד צעיר אבל יש לו מורים טובים ללמוד מהם. פיזיות ומהירות זה חשוב בכדורגל המודרני ולא בטוח שהיורש של קרוס לדוגמא צריך להיות קרוס - 95% דיוק במסירות. אגב ראמוס קיבל הצעה סבירה+. הלוואי שיחלים, בינתיים שוב פצוע. הוא לא עשה אפילו מטר לכיוון שלנו.

9. סיונרה Member

אני זוכר שכשקמאבינגה התחיל דיברו עליו כקשר אחורי, עכשיו אני מבין שהוא בכלל קשר מרכזי. זו עדיין עיסקה שקשה מאוד לסרב לה במחיר ובגיל, אבל זה באמת רכש לעתיד יותר מאשר לעונה הקרובה. נצטרך לראות מי השחקן, אבל אני סומך על אנצ'לוטי שידע למצוא לו את התפקיד הכי טוב שאפשר במגרש.

EsheD אוהב/ת את זה.
  10. רוברטו באגיו31 Member

אז בסוף סיונרה צדק ואמבפה לא מגיע/ לא יגיע לריאל .
    לדעתי בזה תם הסיפור הפוטנציאלי והעתידי של אמבפה במדריד, אם לא הצליחו להביא אותו הקיץ אז גם לא יצליחו בעתיד .

אני די משוכנע שאמבפה יחתום בקרוב על חוזה חדש בפ.ס.ז, לא רואה מצב שהוא משתחרר בחינם .
    יצליחו לפתות אותו עם שכר גבוה וכל מיני שכנועים של מסי ונאיימר .

לדעתי אמבפה בעצמו לא רצה כל כך להגיע לריאל ולכן המעבר הזה לא קרה .
    כנראה נוח לו להישאר בפאריס ביחד עם סוללת הכוכבים שלצידו ולשמש שחקן שני - שלישי בחשיבותו בלי לחץ .

בריאל אם היה מגיע, היו ממנו ציפיות הרבה יותר גדולות וגבוהות להיות השחקן מספר 1 של הקבוצה ושל הליגה הספרדית, וכל זה לצד שחקנים וסגל פחות טובים .

לדעתי הוא יישאר בפאריס גם אחרי העונה הזאת .

סיונרה אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

הרבה מאוד אי דיוקים לפי דעתי. אם אמבפה כה רצה להישאר למה הוא לא התבטא בנושא הזה אפילו לא פעם אחת? מה חסר לו בפ.ס.ז' אז? את הסטורי שהוא העלה אתמול ומחק מיד - ראית? הוא קיבל הצעה של 45 מיליון יורו לעונה, זה הרבה יותר ממה שריאל מדריד תשלם לו. החוזה המדובר הוא עד 2024 לדוגמא, 'כלא לטווח קצר', והם ניסו בכל דרך אפשרית לגרום לו להאריך את התקשורת. היו איזה שש הצעות שונות ומגוונות בחודשים האחרונים. אמבפה לא ממש מפחד מלחץ, להיפך, הוא רוצה להיות מספר1. השנה גם יש לידו את בנזמה וזה היה קצת מסיר ממנו אחריות. כמובן שהסגל של ריאל נחות משמעותית מזה של פ.ס.ז'. הוא יוכל להיות הפנים של הברנבאו החדש.

לגבי הקישור - לא מפחיד אותי שקמאבינגה בה אחרי עונה פחות טובה, הוא כל כך צעיר. מה שכן - ההשתלבות של צעירים אצלנו קצת מדאיגה. צריך לשחק כבר עכשיו והרבה ולא רק בגביע המלך. שהוא יפתח ולא סבאיוסים או איסקו. אני חושב שריאל עוברת שינוי נכון במרכז השדה על אף שהתאהבנו במודריץ' וקרוס - פחות שחקנים שיציגו 90% במסירות (לא שאני מזלזל בזה) ויכתיבו קצב - אלא כאלה עם פיזיות ומהירות שיעזרו לנו לא לקרוס כמו נגד צ'לסי לדוגמא.

12. סיונרה Member

ריאל באופן מסורתי לא פועלת מאחורי הקבוצה ודורשת מהשחקן לעשות צעדים כדי להשתחרר. אני מניח שהם ידעו שאמבפה יהיה מוכן לעבור ואפילו רוצה, אחרת לא היו נכנסים לעניין, אבל אם פאריס לא רוצה למכור אז היא לא רוצה למכור, וזו גישה שאני מכבד וגם תעזור לקבוצה בטווח הארוך.

13. רוברטו באגיו31 Member

ראוליטו, מה בדיוק אמבפה עשה הקיץ שגורם לך לחשוב שהוא כל כך רצה לעבור לריאל ?

כששחקן ברמה כזאת רוצה לעזוב מועדון - הוא בסוף יעזוב ויפעיל לחץ על המועדון למכור אותו, בין אם זה ע"י החרמת אימונים ומשחקים, בין אם זה הדלפות לאנשי תקשורת שהוא לא רוצה להישאר ויש עוד לא מעט דרכים לגרום לקבוצה שלך למכור לך .

כנראה אמבפה לא באמת כזה רוצה לעזוב את פאריס ולהגיע למדריד .

אחרי היורו הגרוע שלו עם נבחרת צרפת, סביר להניח שהוא לא רצה להיכנס לעוד מקום עם לחץ וציפיות של אוהדים ותקשורת, והעדיף להישאר בחחמה של פאריס בליגה חד צדדית ולצד סגל ושחקנים הרבה יותר טובים ממה שיש בריאל.

הוא כנראה גם מבין שהסיכוי שלו לזכות בליגת האלופות עם פאריס העונה הוא הרבה הרבה יותר גבוה מאשר עם ריאל .

14. סיונרה Member

שחקן לא יעשה מהלך כזה אם הקבוצה השנייה לא דוחפת מאחורה. ריאל לא נוהגת לעשות את זה (בניגוד לאחת היריבות שלה בליגה) ומשתדלת לשמור על יחסים טובים עם שאר המועדונים באירופה.
    בנוסף יש את העניין של האופי של השחקן. מאחרז רצה לעוף מלסטר במשך שנתיים אבל כיבד את החוזה שלו ונתן ללסטר לנהל משא ומתן בשקט. אני מניח שאמבפה גם בחור טוב שיכבד את החוזה שהוא חתום עליו. אם היה רוצה להשאר בפאריז היה מאריך חוזה. יכול היות שהכל חלק ממשא ומתן כדי להשיג חוזה יותר גבוה, אין לי מושג מה עובר לו בראש.

15. סמואל אטו Member

לדעתי זה נתפס אצל השחקנים ככתם כשעושים דבר כזה.
    אמבפה לא במצב שהוא חייב את המעבר הזה עכשיו בכל מחיר, הוא צעיר ובקיץ הבא הכוח כבר בידיים שלו(וגם המענק החתימה הגדול).

מצב נושא:
הנושא נעול.