ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

בייל רגל וחצי בסין.
    השאלה אם ריאל תקבל עליו כמה גורשים או שיתנו אותו בחינם רק להפטר ממנו.

2. גלצ Member

העסקה לסין התפוצצה

3. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/2X/e/e2d7fb36c59ae8c0861ad4ac5db283234c46c3da_2_444x500.Xxx

עסקת העברתו של גארת’ בייל לסין פוצצה (מארקה, BBC ומירור) ויש גרסאות סותרות: באנגליה נכתב כי המועדון טירפד את ההעברה בשל הצעה כספית נמוכה (היו על כך פרסומים עוד לפניכן, ביום שישי, הסינים יכולים לשלם רק 20 מיליון יורו למועדון), בעוד לפי המארקה אלה היו בני משפחתו (התכנון היה שבייל יתגורר לבדו) שרוצים לחיות באירופה, וקחו בחשבון שבייל לא למד ספרדית בכלל וצפויה לו בעיה עם האוכל. בכל מקרה, הדד ליין - עד יום רביעי אז החלון בסין ייסגר. בינתיים ג’ונתן ברנט סוכנו, כרגיל - התגעגעתם: “זידאן לא אהב אותו. מעולם לא היו ביניהם יחסים תקינים”.

4. סיונרה Member

מעניין שהמארקה לקח את הגרסא שגורמת לפלורנטינו לצאת פחות רע.

5. Raulito Madridista

https://totalfootball.co.il/uploads/default/optimized/2X/5/5c81288ed4d74df2e932a9a7e92731feaed1be1c_2_690x388.Xxx

שחקו אותה זיזו - מהו ההרכב הטוב ביותר של ריאל מדריד במצבה הנוכחי? היו ימים טובים, איי-שם ב-2016/17, האגדית, שלזינדין זידאן היה כאב ראש חיובי בבחירת ה-11, ‘צרות של עשירים’, כך נולד הביטוי “Real Madrid B”. נאצ’ו היה אז הבלם הרביעי (בהיררכיה) הטוב באירופה, מרקו אסנסיו רשם עונת פריצה אדירה, לוקאס ואסקז עשה יותר מאשר לרוץ על הקו, והיו כמובן שחקני העל בספסל - חאמס רודריגס ואלבארו מוראטה. והיום, ערב פתיחת 2019/20 - המצב קודר. הסגל לא חוזק בצורה מספקת ונראה שכל בחירה של המאמן הצרפתי תהיה לא יותר מברירת מחדל.

כעת במארקה ניסו לעזור לזידאן לבחור את ה-11 עם גמישות חופשית לגבי המערך. שתי הערות לעניין: אף אחד כנראה לא לקח בחשבון את גארת’ בייל, ומעבר לכך מתייחסים להעברתו של פול פוגבה כעובדה משום מה. היו כאלה ששיבצו גם את חאמס בהרכב. כמה דברים שמשותפים לכל ההרכבים - דני קרבחאל וסרחיו ראמוס באנקרים בהגנה, טוני קרוס ואיסקו לא נבחרו אצל אף אחד, ובהתקפה אלה אדן הזאר, קארים בנזמה ו-ויניסיוס שנבחרו על ידי כולם. כדי שאנחנו נוכל לפתח דיון - מפנה אתכם ללינק הבא כדי לראות את ההרכבים שהציעו.

https://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2019/07/23/15639107386296.Xxx

ועכשיו: ההרכב שלי: קודם כל במצב העניינים הנוכחי נראה לי מגוחך להתייחס לפול פוגבה, ובאותה הנשימה חאמס רודריגס עדיין לא חתם באתלטיקו מדריד וגארת’ בייל עדיין לא ארז סופית את חפציו לסין. לטעמי קיילור לא נופל מקורטואה והוא השוער שלי [העיקר שהבלגי הרים לעצמו: "אין ספק מי מספר 1, סיימתי את העונה שעברה עם 8.8% שומן והגעתי לקדם העונה הזו 8.1% שומן, שמח לעבור את קדם העונה עם הקבוצה]. רביעיית ההגנה נשארה כפי שהיא לצערי מה גם שמנדי פצוע (את ראמוס אף אחד לא יזרוק לספסל בכל מקרה). בקישור, הייתי הולך בגישה הגנתית יותר משום שהכל פה קורס: קאסמירו-פדה ואלוורדה-לוקה מודריץ’. בייל תופס את צד ימין אצלי, לוקה יוביץ’ הוא החלוץ כי נמאס לי מקארים בנזמה ובצד שמאל אדן הזאר, אין עוררין.

ההרכב: קיילור נאבאס| דני קרבחאל, סרחיו ראמוס, רפאל ואראן, מרסלו| קאסמירו, פדה ואלוורדה, לוקה מודריץ’| גארת’ בייל, אדן הזאר ולוקה יוביץ’.

הספסל: טיבו קורטואה, אדר מיליטאו, פרלאן מנדי, איסקו, טוני קרוס, חאמס רודיגס, ויניסיוס ג’וניור, קארים בנזמה [ומרקו אסנסיו כשיחזור].

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שברור פה לכולם,שהסיפור עם בייל רחוק מסיום. אין תסריט שהוא נשאר בקבוצה,יש יותר מידי דם רע.
    לדעתי גם חאמס לא ישאר למרות השמועות.

7. Raulito Madridista

מוקדש לכל אוהדי לוקאס ואסקז (מודה שאני חולה עליו אבל גם הסבלנות שלי נגמרת). אבל האמת שהציפיות שלי מן הסתם משחקנים אחרים. ראינו חלוץ אחד שייתן גול - הארי קיין, וחלוץ שלא ייתן גול - קארים בנזמה. אדן הזאר לא מעורב, החמיץ מצב אחד בגלל התנהלות איטית.

אין לנו קשר אחורי אמנם אבל אם כל אחד היה נלחם קצת יותר זה לא באמת היה נראה כמו בית זונות. רביעיית ההגנה שלנו מורכבת משמות גדולים וזהו-זה (רפאל ואראן שוב עם ‘כמעט גול עצמי’), אפילו דני קרבחאל מעצבן. אני לא חושב שזה צריך להיראות כזה גרוע. עדיין מתקשה להבין איך תמיד היריבה יותר נמרצת מריאל מדריד, בטח אחרי “משחק האימון” נגד אתלטיקו מדריד.

אגב, השוער הבכיר שלנו נתן הצגה, אחלה קיילור נבאס. הבלגי ימשיך לדבר בכלי התקשורת ולהתנהג בחוסר כבוד (“אני חושב שזה ברור לכולם מי מספר 1”), בזמן שההוא הצנוע מקוסטה ריקה מדבר על המגרש. ובחזרה לקבוצה - עם מה שיש כרגע - רוצה את ויניסיוס קצת יותר. ולגבי מה שאין - עדיין לא מאוחר לתקן, יש עוד זמן לשבצר את הסגל ולו במעט. אבל איפה, זידאן “סומך על השחקנים”, “לא נאבד את הביטחון”, “תהיה לנו עונה נפלאה”’, “צריכים ניצחון אחד שישנה הרבה”. ואגב גם אין אישור רשמי שחאמס ימשיך.

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/3/3f4d743d774e53a58f890d12d553a06507eda623.Xxx

8. סיונרה Member

זה אמנם רק משחקי אימון, אבל תזכרו איפה שמעתם קודם שלתת לזידאן כל כך הרבה כסף זה בזבוז.

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להתרגש ממשחרי אימון,אבל יש כמה נורות אזהרה שלתעלם מהם יכול לעלות ביוקר בהמשך העונה.
    אין יותר מידי מקומות לחזק,אבל שוב פעם,הקישור זאת נקודת התורפה.קרוס לספסל ומודריץ למכור, פוגובה לא יספיק, צריך קשר שנותן עבודה באמצע.
    אם רק היו מקדימים את טוטנהאם ומחתימים את אנדובלה הדברים היו נראים אחרת לגמרי..

10. סיונרה Member

לשם שינוי לא מקבלים בראש, מצאנו את הקבוצות ברמה שלנו.

11. hbs7 Member

בנזמה שומר על עקביות גם במשחקי אימון, נותן מספרים רק נגד כל האלמריות והפנרבחצ'יות.

12. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה כיף שבנזמה מוכן לעונה. עכשיו אני רגוע.

13. סיונרה Member

הוא יפתח בהרכב בכל מקרה, עדיף לך שיהיה מוכן.

14. Raulito Madridista

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/67640752_2032005590233778_9087692113008656384_n.Xxx?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnWGY-qTnp8BieLWdXuYUMyEjXfqIS588RycJSBqaHVofOkUiyXyAPDYEK5S-_mQOg&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=bdfc49c14f4bb43873e9850cdf0f994b&oe=5DAB2CD2

"הדילמה הגדולה של ריאל מדריד"
    : קובו. גם הנשיא פלורנטינו פרס וגם זידאן מאוד מעריכים את השחקן. הצרפתי לא היסס לכלול את הקשר בסגל לקדם העונה אך גם הוא לא ציפה ליכולת כזו. במדריד תוהים האם כדאי לו לשחק בקסטיליה כשיהיה תחת העיניים המשגיחות של ראול, או כבר בקבוצה הבוגרת, לאחר שהקשר פדה ואלוורדה יקבל אזרחות.

"על דבר אחר מסכימים במדריד - הוא קראק", נכתב ב"מארקה" והקבוצה קיבלה עליו הצעות רבות. ויאדוליד של רונאלדו רוצה לקבל את השחקן בהשאלה. בבירת ספרד, כמו תמיד, חושבים לא רק מקצועית אלא גם שיווקית וכלכלית, ויודעים שאם ישחק בקבוצה הבוגרת כך תהיה עלייה בהכנסות דרך השוק באסיה. למעלה מ-150 אלף אוהדים הצביעו בסקר ו-52% חושבים שהשחקן צריך להיות חלק מהקבוצה. "יש לו את הגנים של מועדון. הוא כועס אחרי הפסדים".

- אתמול נכתב הן במארקה והן ב-AS (בהתבססות על הטלחרף ההולנדי) שריאל מדריד רוצה את דוני ואן דה ביק לאור הפסימיות בהחתמתו של פול פוגבה, שמו עלה בישיבת הנהלה מיוחדת וייתכן שריאל תגיש הצעה לאייקס. העסקה יכולה להיסגר ב-60 מיליון יורו.

עוד קצת הגיגים מהתקשורת: "מה עובר על אדן הזאר?" - לא כבש או בישל במשחקי ההכנה וסובל מעודף משקל| קדם העונה הגרוע מזה 39 שנה - הגנה מזעזעת שספגה 17 שערים במשחקי ההכנה| וגם: מריאנו שהיה טוב נגד פנרבחצ'ה אבל אין לו סיכוי להמשיך, האם הוא צריך לקבל הזדמנות כחלוץ שלישי רק כדי לשמור על סגל עמוק.

15. סיונרה Member

הזאר צריך להתאפס על עצמו אם הוא רוצה להישאר בריאל מדריד. אצלנו לא מקבלים בהבנה יכולת גרועה משחקני התקפה.

מצב נושא:
הנושא נעול.