ריאל מדריד 2018/19:: רעש לבן בפתח, גם אם זה עידן חדש...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברוב תקופתו בטוטנהאם מודריץ׳ היה קשר מרכזי מובהק עם רפאל ואן דר וארט מלפניו. מוזמן לבדוק מספרים ב-tm.

הוא מעולם לא היה מספיק טוב ו/או מתאים כדי לשחק קשר התקפי ברמות הללו בגלל שהאימפקט האמיתי שלו תמיד היה במרכז השדה ולא ב-1/3 האחרון במגרש שם הוא לא מספיק פרודוקטיבי. זו הסיבה שצ׳לסי רצתה אותו מאוד בזמנו ונדחתה, ולאחר מכן גם ריאל מדריד של מוריניו. השאר היסטוריה.

אריקסן הוא *באמת* הרבה יותר קשר התקפי, אבל הוא שדרג את עצמו בכל אספקט אפשרי - גם מבחינה הגנתית - תחת פוצ׳טינו. לא בדקתי מספרים, אבל אני בספק אם יש פליימייקר טכני שיש לו work rate כמו לאריקסן (אולי רק ברנרדו סילבה). סגנון המשחק שלו מתאים מאוד לקבוצה תוקפת שמשחקת עם שלישייה בקישור המרכזי; זה קצת מזכיר לי את מה שקרה עם מודריץ׳-ססק, ועכשיו זה אולי יקרה עם אריקסן-קוטיניו. השני הגיע לפיק הרבה יותר גבוה בפרמיירליג, אבל אם אריקסן יעשה את המעבר למועדון-על, אני חושב שהוא יעשה קריירה מוצלחת יותר.

2. סיונרה Member

אני זכרתי אחרת, אבל אם שניים אומרים אחרת, כנראה שטעיתי. בכל מקרה הוא הוסב בשלב מסויים של הקרייקה למרכז ושם עשה את הקפיצה שלו.
    אם ריאל מדריד של העונה היא הסטנדרט שעבורו משווים, אז יכול להיות שאתה צודק. ריאל מדריד לא אמורה להיראות כמו שהיא נראית ולכן זה לא רלוונטי. הוא לא מספיק טכני וכל שחקן שאתה שם מאחוריו זה עוד שחקן שהוא לא יכול למסור אליו קדימה. אריקסן הוא פתרון להתקפה של ריאל רק במידה והוא יהווה עוד שחקן בקישור שתורם להתקפה. עם כל הכבוד ליכולות שלו, לפי TM הוא כבש העונה 6 שערים ובישל 12 ב31 משחקים, זו לא תרומה של שחקן שלישייה קדמית, בטח בעולם בו ריאל מתכננת על הזארד ובנזמה כשחקנים האחרים לידו.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שבטוטנהאם אריקסן הוא לא האיש לתת מספרים, כך זה גם לא צריך להיות - אם וכאשר - בריאל. הוא האיש שנותן את האקסטרה מאחור.

בטוטנהאם מי שנותן את הטון בהתקפה אלה קיין, סון, לוקאס ואלי (שנמצא בעונה הכי חלשה שלו בטוטנהאם מאז שהגיע).

4. סיונרה Member

אין ספק שהוא מתאים, פשוט כפי שאמרתי, לא כחלק מהשלישייה הקדמית אלא רק כשחקן הרביעי הכי קדמי בהרכב.

5. Raulito Madridista

לגבי המשחק נגד בילבאו שנגמר בניצחון 0:3: ממה שיצא לי לראות: מחצית שנייה שונה לגמריי גם אם זה לא התבטא בהרבה הזדמנויות. השחקנים לחצו קצת יותר ושיחקו בהתלהבות, טוני קרוס השתפר מעט. אני מצפה לראות יותר בלאגן מצד שמאל של מרסלו והגיוון של אסנסיו, עם כל הכבוד לרולטה בתרגיל שהיה כה אופייני למאמן שלו - הוא לא ההרמות האלה מצד שמאל אלא התנועה החכמה לשטח והבעיטות לשער, וחבל. אני לא מבין את הייבוש של גארת’ בייל הרי המטרה היא למכור אותו בכמה לירות.

קארים בנזמה כבש את כל הגולים שלנו בחודש אפריל והגיע ל-30 בכל המסגרות. הוא השחקן היחיד שהגיע לעבודה העונה, ואחריו אפשר לציין את ויניסיוס ילד הפלא, את מרקוס יורנטה שנתן חודשיים טובים ואת סרחיו ראמוס. המספרים האלה לא רעים אבל בעיקר מוכיחים כד כמה החברים שלו בושה וחרפה. כי גם אתלטיק בילבאו היא לא ממש קבוצת צמרת וחלוקת הגולים של בנזמה היא די ברורה - נגד הקבוצות החלשות. הוא לא כבש בקלאסיקוס, לא בגומלין נגד אייקס בברנבאו ולא הייתה לי תחושה שהוא יכול לתת גול במשחק חשוב, גם בימים בהם היה יותר מחצי התקפה שלנו. אני די השלמתי עם זה שהוא יהיה חלוץ החוד גם בעונה הבאה.

6. סיונרה Member

בייל נראה כמו שק אשכים קרוע כבר כמה שנים ועדיין יש עוד טיפשים (ביניהם הבוס הגדול שלנו) שחשבו שהוא שווה 100 מיליון יורו. מה עוד כמה משחקים שהוא נראה בהם חרא ישנו?

7. Jefecito Member

בנזמה אדיר. חייב להמשיך גם בעונה הבאה.

סיונרה ו-SaSa אוהבים את זה.
  8. סיונרה Member

תודה. אוהבים גם אותך.

EsheD ו-Jefecito אוהבים את זה.
  9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה שבספרד הזכרון יותר קצר אפילו מאשר פה בארץ. לא להאמין איך הסיום עונה של בנזמה הולך לדפוק לנו את הקיץ הקרוב.
    אייל משומר של ריאל מדריד.

10. סיונרה Member

אין שום סיבה להאמין שדווקא עכשיו היכולת שלו פתאום תשנה. עכשיו שראיתי את השערים, אלוהים ישמור כמה מזל יש לעגל הזה. לא חושב שיש עוד שחקן באירופה (אולי ליאור אסולין בשיאו) שאחוז כזה מהשערים שלו נובע מטעויות שוערים חמורות וחד פעמיות כמו בנזמה.

EsheD אוהב/ת את זה.
  11. גלצ Member

זידאן: "בנזמה החלוץ הכי טוב בעולם".
    לקח את התואר מאלירן עטר.

12. Jefecito Member

לא ידעתי שזידאן חוגג פסח ועדיין שיכור מהליל סדר.

EsheD אוהב/ת את זה.
  13. Civil Anti Madridista

יום יבוא ונגלה עוד קלטת שזה מה שהחזיק אותו בריאל מדריד כל כך הרבה שנים.

14. avicii Member

בנזמה עם 21 שערים העונה בליגה. הוא השחקן באמת הכי גרוע בריאל והכי טוב שלה העונה.
    פלורטינו בטח אומר "הנה,בנזמה יכל להיות פצ׳יצ׳י אם עדיין היינו בעידן טרום מסי ורונאלדו.

15. Raulito Madridista

https://scontent.fsdv1-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/57485083_1872855506148788_1805461611079532544_o.Xxx?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fsdv1-2.fna&oh=1170fe03cdd101d4bdeedc1ac447dc1e&oe=5D2F10D9

לצד כל המחמאות לבנזמה, מי שצד את הכותרות הוא גארת' בייל ששוב סופסל ושוב ספג שריקות בוז מהאוהדים. "בייל נהיה לא פופולארי ולא חברותי", נכתב. "לזינדין זידאן יש את סדר העדיפויות שלו והוא פשוט לא נמצא שם", אמר חורחה ואלדאנו על בייל והוסיף שהוא חייב לפתוח בהרכב אם במועדון רוצים להרוויח עליו ושמצפים ממנו לדברים שהוא לא מסוגל לתת.

מעבר לכך ב"מארקה" דווח כי המועדון אובד עצות בנוגע לוולשי שהחמיץ בממוצע אחד מכל שלושה משחקים. ריאל מדריד נחושה לשחררו אך אין הצעות וגם לא היו אחרי המספרת והצמד בגמר, שכרו הכבד מרתיע וכך נוצר מצב שגם אופצייה של השאלה נלקחת בחשבון.

מצב נושא:
הנושא נעול.