ריאל מדריד 2016/17:: שחק אותה זיזו - אלופת אירופה רוצה הפעם להצליח בליגה; כריסטיאנו מקרטע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏20/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yonmu Member

'ילד בן 18' במקרה הזה לא אומר שחקן צעיר שלא כדאי לשלם עליו הרבה, אלא אומר שחקן עם 15 שנות קריירת-שיא לפניו. זאת רק עוד סיבה לנפח את המחיר. אמבפה הראה כשרון נדיר. הוא עשוי להיות פלופ, אבל הסיכוי מזערי. כמו שזה נראה עכשיו, אם הוא ייעצר ברמה של הזארד זו תהיה אכזבה. להשיג אותו ועוד לפני שהוא יגיע לברצלונה זה הישג עצום לריאל.

איפה הוא ישתלב? די פשוט. בייל עשוי לאבד את המקום שלו בריאל בעונה הקרובה, או אפילו בינואר (ואל תדאגו לreslae value שלו בעולם שבו לוקאקו עולה 80מ' יורו). בנזמה, עם כל החיבה של זידאן אליו, הוא עדיין חלוץ מוגבל יחסית שהתכונה הכי חיובית בו היא שהוא מסתדר טוב עם רונאלדו. רונאלדו עצמו לקראת דעיכה ולמרות השנה המדהימה אף אחד לא יופתע מדי אם כבר בעונה הקרובה הוא ידעך משמעותית.

צופה נאיבי היה אומר שכאן נכנסים איסקו, ואסקז, אסנסיו (לחסה יש buyback?) ומוראטה. החבורה הזאת יכולה להרכיב שלישייה התקפית מעולה כולל גיבויים על הספסל, ומדובר כאן בחלק מהשלד של ריאל מדריד כבר. ועדיין, זה לא פרז, והדרך של פרז הביאה 2 צ'מפיונזים רצוף. זה בזבזני וראוותני, זה עשוי לגרום לאסנסיו להפוך לקאייחון2 במקום להפוך לקאקה2, אבל זה מה שהכי טוב לריאל מדריד.

2. Ever Banega Member

פאטו היה, ותראה איפה הוא גמר.

3. yonmu Member

את פאטו הפציעות גמרו, וגם הוא בסופו של דבר נמכר בהפסד כמעט זניח מצד מילאן, אחרי שתרם לה לא מעט.
    זה שההעברה כשלה לא הופכת אותה ללא חכמה מנקודת הזמן שבה היא נעשתה.

4. Ohad_Glr Member

אני מבין את ההיגיון בהעברה של אמבפה וגם מה עומד מאחוריה. יש לו כבר קבלות למרות הגיל הצעיר ואין סוף כישרון- זאת בהחלט העברה שקשה מאוד לחלוק עליה.

מצד שני, אני עדיין נגד. הסכום המדובר (150 מיליון יורו ועוד 30 בכל מיני סעיפים) הוא סכום שכשמחברים אותו לשם ריאל מדריד יכול להביא כל שחקן בעולם. במצב כזה הייתי מעדיף להביא שחקן מוכח מהרמה הכי גבוהה ולא כישרון צעיר (למרות שיש כאלה שיחלקו עליי ויגידו שאחרי העונה האחרונה הוא כבר שחקן מוכח).

אני מסתכל על הפעמים הקודמות שריאל "שברה" את הקופה- זידאן ורונאלדו. בשתי ההעברות האלה קיבלנו את השחקן הכי טוב בעולם (או השני הכי טוב, לא להיתפס לקטנות) כשהפעם אנחנו מקבלים שחקן עם הפוטנציאל להיות הכי טוב בעולם.

5. Raulito Madridista

הערב: משחק הכנה נגד מנצ'סטר סיטי

גם הלילה ריאל מדריד תחזיק אתכם מאוחר מאוד עד השעות הקטנות של הלילה כאשר ב-03:00 תשחק נגד מנצ'סטר סיטי של פפ גוארדיולה במשחק ההכנה השני. אחרי גמגום קל נגד מנצ'סטר יונייטד כשדווקא ההרכב הראשון ישן והחבר'ה מהקאנטרה נראו טוב, במשחק שהסתיים בתיקו 1:1 והפסד בפנדלים - ריאל מדריד מחכה לרשום ניצחון ראשון.

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/07/26/15010244737324.Xxx

ב-AS מגדירים את המשחק כ-'אתגר של הקאנטרה נגד סיטי המפוארת של פפ'. בתקשורת תהו מה היה קורה אם מוריניו למשל היה עומד על הקווים של ריאל מדריד היום. זידאן נגד גוארדיולה זה מפגש ראשון ביניהם כמובן, שקט וצנוע יותר. ריאל תיהיה דומה מאוד לזו מהמשחק הראשון, בתקווה שקצת הורידה חלודה. ההרכב החזק יחסית יפתח ובהמשך ישחקו החבר'ה מהקאנטרה. הציפיות מבייל ובנזמה הם להרבה יותר. הפעם בתקשורת מעריכים שקובאצ'יץ' יקבל את חולצת ההרכב כך שנראה את טוני קרוס על הספסל. הקפטן ראמוס יקבל מנוחה ובתקשורת דיברו על כך שיש לו אפילו כאבים באזניים. טחרו, אשרף, מאנו הרננדס - כולם כבר בטירוף ומחכים למשחק.

החבר'ה הספרדיםU21 ישחקו רבע שעה או יותר, כך לפי התקשורת, בהתאם להחלטתו של זידאן. מדובר כמובן באסנסיו, חסוס ואייחו, סאביוס ובורחה מאיורל כאשר עבור רובם מדובר בהופעת הבכורה לא רשמית בריאל מדריד. תיאו שהפגין יכולת מעולה נגד יונייטד עם כושר שמספיק למחצית אחת. בשעות הלילה המאוחרות ראינו ברשתות החברתיות את 'המשולש' ראול-בקהאם-זידאן והרגשנו בהחלט בוורלי הילס, אלא שעכשיו זמן לכדורגל. באקט של פיקנטריה ריאל תפגוש די מהר מאת דנילו שבדיוק לפני דקה וחצי נפרד ועזב לסיטי.

סיטי של פפ מגיעה למשחק אחרי הפסד 2:0 בדרבי למנצ'סטר יונייטד לפני ימים אחדים. מאז היא הספיקה לשפוך עוד הרבה כסף והיא קורת תיגר על השיא של ריאל מדריד מ-2009. סיטי השתוללה כבר עם 243 מליון יורו. דנילו ומנדי, שחקן ההגנה היקר בהיסטוריה - צפויים לפתוח בהרכב. גם הרכש החדש ווקר ישחק, וקו ההגנה יהיה שונה לגמרי. בהתקפה אתם יודעים - אגווארו ומאחוריו סאנה וסטרלינג לפי הדיווחים.

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/26/primera/1501030308_894641_1501030476_portada_normal_recorte1.Xxx

בתקשורת העלו מהעוב את הקרב בין ספרד וצרפת ברבע גמר יורו 2000, כשזידאן פגש את פפ וצרפת ניצחה את ספרד 2:1. הפיקנטריה עולה כיתה כשמדברים על מאבק בין שני המועדונים לגבי שירותיו של אמבפה. גוארדיולה אמר את הצפוי - כולם רוצים אותו. "מה אני אגיד על ריאל מדריד? ריאל מדריד תמיד תחרותית וחזקה, כך היה גם כשזכיתי באליפות עם 99 נק' ולהם היו 96 נק'". עוד הוסיף המאמן שהוא נרגש לפגוש את אלופת אירופה. בצד שלנו, קאסמירו התראיין ואמר - "בשלב הזה של העונה הכי חשוב להשתפר ולהגיע מוכנים למשחקים על התארים". הרכבים משוערים::

6. Raulito Madridista

אני איתך פחות או יותר לגבי המסר, ומצד שני, יכול להיות שאני מנסה 'לעודד את עצמי' ובת'אכלס נראה לי אבסורד להתבאס מצירוף אפשרי של שחקן כזה ואנחנו חייבים שינוי אחרי עזיבת מוראטה. נקודה חשובה: גם פיגו היה השחקן הטוב בעולם כשהגיע - וגם הוא שבר את השוק, וגם רונאלדו השמן של אחרי המונדיאל(לא שברנו שיא). צריך לזכור: אין כאן שחור או לבן דווקא ואמבפה לא מצופה להוביל את ריאל מדריד לבד. זה לא או כריסטיאנו או קאקא - משפט יפה שקראתי בפורום של ריאל. צריך לזכור שביחס לגילו נראה שיש לו הכל והוא רשם עונת בכורה מטורפת. אגב, הוא שחקן יוזם, עם ה-B-B-C אנחנו די תקועים.

ועדין, זה פורסם אך ורק במארקה בצורה צעקנית כזו, מונאקו הכחישה, ב-AS לא תפסו טרמפ ויש עוד זמן רב. אולי עד ה-31 באוגוסט אפילו נחכה.

7. Ever Banega Member

אני מסכים שכשמדובר בכישרונות כל כך גדולים שווה לקחת סיכונים, הייתי גם בעד הקנייה של צ'לסי ושל ויאריאל. כי בכל זאת מה שיש לו ברגליים יש רק לעוד אחד או שניים. אבל עדיין 180 נשמע לי מוגזם. ב100 בוא נגיד חד משמעית לקנות אותו.

8. Raulito Madridista

במשחק שהסתיים לפני שעה, ריאל מדריד מובסת 4:1 נגד מנצ'סטר סיטי במשחק ההכנה השני. מחצית ראשונה מאוזנת הסתיימה בתיקו מאופס ובהמשך ההרכב הראשון חטף שניים והילדודס ספגו עוד פעמיים. הילד אוסקר כבש שער מצמק בגולאסו ענק ברגע האחרון אבל בטח לא החזיר את הכבוד. זידאן לאחר המשחק - "הייתה לנו תוצאה רעה מאוד ואנחנו עצבניים אבל המשחק עצמו לא היה רע". "אמבפה? אלה שאלות שלא בשבילי. ה-B-B-C? אני מקווה שיישארו כולם". מרסלו - "התוצאה מגושמת ומעצבנת אבל זה לא חשוב כרגע. חסרים לנו הרבה דברים". במארקה כתבו 'ריאל מדריד הולכת לאיבוד בלוס-אנג'לס' שכן היא הפסידה גם למנצ'סטר יונייטד קודם(בפנדלים).

בשער ה-AS נכתב: 'הקהל רוצה למכור את בייל' כשדי ברור שאם אמבפה יגיע אחד מהם יצטרך לפנות את מקומו. 72% מהגולשים בסקר האוהדים מאסו בוולשי.

במארקה מנגד מתייחסים לבנזמה - Untouchable. החוזה החדש כבר בדרך, כל התנאים סוכמו ובקרוב זה יהיה רשמי. בנזמה לא הולך לשום מקום.

9. Butragueño מנהלים

מסע הכנה די צולע. לא אכפת לי מהתוצאות, אבל כן אכפת לי מזה שיש שחקנים שהורגים אותם.
    רונאלדו כמובן לא מקבל דקות, אחרי שעבר עונה ארוכה וששיחק בנוסף בגביע הקונפדרציות, יחד עם קרוס.
    גם שחקני ספרד הצעירה מקבלים פחות (לא יותר מחצי שעה), סבאיוס ואסנסיו.

10. Raulito Madridista

הקטע הזה של להתרגש ממשחקי ההכנה עבר לי כבר לפני עשר שנים, אולי אז זה היה טוב. ראיתי מחצית ראשונה ברפרוף, שמתי שעון, ואח"כ נרדמתי. היינו לא רעים, בנזמה בסדר, בייל אאוט לגמריי. קיילור בכושר טוב בניגוד לפתיחת העונה שעברה הצולעת. רונאלדו בחופש הכי ארוך שהיה לו מאז ימי הביה"ס, ראמוס כואבת לו האוזן. זה רק מראה עד כמה אנחנו מתייחסים לזה ברצינות. הכי חשוב שהכושר הגופני משתפר לאט-לאט. יש לנו שני תארים על הראש בקרוב ואין לי ספק שזה ייראה אחרת. אגב, גם דוגמאות מהעבר לא חסר. בעונת שוסטר בקיץ משחקי ההכנה היו פח וקיבלנו חמישייה בברנבאו(5:3) נגד סביליה בסופר-קופה ומנגד פתחנו בסערה את הליגה.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כמה שמאסו בביל,מבנזמה מאסו יותר. האמת זה על גבול החשד לפלילי שהוא כזה באנקר כ"כ הרבה שנים אצלנו.
    רק לדמיין שאם במקומו היה איזה לבנדובסקי/לוקאקו/אובמאיינג/חלוץ אחר מהטופ או אפילו להשאיר את מוראטה...

12. Raulito Madridista

יש הבדל: בנזמה הוא שחקן בריא. חלק יגידו שזה באסה, אבל הוא כשיר. בנזמה שיחק 84 משחקים בשנתיים האחרונות, כשבעיקר ב-2016 היה פצוע, ובייל שיחק 58 משחקים. שניהם הוכיחו שהם לא יכולים להביא ערך מוסף מספיק לריאל מדריד לאורך זמן והיו שחקנים של הברקות. בייל אגב כבר מזמן איבד את היכולת לייצר מצבים אני חושב. העלה מסת שריר, שיפר את משחק הראשון אבל הוא מאוד-מאוד איטי וכבד. בנזמה עוד עשה פעולות טובות פה ושם וכריסטיאנו באמת משחק טוב לצידו. בייל גם השחקן שתיאורטית אני חושב שאפשר לדחוף אותו לאנגליה ולהרוויח עליו כסף.
    על בנזמה - תראו מה כתבו ב-AS אחרי שעזב:
    'מוראטה - עוד קורבן של בנזמה'. ב-AS כתבו שמאז הצרפתי הגיע לריאל מדריד ב-2009, כל שחקני ההתקפה כבר נפרדו לשלום - חוץ מכריסטיאנו. מוראטה שעזב כבר בקיץ 2014 אחרי הדסימה מצטרף לחבורה מכובדת שכוללת את היגואין, שהיה לא פחות טוב ממנו במשך רוב העונות, צ'יצ'ריטו ואפילו ראול שירד לספסל בעונתו האחרונה במועדון.

את מוראטה הייתי מאוד רוצה להשאיר אבל מכרנו אותו בהרבה כסף. לא רוצה את לוקאקו ויש לי ספקות לגבי אובאמיינג. זה בהחלט יהיה פספוס שאגווארו יפרוש בלי לשחק בריאל מדריד והשחקן השני שהייתי רוצה בהנחה שסוארס וגריזמן לא אפשריים - לבאנדובסקי. פנטזיות.

13. Ohad_Glr Member

השמועות החדשות בספרד בנוגע לאמבפה הן שריאל מדריד ומנצ'סטר סיטי החליטו להציג חזית אחידה ביניהן ולהתנגד לדרישות המופרזות של מונאקו.
    בשני המועדונים החליטו ש180 מיליון זה יותר מדי.

במונאקו קיוו לקיים "מלחמת הצעות" בין ריאל לסיטי ושני המועדונים חסמו את האפשרות הזו.

בשורה התחתנה- אני מאמין שההעברה הזאת תקרה בסוף אבל זה יקח עוד זמן. אני גם לא אתפלא אם בסוף ריאל תקבל את הדרישות ותשלם 180 מיליון.

14. Raulito Madridista

כותרות העיתונים הבוקר:: מה יהיה עם בייל?

גם המארקה וגם ה-AS הקדישו לשחייה את עמוד השער אבל באתרים עצמם מדברים הרבה על השחקן הוולשי.

https://as01.epimg.net/futbol/imagenes/2017/07/27/primera/1501114467_496792_1501114562_noticia_normal.Xxx

מארקה: בייל נחוש להישאר בריאל מדריד ולא חושב לעזוב ולו לרגע. גם הגעתו האפשרית של אמבפה לא מפחידה אותו. לפני עשרה ימים הוא התראיין למארקה כזכור ואמר שכל מה שמעניין אותו הוא להצליח בריאל מדריד ולזכות שוב באמון של כולם. בייל יעזוב את ריאל מדריד רק אם המועדון יראה לו את הדרך החוצה. מוריניו למשל לא מכחיש את הרצון לצרף את בייל אלא אומר "אני רוצה לצרף עוד שני שחקנים נוספים". לבייל חוזה עד 2022, שהוארך בספטמבר האחרון ואמר "זה החוזה של החיים שלי, אני רוצה לפרוש כאן". הנשיא פרס תמיד היה מכבד את השחקנים הגדולי, ובריאל מדריד מאמינים שעונה ללא פציעות תאפשר לבייל להראות את כל מה שהוא מסוגל לתת. זידאן לעומת זאת מאוד הפתיע כשאמר "אני מקווה מאוד שה-B-B-C יישארו, אך הכל יכול לקרות".

ב-AS מוסיפים זווית מרתקת. בייל אמנם הגיע במצב פיזי טוב לקדם העונה אבל הוא מזייף והיה על תקן נפקד בשני המשחקים הראשונים נגד יונייטד וסיטי. אם יש שחקן בקבוצה שזקוק יותר מכל להופעה משכנעת זהו בייל, וזה פשוט לא קורה. באתר מוסיפים נתונים לא מחמיאים על 8 איבודי כדור נגד סיטי במהלך המשחק ואיום אחד על השער. האם בייל מרגיש את הלחץ מצירופו של אמבפה? בייל לא כבש מאז ה-26 בפברואר במשחק בו ריאל ניצחה 3:2 את ויאריאל במדריגל. הוא לא מצליח להוביל בהיעדרו של כריסטיאנו למרות שהוצב כשחקן חופשי עם נטייה שמאלה.

בנושאים נוספים: הקפטן ראמוס חוזר לאימונים מלאים סוף-סוף אחרי שסבל מכאבים באוזנים והוא אמור לערוך את הפרמיירה הלא-רשמית שלו בקלאסיקו. ראמוס קיבל חופשה ארוכה יותר ביומיים נוספים והגיע ב-16 ביולי אמנם לא שיחק דקה אחת. במהלך החופשה שלו ראמוס צלל וסבל מכאבים באוזן ימין ואף הזריק קורטיזון. הוא ושותפו לחופשה ממש צחקו ממה שקרה אך מסתבר שהיו לכך השלכות. ריאל מקווה להיראות טוב יותר ולחזור לנצח.

חסוס ואייחו התראיין לאתר הרשמי של ריאל מדריד אחרי הופעת הבכורה שלו נגד סיטי. "זידאן אמר לי להיות שקט וקר-רוח על המגרש וליהנות מהחוויה החדשה שלי", סיפר. "כמו שאמרתי כשהוצגתי כשחקן הקבוצה, ללבוש את ריאל מדרידג זו תערובת של גאווה ואחריות. עוברים עלינו אימונים קשים ואנחנו צריכים לתפוס את הדינמיקה הקבוצתית. אני נרגש להיות כאן ולעזור לשחק, בטח שאני רוצה להיות בקלאסיקו אך המאמן יחליט. העונה ניצבים בפנינו הרבה מאוד אתגרים. העונה שעברה הציבה רף גבוה מאוד שיהיה לא קל לשחזר אותו אבל אנחנו ריאל מדריד ונהיה מוכנים".

במארקה מעבירים הילוך ומדברים על סגנון המשחק של אמבפה - לדבריהם הוא לוקח מכל אחד מה-B-B-C יתרון וסגנון. הוא משלב את המהירות של בייל(שהייתה לו), את חוש הכיבושים של כריסטיאנו ואת הכדרור של בנזמה. מדברים על כך שהוא עובר אבולוציה כמו כריסטיאנו ויכול לשחק גם כחלוץ וגם בכנף כמו שעשה כריסטיאנו במנצ'סטר. נכתב שהוא יכול לשחק עם בנזמה יחד וצפוי שיתוף פעולה מעניין יחד עם יתרון השפה.

15. Ohad_Glr Member

אני רוצה להדגיש משהו לגבי בייל. כל הזמן מדברים על הכשירות שלו ועל הפציעות אבל בואו נניח אותן רגע בצד- גם כשהוא כשיר הוא לא מספיק טוב. זה לא אותו מקרה כמו אריאן רובן למשל (שכשהיה כשיר היה אחד מהקיצונים הטובים בעולם, גם בריאל מדריד).

הוא מעולה במגרש "פתוח" וכשנותנים לו שטח אבל בריאל מדריד זה כמעט ולא קורה.
    ריאל נמצאת בקיץ מכריע מבחינת מכירה שלו- אפשר עדיין להחזיר את רוב ההשקעה (אולי אפילו את כולה). אם ימשיכו לחכות עם זה אני מעריך שהמחיר שלו ירד בצורה חדה.

לגבי חסוס ואייחו- אני מאוד מחזיק ממנו. לדעתי כתבתי עליו כאן דברים טובים כבר בקיץ שעבר וגם כשריאל רכשה אותו. מעבר ליכולת המקצועית בכל מקום שהוא דורך בו (נבחרות או קבוצות) תמיד מזכירים לטובה את האופי שלו והיכולת המנטלית, דבר מיוחד מאוד לשחקן בגיל שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/17
    Ever Banega אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.