ריאל מדריד 2019/20: מתי המלך יחזור למלוך?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏7/8/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/8/8d1b93570d9dc9e34a82ff0751373eaff500cba4.Xxx

קרבחאל מרגש בראיון: “החלום שלי הוא לפרוש בריאל מדריד. הייתי רוצה גם להבקיע בקלאסיקו ובעיקר לזכות בגביע אירופה החמישי עם ריאל, למרות שאי אפשר להתלונן כי זכיתי בכל כך הרבה תארים”. “זידאן נותן לכולם תחושה שהם חשובים. הגדולה שלו היא השלווה והביטחון שלו בקבוצה גם כשהדברים לא ממש מסתדרים לנו”. הוא מוסיף שהוא לא ישכח ללופטגי לעולם שזימן אותו למונדיאל ב-2018 על אף שנפצע בגמר נגד ליברפול ושצר לו שלא זכה להצלחות בנבחרת ספרד אבל אולי זה עוד יקרה.

כשנשאל על הקריירה והאם החלו מחשבות על היום שאחרי כשהוא בן 28, אמר: “אחרי הקורונה השתנתה המחשבה שלי. לקחתי כל משחק כאילו הוא האחרון, אני מנסה ליהנות כמה שיותר. התאמנתי בבית בלי סוף, אבל חששתי מפציעות”. “המשחק שאקח לכל החיים הוא גמר הדסימה. ברמה הקבוצתית זה הגמר בקארדיף נגד יובנטוס. אני זוכר כילד את הגול של מיאטוביץ’ בגמר. השתוללתי כמו משוגע בחדר”. “האליל שלי הוא סרחיו ראמוס אז הייתי רוצה לחלוק חדר הלבשה עם פרננדו היירו”. הוא סיפר גם על הערצתו למיצ’ל סאלגדו. כשנשאל על היריב הקשה ביותר שעמד מולו סיפר שזה ניימאר. ברמה האישית אמר שבלברקוזן הגיל הממוצע היה 23 (“היה לנו מכנה משותף, לרוב לא היו אישה או ילדים”), ובריאל לעומת זאת לכל איש יש את הסיפור שלו ויותר קשה ליצור חברויות חדשות.

הלוואי וראמוס הכל-יכול יישאר כאן עד גיל 50 וכבודו של מרסלו במקומו מונח אבל חלום שלי לראות את קרבחאל עם סרט הקפטן.

2. Raulito Madridista

ויניסיוס: עכשיו או לעולם לא. כותרת דרמטית ב-AS. העונה הקרובה קריטית לקריירה שלו, יודעים במועדון וגם בסביבתו של השחקן. זה האתגר של חייו - להיות שחקן משמעותי בעונה הקרובה ולכבוש את מקומו בהרכב עם כל הכבוד לאדן הזאר. הוא עובד בלי סוף ומשתפר גופנית מרגע לרגע. "שחקן כדורגל בחופשה או איירונמן", החמיאו בספרד. ויני יגיע לפרה-טמפורדה עם אותו חיוך ביישן, מוכן ומזומן. הוא התאכזב מאוד שלא שותף נגד סיטי. לפניכן בלט בדרבי כשהיה מעורב בשער הניצחון וכבש בקלאסיקו בעצמו. שימו לב למספרים
    2018/19: רשם 31 הופעות, 20 בהרכב. 1742 דקות, 3 שערים ו-12 בישולים.
    2019/20: רשם 38 משחקים, 17 בהרכב. 1817 דקות, 5 שערים ו-4 בישולים.

https://pbs.twimg.com/media/Egr2W-KWAAEUOgL?format=Xxx&name=small

לא פחות מ-12 שחקני ריאל מדריד יהיו עם הנבחרות השונות, ולגבי השאר, נערכו בדיקות קורונה וכולם יצאו שליליים (טפו טפו טפו). הקבוצה תערוך את אימון הבכורה שלה בשעה 11:00. אגב, אנקדוטה, הקבוצה הוסיפה משהו מעניין לחולצה הקדשה - כיתוב בזהב של עונת האליפות האחרונה 2019/20.

פרה-טמפורדה במדריד - לראשונה מאז 1992| ריאל תערוך את קדם העונה כמובן בוולדבבאס. זה קרה בפעם האחרונה ב-1992. בניטו פלורו החליט אז: "לא אכפת לי מהחום. אנחנו נשארים במדריד", וביטל את המחנה המתוכנן בבלגיה. הוא הסביר שהקסוצה טסה כבר קרוב לעשור ושהקיץ יישארו במדריד. השחקנים אכלו ארוחת בוקר ב-8 וערכו היכרות גם עם פסיכולוג ספורט. הייתה להם הפוגה קלה בבית וב-17:00 חזרו שוב למתחם - "מזריחה ועד שקיעה, מבוקר ועד ערב". היה עליהם למלא שאלון לגבי מצב הרוח שלהם והחשק להתאמן. העונה הסתיימה בצורה טראגית עם הפסד בטנריפה במחזור הסיום, והאליפות הלכה לברצלונה.

בספרד מתייחסים לעזיבתו של חאמס רודריגס לאברטון (20-25 מיליון יורו, זה הסכום שתקבל הקבוצה), כך שריאל הקיץ, בעיקר בשל מכירתו של אשרף חכימי, הרוויחה 83.5 מיליון יורו.

3. Raulito Madridista

מארקה: סוכנו של בייל זומן לשיחה בברנבאו. על הפרק: ניסיון להגיע לפרידה, ואם לא - למצוא פיתרון יצירתי. המצב הנוכחי לא יכול להימשך. במועדון יבהירו לברנט שלא מרוצים מהעבודה של בייל וחוסר המוטיבצייה שלו. מה שבא לידי ביאוי בבקשתו לא להמריא למנצ'סטר. בינתיים לא הגיעה אף הצעה על הוולשי נכון לסוף אוגוסט אם כי במועדון מקווים שדברים ישתנו והשוק יזוז לקראת חזרת הליגות הגדולות. לבייל, שבדיוק לפני שבע שנים הצטרף - חוזה עד 2022 בשכר עתק של 17 מיליון יורו. אגב, שנה מאז השער האחרון שלו בליגה (הצמד בוויאריאל)...

https://images.realmadrid.co.il/images/posts/0_1598990976618.Xxx

בקולומביה דיווחו בשעת לילה מאוחרת שחאמס רודריגס כבר שחקנה החדש של אברטון. זה אמנם עדיין לא קרה אבל זה בהחלט מתקרב. מדברים על 20-25 מיליון יורו (חאמס מסיים את חוזהו ב-2021)| ברהים דיאס קרוב-קרוב למילאן בהשאלה.

קאסמירו כבר רוצה לחזור לשחק: "התחלנו את האימונים בכל הכוח והנחישות ועם אווירה מצוינת ואנחנו כבר חושבים על המשחק הראשון בליגה. אנחנו רוצים להתחיל את העונה כמו שצריך, ימי האימון הראשונים היו חשובים". המשחק הראשון האמיתי שלנו יהיה ב-20 בספטמבר נגד ריאל סוסיאדד בחוץ (מחזור שני), ערב מרגש למרטין אודגור.

4. DRORIKO Member

הדבר הזה ניצח את ליברפול בגמר ליגת האלופות

5. yakov_y YNWA

וגם את נבחרת ישראל.

6. Raulito Madridista

קצת חדשות:

* פלורנטינו פרס ביקר במתחם האימונים ואיחל לזינדין זידאן והשחקנים בהצלחה. טיבו קורטואה נטש כזכור את נבחרת בלגיה וכך גם לוקה יוביץ' לא ישחק במדי נבחרתו. גם לוקה מודריץ' מתאמן והרכש החדש כביכול מרטין אודגור| מרקו אסנסיו שסובל מבצקת בברך, ועזב את נבחרת ספרד, יעבור בדיקה שנייה ומכריעה ביום שני. נראה שהוא לא סובל ממשהו רציני אבל בריאל מחכים לתשובה סופית.
    * במארקה נכתב על אדן הזאר, לוקה יוביץ' ואדר מיליטאו כמאמר הקלישאה "הרכש של הקיץ" ותוהים מה הם יעשו בעונה השנייה אחרי שלא הצליחו להשתלב כמו שצריך. הזאר, נזכיר, עם שער ושבעה בישולים ב-22 משחקים בלבד. יוביץ' כבש פעמיים ובישל פעמיים ומיליטאו היה לא רע נגד מנצ'סטר סיטי אך מיעט לשחק.
    * על ויניסיוס נכתב שבעונה השלישית שלו הוא חייב לעשות את הפריצה הגדולה והוא לא יכול לחזור על השנתיים האחרונות. כלומר, אחרי התחלה מבריקה עם סנטיאגו סולארי - הוא נעצר, מאז המשחק ההוא נגד אייאקס בו נפצע הוא לא הצליח לחזור ליכולת שהלהיבה וכמובן הקושי מול השער.
    * ב-AS נכתב שצריך להשלים עם המציאות - גארת' בייל היה יכול לעזוב פעמיים בעבר (קיץ 2017 וב-2019), זה לא קרה וכעת זה פשוט בלתי אפשרי. הוא "רוצה לשחק" אבל לא מוכן להתפשר| אלה שעזבו את הקבוצה כבר - ברהים דיאס הושאל רשמית למילאן, דני סבאיוס הושאל לארסנל. לא מצליחים למכור שחקנים.

7. סיונרה Member

כשבריאל משתמשים בקלישאות של ארסן ונגר אתה מבין כמה המצב בעייתי.

EsheD אוהב/ת את זה.

מצב נושא:
הנושא נעול.