ריאל מדריד 2014/15:: רפא בניטס מגשים חלום ילדות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏21/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלי מתחן Member

כשהוא שיחק, מודריץ' היה בעונה שעברה הקשר הכי טוב באירופה. הבעיה הייתה שבלעדיו ריאל לא הייתה מסוגלת להחזיק בכדור בחצי של היריבה. אם מחפשים רכש, זה צריך להיות קודם כל שחקן שמסוגל לעשות את זה כשהוא לא נמצא.

2. Civil Anti Madridista

וראטי יכול להיות אחד כזה, אני רק לא רואה את פאריס משחררת אותו.

3. Raulito Madridista

השחקנים נהנים באוסטרליה: שייט, קמפיין של אדידס ועוד
    השחקנים עושים חיים במלבורן. היום לאחר שנהנו משייט חביב על נהר החארה, הם השתתפו בקמפיין קידום מכירות של אדידס ושימשו כשופטים בטורניר של שניים על שניים. האוהדים הריעו לשחקנים שהגיעו לאירוע וחלק מהם אפילו נתנו לאוהדים עצות על כדורגל. שיחה עם הכוכבים - זה הפרס לילדים שהראו את הכישרון הרב ביותר עם הכדור. השחקנים אהבו מאוד את התמיכה והחיבוק שקיבלו באוסטרליה. "האצטדיון אתמול היה מדהים וזה נהדר להגיע לארץ יפה כמו אוסטרליה", אמר גארת' בייל. "אנחנו שמחים שנוכל לשחק כאן גם נגד מנצ'סטר סיטי". לוקאס סילבה גם התלהב מהמראה של הנוף האוסטרלי וסיפר לאוהדים שהאליל שלו היה ז'וניניו מליון, זה עם הבעיטות החופשיות. טוני קרוס דיבר על מזג האוויר "אני מעדיף אקלים חם יותר". נסיים עם משהו ביזארי - השחקנים התבקשו לעמוד לתמונה קבוצתית וממש ניסו 'לחבל באירוע'. הם עשו קרניים, שטויות ועוד. ממש רוח שטות של ילדים קטנים

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2015/07/19/album/1437326347_607186_1437326965_album_grande.Xxx

קיקו קסיאה: "החזרה לריאל מדריד היא מתנה גדולה"

השוער החדש שלנו התראיין בקצרה לאתר הרישמי ודיבר על הפרפרים בבטן וגם על הציפיות לעונה הקרובה. ראיון עם הרבה רגש ועם פחות תוכן מרתק. ממש בקרוב הוא יצטרף לקבוצה למסע.

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/2015/07/19/primera/1437306619_863092_1437306701_noticia_grande.Xxx

מכיר את המועדון. "כן, אני מכיר את ריאל מדריד. שיחקתי כאן מגיל 14 וכשעזבתי בעצב לא האמנתי שאחזור לשחק בקבוצה הזו. החיים לפעמים נותנים לך מתנה שאתה לא יכול לפספס וזה בדיוק מה שהייתי צריך. זו זכות גדולה להצטרף לריאל מדריד ואני מתחיל הכל מהתחלה. עברתי כאן חלק מגיל ההתבגרות וזה חשוב. ריאל מדריד עיצבה את האופי שלי ואת היכולת שלי כמקצוען וגם כאדם. ריאל מדריד החדירה בי את הרצון לנצח כל הזמן ובכל משחק ואני שמח להיות כאן שוב. אלחם עבור המועדון".

הרגשות. "כמו כשהייתי בת 14 והגעתי לכאן בפעם הראשונה. יש לי פרפרים בבטן ואני משתוקק לשחק אבל קודם כל להתאמן, זה הכי חשוב. אני רוצה להפסיק לדבר ולעבור לכר הדשא, לשוחח עם המאמן. אני מכיר את הרוב - המתקנים והעיר, כמובן שזה יעזור לי להתאקלם גם אם דברים השתנו כאן".

מה חשבת כהוזכרת כמועמד להצטרף לריאל?. "לשמחתי השיחות נמשכו רק ימים ספורים, הקבוצות סיכמו בהקדם האפשרי ואספניול נתנה לי לעזוב ללא שום בעיות. התנהגתי יפה מאוד לקבוצה והעריכו אותי על כך ולא הקשו עליי. "כשאתה יודע שהרכבת מגיעה לא רוצה לאבד. ואני הרגשתי שאני יכול להתקדם מקצועית בצורה מדהימה ועוד לחזור הביתה, אז בער לי לעזוב למרות שאספניול היא מועדון יקר עבורי ואני חייב להם".

הכוח הטוב ביותר. "אני מנסה להשתפר כל יום בכל האספקטים של המשחק וגם ברמה המנטאלית. אני חושב שהכי חשוב בשער זה השקט. אני מנסה להיות שקט ולא לשים לב לקהל ולא חשוב באיזה מגרש אנחנו משחקים. השוער הוא תמיד המטרה של קהל היריבה וזה תפקיד לא קל. חוץ מזה, אני אוהב לכוון את ההגנה ולעזור במשחק".

צעיר אבל מנוסה. "יש לי ניסיון, במיוחד בארבע השנים האחרונות, אני כבר שיחקתי יותר באופן קבוע. כל משחק הוא מבחן. יש לי כבר מאה ומשהו משחקים ואני ממש לא השוער שהייתי בעבר".

המטרה. "המטרה שלי היא להיות אחד מהצוות, לעזור בכל דרך שאני יכול. אני מקווה לשחק כמה שאפשר ושהקבוצה תצליח. אני תמיד לרשות הקבוצה והמאמן".

מסע המשחקים. "אני באמת רוצה להצטרף כבר לחברים שלי לקבוצה ולהתחיל להתאמן, אני לא יכול לחכות. הקיץ הוא שלב מאוד חשוב אצל כל קבוצה כדורגל, זה הזמן להתחבר ברמה החברתית וגם המקצועית ולהתחיל לתרגל".

מתחם האימונים ולדבבאס. "אין לנו שום תירוץ. המועדון מציע לך את הכל, יש לנו את כל מה שנדרש. אנחנו צריכים להשתפר כל אחד כיחידים וגם יחד כקבוצה ולזכות בתארים".

הודעה לאוהדים. "בכל פעם שאני בא לשחק נגד אוהדי ריאל מדריד - הם התייחסו אליי טוב מאוד, בכבוד ובהערכה, באמת הרגשתי בבית ולא כשחקן יריב. אני אתן את הטוב ביותר שלי למען המועדון ובטוח שהקהל יהיה מרוצה ויתמוך בי".

רצון. "קודם כל, הם מכבדים אותי פציעות, וזה חשוב לספורטאי. ואז, לזכות בתואר עם ריאל מדריד יהיה מאושר ואני מקווה שהם רבים. ולשחק כמה שאתה יכול".

La Undécima.. "כן, זה יהיה חלום ואנחנו נלחמים על זה."

מצב נושא:
הנושא נעול.